41

Re: Patarkite

nera jokio absurdo, tai tik paprastas zmogiskas pavydas, kuris istikro ir gali sugriauti santykius, jei rimtai... Susipyksit del nieko ir aisku vienas kita kaltinsit del tokios baigties... Jei jau jus pora, daugiau organizuokites komandinio laisvalaikio kartu, o ne tupint viename kambary, kiekvienas medituoja prie savo monitoriaus... Jei viskas, ka veikiat kartu kaip komanda, tera tik lovos zaidimai, tuomet susiimkit ir pradekit vystyti santykius, jei jie jums abiems priimtini ir kaip partneriai tenkinat vienas kita... Jei nieko nebesigauna, priekaistais ir trepsedama koja irgi nelabai ka islosi, tiesiog tai bus pamoka ateiciai, jeigu suprasi... smile

42

Re: Patarkite

Rasa parašė:

nera jokio absurdo, tai tik paprastas zmogiskas pavydas, kuris istikro ir gali sugriauti santykius, jei rimtai... Susipyksit del nieko ir aisku vienas kita kaltinsit del tokios baigties... Jei jau jus pora, daugiau organizuokites komandinio laisvalaikio kartu, o ne tupint viename kambary, kiekvienas medituoja prie savo monitoriaus... Jei viskas, ka veikiat kartu kaip komanda, tera tik lovos zaidimai, tuomet susiimkit ir pradekit vystyti santykius, jei jie jums abiems priimtini ir kaip partneriai tenkinat vienas kita... Jei nieko nebesigauna, priekaistais ir trepsedama koja irgi nelabai ka islosi, tiesiog tai bus pamoka ateiciai, jeigu suprasi... smile


Tikrai nera taip , kad tik lovoj vartytumėmės. big_smile Visus savaitgalius drauge leidžiame, namie išvis nebūname beveik, aktyviai leidžiam laiką - lankomės renginiuose, keliaujame, pramogaujame ir pan. Darbo dienom rečiau susitinkam...

ir ne pavyde esmė. Visiškai nepavydžiu, kad chatina su kažkuom... Tiesiog man nesuvokiamas toks dalykas, kad turint merginą/ simpatiją vaikinas toliau sėdi pažintyse ir chatina su kitomis merginomis.... sakė, kad naujų pažinčių ten neieško ir nemezga, tiesiog likusios iš seniau "chatinimo draugės" su kuriom dar vis bendrauja..... tai mane erzina...
bandžiau jungtis, pasižiūrėti ką jis ten susirašinėja, bet nepavyko big_smile
o jam toks dalykas atrodo normalus ir priimtinas.... šia tema jis nekalbus...atsako po kelis žodžius ir viskas.... nenoriu aš jo kamantinėti ir prievartauti kas kartą klausinėdama...bet nemalonu žinot, kad su kažkuo susirašinėja...

43 (redagavo Darius 2015-03-11 19:20)

Re: Patarkite

man ir nebutu malonu tavo vietoj kad draugaujant dar lankos tokiuose saituose. Na jei cia is tikruju tik pabendraut, tai aisku tas pats kas ir darbe pabendraut su kolegem kai pagalvoji.

Bet man atrodo kad jei jam pasitaikytu proga, kazka daugiau nei bendraut, ar dar jei butu isgeres tai kazka daugiau ir padarytu. Aisku galiu klyst, nes nepazistu, bet siaip bendrai daug kam taip butu turbut.

As galeciau nebent lazintis kad mano draugas toks nenuklystu i sona 99% bet jam ir ner idomu cia ir sedet. Matyt del to ir ner idomu, nes yra ka idomiau veikt nei su panom kalbet kuriu nebandai pakabint smile

Yra dar kitos poros kur abiems tinka kad jie sedi, ir jie nesislepia ir dar nueina susitikt su kitu zmogum is tokio tinklapio, pats pazistu.

Tai cia turbut kaip kam smile

siaip jei net nenori kalbet jis apie tuos pazinciu tinklapius ko jis ten sedi, tai tikrai man zenklas kad kazkas cia ne taip ir mesciau ji tavo vietoj smile kai nenori kalbet zmogus apie kazka tai turi paprastai ka slept

44

Re: Patarkite

Darius parašė:

man ir nebutu malonu tavo vietoj kad draugaujant dar lankos tokiuose saituose. Na jei cia is tikruju tik pabendraut, tai aisku tas pats kas ir darbe pabendraut su kolegem kai pagalvoji.

Bet man atrodo kad jei jam pasitaikytu proga, kazka daugiau nei bendraut, ar dar jei butu isgeres tai kazka daugiau ir padarytu. Aisku galiu klyst, nes nepazistu, bet siaip bendrai daug kam taip butu turbut.

As galeciau nebent lazintis kad mano draugas toks nenuklystu i sona 99% bet jam ir ner idomu cia ir sedet. Matyt del to ir ner idomu, nes yra ka idomiau veikt nei su panom kalbet kuriu nebandai pakabint smile

Yra dar kitos poros kur abiems tinka kad jie sedi, ir jie nesislepia ir dar nueina susitikt su kitu zmogum is tokio tinklapio, pats pazistu.

Tai cia turbut kaip kam smile

siaip jei net nenori kalbet jis apie tuos pazinciu tinklapius ko jis ten sedi, tai tikrai man zenklas kad kazkas cia ne taip ir mesciau ji tavo vietoj smile kai nenori kalbet zmogus apie kazka tai turi paprastai ka slept


woooow dar ir taip būna?:) Na tikrai įdomių porų būna, aš gyvenime neleisčiau savo vyrui eiti susitikinėti su kitom merginom big_smile

Na nėra taip , kad jis kažką slepia ( na gal tik man taip atrodo), tiesiog nekalbus ta tema. Aišku aš jo per daug ir neklausinėjau.  Tiesiog paklausiau ko ieško ten, jis atsakė, kad nieko ten neieško, kad tiesiog susirašinėja ir tiek...aišku gal pati esu kalta, gal reikėjo užduoti daugiau klausimų, ar kažkaip kitaip užklausti big_smile

45

Re: Patarkite

woooow dar ir taip būna?:) Na tikrai įdomių porų būna, aš gyvenime neleisčiau savo vyrui eiti susitikinėti su kitom merginom

tai dar pasakojo ta pana is tos pacios poros pasakojo, kad zino imones direktoriu kuris 20 000 lt / men uzdirba, tai su 200 moteru susitikes, ir jo zmona zino ir nieko nesako. Gal tas 20 000 nulemia big_smile

tai tada ta pana sako kad ir nenoretu turtingo vyro del to smile

46

Re: Patarkite

Karolina parašė:
Rasa parašė:

nera jokio absurdo, tai tik paprastas zmogiskas pavydas, kuris istikro ir gali sugriauti santykius, jei rimtai... Susipyksit del nieko ir aisku vienas kita kaltinsit del tokios baigties... Jei jau jus pora, daugiau organizuokites komandinio laisvalaikio kartu, o ne tupint viename kambary, kiekvienas medituoja prie savo monitoriaus... Jei viskas, ka veikiat kartu kaip komanda, tera tik lovos zaidimai, tuomet susiimkit ir pradekit vystyti santykius, jei jie jums abiems priimtini ir kaip partneriai tenkinat vienas kita... Jei nieko nebesigauna, priekaistais ir trepsedama koja irgi nelabai ka islosi, tiesiog tai bus pamoka ateiciai, jeigu suprasi... smile


Tikrai nera taip , kad tik lovoj vartytumėmės. big_smile Visus savaitgalius drauge leidžiame, namie išvis nebūname beveik, aktyviai leidžiam laiką - lankomės renginiuose, keliaujame, pramogaujame ir pan. Darbo dienom rečiau susitinkam...

ir ne pavyde esmė. Visiškai nepavydžiu, kad chatina su kažkuom... Tiesiog man nesuvokiamas toks dalykas, kad turint merginą/ simpatiją vaikinas toliau sėdi pažintyse ir chatina su kitomis merginomis.... sakė, kad naujų pažinčių ten neieško ir nemezga, tiesiog likusios iš seniau "chatinimo draugės" su kuriom dar vis bendrauja..... tai mane erzina...
bandžiau jungtis, pasižiūrėti ką jis ten susirašinėja, bet nepavyko big_smile
o jam toks dalykas atrodo normalus ir priimtinas.... šia tema jis nekalbus...atsako po kelis žodžius ir viskas.... nenoriu aš jo kamantinėti ir prievartauti kas kartą klausinėdama...bet nemalonu žinot, kad su kažkuo susirašinėja...

man atrodo, kad pradėsi susivokti, tada, kai jau bus vėlu ir pasirodys, kad jis susimetė būtent su ta sena chatinimo drauge big_smile

47

Re: Patarkite

Darius parašė:

woooow dar ir taip būna?:) Na tikrai įdomių porų būna, aš gyvenime neleisčiau savo vyrui eiti susitikinėti su kitom merginom

tai dar pasakojo ta pana is tos pacios poros pasakojo, kad zino imones direktoriu kuris 20 000 lt / men uzdirba, tai su 200 moteru susitikes, ir jo zmona zino ir nieko nesako. Gal tas 20 000 nulemia big_smile

tai tada ta pana sako kad ir nenoretu turtingo vyro del to smile

O tai 200 moteru sutikes per diena-menesi ar metus?
Paskutinis sakinys tai jau tamstos o ne panos isvados, atseit rinkites panos kuo biednesnius sie bus istykimesni ir geresni, nieko panasaus, turimas didelis pingu kiekis tik parodo, kad zmogus yra apsukrus arba jam tiesiog labai sekasi, bet tai nieko bendro neturi su istikimybe, saziningumu, padorumu ir pan..Visi vyrai laksto i sona vieni daugiau kiti maziau jai tik turi sveikatos butinai nuklysta, nebent gyventumete vienkiemyje toli nuo civilizacijos, o mieste tai labai daug pagundu ypac visuomeneje kur yra liaupsinami babnikai o ju zmonos laikomos vos ne sventosios tai labai naivu tiketis istikimybes:::001. Skirtumas tik tas, kad neistikimi turtuoliai dovanoja branges dovanas o biedni-spyrius, geriausiu atveju skandalus ir galvos skausma.:::001

48

Re: Patarkite

Veltui gaištamas laikas. Anksčiau, veliau viskas paaiškės.Leisti žmogui gyventi, elgtis kaip pats nori. Jokie pokalbiai ar kontrolė nepagerins situacijos.

49

Re: Patarkite

nezinau ar esi drasi, ka cia tau pasiulius geriau, bet gal ir galetum isbandyti viena varianta...: jei pvz tavo` vaikinas tik pradeda ciatint, tuomet tyliai apsirenk ir iseik is namu nieko nepasakius jam(jei tai jo namai, aisku smile ) Nepriekaistauk, nesiteisink, negrasink, tiesiog iseik pasivaiksciot arba pas save namo.., ziurek kaip jis elgsis toliau, ar greitai pastebes kad tampa neidomiu tau jei taip elgiasi... smile Jei nesusisnekat zodziais, gal dar veiksmai pades, gal jis dar susipras, tikiuosi...

50

Re: Patarkite

arba krisk dar žemiau, susikurt netikros merginos anketą ir jam parašyk, žiūrėk ką rašinėja, ir kiek leidžiasi toli nueiti big_smile

51

Re: Patarkite

o dar geriau trenk jam i snuki su keptuve ir ismesk jo kompa pro langa paskui issiskirk su juo)

52

Re: Patarkite

jei busi jam geriausia tai jis negalvos apie kitas....

53

Re: Patarkite

oj geri patarimai big_smile mielai vožčiau su keptuve big_smile
Tik esmė ta, kad būdamas su manimi jis ten nesilanko, nei jungiasi nei ką smile
jis ten jungias kai būname atskirai wink Pvz darbo metu, vakarais po darbo ir pan smile Tada kai nesusitinkame...

54

Re: Patarkite

Karolina, užduok sau klausimą: kam būt su žmogumi, su kuriuo negali išspręsti problemų arba tiesiog nemalonu? Bet užduok šitą klausimą sau ne šiaip sau, o gerai įsigilink. smile Susitaikyk su faktu, kad jis nėra vienintelis. Jis nėra pasaulio bamba ir jis tikrai nėra paskutinis vaikinas žemėje. Jei yra daug dalykų, kas tau patinka jame, nereiškia, kad turi ignoruoti minusus. Arba gali su jais sugyventi ir nesukti galvos, arba reikia spręsti nesklandumus. Jei jis nesileidžia į kalbas ir jei jam vienodai rodo, kad tu nemaloniai jautiesi, kai jis ten naršo ir bendrauja, net ir šiaip sau, tai kam tada su juo būt? Ar nebūtų geriau susirasti kitą, kuris būtų ne ką mažiau mielas ir tuo pačiu nesėdėtų šituose puslapiuose? smile

Kaip sakoma, jei negali rast išeities iš padėties, tai keisk padėtį. wink

55

Re: Patarkite

OLA parašė:
Darius parašė:

woooow dar ir taip būna?:) Na tikrai įdomių porų būna, aš gyvenime neleisčiau savo vyrui eiti susitikinėti su kitom merginom

tai dar pasakojo ta pana is tos pacios poros pasakojo, kad zino imones direktoriu kuris 20 000 lt / men uzdirba, tai su 200 moteru susitikes, ir jo zmona zino ir nieko nesako. Gal tas 20 000 nulemia big_smile

tai tada ta pana sako kad ir nenoretu turtingo vyro del to smile

O tai 200 moteru sutikes per diena-menesi ar metus?
Paskutinis sakinys tai jau tamstos o ne panos isvados, atseit rinkites panos kuo biednesnius sie bus istykimesni ir geresni, nieko panasaus, turimas didelis pingu kiekis tik parodo, kad zmogus yra apsukrus arba jam tiesiog labai sekasi, bet tai nieko bendro neturi su istikimybe, saziningumu, padorumu ir pan..Visi vyrai laksto i sona vieni daugiau kiti maziau jai tik turi sveikatos butinai nuklysta, nebent gyventumete vienkiemyje toli nuo civilizacijos, o mieste tai labai daug pagundu ypac visuomeneje kur yra liaupsinami babnikai o ju zmonos laikomos vos ne sventosios tai labai naivu tiketis istikimybes:::001. Skirtumas tik tas, kad neistikimi turtuoliai dovanoja branges dovanas o biedni-spyrius, geriausiu atveju skandalus ir galvos skausma.:::001


per savo karjera 200 turbut, aisku ne per diena big_smile per diena nebent pasilabint suspesi smile

nu tikrai ne mano isvados, taip draugo pana sake net nekarta smile

na gal uz visus vyrus nekalbek kad laksto i sona tongue

jei busi jam geriausia tai jis negalvos apie kitas....

kas is to? dabar turi verstis per galva ir but geriausia? nors net pati gal pana nenori tokia but kokia vyras isivaizduoja geriausia?

Susitaikyk su faktu, kad jis nėra vienintelis. Jis nėra pasaulio bamba ir jis tikrai nėra paskutinis vaikinas žemėje. Jei yra daug dalykų, kas tau patinka jame, nereiškia, kad turi ignoruoti minusus.

kad nebutu nei vieno minuso taip turbut nebus. Arba net nuo paties ka galvoji tia gali but minusas, gali but neminusas. Pvz db tu galvoji kad alaus atsigerimas savaitgali ner minusas, po 10 metu galvot gali pradet kad tai minusas.

56

Re: Patarkite

Konstantinas parašė:

o dar geriau trenk jam i snuki su keptuve ir ismesk jo kompa pro langa paskui issiskirk su juo)

ir kodel pamirsai ir neparasei, nepasiulei svarbiausio, kad su tavim pradetu susitikineti big_smile ? Juk tu tai neciatintum su kitom big_smile ?

57

Re: Patarkite

Mesk jį per bortą ir ieškok vaikino nesergančio priklausomybe nuo virtualių mergų. Tai nepagydoma.

58

Re: Patarkite

viskas pagydoma.. svarbu sveikai maitintis ir buti aktyviam! smile

59

Re: Patarkite

Rasa parašė:
Konstantinas parašė:

o dar geriau trenk jam i snuki su keptuve ir ismesk jo kompa pro langa paskui issiskirk su juo)

ir kodel pamirsai ir neparasei, nepasiulei svarbiausio, kad su tavim pradetu susitikineti big_smile ? Juk tu tai neciatintum su kitom big_smile ?

taip su kitom neciatinciau tik su tavim kartais)

60

Re: Patarkite

Konstantinas parašė:
Rasa parašė:
Konstantinas parašė:

o dar geriau trenk jam i snuki su keptuve ir ismesk jo kompa pro langa paskui issiskirk su juo)

ir kodel pamirsai ir neparasei, nepasiulei svarbiausio, kad su tavim pradetu susitikineti big_smile ? Juk tu tai neciatintum su kitom big_smile ?

taip su kitom neciatinciau tik su tavim kartais)

neteisingas atsakymas :::034