61

Re: Ar mokate už kavą?

OLA parašė:
profesoriux parašė:

mergina isgeria paskutini gurksni capuccino, apsilaizo lupas ir pasako: zinai, tu ne mano skonio.. big_smile   taip ir norisi paklausti, o kava buvo tavo skonio b...?  smile

Tai matyt kai tylejai buvai jos skonio o kai isiziojai net capuccino nepadejo:::021

nespeliok.. big_smile

62

Re: Ar mokate už kavą?

Anželika parašė:

As tai susinepatoginu, kai manes paklausia, kas mokes - tada visada pasakau, kad as uz save sumokesiu. Beeet tai pasakius, vaikinas vistiek sako, kad jis apmokes. Tai kam klaust? Paimi ir sumoki. big_smile


Pasikartosiu dar kartą: nereikia klaust, o reikia teiginiu pasisiūlyt susimokėt. Ir niekam nekels tas nepatogumo. Atneša sąskaitą, paimu ir sakau, kad sumokėsiu. Jeigu mergina paprieštarauja ir nori pati mokėti - tikrai nesiruošiu ginčytis ir reikalauti, kad nemokėtų, tegul moka. Jau man ir pačiam ne tik, kad netogu būtų, bet ir nesiverčia liežuvis sakyti "na, tai kaip mokam dabar?", ką jau kalbėti apie merginos reakciją ir būseną. smile

P.S. Pastebėjau, kad čia po truputį vis labiau verda diskusija dėl eilinio arbatos/kavos puodelio. big_smile

63

Re: Ar mokate už kavą?

o apie ka daugiau plepet.. cia rimciausia tema smile

64

Re: Ar mokate už kavą?

Advokatas parašė:

<..>
P.S. Pastebėjau, kad čia po truputį vis labiau verda diskusija dėl eilinio arbatos/kavos puodelio. big_smile

Matote, viskas nuo to ir prasideda.. smile O atrodo paprastas kavos puodelis.. smile)

65

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:

geriau nenukrypkim nuo temos apie kava big_smile

na, kad neiseina nenukrypti:)
Buvo cia visokiu taupiu susitikimu variantu pirmam pasimatymui pateikta:)
Yra dar vienas budas- kai pasisiulo susitikti gatveje ir isitikinti, kiek tas zmogus nuotraukoje skiriasi nuo originalo.
Zodziu, tada nieko nekainuoja, bet, galit skambint susidomeje ir kviest i tikra pasimatyma, kitu poasimatymu tiesiog nebus:)
Ir tada vat mastai- ka cia veikia tiek "nerealiu" vaikinu, kodel jie neranda tos vieninteles, kodel vekslena, kad yra vienisi, nesuprasti, kodel visaip kabinasi i damas, tinkancias jiems i mamas...
savo sunus mokau atskirti tikrus dalykus, nuo surogatu, esminius- nuo smulkmenu..., aplinkybiu. Kaip ismokyti juos pagarbos moterims, kai ta nepagarba taip giliai isisaknijusi visuomeneje...

66 (redagavo Daiva 2015-01-16 11:41)

Re: Ar mokate už kavą?

Gintas parašė:
Advokatas parašė:

<..>
P.S. Pastebėjau, kad čia po truputį vis labiau verda diskusija dėl eilinio arbatos/kavos puodelio. big_smile

Matote, viskas nuo to ir prasideda.. smile O atrodo paprastas kavos puodelis.. smile)

taigi, paprastas kavos puodelis, kuris susildo rankas, sirdi, prasideda pokalbis apie esmines vertybes, apie tikslus gyvenime, apie lukescius, ko tikimasi is sios pazinties... Sedi vienas pries kita ir tyrineji veida, matai akis, girdi balsa, minciu destyma. Gali uztrukti gerimas vos 5 minutes, gali ir valanda...
galima is kavines iseiti susikibus rankomis, galima tiesiog saltai atsisveikinti...

67

Re: Ar mokate už kavą?

Nu juokaujat. Pasimatymas lauke net ir žiemą big_smile Tikrai labai smagus pasimatymas - laukas, šalta ( -10 / -15), sninga, vėjas...o tu kaip idiotė visa sušąlus eini ir kalbies su kažkokiu vaikinu... negali normaliai bendrauti nes galvoje sukasi tik tokios mintys : ,,šalta / noriu namo / man čia nepatinka / kas per idiotas pasirinko tokį pasimatymą / noriu kavos". Tada gražiai nusimuilini ir dingsti.... pakeliui namo užsuki į jaukią kavinukę pasišilfyti, užsisakai skanios kavos ir mėgaujiesi smile


profesoriux parašė:
Anželika parašė:

Man, is esmes, nera skirtumo kas sumoka, nes jei jau einu i kavine ar dar kur nors, kur reikia moketi uz produktus/paslaugas, visada esu nusiteikus pati moketi. Bet pasisiulau susimoketi tik tuo atveju jei matau, kad vaikinas toks pasimetes buna, kai saskaita atnesa ir iskart jos nepasiima (retai buna). Man dar ne karto neteko susimoketi uz arbata per pasimatyma, nes kai vaikinas pasako, kad apmokes, as tikrai nesiruosiu cia pestis su juo del keliu euru. Kita vertus, jei mergina ateina i pasimatyma taip rimtai pavalgyt ir uzsisako daug daugiau negu vaikinas, tai as vaikino vietoj irgi nemokeciau. big_smile
O vaikinai, kurie vadina paneles barakudomis, nes sumoka uz ju kava - blaivykites gal. big_smile

nu mes blaiviai mastom.. todel ir ziurim savo pinigines.. as nesiruosiu apmoketi nepazistamai panelei pramogu, maisto ir t.t.  jei ateinat i pasimatyma, tai ateikit pasimatyti, o ne kavos gerti, ar kokteiliu uzsisakineti..  as is viso nemegstu tu kaviniu, praktiskai einu tik del pasimatymu i jas..   geriausi pasimatymai buna lauke, net jei ir ziema.. o galbut del to ir nemegstu moket uz kava, nes pats niekada nevaikstau i kavines ir neperku kavos kioskeliuose ir is viso nesivaikau mados gerti kava..  reik pamastyt.. smile

68

Re: Ar mokate už kavą?

Nu ir juokingi kai kurių atsakymai big_smile
Mielieji, jei kviečiat merginas į pasimatymą tai būkit mieli ir apmokėti smile Tuo labiau kiek ten mergina užsisakys?

69

Re: Ar mokate už kavą?

Jei pana sumoketu butu geras zenklas.bent jau draugiskumo ir paprastumo

70

Re: Ar mokate už kavą?

Jurgita parašė:

Sveiki visi smile

Vaikinai, ar pakvietę merginą kavos, sumokate už kavą? Kokia jūsų nuomonė apie tai? Ar už kavą privalo vyras sumokėti? ar mergina pati turi susimokėti? O gal už abu sumokėti? smile

Nesenai teko užmatyti įdomią temą viename moterų forumų apie tai, jog šiais laikais vyrai "išpindėjo" ir ne tik, kad neapmoką kavos pakvietę merginą kavos, bet dar ir už juos prašosi susimokėit smile

neslėpsiu, esu "apturėjus" daug pasimatymų smile Vieni vyrai sumokėdavo už kavą ir pyragaitį, kiti ne. Tokio dalyko nesureikšminu, nes pati esu dirbanti ir  tikrai galiu sumokėti varganus 3 eurus už tą kavą.... Tačiau man atrodo, kad vyras tai turėtų padaryti, kažkaip vyriškiau...
ką manot jūs?

Yra jau temu sia panasia tema ir ne viena....
Pagal etiketa siu dienu kas kviecia tas moka (pacios norejot lygiu teisiu) taip pat lygiom teisem siai dienai ir alfoncu priveisete kurie grezia jus lygiai taip pat kaip kai kurios mus.... Taip kad... Ka norejote ta ir turite..
Asmeniskai as visada sumoku uz abu nepriklausomai kas kviete. Isskirtinis atvejis gali buti nebent labai artimas zmogus.

71

Re: Ar mokate už kavą?

big_smile Kokios  temos bebutu  ar apie sporta ar politika,ar meiles,seksa vistiek finalas  visuose diskusijų eigoje prieinama prie išvados del visko kalti Vyrai :::044 tai neišvengiama big_smile

72

Re: Ar mokate už kavą?

Brunetė parašė:

Nu ir juokingi kai kurių atsakymai big_smile
Mielieji, jei kviečiat merginas į pasimatymą tai būkit mieli ir apmokėti smile Tuo labiau kiek ten mergina užsisakys?

jei kas nors is to iseitu, gal ir nebutu gaila.. bet dazniausiai visiskai nesvarbu ar buvo kava ar nebuvo kavos.. rezultatas vis tiek tas pats.. arba patinka arba nepatinka..  uzsienyje labiau iprasta kiekvienam uz save susimoketi, kad nebutu isipareigojimu, nuoskaudu..

73

Re: Ar mokate už kavą?

aciu, Baube:) Jus tikras dzentelmenas:) Pagarba

74

Re: Ar mokate už kavą?

tiesiog skaiciuoju naudingumo koeficienta.. kadangi kava rezultato neitakoja, ji yra tik pinigu svaistymas.. tai greiciau mados reikalas - jei eiti i pasimatyma, tai kavineje.. nes taip per tv rodo ir taip visi daro..

75

Re: Ar mokate už kavą?

kadangi kava rezultato neitakoja,

as tai manau kad itakoja is tikro smile

76

Re: Ar mokate už kavą?

labai megstu vyrus dzentelmenus...ir pasitaupusius...pagarba

77

Re: Ar mokate už kavą?

TiesiogBaubas parašė:
profesoriux parašė:

tiesiog skaiciuoju naudingumo koeficienta.. kadangi kava rezultato neitakoja, ji yra tik pinigu svaistymas.. tai greiciau mados reikalas - jei eiti i pasimatyma, tai kavineje.. nes taip per tv rodo ir taip visi daro..

Del naudingumo koficiento matai tik zingsni i prieki ir ne butinai su ta moterim kuriai kavos veltui pastatei.... Tep sakant nuosirdumo koficientaspas tave 0 sveiku....
Del kitko sutinku, nebutina kviesti butinai i restorana ar kavine, yra ir daug geresniu vietu. Bet betoninese dziunglese tai primtiniausia ypac ziema... Ta prasme ir po pasivaiksciojimo parke tai vis tiek bus tarpinis ar galutinis taskas.

na jei tavo nuosirdumas pasireiskia pastatyt merginai kavos ir tiketis tuo pasirodyt, gali ir toliau taip daryt..  pagal mane nuosirdumas kaip tik tada ir buna, be dovaneliu be geliu be kavos..  tada pamatai ka ji is tiesu apie galvoja..

78

Re: Ar mokate už kavą?

TiesiogBaubas parašė:

Nesu as jau toks didelis moteru zinovas, bet ju mastymas tikrai visai kitoks nei musu. Ir jei pvz mus galima nustebinti tik naujausiu mersedesu nelauktai isdygusiu kieme tai su moterimis viskas visai kitaip, jas nustebinti pvz ir kavos puodeliu galima. O kaip musu liaudies ismintis sako kuri niekada neklysta: "Gera pradzia, puse darbo" smile
Jei as klystu leidziu visoms moteriskos gimines atstovems sudeginti mane ant lauzo... big_smile
Bus proga dar eilini karta atgimti kaip feniksui is pelenu tik jau siek tiek protingesniam smile

Tikrai taip smile Man pvz karta vaikinas per pasimatyma belaukdamas kol barista padarys kavos islankste tulpe is serveteles ir atnese kartu su kava. Smulkmena, bet nustebino ir labai sujaudino smile

79

Re: Ar mokate už kavą?

Ugnė parašė:
TiesiogBaubas parašė:

Nesu as jau toks didelis moteru zinovas, bet ju mastymas tikrai visai kitoks nei musu. Ir jei pvz mus galima nustebinti tik naujausiu mersedesu nelauktai isdygusiu kieme tai su moterimis viskas visai kitaip, jas nustebinti pvz ir kavos puodeliu galima. O kaip musu liaudies ismintis sako kuri niekada neklysta: "Gera pradzia, puse darbo" smile
Jei as klystu leidziu visoms moteriskos gimines atstovems sudeginti mane ant lauzo... big_smile
Bus proga dar eilini karta atgimti kaip feniksui is pelenu tik jau siek tiek protingesniam smile

Tikrai taip smile Man pvz karta vaikinas per pasimatyma belaukdamas kol barista padarys kavos islankste tulpe is serveteles ir atnese kartu su kava. Smulkmena, bet nustebino ir labai sujaudino smile

bet kaip matau tai jam nepadejo..

80

Re: Ar mokate už kavą?

O kaip, profesoriau, pats patrauktum merginos dėmesį? Ar čia ji turėtų tau pasiūlyti kavos, sugalvoti kokį mielą siurprizą? big_smile