1

Tema: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

Sveiki norėčiau čia susisiekti su žmonėmis kurie mėgsta japonų animaciją(anime) ir komiksus(manga)

Pasidalinkite idėjomis. savo mėgstamiausiais serialais ar filmais.

Mano top 5 Anime serialai:
5- Tokyo Ghoul
4- Full Metal Alchemist- Brotherhood
3- Elfen Lied
2- Highschool DxD
1- Clannad (negėda prisipažinti kad šitas privertė apsiašaroti daugybę kartų)

Mano top 5 Anime filmai:
5- Princess Mononoke
4- Evangelion (visos trys dalys)
3- Appleseed (na šitas yra 3d CGI grafikos filmas bet arti anime stiliaus)
2- Cowboy Bebop
1- Final Fantasy VII-Advent Children

2

Re: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

Neturiu mėgstamiausių sąrašo, bet galiu tik išvardinti ką šiuo metu žiūriu, laiko užmušimui.
Parasyte - The maxim (toks neįprastas, savo logika truputi primena death notes)
Assassination classroom (iš šito tai prisijuokiu)
Durarara x2 (toks šiaip sau, kartais juokingas kartais nuobodus)
Naruto

3

Re: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

Na nežinau, toks tas žiurėjimas. Bet naruto kažkuom užkabino tai ir seku big_smile

4

Re: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

Nejau čia tikrai yra tik tiek anime ir manga gerbėjų? big_smile

Man įdomiausi anime yra Death Note, Sword Art Online, Kuroko no Basket, Aldnoah Zero, Attack on Titan... big_smile
Na o manga pirmu numeriu Bleach big_smile taip pat Kuroshitsuji (Blach Butler), Fairy Tail, Naruto... big_smile

5

Re: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

Atsirado ir man kampelis big_smile
Nors senokai jau neziurejau anime, bet esu tikrai daug maciusi...

Vieni megstamiausiu tai (jokia konkrecia eiga):
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Shingeki no Kyojin
Haikyuu!!
Kuroko no Basuke
Sengoku Basara
Karas
Durarara!!
Fairy Tail

Ir daug kitu... big_smile

6

Re: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

Pavasario sezonas įpusėjęs, o ant temos dulkių sluoksnis nusėdęs. smile
Pasigirkit ką šiuo metu žiūrit. Kol kas be Sidonia no kishi antro sezono ir Gintamos, dar neradau nieko itin "žiūrimo".

7

Re: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

Vienintelis anime kuris tikrai užkabino tai Bleach. Na ir Drakonų Kova, kas jos nematęs? big_smile

8

Re: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

keista kad DBZ nieks nemini kaip vieno is geriausiu. nors jis man pats tobuliausias. Attack on titans irgi ispudi padare dideli. beje high school of the dead tikrai vertas demesio del daug aspektu big_smile

9

Re: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

mano merginu sangokas ,narutas ir Assassination classroom,candy candy ziuri jaunele tikiuosi taip parasiau kazkada ziuretas ir mano bet jau seniai

10

Re: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

Vilmantas parašė:

keista kad DBZ nieks nemini kaip vieno is geriausiu. nors jis man pats tobuliausias. Attack on titans irgi ispudi padare dideli. beje high school of the dead tikrai vertas demesio del daug aspektu big_smile

As taip pat maciau High School of the Dead, vienas geriausiu serialu irgi. Daug veiksmo ir... kitu niuansu, idomus faktas - vienas is serialo pieseju yra zinomas "hentai" stiliaus kurejas ir publikuotojas big_smile gal todel seriale ir yra nemazai... emmm... plot xD

11

Re: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

Edgaras parašė:
Vilmantas parašė:

keista kad DBZ nieks nemini kaip vieno is geriausiu. nors jis man pats tobuliausias. Attack on titans irgi ispudi padare dideli. beje high school of the dead tikrai vertas demesio del daug aspektu big_smile

As taip pat maciau High School of the Dead, vienas geriausiu serialu irgi. Daug veiksmo ir... kitu niuansu, idomus faktas - vienas is serialo pieseju yra zinomas "hentai" stiliaus kurejas ir publikuotojas big_smile gal todel seriale ir yra nemazai... emmm... plot xD

viskas butu normaliai bet biski persudyta big_smile beje gal turi pasiulyti geru pilnametraziu anime? mononoke maciau, shihiros pasauli maciau. evangelionas nerealus, bet norisi daugiau. bet pagal rekomendacijas ::)

12

Re: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

pradzioj Dragonballz buvo visai idomus... bet po to viena serija kaupe energija smugiui, kitoj serijoj pagaliau smugiuodavo.. big_smile  istemptas gavosi.  linksmas filmukas, uzskaitau big_smile

13

Re: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

Vilmantas parašė:
Edgaras parašė:
Vilmantas parašė:

keista kad DBZ nieks nemini kaip vieno is geriausiu. nors jis man pats tobuliausias. Attack on titans irgi ispudi padare dideli. beje high school of the dead tikrai vertas demesio del daug aspektu big_smile

As taip pat maciau High School of the Dead, vienas geriausiu serialu irgi. Daug veiksmo ir... kitu niuansu, idomus faktas - vienas is serialo pieseju yra zinomas "hentai" stiliaus kurejas ir publikuotojas big_smile gal todel seriale ir yra nemazai... emmm... plot xD

viskas butu normaliai bet biski persudyta big_smile beje gal turi pasiulyti geru pilnametraziu anime? mononoke maciau, shihiros pasauli maciau. evangelionas nerealus, bet norisi daugiau. bet pagal rekomendacijas ::)

Naaaa... dar rekomenduociau is pilnametraziu tai final fantasy VII advent children, ghost in the shell, trigun... daugiau nepamenu, as dabar daugiausia serialus ziuriu

14

Re: Anime ir Manga gerbėjų kampelis

Vilmantas parašė:
Edgaras parašė:
Vilmantas parašė:

keista kad DBZ nieks nemini kaip vieno is geriausiu. nors jis man pats tobuliausias. Attack on titans irgi ispudi padare dideli. beje high school of the dead tikrai vertas demesio del daug aspektu big_smile

As taip pat maciau High School of the Dead, vienas geriausiu serialu irgi. Daug veiksmo ir... kitu niuansu, idomus faktas - vienas is serialo pieseju yra zinomas "hentai" stiliaus kurejas ir publikuotojas big_smile gal todel seriale ir yra nemazai... emmm... plot xD

viskas butu normaliai bet biski persudyta big_smile beje gal turi pasiulyti geru pilnametraziu anime? mononoke maciau, shihiros pasauli maciau. evangelionas nerealus, bet norisi daugiau. bet pagal rekomendacijas ::)

Kara no kyoukai
Ookami kodomo no Ame to Yuki
Ghiblio veik visi puikūs animacijos darbai. smile