21

Re: Patarkite

Karolina parašė:

Nenoriu kurtis kažkokių anketų ir jį tikrinti.... Geriau pakalbėti smile Tik vat kaip čia užsiminti ta tema jam, kad neatrodytų kaip laisvės varžymas / kišimasis į asmeninį gyvenimą /spaudimas? sad

Jei jau esate pora (bent jau man panašu, kad esate), tai kodėl tiesiog atvirai negali pasikalbėt? Juk nebūtina susėst arbatos atsigert kartu, diskutuot apie viską ir "netyčia" nukrypti prie šitos temos. Galima tiesiai šviesiai pasakyti, kad norėtum pasikalbėti apie internetinį bendravimą su kitom merginom, nes matei, kad jis naršo čia. Ir paaiškink, jog nenori galvoti kažką klaidingai apie jį, tai ir nori pakalbėti. Svarbu kad tai, ką sakai, neskambėtų taip, lyg tu jį puoli ir kaltini kažkuo. smile

22

Re: Patarkite

Pasikalbėjau atvirai, bent aš atvira buvau big_smile pasakė, kad tik šiaip susirašinėja su merginom, naujų pažinčių nemezga  ir tiek smile
nekalbus ta tema buvo,... tad nieko naudingo nesužinojau ir niekas nepasikeitė...toliau ten sėdi.........

23

Re: Patarkite

na jeigu su kitom susirasineja tai reiskia kad nelabai jis tave gerbia ir nelabai tu jam idomi. man atrodo kad jusu santykiai issilaikys maximum 1-2 metus o paskui bus skyrybos

24

Re: Patarkite

Konstantinas parašė:

na jeigu su kitom susirasineja tai reiskia kad nelabai jis tave gerbia ir nelabai tu jam idomi. man atrodo kad jusu santykiai issilaikys maximum 1-2 metus o paskui bus skyrybos


hm gali būt. Išvis nesuprantu, kodėl jis tok nekalbus... kelis kartus užsiminiau dėl to, tikrai turėjo suprasti, kad man tas nepatinka...tai ne blemba....
ne 1-2 metus, max mėnesį big_smile nereikia man tokio, kuris turi priklausomybę pažintims.

25

Re: Patarkite

stai ir baigesi meile) ziaurus tas gyvenimas)

26

Re: Patarkite

Karolina parašė:

Taip taip, esate teisūs, reikia kalbėtis. Tą ir planuoju daryti, tiesiog bijau, kad viskas atrodys kaip įtarinėjimas/ prikišinėjimas/spaudimas ir kt smile Tieisog norėjau išgirsti nuomonių iš vyrų, nes gal tai normalu lankytis pažintyse....
Aš jį sutikus seniausiai išsiregistravau, maniau jis irgi, bet klydau... smile Dėl įtraukimo tai irgi pritariu, pastebėdavau, kad būna tokių žmonių kurie susikūrę anketą 3-5-6 metus... tai keista kažkaip, negi žmonės per tiek laiko neatranda nieko?:D

po 3-6 metu suprasi big_smile

27

Re: Patarkite

Konstantinas parašė:

stai ir baigesi meile) ziaurus tas gyvenimas)

Svarbu, kad greitai išsiaiškina ir negaišina vienas kito laiko, o ne po 2 ar daugiau metų. smile

28

Re: Patarkite

patvarkis ir ismes:) nes iesko idealios.

29

Re: Patarkite

:::a04 Jau geriau bloga zinia, nei nezinia!  :::856

30

Re: Patarkite

anketa reik trint tik po vestuviu.. big_smile

31

Re: Patarkite

Nu taip big_smile po vestuvių big_smile hahahaa big_smile
aš tai tikrai jaučiuos idiotė big_smile su savo draugais supažindino ( porelėm, artimiausiais draugais), prie jų dėmėsį man rodo, visi supranta, kad pora mes...
bet vis tiek ten lankosi,,,
nu kodėl? nu blin

32

Re: Patarkite

todel kad norisi kitos moters kuno paragauti) sekso per daug nebuna)

33

Re: Patarkite

ne nu isivaizduokit.. susipazisti, pradedi bendraut... istrini anketa... po savaites susipyksti, issiskiri... kuri nauja anketa? big_smile

34

Re: Patarkite

profesoriux parašė:

ne nu isivaizduokit.. susipazisti, pradedi bendraut... istrini anketa... po savaites susipyksti, issiskiri... kuri nauja anketa? big_smile

O esme- anketoje? Autore cia taippat anketa turi... Ir forume pabuna smile ... Gal jos vaikinas tik nenori kad jam komanduotu mergina, ka reikia daryti, bet pyktis su ja tai jis nenori... kitaip gal nepristatinetu merginos savo draugams ir artimiesiems smile Dar neaisku ar tas vaikinas tikrai pazintyse sedi... Beto, jei jam rupetu kitos, tai ir varinetu i pasimatymus su kitom... smile

35

Re: Patarkite

Rasa parašė:
profesoriux parašė:

ne nu isivaizduokit.. susipazisti, pradedi bendraut... istrini anketa... po savaites susipyksti, issiskiri... kuri nauja anketa? big_smile

O esme- anketoje? Autore cia taippat anketa turi... Ir forume pabuna smile ... Gal jos vaikinas tik nenori kad jam komanduotu mergina, ka reikia daryti, bet pyktis su ja tai jis nenori... kitaip gal nepristatinetu merginos savo draugams ir artimiesiems smile Dar neaisku ar tas vaikinas tikrai pazintyse sedi... Beto, jei jam rupetu kitos, tai ir varinetu i pasimatymus su kitom... smile


anketą čia sukūriau dėl forumo tik smile Aš iš ten kur mes susipažinom anketą ištryniau smile o jis ten prisijungęs būna, matau pati smile
kai klausiau sakė, kad tiesiog su merginom susirašinėja, pažinčiu nemezga....žinau, kad nenormalu. Jei jam rūpėčiau manau ištrintų juk ją... o jis kažkoks nekalbus ta tema, atsako keliais žodžiais ir viskas big_smile neprievartausiu juk traukdama po žodį big_smile

36

Re: Patarkite

Karolina
nepavydek ir pasiruosk konkuruoti su kitom moterom del vaikino demesio) o tai gavai vaikina ir galvoji kad jis tavo nuosavybe kaip koks vergas kuris turi tik pinigus uzdirbti ir lovoje tenkinti o savo asmeninio gyvenimo net negali tureti)

37

Re: Patarkite

arba nueikite kartu su vaikinu i swingeriu vakareli ten ir atkersysite vienas kitam su svetimais partneriais) ir jusu santykiai is karto pasikeis busite labiau atviresni )

38 (redagavo Modestas 2015-03-10 12:17)

Re: Patarkite

patarimai topiniai big_smile faktas, kad jam kažko trūksta iš Tavęs ir tiek žinių... dėlto bando tas skyles pataisyt bendraudamas su kitom smile)

o Tu "užmesk", kad meti jį, pažiūrėsi, kaip elgiasi. Nuo to gali kažkokias išvadas pasidaryt, o šiaip jeigu nepatinka, tai negaišti laiko ir tiek, geriau visad anksčiau išsiaiškint ir išsispręst problemas, priimt tvirtus sprendimus, nei paskui skaudintis, kokia kvaila buvai ir koks ožys buvo ;D

39

Re: Patarkite

nu gal rimtai koks mergisius.. negali nutraukt bendravimo su buvusiom.. reik visas aplakstyt big_smile

40

Re: Patarkite

Apsurdiska tema, abu tupi toje pacioje svetaineje tik vienas tame izvelgia problema o kitas ne, tai jai tau taip kliuna susirask toki kuris interneto net nepazinotu, vizgi didele blogybe ta pazinciu svetaine vienus ir sujungia ir iskyria tuo paciu.:::021