61

Re: Patarkite

Jūs buvot teisūs big_smile kalbėjau su juo, sakė, kad pažintyse jis nieko neieško, tik su draugėm bendrauja, susirašinėja... iš seniau, kad naujų neieško...
netyčia jo kompiuteryje buvo palikta ta svetainė...ir aišku patirkinau big_smile ir melagis jis....drąsiai rašinėja merginoms pirmas!
Turiu labai gerą draugę kuri pasiūlė parašyti maniškiui, pažiūrėt ką jis darys.... na ir gavos tokia pabaiga: jis skelbiasi kad yra vienas ir mano draugę kviečia į pasimatymą big_smile

tik vieno nesuprantu - kaip gali suaugęs (taip maniau visgi amžius ne rodiklis) vyras taip elgtis? Pasakytų, kad jam netinku, kad kažkas blogai ir skirstomės....tai ne... meluoja, slepia kažką big_smile
negi visi vyrai tokie?????

62

Re: Patarkite

ne visi aš pavyzdžiui atrasiu ir nebusiu čia o rast beveik neįmanoma.. nėra rimtų šeip sau būna tai kur normalios norinčios rimtų santykių, gyvo bendravimo, pasimatymų?

63

Re: Patarkite

Karolina parašė:

Sveiki visi smile Dažnai čia skaitau forumus..atleiskit už idiotišką temą, tačiau ji man labai svarbi ir labai tikiuos sulaukti kokių nors komentarų ar patarimų iš kitų žmonių smile Nes jau stogas važiuoja big_smile
Kaip dabar madinga susipažinau su vaikinu internetinėse pažintyse. Pradžiai ilgai susirašinėjom kol galiausiai pakvietė mane kavos. Po susitikimo toliau bendraudavom, susitikdavom, kartu leisdavom laisvalaikį ( kelinės, sportas ir t.t.) , tačiau jis bendravo paprastai - jokių apkabinimų, ką jau kalbėti apie prisilietimus ar bučinius... na man keista buvo, maniau gal drovus jis.... Po kažkur 2-2,5 mėn bendravimo viskas pasikeitė - ir už rankos paimdavo, ir apkabindavo, ir pabučiuodavo + lovos reikalai smile Daug laiko leidžiame kartu, planuojame ką veiksime vasarą, per atostogas ar tiesiog ateinančius savaitgalius....
Nesenai su savo draugais supažindino smile
Tačiau paaiškinkite man durnai avelei.... jis kasdien lankosi pažintyse, su kažkuo ten bendrauja, susirašinėja.... taip liūdna žinokit...nes nieko nebesuprantu. Jei esu aš - kam jam kitos?
Gal ką nors patarsite? Nes patys čia dažnai laiko praleidžiate, tai gal ir jums panašiai buvo??
Nes atrodo viskas tobula, o jis ten toliau lankosi.........

  Labas Karolina aš nelabai suprantu tave ar esu kitokių pažiūrų i santykius,aš pilnai pateisinu tavo drauga dėl tolimesnio bendravimo pažinčių portaluose net ir tuomet kai esate pora.Čia būtų visiška nesamonė jeigu suradus antra puse gyvenime nustoji bendrauti su aplinkiniais pašnekovais internete tiek gyvenime.  smile   taip Karolina dar jauna esi tad nieko nuostabaus jog toks tavo stebėjimasis

64

Re: Patarkite

mergina cia jau daug menesiu nesilanko o jus vis dar patarinejate