1

Tema: jusu nuomone.

Buvo taip, susipikau su savo mergina su kuria kartu jau 4 metus ir turime bendra nesenei gimusi vaika. Vos mums susipikus per jos neapdairuma pastebejau kad ji susikure anketa siame puslapije ir gavau jos anketos slaptazodi. Prisijunges pamaciau kad ji cia bando kabinti kekviena nors ir jaj 18 metu ji nesivarzydama bendrauja su 28-27 metu vaikinais galima sakyti pasiraso kaskart kai jaj pasiulo susitikti arba kartais net pati pasiulo svecuos. As pradejau klausineti ar ji bendrauja su kokiais nors vaikinai ar internetu ar sms ji prisiekinejo kad ne, aisku as iskart nepasakiau kad zinau apie jos anketa tol kol neatlaike nervai. kai viska pasakiau vengia bendraut su manim. Dabar esme kodel cia rasau. kaip manot tokia mergina jusu nuomone yra normali ar tiesiog kale? Tiesiog ydomi ka apie tokia mergina mano aplinkiniai kurie jos nepazysta smile O gal ir pazysta patys nezinodami visko apie ja smile

2 (redagavo Darius 2015-01-16 22:45)

Re: jusu nuomone.

ir paskui tos panos skundzias :

Mano draugas yra labai pavydus,aisku ir as turiu pavydo.jis tiesiog labai labai atsidaves ir nori kiekvienam zingsni buti kartu,suprantamas dalykas,bet juk as dar turiu ir draugiu,su kuriom norisi pasikalbeti apie "bobiskus" reikalus.musu draugystej buvo situaciju del draugo pavydo,jis perdetai prisigalvoja ir irodineja,kad teisus.as pavargstu jam aiskinti...siuo metu ir yra tokia situacija ir jis griebiasi skyrybu.ka manot jus?

http://forumas.ieskok.lt/viewtopic.php?id=5510

big_smile

kaip manot tokia mergina jusu nuomone yra normali ar tiesiog kale?

aisku kad kale smile

kol nepazisti tai ka cia gali numatyt, imi is bendros statistikos smile

Beje tavo vietoj pakeisciau temos pavadinima i koki issamesni. CIa nk nesuprasi apie ka tema bus is pavadinimo

3

Re: jusu nuomone.

greiciausiai ji jau nusiteikusi skyryboms.. bandyk taisytis, bandyk kalbetis..

4

Re: jusu nuomone.

profesoriux parašė:

greiciausiai ji jau nusiteikusi skyryboms.. bandyk taisytis, bandyk kalbetis..

tai kas cia turi taisytis - ji ar jis smile

nu gal ir jis kazkokiu minusu turejo, bet kas ju neturi. O ji cia taip drastiskai sakyciau

5

Re: jusu nuomone.

Nesugalvojau kaip kitaip pavadint tema smile nelabai daznai rasau tokius dalykus y viesuma smile o sykart tiesiog idomu ka mano aplinkiniai, nes pazistamu ta tema neverta klaust nes kadangi yra vaikas visi pasakis ai tu cia perlenki ko cia piktis o kada zmones kurie nepazysta nei manes nei jos tik situacija zino pasako ta ka mano nes nera tikslo viska nutylet, ir dabar butent del to labai ydomu ka mano aplinkiniai ar cia normalus jaunos paneles poelgis smile

6

Re: jusu nuomone.

Cia taip paprastai neatsakysi - mes nelogiskos butybes, velniai zino, kad pas ja dabar galvoj. big_smile Dar ziurint del ko susipykot. Jei nieko labai rimto, tai manau panele tiesiog demesio nori, pasikelt savo saviverte.
Is savo patirties galiu pasakyt, kad aktyviausiai cia su visais bendravau iskart po skyrybu. Ne del to, kad buves nerupejo ir kale buvau, tiesiog norejos uzsimirst, kazkiek demesio sulaukiant zinoma. big_smile Tik as net issiskyrus negalejau iskart taip susitikinet. Tai jei susitikineja - nieko gero. hmm

7

Re: jusu nuomone.

su ja kalbetis labai sudetinga, ji labai daug meluoja o kada pagauni apvercia aukstyn kojom. pvz kai radau jos anketa cia maciau kad ji susirasineja su kitais ir klausiau ar su kuo nrs bendrauji feisbuke telefonu ar seip kur nors internete. ji pasake prisiekiu ne tik tu man rupi, o kai pasakiau kad viska maciau ji pasake tai tu klausei ar feisbuke su kuo nors bendrauju o ne seip, ir ji to neskaito kaip melo smile

8

Re: jusu nuomone.

na jeigu jus susipykot rimtai, reiskias ja rimtai izeidei, ka nors pasakei smarkaus, o moteris isizeidusi ir supykusi manai verkia i pagalve?  ne, ji eina ieskoti kito, vien is kersto.  ji nera kale, jus tiesiog susipykot, ir ji jau pradejo galvot apie gyvenima atskirai.  o taikytis ir atsiprasineti turetum.. cia nesvarbu kas buvo teisus, reikia gelbet santykius.  jus dar jauni, bet jei issiskirsit sugadinsit sau gyvenima abudu.  tu mokesi alimentus, ji bus vienisa mamyte.  kaip siais laikais yra iprasta.

9

Re: jusu nuomone.

Cia visi ant tokiu nesamoniu vedasi?

10

Re: jusu nuomone.

TiesiogBaubas parašė:

Cia visi ant tokiu nesamoniu vedasi?

ne visada.. tik kai idomi situacija big_smile

11

Re: jusu nuomone.

man cia panasiau ne y kersta o saves zeminima. tarkim jaj bunant 18 susitikinet su vos ne 30 metu vyrais jau cia galutinis saves zeminimas nes susrasinejime jaj paraso 5 zinutes o ji tai atvazuok aplankyk ir panasei kaskaip man asmeniskai atrodo zema

12

Re: jusu nuomone.

nesvarbu parašė:

man cia panasiau ne y kersta o saves zeminima. tarkim jaj bunant 18 susitikinet su vos ne 30 metu vyrais jau cia galutinis saves zeminimas nes susrasinejime jaj paraso 5 zinutes o ji tai atvazuok aplankyk ir panasei kaskaip man asmeniskai atrodo zema

kai mergina pati nori, tai tada pati ir rodo iniciatyva.. nieko cia keisto..  o kad vyresni patinka, tai irgi gal del to, kad rimtesni, nebijos vaiko, pasiulys kartu gyvent, ir pan..

13

Re: jusu nuomone.

nes pazistamu ta tema neverta klaust nes kadangi yra vaikas visi pasakis ai tu cia perlenki ko cia piktis

jo, vaikas, tai jau viskas dzin, stengtis del santykiu nebereik, nes niekur nepabegs big_smile

su ja kalbetis labai sudetinga, ji labai daug meluoja o kada pagauni apvercia aukstyn kojom. pvz kai radau jos anketa cia maciau kad ji susirasineja su kitais ir klausiau ar su kuo nrs bendrauji feisbuke telefonu ar seip kur nors internete. ji pasake prisiekiu ne tik tu man rupi, o kai pasakiau kad viska maciau ji pasake tai tu klausei ar feisbuke su kuo nors bendrauju o ne seip, ir ji to neskaito kaip melo

sakai draugavai 4 metus. Ir per ta laika tokios savybes nepastebejai?

na jeigu jus susipykot rimtai, reiskias ja rimtai izeidei, ka nors pasakei smarkaus, o moteris isizeidusi ir supykusi manai verkia i pagalve?  ne, ji eina ieskoti kito, vien is kersto.  ji nera kale, jus tiesiog susipykot, ir ji jau pradejo galvot apie gyvenima atskirai.  o taikytis ir atsiprasineti turetum.. cia nesvarbu kas buvo teisus, reikia gelbet santykius.  jus dar jauni, bet jei issiskirsit sugadinsit sau gyvenima abudu.  tu mokesi alimentus, ji bus vienisa mamyte.  kaip siais laikais yra iprasta.

tu turbut ne logikos profesorius big_smile prie ko cia jis izeide? 50 % kad jis izeide, 50 % kad ji izeide ar pasake kazka.

net jei jis ir suklydo ar izeide, ne tokiais budais problema reikejo pradet sprest smile o jei neissprendzia, tai sakyt skiriames ir einam kas sau gyvent.

Alimentus nebutina moket, gali juk pats augint vaika. Kita vertus ar alimentus mokes ar seimoje augins, vistiek ar taip ar taip pinigai issileis ant to vaiko.

14

Re: jusu nuomone.

Su kuriais bendravo tikrai jie nera rimti ir tikrai ne gyvenimo drauges iesko smile ten beveik konkrecia issireiskia taip kad atvazuok pas mane as tau vakara suorganizuosiu tu man nakti pralinksminsi smile

15

Re: jusu nuomone.

man paciam augint vaika nera galimybes, as katik gryzau is uzsienio ir nesenai pradejau dirbt lietuvoi gyvenu kaip ir vienas jaj vaika pasiemu tada darbo reikia atsisakyt o atsisakius darbo is pasalpos nepragyvensiu ir tuo labiau vaiko neislaikysiu

16

Re: jusu nuomone.

nesvarbu parašė:

man paciam augint vaika nera galimybes, as katik gryzau is uzsienio ir nesenai pradejau dirbt lietuvoi gyvenu kaip ir vienas jaj vaika pasiemu tada darbo reikia atsisakyt o atsisakius darbo is pasalpos nepragyvensiu ir tuo labiau vaiko neislaikysiu

vaikas dar i darzeli negali eit kaip supratau? nu tarkim pradzioj jis pas mama. Po to kai jau i darzeli pradeda eit, tai ir gali dirbt ir augint. Priziuret nebereik, darzelis priziuri, kol dirbi.

17

Re: jusu nuomone.

negali dar jam tik 8 menesiai. darzelis nepades nes gyvenu vilniui o daznai pasitaiko komandiruotes kaune po savaite laiko nebunu namuose, darbo diena 12 valandu pas mane kada pradedu dirbt darzelei dar nedirba taip anksti o kai baigiu jau buna uzdaryti.

18

Re: jusu nuomone.

nesvarbu parašė:

negali dar jam tik 8 menesiai. darzelis nepades nes gyvenu vilniui o daznai pasitaiko komandiruotes kaune po savaite laiko nebunu namuose, darbo diena 12 valandu pas mane kada pradedu dirbt darzelei dar nedirba taip anksti o kai baigiu jau buna uzdaryti.

nu tada alimentai ir problema isspresta smile

19

Re: jusu nuomone.

dar ji pastoviai praso pinigu ir kiek zinau ji juos ne pagal paskirti isleidzia, pasakiau duok alimentam nors zinosiu kad kiek priteise tiek ir moku ji neduoda. o pastoviai raso va tavo vaikas neturi ten pampersu maistelio ir panasiai as tiesiog negaliu nemoket tada jaj gal tai tiesa. bet vos tik pervedu ji iskart y miesta su draugem ir su ja nebesusisieksi kol vel prireiks pinigu. o gyvenant kartu as maciau kad reikejo zymiai maziau pinigu

20 (redagavo Darius 2015-01-16 23:52)

Re: jusu nuomone.

nesvarbu parašė:

dar ji pastoviai praso pinigu ir kiek zinau ji juos ne pagal paskirti isleidzia, pasakiau duok alimentam nors zinosiu kad kiek priteise tiek ir moku ji neduoda. o pastoviai raso va tavo vaikas neturi ten pampersu maistelio ir panasiai as tiesiog negaliu nemoket tada jaj gal tai tiesa. bet vos tik pervedu ji iskart y miesta su draugem ir su ja nebesusisieksi kol vel prireiks pinigu. o gyvenant kartu as maciau kad reikejo zymiai maziau pinigu

nu jo situacija tai nekazka. Kad ir mokesi tuos alimentus, jei vaikas bus negaves tu pinigu, arba gaves maziau nei sumokejai, tai irgi neispres problemos.

Ataskaitas tegu duoda - cekius tegu renka kiek ant maisto isleido ir ant pampersu ir pan wink ka daryt kitaip smile sakyk, nebus cekiu, nebus pinigu.

Kaip imonese, darbuotojas kai perka daikta, parnesa saskaita faktura, imone atiduoda pinigus.