1

Tema: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

Sveiki, cia taip pagalvojau sukurti tokia tema, siaip tesiog. Laukiu jusu nuomoniu;)

2

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

Kartais ir man atrodo taip.zmogus neturi kitos iseities tik kaip but nelaimingu ir todel but laimingu kad jis nelaimingas.

3

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

kazkas kazkam uzejo ir sugalvojo sukurti tema...  big_smile

4

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

Kodel uzejo?gal visalaika buvo.geriau nei kas turi moket uz ka arba kuria ranka valytis.

5

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

Jo.. bet ar niekad nesusimastet, kodel idiotai yra laimingiausi zmones pasaulyje ir ar jus pries ar uz?

6

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

Kodėl apie šį posakį visada galvojama, kad idijotams visada viskas tik linksma? hmm

7

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

Saulius parašė:

Kodėl apie šį posakį visada galvojama, kad idijotams visada viskas tik linksma? hmm

nes taip ir yra..

8

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

Kazkaip nesinori save skelbt ne idiotu,koks be abejo esu,bet manau idioto pasaulis paprastas ir linksmas.ka tai reiskia nesiplesiu.

9

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

Полностью щастливы или идиоты или святые.

10

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

Saulius parašė:

Kodėl apie šį posakį visada galvojama, kad idijotams visada viskas tik linksma? hmm

idiotui gali atrodyt linksmas pasivaiksciojimas ,genijui zinoma kad tas pasivaiksciojimas paskutinis.cia kaip pvz

11

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

Tą ir suprantu, bet ar idiotui visada linksma? Neliūdi jis ten, kai kas nesiseka? hmm

12

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

Man atrodo ir idiotui ir neidiotui pasaulis tobulas nera. Visi turi savo problemu. Idiotai gal kvailu ir nereiksmingu, kurios jiems atrodo pasaulio pabaiga. Aukstesni IQ turinti fauna gal pvz egzistencializmo problemas gvildena.... Visiems vienodai blogai big_smile

13

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

ką mes laikome idiotais? gal idiotai tie, kurie nesugeba būt laimingais???

14

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

nelabai supratau, ko cia visi taip isizeide.. ju ka visi id... ? big_smile

15

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

A. Škėma Baltoje drobulėje rašė ,,Palaiminti idiotai, nes jie laimingiausi žmonės pasaulyje". Sunku ir ginčytis būtų smile

16

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

reiskias rasom Kazkam pradejusiam tema dvejeta, uz tai kad nuplagiavo svetima minti, ir dar su klaidom.. big_smile

17

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

Idiotas tas,kuris laimingas.vienas is pozymiu.visi siekia laimes bet niekada nepasieks,ne idiotai.ir ribos siekiam nera arba toliau buni nelaimingas,arba tampi idiotu.

18

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

Gitana parašė:

ką mes laikome idiotais? gal idiotai tie, kurie nesugeba būt laimingais???

Man patiko tavo atsakymas Gitana, bet vis dėlto man idiotai tie bus, kurie atvirksciai, sugeba but laimingi, kad ir kokioje situacijoje jie butu..:)

19

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

O visai ir nereikia siekti laimes epanomi. ,,Laimė tenai kur vaivorikstės galas"..taig iki ten niekas nenukeliaus:-> nebent tu turi sparnus, o sparnus turi tik angelai.;))
Laimes nereikia ieskoti, reikia buti kantriam ir ji pati jus susiras.:)

20

Re: prakeikti idiotai, nes jie laimingiausi zmones pasaulyje

laimingi visada kitiems atrodo kvaisteleje:)