1

Tema: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

Sveiki smile Norėčiau padiskutuoti su žmonėmis apie keliones į kalnus su mašinos privačiai, pėščiomis su draugais ar šeima, ar tiesiog grupė su autobusu. Ar esate taip keliavę? Kokie įspūdžiai? Ar norėtumėt dar kartą ten nuvykti? Kokiuose kalnuose buvome? smile

2

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

Buvau liepkalnyje paslidinet big_smile

3 (redagavo Povil 2015-01-21 10:28)

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

Lipom į Monblaną užpernai.
Viskas puikiai - kartočiau dar kartą.
Patiko tai, kad nors ir su grupe, tačiau esi vienas. Jei pradėsi žviegt ir grybaut (buvo grupėje pora tokių) - nuo tavęs net instruktoriai nusiriš.

Patiko gamta, kalnų didybė. Patiko, kai be garso pro šalį praskrido galvos dydžio akmenukas. Kai einant šalia kuluaro slystelėjau, pračiuožiau ir kabinausi į ledą viskuo, kuo tik įmanoma. Net pats nežinojau, kad taip įmanoma.
Pikas buvo 4 km aukštyje, pusiau apspangus.... Be oro, širdis daužosi, užmigt neina, šalta, šlapia, audra... Galvoji - BLLLLLLLLLL, kodėl aš ne egipe ar turkijoje prie jūros ?
Bet kai nusileidi - supranti. O į Egiptą ar Turkiją taip ir nepavyko nuvykt... Kalnai geriau.

Rekomenduoju.

Kokia dar šeima į kalnus ? Gyvybės draudimą svarbiausia pasiimk.

4

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

Nu mano viena įspūdingiausių kelionių buvo į alpes su mašinomis. Ten yra kažkiek dešimčių kilometrų pagal kalnų viršūnes važinėji ir panašiai, tai vaizdas buvo stulbinamas. Kažkas nepakartojamo tai yra, sunku net nupasakoti ir jokiais fotoaparatais ar kameromis to grožio neina perteikti kitiems žmonės, dalinantis įspūdžiais smile

5

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

Mano ispudiningiausiu buvo kelione i Rytu Pamyra ir Siaures Kaukaza ypac patiko (Teberdos nacionalinis parkas), ir vietiniai gyventojai su savo vairavimo ypatumais))))

6

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

Buvau. Patiko. Bet greitu laiku tikrai nebekeliausiu. Man tai pasirodė pavojinga. Yra daugybė vietų pasaulyje kur bent jau keliaujant nėra pavojaus žūti wink Be to labai brangiai kainuoja tam skirti drabužiai, palapinė, miegmaišis, ypač avalynė, visi kiti aksesuarai ir t.t. O be jų nepakeliausi, čia ne koks Egiptas, kur užtenka šortukų, maikutės ir gertuvės smile)

7

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

jo, dabar tas alpinizmas gryna komercija..

8

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

O, epanomi, šaunuolis koks tu smile


Aš Tatruose buvau smile Slovakijoj. Labai smagu kalnų papėdėse maži namukai-viešbutukai, kur nėra šilto vandens ir razečių įprastų big_smile Ir klubai įsiminė karaokės big_smile Šilti žmonės wink Ir ką geriausiai atsimenu - vardan geros fotografijos vos nenudardėjau nuo kalno šlaito big_smile

9

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

Gintas parašė:

Buvau. Patiko. Bet greitu laiku tikrai nebekeliausiu. Man tai pasirodė pavojinga.

man irgi taip pat atrodo smile buves kolega atsimenu papostino nuotrauka dar kaip jis kai vaziavo kalnuose su kazkokiu autobusu, jie nuvirto ant sono big_smile tai gerai kad nenugarmejo su juo nuo to kalno smile

10

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

Inga parašė:

O, epanomi, šaunuolis koks tu smile


Aš Tatruose buvau smile Slovakijoj. Labai smagu kalnų papėdėse maži namukai-viešbutukai, kur nėra šilto vandens ir razečių įprastų big_smile Ir klubai įsiminė karaokės big_smile Šilti žmonės wink Ir ką geriausiai atsimenu - vardan geros fotografijos vos nenudardėjau nuo kalno šlaito big_smile

Jo ir man teko būti tatruose, atrodo jie vadinosi žemieji tatrai, o sekanti aukstuosiuose. Tai ne toks didelis ispudis, kaip alpes, bet pradziai buvo super. Peskom po kalnus situos vaiksciojom pamenu.

11

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

Darius parašė:
Gintas parašė:

Buvau. Patiko. Bet greitu laiku tikrai nebekeliausiu. Man tai pasirodė pavojinga.

man irgi taip pat atrodo smile buves kolega atsimenu papostino nuotrauka dar kaip jis kai vaziavo kalnuose su kazkokiu autobusu, jie nuvirto ant sono big_smile tai gerai kad nenugarmejo su juo nuo to kalno smile

Aš kaip tik stengiuosi atsiminti gido instrukcijas.. štai ten akmenų griūtis kartais pasitaiko.. o ten, šaltuoju metų laiku dažnai sniego nuošliaužos pasitaiko..
Ką tai reiškia? O gi maždaug tą patį, ką ir, tarkim, nardyti tarp ryklių. Štai ten ar ten dažnai alkanų pasitaiko..
Skaičių nežinau, bet man kažkodėl atrodo, kad rykliai mažiau žmonių sudrasko negu iš kalnų negrįžta.. wink

12

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

Gidai visada pasako, kad kalnuose svarbiausia nepanikuoti jeigu kas atsitinka. Bunant Pamyre atsitiko akmenu griutis, mazdaug 10-12km nuo musu ir kalnu upeje pradejo kilti vanduo, grupeje buvo kelios merginos kurios pradejo panikuoti ir begti i kalnus, versti akmenis ant kitu dalyviu. Taip, kad visada reikia klausyti gido patarimo. Kalnai klaidu neatleidzia.....

13

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

Hehe, tikruose kalnuose nesu buves big_smile bet netoli Sheffield miesto kur gyvenu, yra Peak District nacionalinis parkas su graziomis 450-680m aukscio kalvomis, vaizdai vis tiek ispudingi pasivaiksciojimams su seima ar tiesiog kvailiojant su gopro lakstant aplink naturalius krioklius ir versmes. Tie kas gyvena anglijoje, yorkshyre, tikrai gali cia nuvykti ir pajausti ta kalnu dvasia, bet po to apetitas tik bekyla nes norisi didesniu, aukstesniu kalnu. Galvoju kada nuvykti i skotija pamatyti o gal ir uzsilipti ant ben nevio , zodziu, kalnai yra pasakiski. Tokius vaizdus atskleidzia, o ipac kai snieguoti...

14

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

Edgaras parašė:

Hehe, tikruose kalnuose nesu buves big_smile bet netoli Sheffield miesto kur gyvenu, yra Peak District nacionalinis parkas su graziomis 450-680m aukscio kalvomis, vaizdai vis tiek ispudingi pasivaiksciojimams su seima ar tiesiog kvailiojant su gopro lakstant aplink naturalius krioklius ir versmes. Tie kas gyvena anglijoje, yorkshyre, tikrai gali cia nuvykti ir pajausti ta kalnu dvasia, bet po to apetitas tik bekyla nes norisi didesniu, aukstesniu kalnu. Galvoju kada nuvykti i skotija pamatyti o gal ir uzsilipti ant ben nevio , zodziu, kalnai yra pasakiski. Tokius vaizdus atskleidzia, o ipac kai snieguoti...

Labai gerai, kai yra kylama palaipsniui. Nuo kalvos po to seka didesnė kalva, mažas kalnas, didesnis ir galingi kalnai, kaip himalajai ar alpes, nes pabuvus kokiuose himalajuose, nemanau , kad būtų įdomu vėliau važiuot ant mažo kalnelio wink

15

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

kita vertus kuo auksciau lipsi, tuo zemiau krisi...

16

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

buvau ir aš kalnuose. įspūdžiai neišdildomi

17

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

klausiat kokie ispudziai kalnuose? ispudziai tokie kad pyreneju kalnuose vos neuzsimusiau su masina kai perkaito stabdziai i nuokalne. atsargiai kalnuose reikia kalnai labai klastingi. daug kur esu buves: Pyreniejai, Alpes tiksliau sakant Pietu Alpes, Karpatu kalnai, Ardenu kalnai, Sudetu kalnai, Transilvanijos arba Apusenu kalnai ir netgi Rodopu kalnai jeigu kas zino kur tai randasi, dar Turkijoje: Ponto kalnai, Kackaru kalnai, Tauro kalnai, Kipre Kirenijos kalnagubris.   na atrodo viska isvardinau kur esu buves

18

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

Konstantinai, gal galima paklaust keliones i kalnus tikslo? wink Hikini, trailini, laipai, stovyklauji?

19

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

cia isvardinau visus kalnus kur esu buves per savo gyvenima. Pyreneju kalnuose yra buves kiekvienas kas nors karta keliaves antzeminiu transportu i Ispanija. kitaip nei pro siuos kalnus i Ispanija nenuvaziuosi. Pietu Alpese teko pavazineti darbo reikalais net lavandos zoleliu is kalnu parveziau. Karpatu kalnuose svenciau 2014 metu naujus metus prie par Ukrainos ir Rumunijos sienos. susipazinau internetu su ukrainiete ir jinai pakviete pas save naujus metus atsvesti tai ten Karpatuose ir atsventem. paskui Ardenu kalnai randasi Belgijos ir Liuksemburgo teritorijoje siaip cia zemi kalnai. kitaip nei pro siuos kalnus is Liuksemburgo i Belgija arba atgal nenuvaziuosi. paskui Sudetu kalnai randasi truputi Vokietijoje truputi Cekijoje pro vokiecius vaziuojant irgi pro tuos kalnus tenka vaziuoti. pro Transilvanijos, Rodopu, Turkijos kalnus ir Kirenijos kalnagubri tranzavau praejusia vasara i Kipra. Rodopu kalnuose teko nakvoti palapineje nes naktis uztiko mane kalnuose

20

Re: Kelionės į kalnus. Jūsų įspūdžiai.

dar pamirsau paminetu Uralo kalnus. pro ten irgi esu tranzaves