1

Tema: ssd diskai

Kokios jusu nuomones? Gal kas bandete ?

2

Re: ssd diskai

Geras daiktas. Jau 3 metus naudoju laptope. Dbr  susirinkau stacionara irgi iskart deduosi SSD diska. HDD  naudoju tik kaip isorini nesiojama. Pilnai pakanka 128gb SSD.

3

Re: ssd diskai

Mantas parašė:

Geras daiktas. Jau 3 metus naudoju laptope. Dbr  susirinkau stacionara irgi iskart deduosi SSD diska. HDD  naudoju tik kaip isorini nesiojama. Pilnai pakanka 128gb SSD.

Sneka,kad ju laikas labai yra ribotas? Tai 3 metus naudoji ta pati?

4

Re: ssd diskai

SSD neturi judančių dalių, tad laptopams labiau tinka, o kaip dėl stacionarių nesu tikras, nors streameriai juos irgi giria, kadangi nekelia papildomo triukšmo. Tik ar nereikia jiems papildomo aušintuvo?

5

Re: ssd diskai

darbe stacionare yra, bet dar neilgai, nuo spalio kokio. Nu bet viskas gerai dirba, greitai. Na plius dar ten windows 8, tai ten irgi jis maziau resursu naudoja.

6

Re: ssd diskai

Robertas parašė:

SSD neturi judančių dalių, tad laptopams labiau tinka, o kaip dėl stacionarių nesu tikras, nors streameriai juos irgi giria, kadangi nekelia papildomo triukšmo. Tik ar nereikia jiems papildomo aušintuvo?

Kiek teko ziuret video kur deda i apple stacionara kaip antra diska ssd,kad nereikia papildomo ausintuvo,o del pc nezinau.

7

Re: ssd diskai

Sarass parašė:
Robertas parašė:

SSD neturi judančių dalių, tad laptopams labiau tinka, o kaip dėl stacionarių nesu tikras, nors streameriai juos irgi giria, kadangi nekelia papildomo triukšmo. Tik ar nereikia jiems papildomo aušintuvo?

Kiek teko ziuret video kur deda i apple stacionara kaip antra diska ssd,kad nereikia papildomo ausintuvo,o del pc nezinau.

http://www.overclock.net/t/955266/do-ss … ny-cooling

8

Re: ssd diskai

Paprastai deda abu, vieną SSD, kuriame laiko windows įrašytus, bei failus, su kuriais dirbama, ar žaidžiama, o kitą seną HDD laiko kaip duomenų talpyklą, filmai ir visas kitas š, kuris trinasi, vėl įsirašo, nes jei SSD taip trint, vėl rašyt.. greit nusidėvi, praranda tam tikras savybes.. wink iš esmės geras daiktas smile

9

Re: ssd diskai

Super daiktas. Nebenaudoju įprastinių HDD jau nuo 2012-ųjų rudens. Turiu tris SSD viename kompe ir esu labai patenkintas tiek jų sparta tiek ir dėl to, jog nekelia visiškai jokio triukšmo.

10

Re: ssd diskai

Saulius parašė:

Paprastai deda abu, vieną SSD, kuriame laiko windows įrašytus, bei failus, su kuriais dirbama, ar žaidžiama, <bla bla bla> nes jei SSD taip trint, vėl rašyt.. greit nusidėvi, praranda tam tikras savybes..

O tai nėra taip, kad windows operacinė sistema irgi nuolat įrašo, trina ir vėl įrašo, trina savus failus, kurių jai reikia darbui. Tarkim ten visos tos virtualios atmintys, paged memory ir t.t. Ar tai nėra tas pats, kas nuolat įrašyt ir trint po kelis ar keliolika gigabaitų failų ir žaidimų? smile

11

Re: ssd diskai

Pataupyt ssd galima Users papkę į HDD iškėlus. O šiaip per tris metus dar man rodo, kad liko 96% gyvybės, tad manau dar kurį laiką veiks big_smile

12

Re: ssd diskai

Mano stacionare stovi samsung 840 pro SSD diskas 120 gb, windowsams, na o kitiems failams as naudoju SSHD (HDD+SSD hibridas) be jokiu problemu veikia jau beveik pusantru metu, greitis puikis. Tikrai verta ideti pinigus del greicio

13

Re: ssd diskai

Simonas parašė:

Pataupyt ssd galima Users papkę į HDD iškėlus. O šiaip per tris metus dar man rodo, kad liko 96% gyvybės, tad manau dar kurį laiką veiks big_smile

Per 3 metus 96% ? Tai ten turbut mazai is jo ka nors trynei ar irasinejai kaip suprantu?

14

Re: ssd diskai

Edgaras parašė:

Mano stacionare stovi samsung 840 pro SSD diskas 120 gb, windowsams, na o kitiems failams as naudoju SSHD (HDD+SSD hibridas) be jokiu problemu veikia jau beveik pusantru metu, greitis puikis. Tikrai verta ideti pinigus del greicio

Tas hibridas ne fusion drive vadinas? O kam dar ta SSD atskirai?

15

Re: ssd diskai

Naudoju SSD diską naujame nešiojamame kompiuteryje. 128 GB pakanka Windows 8 ir veiklai kompiuteriu. Jei reikia talpinti didelius duomenis - pasijungiu 500 GB HDD. Kaip kolegos ir minėjo, jokio triukšmo, įspūdingai greitai veikia. Esu patenkintas ir tikrai rekomenduočiau pereiti iš HDD į SSD.

16

Re: ssd diskai

Savotiškas parašė:

Naudoju SSD diską naujame nešiojamame kompiuteryje. 128 GB pakanka Windows 8 ir veiklai kompiuteriu. Jei reikia talpinti didelius duomenis - pasijungiu 500 GB HDD. Kaip kolegos ir minėjo, jokio triukšmo, įspūdingai greitai veikia. Esu patenkintas ir tikrai rekomenduočiau pereiti iš HDD į SSD.

O bandes tarkim zaidima ant hdd ir ssd? yra kazkokie skirtumai?

17

Re: ssd diskai

Sarass parašė:
Edgaras parašė:

Mano stacionare stovi samsung 840 pro SSD diskas 120 gb, windowsams, na o kitiems failams as naudoju SSHD (HDD+SSD hibridas) be jokiu problemu veikia jau beveik pusantru metu, greitis puikis. Tikrai verta ideti pinigus del greicio

Tas hibridas ne fusion drive vadinas? O kam dar ta SSD atskirai?

Cia matyt nuo firmos priklauso ar fusio ar hybrid drive vadina, bendrasis trumpinys yra SSHD, SSD naudoju nes  vis tiek SSD greiciau nei SSHD veikia, pas mane is viso  PC stovi 120 gb SSD, 1 tb SSHD ir 1TB HDD. Pilnai visko uztenka.

18

Re: ssd diskai

Čia klausė apie greičio skirtumą. SSD be abejo dirbs greičiau. Ten skaitymas tarsi iš atminties ir mechanizme nedalyvauja mechanika, kuri irgi dėvisi ir bijo smūgių ir nuo kurios darbo greičio priklauso greitis.  Ten tiesiog atminties čipai ir viskas, panašiai kaip SD* kortelės ar USB flash'ai ir t.t...  Be abejo dirbs greičiau ir kas dėl įrašymo kartų, jie laiko ne tiek ir mažai. Nors aišku geriau mažinti jų skaičių... Dėl Windows, rekomenduotina specialiai konfigūruoti sistemą, kad dirbtų su SSD taip, kad jis dėvėtųsi mažiau. Apie tai eina rasti informacijos internete. Ten visokius superfetchus ir t.t.. tvarkyti...  Kitas reikalas, jeigu OS pas jus Windows Vista ar žemesnė. SSD naudoja visai kitokią technologiją ir kiek teko girdėti su OS, kurios ėjo prieš Windows7 gali dirbti ne itin našiai. Ištrynus failus ten neatliekama TRIM funkcija. Nors pačiam dar neteko jų naudoti ir išbandyti šios situacijos, tai daug apie tai pasakyti negaliu.

19

Re: ssd diskai

Sarass parašė:
Savotiškas parašė:

Naudoju SSD diską naujame nešiojamame kompiuteryje. 128 GB pakanka Windows 8 ir veiklai kompiuteriu. Jei reikia talpinti didelius duomenis - pasijungiu 500 GB HDD. Kaip kolegos ir minėjo, jokio triukšmo, įspūdingai greitai veikia. Esu patenkintas ir tikrai rekomenduočiau pereiti iš HDD į SSD.

O bandes tarkim zaidima ant hdd ir ssd? yra kazkokie skirtumai?

Youtube pažiūrėk tave dominančio žaidimo video ssd vs hdd prirašęs.. Praktiškai prie kiekvieno žaidimo tą rasi. Šiaip prideda greičio įkraunant duomenis..

20

Re: ssd diskai

Sarass parašė:
Simonas parašė:

Pataupyt ssd galima Users papkę į HDD iškėlus. O šiaip per tris metus dar man rodo, kad liko 96% gyvybės, tad manau dar kurį laiką veiks big_smile

Per 3 metus 96% ? Tai ten turbut mazai is jo ka nors trynei ar irasinejai kaip suprantu?

Pirmus du metus tik OS gulėjo jame, Users papkė buvo į HDD numesta. Dabar naudojau kaip šiaip diską žaidimams, video renderiams ir pan.