21

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Nekalta mergina , Su tavim būnanti ne dėl šaibu sexas po vestuvių ir panašei big_smile

22

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Ta kuri NE BARACUDA.:::856

23

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Viena parašė:

Esu kokia esu! Ir kam idomu ar mane laiko normalia, ar nenormalia. O nenormalia dazniausiai laiko tie, kuriu demesio ir pasiulymu atsisakau. Ar tureciau susirupinti ka galvoja atstumti vyrukai? Ar kam nors idomu ka kalba ju izeisti ego? Jei kam nors tai svarbu, vadinasi man nesvarbu ka galvojate jus.

stiprus vyras tavo atstumima priiims tiesiog ,,, kaip atsikosejima . Nieko verta. Ir nueis prie kitos. jei su kita bus tas pats eis dar prie kitos smile ir taip suks cikla kol neprisigaudys keleto ar net desimti merginu merginu kurios priims ji toki koks jis yra smile
bet toks vaikinas dazniausiai paskui buna nemegstamas merginu smile))) nes sako kad tokie eina per visas.
so .... vieni kitus mokom buti stipresniais smile toks tas gyvenimas

24

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Kvailas klausimas -todėl protingo atsakymo nieks neduos. Beveik visos normalios su nedidele išimtimi - bet tai išimčiai kaip taisyklė giliai dzin būna ką apie jas masto.
O toliau - būk pasitempusi, šypsokis ir laikui bėgant kažkam net labai normali pasirodysi.

25 (redagavo Sand 2016-02-09 09:17)

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Moteriska moteris,gal..

26

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Tomas parašė:
Rasa parašė:

Brangus vyrai, paskaicius jusu komentarus forume, gaunasi pamatyti kad nesutinkate normaliu draugiu sau gyvenimui nei cia, virtualioje erdveje, anei reale... Visos jusu sutiktos- stervos, kekses, barakudos ir pasikele... Kaip turetu elgtis ar kaip turetu atrodyti moteris ar mergina, kad jai drasiai duotumete toki epiteta- va cia- normali smile ?

(...) Nustoti meluoti, manipuliuoti, nustoti siurbti energiją, resursus, nustoti traukti sau tik naudą iš kito žmogaus, nustoti laikyt save pasaulio centru, suprasti, kad neturi jokių privilegijų šioje planetoje ir niekas tau nieko neprivalo duoti. Įgauni teisę ko nors tikėtis iš kitų tik po to, kai jiems duodi tai, ko jiems reikia. Apibendrinant, nustoti būti egoistiška, narciziška savanaude manipuliatore .

Mmmmtaip... Ką čia ir bepridurti... Faktiškai gyvename nenormalių moterų šaly - vyrų ir normalių moterų beveik nerasta smile Gal slepiasi kur nors kamputy ant sofos, olimpiadą žiūri smile

27

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Vyras kuris negali moteriai duoti, visada galvos kad jai reikia daug, kad ji barakuda....

Nauris parašė:

Ta kuri NE BARACUDA.:::856

28

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

moterys knyguciu autores, poezijos, filmu, teatro kurejos ir aktores savo kuriniuose moteris vaizduoja butent tokias, kokias vyrai laiko ''normaliomis'', vadinasi zino, ka tai reiskia. forumo klausimas beprasmis

29

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

na, dėl kūrėjų, personažų ir kitų garsių moterų - kažin ar jos normalios ta prasme, kaip kad temos autorė paklausė... kad ir poetė iš Lesbos salos. bet tiek tos smile
nors visgi, pamąsčius kokias penkias minutes, prisiminiau filmą, kuriame labai normali paprasti jauki šilta moteris, kurią suvaidino Jūratė Onaitytė - vienas gražiausių lietuvių filmų "Moteris ir keturi jos vyrai".

30

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Aaana, turiu keleta atsakymo versiju, rinkis pati:
1. isimtis patvirtina taisykle.
2. issirinkai vieninteli pavyzdy is milijardu vien tam, kad pasigincyti.
3. onaityte pati bjauriausia aktore, ji turi ligonines gastroenterologiniam skyriui dirbti tam atvejui, kai pacienta reikia pravimdyt. pasirode savo feisa, ir rezultatas.
4. filmu su onaityte neziuriu. sito taip pat nemaciau, vadinasi jo nera.

31 (redagavo Anna 2016-08-16 10:14)

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Antanas Patamsis parašė:

Aaana, turiu keleta atsakymo versiju, rinkis pati:
1. isimtis patvirtina taisykle.
2. issirinkai vieninteli pavyzdy is milijardu vien tam, kad pasigincyti.
3. onaityte pati bjauriausia aktore, ji turi ligonines gastroenterologiniam skyriui dirbti tam atvejui, kai pacienta reikia pravimdyt. pasirode savo feisa, ir rezultatas.
4. filmu su onaityte neziuriu. sito taip pat nemaciau, vadinasi jo nera.


Jūsų atsiliepimas apie Onaitytę atskleidžia Jus, kaip asmenybę ir vyrą, pakankamai įvairiapusiškai.

Jei ne paslaptis, kokia aktorė Jums gražiausia?

32

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Onaityte, Surnaite, Tamosiunaite.. nejaugi tokios pabaisos turi butinai lysti i viesuma ir reikalauti visuomenes, kad jas vadintu grazuolem? juk tai objektyvu, zinoma, mes esam kulturinga visuomene, uzjauciam, kad gime pabaisos, i akis teisybes nesakom... bet jos pacios y akis lenda, palygint galima tik su py---rastu paradais. zinoma, televizijoj buna raganu, uosvieniu, buvusiu zmonu reles, Onaityte ten puikiai tiktu, jeigu vaidint moketu.
o kuri graziausia nesakysiu, nes kitos isizeis. as juk labai ytakingas kino kritikas ir mano nuomone gali kokiai zvaigzdei karjera sugadinti.

33

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

as nelaikau nieko normalia ar nenormalia. mergina neturi buti sabloniska ir neturi atitikti kazkokiu normalumo kriteriju. ji turi buti savimi ir buti kazkuom ypatinga issiskirianti is visu kitu. o visos kitos "normalios" tai pilkoji zmoniu minia as jau geriau su nenormalia nes su jom linksmiau

34

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Antanas Patamsis parašė:

Onaityte, Surnaite, Tamosiunaite.. nejaugi tokios pabaisos turi butinai lysti i viesuma ir reikalauti visuomenes, kad jas vadintu grazuolem? juk tai objektyvu, zinoma, mes esam kulturinga visuomene, uzjauciam, kad gime pabaisos, i akis teisybes nesakom... bet jos pacios y akis lenda, palygint galima tik su py---rastu paradais. zinoma, televizijoj buna raganu, uosvieniu, buvusiu zmonu reles, Onaityte ten puikiai tiktu, jeigu vaidint moketu.
o kuri graziausia nesakysiu, nes kitos isizeis. as juk labai ytakingas kino kritikas ir mano nuomone gali kokiai zvaigzdei karjera sugadinti.

Būtu ydomo pamatyt, koks jūs per gražuolis. O šiaip šlykštu skaityt, kai vyras taip kalba apie moteris neutral

35

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

as nelendu visiem i akis, neatiduodu kruvos pinigu delfiu redaktoriam, kad idetu nuotrauka su uzrasu ''grazuolis'', todel koks as niekam neturi rupet. o jei kazkam slykstu teisybe skaityti, velgi, kam tai rupi?

36

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Konstantinas parašė:
Viena parašė:

Esu kokia esu! Ir kam idomu ar mane laiko normalia, ar nenormalia. O nenormalia dazniausiai laiko tie, kuriu demesio ir pasiulymu atsisakau. Ar tureciau susirupinti ka galvoja atstumti vyrukai? Ar kam nors idomu ka kalba ju izeisti ego? Jei kam nors tai svarbu, vadinasi man nesvarbu ka galvojate jus.

lazda turi du galus kada nors ir tu busi atstumta) manai kad vyrams labai svarbu ka galvoja bobos?)

cia naturalus dalykas, visi kazkada buvom atstumti, visdel to renkames sau patinkanti zmogu, manau ir tu ne su visom nori buti. kiekvienam yra skaudu kai tau patinka, o tu ne.

37

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

per daug ne aiškinant kaip kam bus panikos priepuolis, gal net sumaištis. tai verta žinoti; naudingiausia informacija norintiems suvilioti merginą. vieni kitiem rekomenduokit ir gražuolėm bus šakiu rajonas ....( Kaip Susirasti Merginą | SusiraskMergina.lt.) Paslaptys apie moteris, pasakytos mirštančios merginos. man tai tik patvirtino ir papilde žines kodėl jos tokios .... cia tai bet :::016

38

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Aciu uz toki komentara.
Kazkur esu skaiciusi, kad jeigu vyras moterims girdint, o cia ir moterys diskutuoja, nepagarbiai atsiliepia apie kitas moteris, nors jos ir prostitutes butu, jo autoritetas moteru akyse smarkiai paslyja...:::008

39

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

P.s.Aciu buvo skirtas Kestuciui.

40

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Na, barakuda yra normali LT moteris.