121

Re: Ar mokate už kavą?

Elena parašė:
profesoriux parašė:
Elena parašė:

Taigi tema apie kavą big_smile ...O kas tamstai nebanalu?

jau geriau tada abiem is lovos visa diena nelipti.. tongue  o siaip man tiesiog nedaro ispudzio nei zvakutes, nei sirdutes...  pagal mane meile turi jaustis is akiu, is prisilietimu..  tam nereikia stengtis isiteikt, o jei reikia stengtis, reiskias kazkas yra ne taip..

Ar kada nors buvai įsimylėjęs? smile

buvau, ir net labai rimtai tongue  nors tikriausiai kaip ir visi..

122

Re: Ar mokate už kavą?

TiesiogBaubas parašė:
Elena parašė:
profesoriux parašė:

jau geriau tada abiem is lovos visa diena nelipti.. tongue  o siaip man tiesiog nedaro ispudzio nei zvakutes, nei sirdutes...  pagal mane meile turi jaustis is akiu, is prisilietimu..  tam nereikia stengtis isiteikt, o jei reikia stengtis, reiskias kazkas yra ne taip..

Ar kada nors buvai įsimylėjęs? smile

Jisai ir dabar myli abi savo pirmas meiles kairia ir desine....

O įžeidinėti tai ir nebūtina tongue

123

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:
Elena parašė:
profesoriux parašė:

jau geriau tada abiem is lovos visa diena nelipti.. tongue  o siaip man tiesiog nedaro ispudzio nei zvakutes, nei sirdutes...  pagal mane meile turi jaustis is akiu, is prisilietimu..  tam nereikia stengtis isiteikt, o jei reikia stengtis, reiskias kazkas yra ne taip..

Ar kada nors buvai įsimylėjęs? smile

buvau, ir net labai rimtai tongue  nors tikriausiai kaip ir visi..

Tai vat matyt ir pritrūko tos kavos į lovą, ir nebūtum dabar vienas big_smile

124

Re: Ar mokate už kavą?

Elena parašė:
profesoriux parašė:
Elena parašė:

Ar kada nors buvai įsimylėjęs? smile

buvau, ir net labai rimtai tongue  nors tikriausiai kaip ir visi..

Tai vat matyt ir pritrūko tos kavos į lovą, ir nebūtum dabar vienas big_smile

na ne, cia smulkmenos.. big_smile  gal tiesiog man kantrybes truksta..

125

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:
Elena parašė:
profesoriux parašė:

buvau, ir net labai rimtai tongue  nors tikriausiai kaip ir visi..

Tai vat matyt ir pritrūko tos kavos į lovą, ir nebūtum dabar vienas big_smile

na ne, cia smulkmenos.. big_smile  gal tiesiog man kantrybes truksta..

Žinoma, iš kur čia bus tos kantrybės su mumis, tai joms kavos į lovą, tai gėlių, tai lėktuvėlį išlankstyk, gyveni ir bijai, ko dar užsigeis big_smile

126

Re: Ar mokate už kavą?

TiesiogBaubas parašė:
Elena parašė:
TiesiogBaubas parašė:

Jisai ir dabar myli abi savo pirmas meiles kairia ir desine....

O įžeidinėti tai ir nebūtina tongue

Tik konstatuoju fakta big_smile
Jei kazka izeidziau galiu paprasyti atleidimo uz tai kad tiesa pasakiau big_smile

Šiaip tai sakoma, koks esi pats, taip ir apie kitus galvoji...:P

127

Re: Ar mokate už kavą?

Mmm...ko gero, dirbi policijos komisariate tyrėju, labai gerai konstatuoji faktus big_smile

128

Re: Ar mokate už kavą?

Tai va zmones melieji negailekite to euro uz kava, ziu ateityje nereiks cia kirmyti smile

geriau alaus nusipirkt, kavos ir namie galima gerokai pigiau pasidaryt smile

129

Re: Ar mokate už kavą?

TiesiogBaubas parašė:
Darius parašė:

Tai va zmones melieji negailekite to euro uz kava, ziu ateityje nereiks cia kirmyti smile

geriau alaus nusipirkt, kavos ir namie galima gerokai pigiau pasidaryt smile

Principe ka ir norejau pasakyti...  Kam ko reikia... O vadinasi tema kaip ir daugeliu cia esanciu tuscia ir nereikalynga...

principas tas pats ir su alum islieka, cia ar kava ar arbata ar alus ar kokteilis neturi reiksmes sitoj temoj

130

Re: Ar mokate už kavą?

Elena parašė:
Darius parašė:
profesoriux parašė:

jau geriau tada abiem is lovos visa diena nelipti.. tongue  o siaip man tiesiog nedaro ispudzio nei zvakutes, nei sirdutes...  pagal mane meile turi jaustis is akiu, is prisilietimu..  tam nereikia stengtis isiteikt, o jei reikia stengtis, reiskias kazkas yra ne taip..

siaip dauguma vyru nesupranta tokiu tu dalyku. Bet tiesiog supranta kad tai moterim patinka. To ir uztenka.

Pvz as kai nesdavau gele, man sunku suvokt budavo, kuo ta gele gali but toks geras dalykas. Net kad ir sokolado vietoj geles nunesus, nu nors pavalgys pana, dar siek tiek logiska big_smile

Nors pagalvojau is kitos puses - jei man atnestu sestadieni ryte arbatos i lova ir pusrycius pana.. gal ir nieko smile


Valio! Tu supranti! Va koks turi būti vyras smile smile smile

Pritariu wink

131

Re: Ar mokate už kavą?

Tikras vyras tas kur gelia atitysia:-D
Розовый это цвет определяющий детеи женщин и людеи старческого маразматического возраста.
Levas tolstojus,ana karenina tomas2

132

Re: Ar mokate už kavą?

epanomi parašė:

Tikras vyras tas kur gelia atitysia:-D
Розовый это цвет определяющий детеи женщин и людеи старческого маразматического возраста.
Levas tolstojus,ana karenina tomas2

Tamstai iki tikro vyro dar toloka...;) Dar mažai rimtų knygų perskaitėte...

133

Re: Ar mokate už kavą?

apsiskaitai knygu ir jau tikras vyras,va cia tai zvengas :::044 aina,kitaip tariant,susiranda apsisvietusi skudura,prikabina makaronu,koks jis vyras ir stabiliai vadovauja.:::034

134

Re: Ar mokate už kavą?

Kaip visad ilgiausios temos dėl penkių litų, uoj, 2 eurų.. big_smile O į temą, aišku kad ten už arbatą, kavą apmoki, ne kažkokie gi reti kepsniai ar dar kas, ir taip nebuvo taip, jog pasimatymo metu, ypač pirmo, kažkur eini ilgam, tai nelabai tokios situacijos ir pasitaikydavo, kad kažko kito nei kava/arbata/saldumynai būdavo, tai ir galvos neskauda big_smile
Bet jūs čia žiūriu ir teorijų privedę big_smile

135

Re: Ar mokate už kavą?

niekada nesu mokejusi uz kava per pirma pasimatyma. ne del pinigu ar kazkokiu principu. Tiesiog sutikau zmones, kurie nesismulkmenina del keliu puodeliu kavos, vyno taures ar pyragaicio.

136

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:

cia dar viena romantine nesamone is televizoriaus.. garuojanti kava (atkreipkit demesi, vel kava!) i lova.. banalu, leksta, nuobodu.. tongue

Visai sutinku, vel kava-banalybe o kodel ne prabangios dovanos is ryto, pvz.: prabundi o ant kaklo rubinais, deimantais nusakstyta kolje arba stora grandine is aukso, platinos ant rankos gali but ir ant kojos su tavo vardu isgraviruotu pakabuku manau tai puiki dienos pradzia vaikinas tokiu budu parodo tiesiogiai kokia esi jam brangi ir svarbi. O tos kavos ypac garuojancios lovoje nesamones dar netycia apsipilsi, apsiplikysi po to skalbti patalyne, be to kai kava darai kiekviena diena, tai cia joks ne siurprizas, o tik isTV kavos reklamos nukopijuotas etiudas.:::010

137

Re: Ar mokate už kavą?

nuo kavos, kavinių ir sąskaitų iki lovų priėjot... įdomu big_smile

138

Re: Ar mokate už kavą?

Modestas parašė:

nuo kavos, kavinių ir sąskaitų iki lovų priėjot... įdomu big_smile

pats tai lovoj fotkinies.. ir dar moralus skaitai? big_smile

139

Re: Ar mokate už kavą?

Uršulė parašė:
profesoriux parašė:

cia dar viena romantine nesamone is televizoriaus.. garuojanti kava (atkreipkit demesi, vel kava!) i lova.. banalu, leksta, nuobodu.. tongue

Net baisu pasidarė, kokios mes, moterys, banalios, lėkštos ir nuobodžios... Man tai irgi patinka kava į lovą, uoj, ne, į puodelį smile

galima ir pusrycius lengvus i lova, varske su medum, ar vysniom... su sultimis... arbata... kava tai tiesiog greiciau pazadina is mazai miegotos nakties...tingulio...

140

Re: Ar mokate už kavą?

GeraširdisSvolačius parašė:
Elena parašė:

O CV atsineši, jei jau kaip į dalykinį pokalbį?...:)

Cv reikia pradedant bendrauti virtualiai big_smile atsirenki kandidates :DDDD

tai kvieskit i pasimatyma keleta merginu is karto:) bus dar dalykiskiau ir tiksliau:)
ir taupiau- pacios tave vaisins ir stengsis viena per kita:)