1

Tema: Daktarai

Kiek palikti daktarams, įvedus eurą?
Anksčiau palikdavom 50-100-200 litų, už kažką rimtesnio net 500. Dabar, įvedus eurą gi nepaliksi 30 eurų smile Jau reikės 50 ar 100 eurų banknotus palikinėt, galbūt net 200...
Daktarams tikrai neblogai pasisekė su euru, kai apvalinsime į didesnę pusę, kad psichologiškai būtų graži suma smile

2

Re: Daktarai

susitaisai smegenine,kad nebesirgtum ir nebereikes galvoti panasiai...

3

Re: Daktarai

reikia paciam gydytis valyti organizmo knyga skaiciau

4

Re: Daktarai

big_smile Aciu, as gal eisiu ir pas chirurga, ir pas odontologa, ir pas chemoterapeuta, kad gauciau profesionalia pagalba. Kurie nori, tai galit sau apendiksus operuotis ar dantis rautis... wink Zinoma, kad kvaila vaikytis ligas, bet kai kurie komentariai tai is stoto vercia...
O del laukneselio, tai atvirai apie tai nekalbeciau.

5 (redagavo Darius 2015-01-31 13:11)

Re: Daktarai

nu as tai nieko nesu palikes, net keista kai isgirstu kad kazkas kazka palieka smile
yra kasa ir susimoki smile

man net keistas tas procesas butu, jei reiketu ta daryt

6

Re: Daktarai

Na, yra kam sekasi gi big_smile Ne visiems blogai smile Aš tai išvis dažniausiai ne pinigų, o saldainių/kavos ar butelį kokį gerą ir viskas smile Pinigų retais atvejais wink

7

Re: Daktarai

Nėra reikalo prie kyšių gydytojų pratinti. Gal ir jiems laikas suprasti, kad jei žmogaus netenkina gaunamas atlyginimas, turi arba daugiau dirbti arba keisti darbą.
O mums laikas suprasti, kad geram gydytojui padėka yra sėkminga pagalba pacientui, bet jei tokia padėka mūsų netenkina yra pakankamai brandus būdas padėkoti-išreikšti raštu arba viešai padėką.

8

Re: Daktarai

Neteko niekada nieko duoti:)
Ir ar tu duosi ar ne, gydytojas vistiek padarys lygiai ta pati!

9

Re: Daktarai

rugile parašė:

Neteko niekada nieko duoti:)
Ir ar tu duosi ar ne, gydytojas vistiek padarys lygiai ta pati!

Patikėk mieloji, bet tikrai ne tą patį. Nežinau, rimtų reikalų su daktarais neturėjusi, bet esu gulėjusi ligoninėje, ir seselės daug daug daug mieliau bendrauja, ir padeda ir pašnekėti ateina jei joms duodi BENT saldainių dėžę. Gerai jei pas tave ateina daug draugų ar giminių aplankyti, o jei ne?
Seselės tikrai daugiau ir atidžiau rūpinasi.

10

Re: Daktarai

pora kedziu i kupra tokiam daktareliui sulauzai,pats gyvenime nebeimtu.ir dar tiems kur duoda,visas liekanas i gerkle sukist reiktu.

11

Re: Daktarai

Renata parašė:
rugile parašė:

Neteko niekada nieko duoti:)
Ir ar tu duosi ar ne, gydytojas vistiek padarys lygiai ta pati!

Patikėk mieloji, bet tikrai ne tą patį. Nežinau, rimtų reikalų su daktarais neturėjusi, bet esu gulėjusi ligoninėje, ir seselės daug daug daug mieliau bendrauja, ir padeda ir pašnekėti ateina jei joms duodi BENT saldainių dėžę. Gerai jei pas tave ateina daug draugų ar giminių aplankyti, o jei ne?
Seselės tikrai daugiau ir atidžiau rūpinasi.

ot tai kysis.. saldainiu dezute ar sokoladukas uz 2 lt big_smile

12

Re: Daktarai

Silvija parašė:

Kiek palikti daktarams, įvedus eurą?
Anksčiau palikdavom 50-100-200 litų, už kažką rimtesnio net 500. Dabar, įvedus eurą gi nepaliksi 30 eurų smile Jau reikės 50 ar 100 eurų banknotus palikinėt, galbūt net 200...
Daktarams tikrai neblogai pasisekė su euru, kai apvalinsime į didesnę pusę, kad psichologiškai būtų graži suma smile

O pas kokius daktarus eini, kad nezinai kiek jiems palikti? Skaityti ant duru neiseina? Arba tu nesergi,- vadinasi simuliuoji, arba pas sarlatanus eini big_smile ... Atsipeikek kol nevelu... Nes viesos istaigos daktarai alga gauna, o privatus turi ikainius ... Kas per nesamone duoti kysius... O poto dar skustis, kad ima perdaug...

13

Re: Daktarai

Renata parašė:
rugile parašė:

Neteko niekada nieko duoti:)
Ir ar tu duosi ar ne, gydytojas vistiek padarys lygiai ta pati!

Patikėk mieloji, bet tikrai ne tą patį. Nežinau, rimtų reikalų su daktarais neturėjusi, bet esu gulėjusi ligoninėje, ir seselės daug daug daug mieliau bendrauja, ir padeda ir pašnekėti ateina jei joms duodi BENT saldainių dėžę. Gerai jei pas tave ateina daug draugų ar giminių aplankyti, o jei ne?
Seselės tikrai daugiau ir atidžiau rūpinasi.


Gaila, bet turejau:) esu ir ligoninej gulejusio kauno klinikose...operacija dare. Ir siaip esu be patekus i ligonine.
Kas tos seseles? Kam reikia kad ateitu ir kalbetu su tavim? Niekaip nesuprantu.
O gydytojas padarys ka tik gali kad isgydytu zmogu:)
Pamenu kai dare operacija, aisku mano seima norejo duot gydytojui pinigeliu, ir gydytojas nepaeme.

14

Re: Daktarai

profesoriux parašė:
Renata parašė:
rugile parašė:

Neteko niekada nieko duoti:)
Ir ar tu duosi ar ne, gydytojas vistiek padarys lygiai ta pati!

Patikėk mieloji, bet tikrai ne tą patį. Nežinau, rimtų reikalų su daktarais neturėjusi, bet esu gulėjusi ligoninėje, ir seselės daug daug daug mieliau bendrauja, ir padeda ir pašnekėti ateina jei joms duodi BENT saldainių dėžę. Gerai jei pas tave ateina daug draugų ar giminių aplankyti, o jei ne?
Seselės tikrai daugiau ir atidžiau rūpinasi.

ot tai kysis.. saldainiu dezute ar sokoladukas uz 2 lt big_smile

Žinok tų saldainių dėžučių ir po 50 ir po 100 litų būna wink

15

Re: Daktarai

pasakojo mama, kai veze seneli i ligonine. Kai buvo luzus ranka ar kas ten. Mazdaug pradzioj gydytojas grubiai ten dirbo su ta ranka, apziurinejo ar kazka. Kai padave pinigu jam, tada pradejo geriau dirbt sake.

Tai jei reik duot kysius, gal iskart tada eit privaciai kur jie nores savo varda palaikyt ir stengsis.

16

Re: Daktarai

rugile parašė:
Renata parašė:
rugile parašė:

Neteko niekada nieko duoti:)
Ir ar tu duosi ar ne, gydytojas vistiek padarys lygiai ta pati!

Patikėk mieloji, bet tikrai ne tą patį. Nežinau, rimtų reikalų su daktarais neturėjusi, bet esu gulėjusi ligoninėje, ir seselės daug daug daug mieliau bendrauja, ir padeda ir pašnekėti ateina jei joms duodi BENT saldainių dėžę. Gerai jei pas tave ateina daug draugų ar giminių aplankyti, o jei ne?
Seselės tikrai daugiau ir atidžiau rūpinasi.


Gaila, bet turejau:) esu ir ligoninej gulejusio kauno klinikose...operacija dare. Ir siaip esu be patekus i ligonine.
Kas tos seseles? Kam reikia kad ateitu ir kalbetu su tavim? Niekaip nesuprantu.
O gydytojas padarys ka tik gali kad isgydytu zmogu:)
Pamenu kai dare operacija, aisku mano seima norejo duot gydytojui pinigeliu, ir gydytojas nepaeme.

Vieniši žmonės gal nori? Aš gi sakau, gerai jei pas tave ateina kažkas aplankyti, bet gi būna pensininkų ir nebūtinai pensininkų kurie guli išvis vieni, neturi kažko, kas juos galėtų pastoviai aplankyti.

17

Re: Daktarai

Darius parašė:

pasakojo mama, kai veze seneli i ligonine. Kai buvo luzus ranka ar kas ten. Mazdaug pradzioj gydytojas grubiai ten dirbo su ta ranka, apziurinejo ar kazka. Kai padave pinigu jam, tada pradejo geriau dirbt sake.

Tai jei reik duot kysius, gal iskart tada eit privaciai kur jie nores savo varda palaikyt ir stengsis.

Na tai vat apie ką aš ir šneku smile O privatūs jau vistiek ima nemažai tai ir kyšių jiems nereikia wink

18

Re: Daktarai

Renata parašė:
Darius parašė:

pasakojo mama, kai veze seneli i ligonine. Kai buvo luzus ranka ar kas ten. Mazdaug pradzioj gydytojas grubiai ten dirbo su ta ranka, apziurinejo ar kazka. Kai padave pinigu jam, tada pradejo geriau dirbt sake.

Tai jei reik duot kysius, gal iskart tada eit privaciai kur jie nores savo varda palaikyt ir stengsis.

Na tai vat apie ką aš ir šneku smile O privatūs jau vistiek ima nemažai tai ir kyšių jiems nereikia wink

nu va tai nemokamas suris tik pelekautuose, reik moket kai nori gaut smile

19

Re: Daktarai

tie kurie neima kisiu tie sakoma daktarai skaitosi kaip zmones. pas dantiste kiek reikia tiek ir sumoki jei nori buti sveikas gerai jaustis nuodus isvalyk  organizma valyk pirmiausia nuo storosios zarnos..

20

Re: Daktarai

o gal viso organizmo valyma visgi reiketu pradeti nuo smegenu? smile Kodel isvis dasileidziam iki tokio korubcijos legalizavimo ar net prievoles? Jei nezinai kiek duoti daktarui, paduok jam visa savo pinigine, gal pats pasiims kiek jam reikia... Bet... lieka smalsu uz kokias ten papildomas paslaugas jam moki ir bijai kad nebutu permazai... smile