1

Tema: nerimtos moterys

neverta čia ieškoti įsitikinau nes jos nerimtai žiūri tik šeip blevyzgoja. man reikia rimtos moters kuri pasiryžus gyventi mylėti tvarkingos taip kaip aš. neieškosiu daugiau manęs taip lengvai nesuviliosit aš protingas laukit tų princų ypatingų ir taip toliau liksit vienišos amžiams vargšės ir toliau kentėsit su kvailais susidėję o ne su vyru nuoširdžiu ..:::507

2

Re: nerimtos moterys

Tavo reikalas čia, nenori - neieškok. Kiti ieškos ir atras, nuo to tikrai nėra blogiau, ar tave suvilios, ar ne, ar tu ieškosi, ar ne. :::127

3

Re: nerimtos moterys

Palik tu tas moteris Ramybėje  big_smile  Paskui kai pagaus,  papurtys,atpizdins :DDD bus tau cia tokias temas kurt

4

Re: nerimtos moterys

Tave Arturai, čia kažkas verčia būti? Nemanau, taip kad durys atviros į visas keturias puses.

5

Re: nerimtos moterys

Челнаки на жопы сели,от расклада охуели

6

Re: nerimtos moterys

ai koks skirtumas tai ir nebusiu

7

Re: nerimtos moterys

Pirma padarei o poto pagalvojei. Znakomoje ciuvstvo

8

Re: nerimtos moterys

Arturas parašė:

neverta čia ieškoti įsitikinau nes jos nerimtai žiūri tik šeip blevyzgoja. man reikia rimtos moters kuri pasiryžus gyventi mylėti tvarkingos taip kaip aš. neieškosiu daugiau manęs taip lengvai nesuviliosit aš protingas laukit tų princų ypatingų ir taip toliau liksit vienišos amžiams vargšės ir toliau kentėsit su kvailais susidėję o ne su vyru nuoširdžiu ..:::507

jus tiesiog perdaug susireiksmines vyrukas, kuris apart savo kelniu neturi ko pasiulyti merginai:)
jums reikia dar daug padirbeti su savimi:) Linkiu sekmes

9

Re: nerimtos moterys

Paims ir be kelniu net,jei nores.negi tu ziuri ka tau pasiulyt galu?materialiste?

10 (redagavo Daiva 2015-01-20 21:59)

Re: nerimtos moterys

ne, mielasis:) As cia diskutuoju, nes laukiu atsakymu i savo susirasinejimus:)
kas yra materialistas, epanomi? Padiskutuokim

11

Re: nerimtos moterys

Nera apie ka.juk ne tas kazkoks dialektinis materializmas.krc kam material=nr 1

12

Re: nerimtos moterys

jei reiks ką pasiūlyti tai pasiūlysiu.  viskas su laiku

13

Re: nerimtos moterys

gal ir susireikšminęs moterys kaltos. kai busit rimtos tada bus kita kalba ir taškas.

14

Re: nerimtos moterys

Arturas parašė:

gal ir susireikšminęs moterys kaltos. kai busit rimtos tada bus kita kalba ir taškas.

Čia maždaug Visas Pasaulis Kaltas Kad Aš Nesugebu Rasti Merginos big_smile big_smile

15

Re: nerimtos moterys

O kam tau ta merga isvis?nera ir nereikia.

16

Re: nerimtos moterys

epanomi parašė:

O kam tau ta merga isvis?nera ir nereikia.

Teisingai, reikia džiaugtis tuo ką turi

17

Re: nerimtos moterys

gal ir kaltas senberniu busiu atrodo. jo internete neįmanoma rast gal gatvėje ieškot užkalbint

18

Re: nerimtos moterys

reikia gyvenimas butų linksmesnis įdomesnis..

19

Re: nerimtos moterys

taip jums patinka vienatvė jums lengva kalbėt.. tik ne man vienatvė noriu džiauktis dalintis kartu gyvenimu.

20

Re: nerimtos moterys

Su vyru pabandyk.sako tukra meile buna.