81

Re: merginu nuomone

realybe tokia kad niekam zmogus su negalia nereikalingas. pas mus net visiskai normalu sveika vaikina gali atstumti tik del to kad jis 3 cm zemesnis arba 1 kg storesnis nei merginos idealas arba del to kad akiu plauku spalva ne tokia tai yra tave gali atstumti del labai menku kuno defektu o jeigu dar busi su negalia tai be sansu mergina susirasti nebent tokia pacia su negalia. man paciam kartais raso merginos su negalia man ju zmogiskai gaila bet as paklausiu save ar as noreciau gyventi su tokia mergina ir buti jai isipareigojes ir pats sau atsakau kad ne tikrai nenoreciau. is dalies taip pasireiskia naturali atranka nes jei du zmones su negalia prades gimdyti vaikus tai net baisu pagalvoti kas pas juos gali gimti. ir dar kai as suvokiau kad jeigu tapsiu neigalus busiu niekam nereikalingas tai priverte mane daug labiau rupintis savimi savo sveikata nes musu visuomene dabar labai egoistiska zmones savanaudiski kiekvienas kovoja uz buvi neigalus tu niekam nereikalingas reikia tik sveiku ir stipriu zmoniu todel jei esi neigalus belieka tik nusizudyti

82

Re: merginu nuomone

Konstantinas parašė:

realybe tokia kad niekam zmogus su negalia nereikalingas. pas mus net visiskai normalu sveika vaikina gali atstumti tik del to kad jis 3 cm zemesnis arba 1 kg storesnis nei merginos idealas arba del to kad akiu plauku spalva ne tokia tai yra tave gali atstumti del labai menku kuno defektu o jeigu dar busi su negalia tai be sansu mergina susirasti nebent tokia pacia su negalia. man paciam kartais raso merginos su negalia man ju zmogiskai gaila bet as paklausiu save ar as noreciau gyventi su tokia mergina ir buti jai isipareigojes ir pats sau atsakau kad ne tikrai nenoreciau. is dalies taip pasireiskia naturali atranka nes jei du zmones su negalia prades gimdyti vaikus tai net baisu pagalvoti kas pas juos gali gimti. ir dar kai as suvokiau kad jeigu tapsiu neigalus busiu niekam nereikalingas tai priverte mane daug labiau rupintis savimi savo sveikata nes musu visuomene dabar labai egoistiska zmones savanaudiski kiekvienas kovoja uz buvi neigalus tu niekam nereikalingas reikia tik sveiku ir stipriu zmoniu todel jei esi neigalus belieka tik nusizudyti

zmogau visu pirma pasiskaityk ka parasiau auksciau apie igytas ir ne igimtas negalias.o visu antra tapus neigaliu gyvenimas nesibaigia o tik pasidaro sunkesnis.apie kitus kalbeti negaliu bet apie save papasakosiu.taip esu neigalus ir ko jau ko bet gailescio ir uzuojautos man visiskai nereikia.esu toks pats kaip ir visi sveiki su tokias paciais jausmais ir norais.as kaip ir sveikas zmogus vairuoju masina tiesiog ja reikia truputi pritaikyti.esu zaides krepsini plaukes baidaremis ir seip kiek leidzia mano padetis stengiuosi buti aktyvus.kaip ir sveiki esu dirbantis ir galiu puikiai savimi pasirupinti.tiesiog man kaip ir tukstanciam kitu kitu reikia atitinkamu pritaikymu ir savarankiskas gyvenimas tampa pilnai igyvendimama svajone.o savarbiausia reikia kad keistusi visuomenes poziuris i neigaliuosius.

83

Re: merginu nuomone

visuomenes poziuri pakeisti imanoma taciau sudominti mergina as net neisivaizduoju kaip tai padaryti tam reikia jau neeilines savybes tureti

84

Re: merginu nuomone

Konstantinas parašė:

realybe tokia kad niekam zmogus su negalia nereikalingas. pas mus net visiskai normalu sveika vaikina gali atstumti tik del to kad jis 3 cm zemesnis arba 1 kg storesnis nei merginos idealas arba del to kad akiu plauku spalva ne tokia tai yra tave gali atstumti del labai menku kuno defektu o jeigu dar busi su negalia tai be sansu mergina susirasti nebent tokia pacia su negalia. man paciam kartais raso merginos su negalia man ju zmogiskai gaila bet as paklausiu save ar as noreciau gyventi su tokia mergina ir buti jai isipareigojes ir pats sau atsakau kad ne tikrai nenoreciau. is dalies taip pasireiskia naturali atranka nes jei du zmones su negalia prades gimdyti vaikus tai net baisu pagalvoti kas pas juos gali gimti. ir dar kai as suvokiau kad jeigu tapsiu neigalus busiu niekam nereikalingas tai priverte mane daug labiau rupintis savimi savo sveikata nes musu visuomene dabar labai egoistiska zmones savanaudiski kiekvienas kovoja uz buvi neigalus tu niekam nereikalingas reikia tik sveiku ir stipriu zmoniu todel jei esi neigalus belieka tik nusizudyti

Ale tavo i poziuris tipo tapai neigalus tai kilpa ant kaklo i karkis:::012. As tai cia aptinku daug zmoniu su protine negale i ka visus dabar susaudyt i duju kamera...Suranda ir su negale sau pora va net per TV parodo koks baisuoklis, invalidas veda mis kaimas, visas kaimas ja tvarko ir visi laimingi grazus vaikai nuo kaimynu, laiminga zmona, kaimas, vyras, tik va tevai vyro galvas linguoja bet ka jie gali padaryt, jai sunus laimingas. :::012

85

Re: merginu nuomone

OLA parašė:
Konstantinas parašė:

realybe tokia kad niekam zmogus su negalia nereikalingas. pas mus net visiskai normalu sveika vaikina gali atstumti tik del to kad jis 3 cm zemesnis arba 1 kg storesnis nei merginos idealas arba del to kad akiu plauku spalva ne tokia tai yra tave gali atstumti del labai menku kuno defektu o jeigu dar busi su negalia tai be sansu mergina susirasti nebent tokia pacia su negalia. man paciam kartais raso merginos su negalia man ju zmogiskai gaila bet as paklausiu save ar as noreciau gyventi su tokia mergina ir buti jai isipareigojes ir pats sau atsakau kad ne tikrai nenoreciau. is dalies taip pasireiskia naturali atranka nes jei du zmones su negalia prades gimdyti vaikus tai net baisu pagalvoti kas pas juos gali gimti. ir dar kai as suvokiau kad jeigu tapsiu neigalus busiu niekam nereikalingas tai priverte mane daug labiau rupintis savimi savo sveikata nes musu visuomene dabar labai egoistiska zmones savanaudiski kiekvienas kovoja uz buvi neigalus tu niekam nereikalingas reikia tik sveiku ir stipriu zmoniu todel jei esi neigalus belieka tik nusizudyti

Ale tavo i poziuris tipo tapai neigalus tai kilpa ant kaklo i karkis:::012. As tai cia aptinku daug zmoniu su protine negale i ka visus dabar susaudyt i duju kamera...Suranda ir su negale sau pora va net per TV parodo koks baisuoklis, invalidas veda mis kaimas, visas kaimas ja tvarko ir visi laimingi grazus vaikai nuo kaimynu, laiminga zmona, kaimas, vyras, tik va tevai vyro galvas linguoja bet ka jie gali padaryt, jai sunus laimingas. :::012

nezinau kaip i tave kreiptis moteris ar penele bet jei negerbi saves pacios tai bent gerbk kitus.cia ne kaimo turgus kad kitus aptarinet o viesoja erdveje kartais savo muomone reikia pasilaikyti sau.visu pirma kam baisus o kam grazus del skoniu nesigincinsim beto ar tu pazysti ta mergina ir ar esi isitikinusi kad "ja visas kaimas tvarko"?o dabar pamastyk kaip jaustumeisi tos poros vietoje perskaiciusi  tavo komentara?nemanau kad butu malonu.neveltui izeidinejimas viesoja erdveje yra nusikaltimas.

86

Re: merginu nuomone

Atrodo, kad neįgalumą suvokiate kaip sėdinčius vežimėlyje. Kada paklausite jaunos antrosios pusės ar serga pirmo tipo cukriniu diabetu? Rytoj, po mėnesio? O gal jums tokią informaciją reikia pateikti jau pirmo pasimatymo metu?

87

Re: merginu nuomone

OLA parašė:

Ale tavo i poziuris tipo tapai neigalus tai kilpa ant kaklo i karkis:::012. As tai cia aptinku daug zmoniu su protine negale i ka visus dabar susaudyt i duju kamera...Suranda ir su negale sau pora va net per TV parodo koks baisuoklis, invalidas veda mis kaimas, visas kaimas ja tvarko ir visi laimingi grazus vaikai nuo kaimynu, laiminga zmona, kaimas, vyras, tik va tevai vyro galvas linguoja bet ka jie gali padaryt, jai sunus laimingas. :::012

na ir kas cia gero?) kai tu turi negalia ir tavo zmona tvarko visas kaimas ir dar vaikai nuo kaimynu? kam tada toks gyvenimas? as tikrai geriau pasikarciau

88

Re: merginu nuomone

Sarass parašė:

Na negalia negaliai nelygi jei pvz mergina turi psichini sutrikime sizofrenine nimfomanija tai zinoma as i ja demesi atkreipciau ir dar klausimas ar ta normalia statistine pana rinkciaus ar su negalia smile
As taip manau kazkaip smile

Tu teisus taip manydamas☺...o gyvenimui rinksies pacia paciausia

89

Re: merginu nuomone

Andrius parašė:

susilaukti vaiko su kazkokia ygimta patalogija galima ir be visokiu ygimtu dalyku.pvz sveiki tevai susilaukia vaiko su dauno sindromu.cia ne paveldima tiesiog kartais taip buna del atitinkamu kraujo grupiu tarp partneriu derinio.tikimybe susilaukti dauno vaiko gali nustatyti tik genetikai.bet juk partneri renkames ne pagal kraujo grupe.arba dar vienas pakankamai daznas atvejis kai gimsta vaikas su sirdies yda ar epilepsija nors abu tevai sveiki. nei vienas is partneriu nera kaltas kad vaikui vystantis yvyko kazkoks tai pakitimas juk kaikuriais atvejais viska nulemia cromosomos.o zmogus cia bejegis.aisku buna kad liga buna paveldima pvz raumenu atrofija bet zmogus jei tai zino nemanau kad ryztasi tureti vaiku nes nenori perduoti to ateinancia kartai bet buna arveju kad zmogus nors ir pats neserga bet yra sios ligos nesiotojas.o kad esi nesiotojas gali ir nezinoti.

Dėl Dauno sindromo jūs teisus, kad sergantys vaikai gimsta sveikiems tėvams – bet tik todėl, kad patys ligoniai nelabai ir dauginasi big_smile, tad apie jį net neverta čia kalbėti. O kiti genetiniai sutrikimai paveldimi.

Žinoma, kad ir sveikam žmogui gali gimti nesveikas vaikas, nes GAL įvyks kokia mutacija arba GAL abu tėvai turi recesyvinius ligos alelius, bet jei tėvas tikrai turi genetinį sutrikimą, iš jo pusės jokių "gal" nelieka, ir rizika išauga daug kartų. Aišku, kad niekas dėl to nekaltas, čia tik tikimybių teorija, kam pasiseka genetinėj loterijoj, kam ne.

90

Re: merginu nuomone

Vik parašė:
Andrius parašė:

susilaukti vaiko su kazkokia ygimta patalogija galima ir be visokiu ygimtu dalyku.pvz sveiki tevai susilaukia vaiko su dauno sindromu.cia ne paveldima tiesiog kartais taip buna del atitinkamu kraujo grupiu tarp partneriu derinio.tikimybe susilaukti dauno vaiko gali nustatyti tik genetikai.bet juk partneri renkames ne pagal kraujo grupe.arba dar vienas pakankamai daznas atvejis kai gimsta vaikas su sirdies yda ar epilepsija nors abu tevai sveiki. nei vienas is partneriu nera kaltas kad vaikui vystantis yvyko kazkoks tai pakitimas juk kaikuriais atvejais viska nulemia cromosomos.o zmogus cia bejegis.aisku buna kad liga buna paveldima pvz raumenu atrofija bet zmogus jei tai zino nemanau kad ryztasi tureti vaiku nes nenori perduoti to ateinancia kartai bet buna arveju kad zmogus nors ir pats neserga bet yra sios ligos nesiotojas.o kad esi nesiotojas gali ir nezinoti.

Dėl Dauno sindromo jūs teisus, kad sergantys vaikai gimsta sveikiems tėvams – bet tik todėl, kad patys ligoniai nelabai ir dauginasi big_smile, tad apie jį net neverta čia kalbėti. O kiti genetiniai sutrikimai paveldimi.

Žinoma, kad ir sveikam žmogui gali gimti nesveikas vaikas, nes GAL įvyks kokia mutacija arba GAL abu tėvai turi recesyvinius ligos alelius, bet jei tėvas tikrai turi genetinį sutrikimą, iš jo pusės jokių "gal" nelieka, ir rizika išauga daug kartų. Aišku, kad niekas dėl to nekaltas, čia tik tikimybių teorija, kam pasiseka genetinėj loterijoj, kam ne.

va butent...juk per pirma pasimatytma neklausi vaikino kokia tavo kraujo grupe ir paskui nebegsi pas genetikus daryti tyrimu.visi kas zino kad kazka turi nesistengia kad ta liga persiduotu vaikam.bet kaip ir sakiau kad buna kad zmogus neserga tik nesioja liga ir visa gyvenima gali apie tai nesuzinoti

91

Re: merginu nuomone

Andrius parašė:

va butent...juk per pirma pasimatytma neklausi vaikino kokia tavo kraujo grupe ir paskui nebegsi pas genetikus daryti tyrimu.

Pirma, kraujo grupės svarbios tik moterims su neigiamu rezusu, ir tai šiuolaikinė medicina beveik tai išsprendė, taigi prastas pavyzdys.
Genetinių tyrimų nedarysiu, bet šiaip gyvenime esu pagalvojusi „Neblogas vaikinas, bet labai jau ligotas, geriau neprasidėti, nes jei dabar byra kaip nudėvėta mašina, kai bus vyresnis, tai išvis kas bus“ big_smile. Aš biologė, o biologai dauguma cinikai big_smile

92

Re: merginu nuomone

Vik parašė:
Andrius parašė:

va butent...juk per pirma pasimatytma neklausi vaikino kokia tavo kraujo grupe ir paskui nebegsi pas genetikus daryti tyrimu.

Pirma, kraujo grupės svarbios tik moterims su neigiamu rezusu, ir tai šiuolaikinė medicina beveik tai išsprendė, taigi prastas pavyzdys.
Genetinių tyrimų nedarysiu, bet šiaip gyvenime esu pagalvojusi „Neblogas vaikinas, bet labai jau ligotas, geriau neprasidėti, nes jei dabar byra kaip nudėvėta mašina, kai bus vyresnis, tai išvis kas bus“ big_smile. Aš biologė, o biologai dauguma cinikai big_smile

pbiologe ar ne biologe gyvenimas visiems toks pats.nesmerkiu taves bet manau pati to vaikino vietoje nenoretum atsidurti.kai ir taip viskas byra o dar ir patinkanti mergina atstumia.

93

Re: merginu nuomone

Andrius parašė:

nesmerkiu taves bet manau pati to vaikino vietoje nenoretum atsidurti.kai ir taip viskas byra o dar ir patinkanti mergina atstumia.

Aš jo neatstūmiau, o atsisakiau minties pati jį kabinti, taip kad niekas nenukentėjo smile

94

Re: merginu nuomone

Vik, nekabindama jo, ar palikai vietos jam tave kabinti ar leidaisi kabinama? Jei ne, tai lygu atstumimui smile

95

Re: merginu nuomone

Pijus parašė:

Vik, nekabindama jo, ar palikai vietos jam tave kabinti ar leidaisi kabinama? Jei ne, tai lygu atstumimui smile

Niekas nieko nekabino ir net ta kryptim nekrypo, taip kad didelė tikimybė, kad net jei nebūčiau jo „išbrokavusi“, jis būtų išbrokavęs mane big_smile

96

Re: merginu nuomone

ups, per mazai detaliu, per daug interprataciju is mano puses smile

97

Re: merginu nuomone

Vik parašė:
Pijus parašė:

Vik, nekabindama jo, ar palikai vietos jam tave kabinti ar leidaisi kabinama? Jei ne, tai lygu atstumimui smile

Niekas nieko nekabino ir net ta kryptim nekrypo, taip kad didelė tikimybė, kad net jei nebūčiau jo „išbrokavusi“, jis būtų išbrokavęs mane big_smile

zodziu juk buvo ne pakeliui

98

Re: merginu nuomone

Mano nuomone, zmogui su negalia butu geriau ieskoti savo likimo brolio/sesers.Butu benda kalba,ir supratimas-kaip jauciasi sergantis zmogus. Arba visomis jegomis kabintis i gyvenima, visur dalyvauti, tureti gyvenimo tiksla,svajoniu, galbut stengtis pasveikti jei tai imanoma.Ir galbut veikloje, tarp sveikuju jis sutiks savo sirdies drauge/a,kuris bus suzavetas,ir jiedu pamils vienas kita..Meilei nera kliuciu:)
Yra labai geras filmas 'Taikus karys',pagal tikrus faktus.Jame jauno sportininko istorija,kai jis tapo neigalus,bet spurdejo,siela stipri,ir pasveiko,ir igavo daug isminties.Gali ir sveikieji paziueti.Rekomenduoju.Nuoroda:

http://filmux.org/5377-taikus-karys-peaceful-warrior-2006.html

Kiti du,komedijos.Apie neigaliu zmoniu kelione,draugyste ir meile.Nuoroda:

http://filmson.eu/2748-hasta-la-vista-come-as-you-are-2011-online.html

http://filmson.eu/2571-kelione-be-ribu-the-road-within-2014-online.html

99

Re: merginu nuomone

Sand parašė:

Mano nuomone, zmogui su negalia butu geriau ieskoti savo likimo brolio/sesers.Butu benda kalba,ir supratimas-kaip jauciasi sergantis zmogus.

o paskui du zmones su negalia sugalvos sukurti seima ir kokie vaikai pas juos gims?)

100

Re: merginu nuomone

zmogus invalido vezimelyje.....No problems. jeigu jis pats savo galvoje ju nesusikurs.