1

Tema: Zaidimas Diablo 3

Ar kas nors zaidziat? Kokios nuomones?

2

Re: Zaidimas Diablo 3

Mano manymu Path of Exile yra toks žaidimas, koks turėjo būti diablo3.

3

Re: Zaidimas Diablo 3

Robertas parašė:

Mano manymu Path of Exile yra toks žaidimas, koks turėjo būti diablo3.

Atrodo tai panasiai tas pats zanras

4

Re: Zaidimas Diablo 3

Šiaip jeigu čia turima omenyje, koks turėjo būti D3, sprendžiant pagal D2, tai antrą ir trečią dalį kūrė skirtingi Blizzard padaliniai. Nors pradžioje D3 kūrė Blizzard North, kurie kūrė ir D2, tačiau kompanijai Vivendi, kuri tuo metu buvo Blizzard sąvininkė, kažkas nepatiko jų vizijoje ir jie nusprendė išformuoti Blizzard North padalinį ir toliau šį projektą kurti atidavė Blizzard Irvine padaliniui. Dėl to D3 ir gavosi visai kitoks nei D2. Dalis Blizzard North darbuotojų po to įkūrė Runic Games kompaniją ir sukūrė tokius žaidimus kaip Torchlight ir Torchlight2. Juos gal kažkiek atsispindi jų vizija, tačiau vis gi yra toks dalykas kaip autorinės teisės, kas greičiausiai juos apribojo nuo to. Pačiam teko žaisti tik TL2, tai panašumų šiokių tokių yra.

5

Re: Zaidimas Diablo 3

Path of Exile, nepatikėtum kiek panašumų į diablo2 big_smile Prieš kelis metus kai buvo visai šviežias žaidimas, galvojau kad žaidžiu diablo2 tik kur kas pagerintą. Kita vertus prieš daug metų kai laukiau diablo 3, galvojau bus super duper, būtinai žaisiu, bet išėjo ir buvo "pliurza". Tiksliau PoE išėjo pirmiau, o Diablo3 kai išėjo nei iš tolo neprilygo PoE.

6

Re: Zaidimas Diablo 3

Robertas parašė:

Path of Exile, nepatikėtum kiek panašumų į diablo2 big_smile Prieš kelis metus kai buvo visai šviežias žaidimas, galvojau kad žaidžiu diablo2 tik kur kas pagerintą. Kita vertus prieš daug metų kai laukiau diablo 3, galvojau bus super duper, būtinai žaisiu, bet išėjo ir buvo "pliurza". Tiksliau PoE išėjo pirmiau, o Diablo3 kai išėjo nei iš tolo neprilygo PoE.

Grafikos prasme tikrai neprilygo, dėl kitko gal ir pritariu, daugiau visokių galimybių PoE.. Nors ir vienas ir kitas "grind" tipo. Žaidžiau diablo3 kai išleido, na kurį laiką tiko ir patiko, bet monotoniškumas užmušė norą kadanors jį įsijungt vėl.. wink O PoE irgi žaidžiau, ištrintas dėl tos pačios priežasties.. monotonija ir laiko stygius wink

7

Re: Zaidimas Diablo 3

PoE kas maždaug kas 3-4 mėn prasideda nauja lyga su naujovėmis, todėl visi pradeda nuo pradžių. Taip pat PoE dažniau išeina atnaujinimai, daugiau buildų galima sugalvoti, o dabar ir su žaidėjai dar ir kuria nuosavus Hideout. Dažnai vyksta lenktynės, turnyrai, dabar ir pvp pagerino. Šį ar kitą mėnesį turėtų išeiti Act4, tad bus dar daugybė naujovių. Tad aš už PoE. Nors po tam tikro lvl darosi nuobodu, tada imi naują buildą ir vėl būna įdomu big_smile
Diablo 3 nėra blogas žaidimas, bet daugelis skundžiasi kad D3 greičiau nusibosta nei PoE.

8

Re: Zaidimas Diablo 3

Jop D3 monotonija ir mane pribaigė, nors dabar susidėjau ir retkarčiais, į savaitę kokį kartą, valandai kokiai įsijungiu. Aplamai phantasy žanras kažkaip pradėjo ne itin traukt, panašiai buvo ir su Torchlight2. Atsibodę jau jie. Dabar jau 3 metai žaidžiu Startrek Online aka STO. SciFi MMORPG, irgi "grindy", tačiau tik jeigu nori viską turėti, kas nėra būtina... Žaidėjai daugumoje suaugę, nemažai ir virš 30-40 metų, kadangi Startrek tema, nuo TV serialų ar meninių filmų yra kiek senesnė. Daugiau "trekkies" žaidžia, ta prasme Startrek fanai, nors nebūtinai.  STO man labai stipriai padėjo dėl anglų kalbos. Ten lietuvio nei vieno nemačiau, per tris metus. Tačiau šiaip daug žmonių, daug iš Amerikos, Europos ir t.t... Galima turiningai ir įdomiai padiskutuoti su jais, be jokių keiksmažodžių. O aiškinantis žaidimą, ar kitus mokinant žaisti ir pačio anglų kalba labai gerai tobulėja. Ten kažką komanda daro, kažkas nemoka kažko, tai kiti paaiškina, nes bendras komandos rezultatas nuo to kenčia kitaip... Daugelis per visokius TS dar irgi bendrauja.

9

Re: Zaidimas Diablo 3

Jo, žaidimo bendruomenė didele dalim prisideda prie žaidimo sėkmės. Man online žaidimai dar mokyklos laikais labai padėjo dėl anglų kalbos, todėl anglų valstybinį egzaminą išlaikiau daug geriau nei mokytoja tikėjosi big_smile Diablo3 kiek suprantu dauguma vieni žaidžia, kaip deja ir PoE. Nes tai nėra open world tipo žaidimai. STO nežinau, bet spėju kad tai open world tipo žaidimas, bėgioti su grupe žmonių, atlikti misijas ir nugalėti bosus ar kitus guildus? Panašiai kaip Lineage2? Manęs per daug nekabina žaidimai kur būtina prisijungti į guildą, nemėgstu kai visi daro atskirus darbus ir būna chaosas.

10

Re: Zaidimas Diablo 3

Perėjau ir tuo baigėsi, DII kažkaip buvo labiau užkabinęs smile o vat SCII dar ir dabar vis pažaidžiu big_smile