1

Tema: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

nju taj kokia nuomone apie MM?o apie evanescence? (buciau rasiusi atskiras temas,bet kazhkajp nesinori uzhkishti che wisko) big_smile

2

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Ai kazkaip nelabai(: kazkada evanescence patiko kai depresijos uzpuole buvo:D bet cia jau senai smile O dbr tai nzn kazkokia kapiniu muzika smile

3

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

MM hmmm nu ka zn...nelabai...siaip...bet jo dajnos wisos tj ka zn,is wiso jo danu yra lb mazaj,nes wisos perdajnuotos...

4

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

gerai ir viena ir kita... tik biski nervuoja kartu... nzn kazkaip levai is reikalo dainos... jokio darbo praktiskai ner... hmm

5

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

MM man nepatinka. vien tas jo ziaurus stilius. visiskai nepatinka. o evanescence gerai. nu t.y. patinka. klipai faini. muzika visai irgi faina. man patinka.:D

6

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

nu man MM patinka... textai geri...o evanescence taj megstamiausia grupe big_smile ir aviatara pati susisaudziau klipa lejsdama su programa big_smile

7

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

nu bet MM tai ka zn...siaip gal ir nieko,bet siaip taj jis man slykstus,siaubngaj slykstus,o del tekstu-taj kad pan. 75% yra ne jo....:D

8

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

man MM stilius nelabai patinka, bet turi keleta geru dainu kaip ir evenesence...... kai neturiu ka klasyt tai galiu ir ju paklausyt..:D)

9

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Ugne, 16 parašė:

man MM stilius nelabai patinka, bet turi keleta geru dainu kaip ir evenesence...... kai neturiu ka klasyt tai galiu ir ju paklausyt..:D)


o buna taip, kad neturi ko klausytis?

10

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

MM neklausau nes nelabai patinka nebent sweet dreams gabalas kur be didesniu isidirbinejimu big_smile, o evanescens tai jega, visada klausau big_smile

11

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Dabar va kaiptik MM groja kompe jau kokia valanda..Ai nieko visai..:D

12

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Deimantė, 14 parašė:
Ugne, 16 parašė:

man MM stilius nelabai patinka, bet turi keleta geru dainu kaip ir evenesence...... kai neturiu ka klasyt tai galiu ir ju paklausyt..:D)


o buna taip, kad neturi ko klausytis?


visko pasitaiko,bet tai atsitinka karta metuose...tada jau nekas:-[

13

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

tokia muzika paklausius iseiles kokia 10 kartu tai kaip suo kariamas priprastume  :::740 :::435

14

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

evanescence tai istikro nebloga bet reiktu jiem biski sunkesnius groti tai jie labiau pavyksta, o MM nebutu issipjoves sonklauliu kad galetu sau... (zinot) butu normalesnis

15

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

MM nebent sweet dreams.. turiu perdainuota kazkokiu reperiuku, tai faina smile bet siaip jis man labai nepatinka.. o evanescence tai ka as zn.. kazkada patiko smile

16

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Man taj evanescence patinka:-D:-D:-D

17

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

patinka lb!! ;DD

18

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

ir eva ir mm rulz

19

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

as nesuprantu, kas toki brieda gali klausyti? big_smile

20

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

abu neblogaj... :::543 :::722