1

Tema: Patarkite

Sveiki visi smile Dažnai čia skaitau forumus..atleiskit už idiotišką temą, tačiau ji man labai svarbi ir labai tikiuos sulaukti kokių nors komentarų ar patarimų iš kitų žmonių smile Nes jau stogas važiuoja big_smile
Kaip dabar madinga susipažinau su vaikinu internetinėse pažintyse. Pradžiai ilgai susirašinėjom kol galiausiai pakvietė mane kavos. Po susitikimo toliau bendraudavom, susitikdavom, kartu leisdavom laisvalaikį ( kelinės, sportas ir t.t.) , tačiau jis bendravo paprastai - jokių apkabinimų, ką jau kalbėti apie prisilietimus ar bučinius... na man keista buvo, maniau gal drovus jis.... Po kažkur 2-2,5 mėn bendravimo viskas pasikeitė - ir už rankos paimdavo, ir apkabindavo, ir pabučiuodavo + lovos reikalai smile Daug laiko leidžiame kartu, planuojame ką veiksime vasarą, per atostogas ar tiesiog ateinančius savaitgalius....
Nesenai su savo draugais supažindino smile
Tačiau paaiškinkite man durnai avelei.... jis kasdien lankosi pažintyse, su kažkuo ten bendrauja, susirašinėja.... taip liūdna žinokit...nes nieko nebesuprantu. Jei esu aš - kam jam kitos?
Gal ką nors patarsite? Nes patys čia dažnai laiko praleidžiate, tai gal ir jums panašiai buvo??
Nes atrodo viskas tobula, o jis ten toliau lankosi.........

2

Re: Patarkite

O tu bandei pas ji klaust, o ne pas mus? Bandei su juo pasikalbėt, o ne i forumus nert? Kas per buka mada, prašyt aplinkiniu, kad spręstų Jūsų bėdas? Pradžiai bent pasikalbek su juo, tada jau dejuok, kad kazkas negerai. Gal jis ten su buvusiu klasioku bendrauja, kol tu apokalipse lipdai?

3 (redagavo Modestas 2015-02-26 14:40)

Re: Patarkite

pasikeitė po 2mėn, nes greičiausiai ragus gavo ir **** negavo iš kitos, dėlto "perėjo" ant Tavęs. O toliau pažintyse sėdi dėl to pačio, manau nesi jam ta dėl kurios svaigtų, tiesiog esi tas variantas kol jis sutiks sau tinkamą ir patinkamą smile) bent jau man į tai panašu, dėlto dabar viską planuojat, laiko daugiau leidžiat, intymumai ir t.t. Bet šiaip taip, jeigu jis nederina lovos su kitom, nieko neslepia, tai pats galėtų nebijodamas parodyt savo susirašinėjimus, bet aš duodu kelnes prišikt, kad jis neparodys ir jūs susipyksit big_smile

4

Re: Patarkite

Ojei kokie mes visi pikti, baisu smile:)
Modestai, ačiū už nuomonę smile Hmmmmm gal ir teisus tu,... reikės pakalbėt ir patikrinti... išsiaiškinti viską smile

5

Re: Patarkite

gal jam daugiau nieko ir nereikia,bet gi negali zmogus isvis atsiriboti nuo pasaulio.tie visi tinklapiai kaip narkotikas.ai uzeisiu naujienas apziuresiu,ziuri kad jau tragedija jei diena ar dvi neiseina prisijungti prie fb ar kokio kito portalo smile o gal jis dar geresnes iesko,kad butu is ko rinktis big_smile laikas parodys wink

6

Re: Patarkite

Karolina, kalbėt kalbėt ir dar kartą tik kalbėt. Ir ne su bet kuo, o su juo. smile Manęs kalbėjimas dar niekada nepavedė sprendžiant problemas. Jeigu abu mokat problemas išsakyti taip, kad neskambėtų kaip priekaištai ir jei mokat išklausyti ir nepriimti kito žodžių kaip priekaištų - problema greitai išsispręs arba, mažų mažiausiai, išaiškės priežastys, kodėl taip yra. smile O jei pradės išsisukinėti nuo pokalbio - vadinasi nenori kalbėti apie tai. O jeigu nenori - vadinasi nenori, kad tu žinotum. O jei nenori, kad tu žinotum - daro kažką, ko neturėtų daryti. Arba į tave žiūri ne taip, kaip tu galvoji ar nori, kad jis žiūrėtų. smile Bet kokiu atveju - kuo greičiau išsiaiškinsit, tuo bus geriau. Tai žinosi ar verta stengtis dėl santykių toliau, ar geriau negaišt laiko. smile

Šiaip aš nesuprantu tokio dalyko, kaip dairymasis į kitas ar bendravimas su kitom, jei turi savą žmogų. Taip žmogus elgiasi tik tada, kai jam kažko trūksta iš partnerės. Tai kokio velnio nesikalba žmonės ir nesprendžia problemų? Kam reikia tyliai lakstyt ten, kur nederėtų? Čia, be abejo, nekalbu apie draugus ir drauges nuo senų laikų. smile Tad tavo situacijoje pasakysiu tą patį: gali būti, kad jam kažko trūksta jūsų santykiuose, bet jis to nesako garsiai dėl kažkokių priežasčių. smile

7

Re: Patarkite

Karolina parašė:

Sveiki visi smile Dažnai čia skaitau forumus..atleiskit už idiotišką temą, tačiau ji man labai svarbi ir labai tikiuos sulaukti kokių nors komentarų ar patarimų iš kitų žmonių smile Nes jau stogas važiuoja big_smile
Kaip dabar madinga susipažinau su vaikinu internetinėse pažintyse. Pradžiai ilgai susirašinėjom kol galiausiai pakvietė mane kavos. Po susitikimo toliau bendraudavom, susitikdavom, kartu leisdavom laisvalaikį ( kelinės, sportas ir t.t.) , tačiau jis bendravo paprastai - jokių apkabinimų, ką jau kalbėti apie prisilietimus ar bučinius... na man keista buvo, maniau gal drovus jis.... Po kažkur 2-2,5 mėn bendravimo viskas pasikeitė - ir už rankos paimdavo, ir apkabindavo, ir pabučiuodavo + lovos reikalai smile Daug laiko leidžiame kartu, planuojame ką veiksime vasarą, per atostogas ar tiesiog ateinančius savaitgalius....
Nesenai su savo draugais supažindino smile
Tačiau paaiškinkite man durnai avelei.... jis kasdien lankosi pažintyse, su kažkuo ten bendrauja, susirašinėja.... taip liūdna žinokit...nes nieko nebesuprantu. Jei esu aš - kam jam kitos?
Gal ką nors patarsite? Nes patys čia dažnai laiko praleidžiate, tai gal ir jums panašiai buvo??
Nes atrodo viskas tobula, o jis ten toliau lankosi.........

ka pavydi? bijai konkurencijos? buk geresne uz visas kitas arba isvis buk pati geriausia ir tada vaikinas niekur nepabegs. manai vyrams lengva? manai kad vyrai nejaucia konkurencijos ir nekonkuruoja su kitais vyrais del jam patinkancios moters demesio. beje merginos irgi sedi pazintyse ir netgi vedusios sedi. ir visada randa pasiteisinima kad tik bendrauja su draugais arba sako "mes tik draugai". tai merginoms galima pazintyse sedeti o kai vyras apsilanko pazintyse tai is karto konkurencijos bijote)

8

Re: Patarkite

Nevark su juo,nes  tos pazintys itraukia kaip liunas ir zmogus tampa priklausomas nuo ju.Tai kaip liguistas potraukis losimui.Bek neatsisukdama.

9

Re: Patarkite

Taip taip, esate teisūs, reikia kalbėtis. Tą ir planuoju daryti, tiesiog bijau, kad viskas atrodys kaip įtarinėjimas/ prikišinėjimas/spaudimas ir kt smile Tieisog norėjau išgirsti nuomonių iš vyrų, nes gal tai normalu lankytis pažintyse....
Aš jį sutikus seniausiai išsiregistravau, maniau jis irgi, bet klydau... smile Dėl įtraukimo tai irgi pritariu, pastebėdavau, kad būna tokių žmonių kurie susikūrę anketą 3-5-6 metus... tai keista kažkaip, negi žmonės per tiek laiko neatranda nieko?:D

10

Re: Patarkite

Karolina instaliuok koki keylogeri i jo kompa. matysi viska kur jis lankosi kokias zinutes kam raso ir panasiai. gal dar kokiu paslapciu apie ji suzinosi

11

Re: Patarkite

Aldona parašė:

Nevark su juo,nes  tos pazintys itraukia kaip liunas ir zmogus tampa priklausomas nuo ju.Tai kaip liguistas potraukis losimui.Bek neatsisukdama.

tai busi prasilosusi loseja?) o dabar dar i viena liuna isitraukei?) jau is sito liuno neisbrisi su mumis pasiliksi)

12

Re: Patarkite

Konstantinas parašė:

Karolina instaliuok koki keylogeri i jo kompa. matysi viska kur jis lankosi kokias zinutes kam raso ir panasiai. gal dar kokiu paslapciu apie ji suzinosi


oj nejuokauk big_smile dar čia...seksiu žmogų big_smile tikrai ne big_smile

13

Re: Patarkite

Labas Karolina
ka nejau pavyduliausi vaikino kitoms,nesamonė ka žmogui davė gamta biologija žmogaus kūnui ta ir reikia naudoti,Kol jaunas tol naudokis viskuo kuo gali 

Karolina parašė:

Sveiki visi smile Dažnai čia skaitau forumus..atleiskit už idiotišką temą, tačiau ji man labai svarbi ir labai tikiuos sulaukti kokių nors komentarų ar patarimų iš kitų žmonių smile Nes jau stogas važiuoja big_smile
Kaip dabar madinga susipažinau su vaikinu internetinėse pažintyse. Pradžiai ilgai susirašinėjom kol galiausiai pakvietė mane kavos. Po susitikimo toliau bendraudavom, susitikdavom, kartu leisdavom laisvalaikį ( kelinės, sportas ir t.t.) , tačiau jis bendravo paprastai - jokių apkabinimų, ką jau kalbėti apie prisilietimus ar bučinius... na man keista buvo, maniau gal drovus jis.... Po kažkur 2-2,5 mėn bendravimo viskas pasikeitė - ir už rankos paimdavo, ir apkabindavo, ir pabučiuodavo + lovos reikalai smile Daug laiko leidžiame kartu, planuojame ką veiksime vasarą, per atostogas ar tiesiog ateinančius savaitgalius....
Nesenai su savo draugais supažindino smile
Tačiau paaiškinkite man durnai avelei.... jis kasdien lankosi pažintyse, su kažkuo ten bendrauja, susirašinėja.... taip liūdna žinokit...nes nieko nebesuprantu. Jei esu aš - kam jam kitos?
Gal ką nors patarsite? Nes patys čia dažnai laiko praleidžiate, tai gal ir jums panašiai buvo??
Nes atrodo viskas tobula, o jis ten toliau lankosi.........

14

Re: Patarkite

Aš turiu klausimą: iš kur tu iš viso žinai, kad jis pažintyse sėdi? Pro petį pažiūrėjusi matai? Naršymo žurnalą tikrini? Ar tiesiog pati pažintyse sėdėdama matai, kad jis irgi prisijungęs big_smile? Nes nuo to priklauso, kaip jis į tai reaguos – niekam nepatinka, kai pažeidžiamas privatumas. Bet jei eidama pro šalį matai, kad naršo, tai, visų pirma, reiškia, kad nelabai jis ir slepiasi, tai greičiausiai nieko tokio, ir gali tiesiai neutraliu tonu paklausti – „ką įdomaus čia randi, gal ir man verta prisijungti?".

15

Re: Patarkite

Vik parašė:

Aš turiu klausimą: iš kur tu iš viso žinai, kad jis pažintyse sėdi? Pro petį pažiūrėjusi matai? Naršymo žurnalą tikrini? Ar tiesiog pati pažintyse sėdėdama matai, kad jis irgi prisijungęs big_smile? Nes nuo to priklauso, kaip jis į tai reaguos – niekam nepatinka, kai pažeidžiamas privatumas. Bet jei eidama pro šalį matai, kad naršo, tai, visų pirma, reiškia, kad nelabai jis ir slepiasi, tai greičiausiai nieko tokio, ir gali tiesiai neutraliu tonu paklausti – „ką įdomaus čia randi, gal ir man verta prisijungti?".


iš kur žinau?:) Patikrinau smile Tiesiog susikūriau anketą vėl ( savo foto nekėliau, jokios info irgi nekėliau, tik pasižiūrėjau ar jis dar vis ten ir pamačiau , kad taip....kad nuolat ten lankosi big_smile Taip taip, esu idiotė , kad tikrinu...tačiau matau, kad prisijungęs būna rytais, per pietus, vakarais... smile

Ir taip, aš pavydžiu! jis mano ir nenoriu juo dalintis big_smile

16

Re: Patarkite

Na tuomet malonaus pokalbio nebus, bet kitaip neišsiaiškinsi. Aišku, yra variantas į tą savo netikrą anketą įsidėt netikrą nuotrauką (nes kas atrašo žmonėms be nuotraukų..?), parašyti iš jos ir paklausti, ką jis toje pažinčių svetainėje veikia. Ne sykį esu čia sulaukusi tokio klausimo, tad nebūtų įtartina... Bet protingiau ir brandžiau būtų gyvai išsiaiškint.

17

Re: Patarkite

Vik parašė:

Na tuomet malonaus pokalbio nebus, bet kitaip neišsiaiškinsi. Aišku, yra variantas į tą savo netikrą anketą įsidėt netikrą nuotrauką (nes kas atrašo žmonėms be nuotraukų..?), parašyti iš jos ir paklausti, ką jis toje pažinčių svetainėje veikia. Ne sykį esu čia sulaukusi tokio klausimo, tad nebūtų įtartina... Bet protingiau ir brandžiau būtų gyvai išsiaiškint.


Nenoriu kurtis kažkokių anketų ir jį tikrinti.... Geriau pakalbėti smile Tik vat kaip čia užsiminti ta tema jam, kad neatrodytų kaip laisvės varžymas / kišimasis į asmeninį gyvenimą /spaudimas? sad

18

Re: Patarkite

Karolina parašė:

Tik vat kaip čia užsiminti ta tema jam, kad neatrodytų kaip laisvės varžymas / kišimasis į asmeninį gyvenimą /spaudimas? sad

Gali pasakyt, kad vieniša draugė netyčia užtiko jo anketą ir tau parodė, o ne pati iššnipinėjai :::607

19

Re: Patarkite

Vik parašė:
Karolina parašė:

Tik vat kaip čia užsiminti ta tema jam, kad neatrodytų kaip laisvės varžymas / kišimasis į asmeninį gyvenimą /spaudimas? sad

Gali pasakyt, kad vieniša draugė netyčia užtiko jo anketą ir tau parodė, o ne pati iššnipinėjai :::607


Tai jo big_smile Sakysiu ,kad per draugę užmačiau smile
Tik kaip patį pokalbį pradėėt big_smile
Pasiklausiu ar be manęs su kuom nors bendrauja....tarkim sakys ne big_smile Tada pasiklausiu ,, o kaip gi draugas.lt"? big_smile o tada pagal situacija....

20

Re: Patarkite

Karolina parašė:

Tai jo big_smile Sakysiu ,kad per draugę užmačiau smile
Tik kaip patį pokalbį pradėėt big_smile
Pasiklausiu ar be manęs su kuom nors bendrauja....tarkim sakys ne big_smile Tada pasiklausiu ,, o kaip gi draugas.lt"? big_smile o tada pagal situacija....

Nesu tokių reikalų su vaikinais sprendusi, bet mano pačios būdas gana "vyriškas", ir jei manęs vaikinas taip per aplinkui klaustų, žiauriai sunervintų, nes būtent atrodo, kad bandai apkaltinti, pagauti meluojant. Tiesiog sakyčiau - šiandien man <draugės vardas> sakė, kad nuolat tave draugas.lt mato – ką ten veiki? Tik kuo ramesniu tonu.