1

Tema: Ieškau moters gyvenimui

Reikia moters rimtos, kuri priimtų žmogų tokį koks yra būtų supratinga nepaliktų bėdoje. Paguostų, palaikytu sunkiu metų ir žinoma mylėtų ar yra bent viena tokia tai laukiu ir tikiu, kad atsiras nenoriu likti senberniu visą gyvenimą. Aš esu žmogus be turtų - nes tai nėra svarbiausia svarbu žmogiškumas pagarba meilė.

2

Re: Ieškau moters gyvenimui

Arturas parašė:

Reikia moters rimtos, kuri priimtų žmogų tokį koks yra būtų supratinga nepaliktų bėdoje. Paguostų, palaikytu sunkiu metų ir žinoma mylėtų ar yra bent viena tokia tai laukiu ir tikiu, kad atsiras nenoriu likti senberniu visą gyvenimą. Aš esu žmogus be turtų - nes tai nėra svarbiausia svarbu žmogiškumas pagarba meilė.

kiek matau, jus megstate isgerti?
kodel iki siol nesate poroje?

3

Re: Ieškau moters gyvenimui

Nelabai, bet kartais tenka. Nes man nesiseka, neturiu nieko lieknas grožio nelabai turiu mažai bendraujantis jautrus. reikia moters kuri būtu su manimi tada ir aš busiu labiau laimingesnis. netraukiu aš tų moterų kaip matau.. arba nesu jų skonio

4

Re: Ieškau moters gyvenimui

Pagal apibudinima tai mamos tau reikia.

5

Re: Ieškau moters gyvenimui

nelabai merginos su kuria galima būtų leisti laiką.. turbūt neatsiras tuščios viltys nes visiems reikia geresnių fainesnių. o aš paprastas nuoširdus ramus geros širdies.

6

Re: Ieškau moters gyvenimui

big_smile Pirma daugiau pozytyvo ir nustot skustis,moterims subobeja nepatinka vyrai smile geros sirdies daug aplinkui zmoniu tu ne vienintelis big_smile Visada galima keistis smile su savim kovot pirma o paskui ieskok moters

7

Re: Ieškau moters gyvenimui

parasyta- moters gyvenimui. Zodziu, galima suprast taip: esu vyras, nesioju kelnes, maitinkite mane, aptarnaukite mane, tada busiu geras. Nors noriu buti ir blogas kartais/gersiu, rukysiu, pas kitas lakstysiu, nes busiu tvarkingas, apskalbtas ir islygintas/- todel priimkite mane toki, koks esu- nieko nemoku, nieko nedarau, nes tingiu, bet visko noriu gatavo.

8 (redagavo GeraširdisSvolačius 2015-01-20 13:11)

Re: Ieškau moters gyvenimui

big_smile Griezta ta  Daiva smile tai jeigu nieko nemoka,išmoks nieks mokėdamas negime big_smile Gatavo ir negaus ,nors dabar dauguma visko ant lekstutes nori smile

9

Re: Ieškau moters gyvenimui

GeraširdisSvolačius parašė:

big_smile Griezta ta  Daiva smile tai jeigu nieko nemoka,išmoks nieks mokėdamas negime big_smile

Tai kas nores su tokiu terliotis, kisti i ji sunkiai uzdirbtus pinigus, jai per tiek metu nieko ne ismoko vargu ar nores ka ismokti ir deti pastangas, i toki sukisi tiem pastangu vilciu o toks dar duos i kupra ir nubegs kas kokia sliundra, tai kam tos reikalingas, tegu keicia gyvenima is pagrindu, susiranda pradzioje darba.

10

Re: Ieškau moters gyvenimui

Ei vyruti, pasakysiu trumpai, neturi sansu su tokiu aprasymu smile nebent atsiras tokia kuri taves gailes, bet abejoju ar myles. Turi uzsiaugint kiausus (netiesiogine prasme) nes moteris reikia valdyt, joms to pasamoniskai reikia, o kuo stipresne moteris tuo stipresnio vyro joms reikia, o siuolaikiniai vyrai silpsta ir bobeja. Buvau as panasus i tave, bet kai sudauze sirdi man supratau savo klaidas ir jas istaisysiu.

11

Re: Ieškau moters gyvenimui

Iseitis labai paprasta.pasidarai pinigu ikrenti i nauja x6. Ir viskas problema ispresta.nereikes net ir zmonos eisi per bobas kaip per kopecias

12

Re: Ieškau moters gyvenimui

išmoksiu viską ką reikia galvojat lengva darbą rast. čia tik jums..  išmokau tai ką reikia jums svarbi išvaizda ir pinigais paremti tokios ir esat iščiulpti ir palikt. aš pasistengsiu padaryti tai kas būtina

13

Re: Ieškau moters gyvenimui

darbą rasiu kas bebūtų arba mirsiu jeigu nepavyks..  moku namus tvarkyti apdaila ši tą darbą negausiu nes visur patirtis. Airijoje ką nors padirbsiu po to grįšiu ir bandysiu ką nors jei nevėlu..

14

Re: Ieškau moters gyvenimui

Uzsiregistruok i ukrainos pazintis.dar geriau nuvaziuok.is airijos gryzes.

15

Re: Ieškau moters gyvenimui

matot, Arturai. Nuosirdziai toki, koks esate, jus gali myleti tik jusu mama.
O i santykius reikia investuoti- laiko, fantazijos, zmogiskumo, bendrauti reikia mokytis, net seksuoti reikia ismokti. Visa tai daroma labai jauname amziuje, o vyresni jau apie seima, vaikus, bendra turta, bendra ateiti, bendrus tikslus galvoja. Visi turi savo problemu, todel svetimu problemu niekam nereikia. Todel reikia tapti savu... ar suprantat?

16

Re: Ieškau moters gyvenimui

Taip pradžiai nuo merginos pradėt apsilti o ne iskart moters gyvenimui noret,svajoti smile viskam reik subręsti.Maziau kalbu,daugiau darbu,cia ne bedu turgus,neisklausys nepades,nors buvo per lnk mociutes kurs bernams :DD ieskodavo moterers :DDDD

17

Re: Ieškau moters gyvenimui

Nieko nereikia buk koks esi ir taskas.

18

Re: Ieškau moters gyvenimui

turėjau merginų laikas turėti ir moterį. investuosiu tik pirma atsiranda kaip nors.. darysiu eisiu

19

Re: Ieškau moters gyvenimui

Rizukuoji pagaut lydeka.kai tau labai reikia nepamatysi spastu.ale ant tiek galva susuka.baisiau uz zole

20

Re: Ieškau moters gyvenimui

nerizikuoju kiek to neieškosiu neverta bent jau man ..jeigu lemta būt vienam tai ir būsiu pati atsiras reikia kažkuom užsiimti sportu.