1

Tema: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Brangus vyrai, paskaicius jusu komentarus forume, gaunasi pamatyti kad nesutinkate normaliu draugiu sau gyvenimui nei cia, virtualioje erdveje, anei reale... Visos jusu sutiktos- stervos, kekses, barakudos ir pasikele... Kaip turetu elgtis ar kaip turetu atrodyti moteris ar mergina, kad jai drasiai duotumete toki epiteta- va cia- normali smile ?

2

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Tai visų skoniai gi subjektyvūs big_smile

3 (redagavo Velnias 2015-03-07 14:46)

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Iš vyro prigimties žiūrint ir lyginant moters ir vyro prigimtį, tie žodžiai nėra neprasmingi. Bet suprantant, kad yra taip, kaip yra, problemos tame nėra. Nes ar yra prasmė rėkti ir pykti ant medžio dėl to, kad jis - medis, o tu - ne, ir kad jis neina taip, kaip eini tu.

Faktas, kad moteris iš prigimties orientuota į tai, ką vyras turi, o vyras iš prigimties orientuotas ne į tai, ką turi moteris, o į pačią moterį.

Šitas skirtumas gali plėšti vyro smegenis, nes vyrui reikia, kad mylėtų jį, kaip žmogų, kaip myli jis - nesusietai su turimais pinigais ir daiktais, o pas moterį taip nėra. Moteris ima mylėti tą vyrą, kuris turi.

Dėl to šis lygiavertės vyro meilės poreikis santykyje su moterimi lieka nepatenkintas, nes moteris myli vyrą ne tiesiogiai, o per jo turimus dalykus, ir vyrui tai gali būti (ir yra) skaudu.

Bet tuo pat metu ir nėra kur nuo to pabėgti, nes prigimtis reikalauja poruotis toliau, o tai neišvengiamai yra ir artimas bendravimas, kuriame atsiranda visos tos meilės. Ir neapykantos.

4

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Visokiu yra,visokiu reikia,su moters diena,is anksto big_smile https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11021152_10153119924439025_118277340641579616_n.jpg?oh=5d59034b8ca1468679c2221d8641db12&oe=5574407A&__gda__=1435695941_a6b09e71889aad8a0d11d722477ac4d5

5

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

ta kuri yra moteris tikra bendraujanti supratinga žinanti savo vertę... tvarkinga tiesiog būna savimi

6

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Rasa, labai teisingai suformulavai klausima. Kaip turi elgtis moteris, kad ATRODYTU kaip normali. Visa beda tame ir yra, visos nori tik atrodyti, apsimesti. Buti normaliomis nenori.

7

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Esu kokia esu! Ir kam idomu ar mane laiko normalia, ar nenormalia. O nenormalia dazniausiai laiko tie, kuriu demesio ir pasiulymu atsisakau. Ar tureciau susirupinti ka galvoja atstumti vyrukai? Ar kam nors idomu ka kalba ju izeisti ego? Jei kam nors tai svarbu, vadinasi man nesvarbu ka galvojate jus.

8

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Viena parašė:

Esu kokia esu! Ir kam idomu ar mane laiko normalia, ar nenormalia. O nenormalia dazniausiai laiko tie, kuriu demesio ir pasiulymu atsisakau. Ar tureciau susirupinti ka galvoja atstumti vyrukai? Ar kam nors idomu ka kalba ju izeisti ego? Jei kam nors tai svarbu, vadinasi man nesvarbu ka galvojate jus.

lazda turi du galus kada nors ir tu busi atstumta) manai kad vyrams labai svarbu ka galvoja bobos?)

9

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Konstantinas parašė:
Viena parašė:

Esu kokia esu! Ir kam idomu ar mane laiko normalia, ar nenormalia. O nenormalia dazniausiai laiko tie, kuriu demesio ir pasiulymu atsisakau. Ar tureciau susirupinti ka galvoja atstumti vyrukai? Ar kam nors idomu ka kalba ju izeisti ego? Jei kam nors tai svarbu, vadinasi man nesvarbu ka galvojate jus.

lazda turi du galus kada nors ir tu busi atstumta) manai kad vyrams labai svarbu ka galvoja bobos?)

Zinoma nesvarbu! O visi pikti tiek kiaulysciu prisneka, kad toliau nera kur... tiek vyrai, tiek moterys...  Pavadinti nenormaliu ar nenormalia, tik ziedeliai...

10

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Konstantinas parašė:
Viena parašė:

Esu kokia esu! Ir kam idomu ar mane laiko normalia, ar nenormalia. O nenormalia dazniausiai laiko tie, kuriu demesio ir pasiulymu atsisakau. Ar tureciau susirupinti ka galvoja atstumti vyrukai? Ar kam nors idomu ka kalba ju izeisti ego? Jei kam nors tai svarbu, vadinasi man nesvarbu ka galvojate jus.

lazda turi du galus kada nors ir tu busi atstumta) manai kad vyrams labai svarbu ka galvoja bobos?)

Tai tokiu atveju reik visus neatstumti, bei pirmą pasitaikiusį prie altoriaus vest? big_smile

11

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Kiekvienas ta "normali" manau kitaip supranta kas vienam gali būt normalu kitam ne ir atvirkščiai... Nepasitenkinimas kyla po atstūmimo arba ne per greit gaunamo rezultato todėl dauguma ir visuma linksta į "visos jos tokios". Manyčiau normali mergina pvz.: turi būt moteriška vyras vienaip ar kitaip, tai yra stiprioji pusė kuri turi atstot visą į gyvenimą metama ššš ir išlaikyt pagrindą abiem po kojom kita vertus mergina/moteris turi atstot ta silpna puse ir suteikt ta moteriška švelnumą ir vyrui būt ta kuriai jis gali parodyt ir iš silpnos tik būdamas ir nebijodamas prie jos. Pastaruoju metu šitos vertybės kaip ir nelieka merginos tampa aršios kovotojos už savo pagrindą ir ilgainiui tiek kovoja, kad praranda ta suvokimą būti moteriška arba silpna spjauna į viską ir mėto visus į šoną.

Šiuolaikinės visuomenės pvz daug ieškot nereikia vulgarumas seksualumas per kraštus daug atstumtų ir daug nesusipratimų kam ko reikia iš tiesų nuotraukos kuo labiau provokuojančios ir t.t. norim daug nes yra daug čia kalbant materialiomis vertybėmis natūralu, kad paklausa daro pasiūla tik ta pasiūla labiau linksta ne link, tai kas iš tiesų yra skaitomos vertybės, o tai kas tik estetiška ir išpūsta, pervertinta. Šiuo metu kiek susiduriu tiek pastebiu visi nori kažko rimto, santykių rimtumo ir t.t., o kai gauna netiki nepasitiki arba išvis nesupranta ir nežino kaip su tuo elgtis.

12

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Viena parašė:

Esu kokia esu! Ir kam idomu ar mane laiko normalia, ar nenormalia. O nenormalia dazniausiai laiko tie, kuriu demesio ir pasiulymu atsisakau. Ar tureciau susirupinti ka galvoja atstumti vyrukai? Ar kam nors idomu ka kalba ju izeisti ego? Jei kam nors tai svarbu, vadinasi man nesvarbu ka galvojate jus.

Niekam neįdomu ką tu galvoji.

13

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Rasa parašė:

Brangus vyrai, paskaicius jusu komentarus forume, gaunasi pamatyti kad nesutinkate normaliu draugiu sau gyvenimui nei cia, virtualioje erdveje, anei reale... Visos jusu sutiktos- stervos, kekses, barakudos ir pasikele... Kaip turetu elgtis ar kaip turetu atrodyti moteris ar mergina, kad jai drasiai duotumete toki epiteta- va cia- normali smile ?

Normaliai elgtis. Žmogiškai. Žinai kas nutiktų, jei visi žmonės elgtūsi kaip moterys? Visi taptų politikais. Žinai kaip atskirti kada moteris meluoja? Kai jos lūpos juda. Nustoti meluoti, manipuliuoti, nustoti siurbti energiją, resursus, nustoti traukti sau tik naudą iš kito žmogaus, nustoti laikyt save pasaulio centru, suprasti, kad neturi jokių privilegijų šioje planetoje ir niekas tau nieko neprivalo duoti. Įgauni teisę ko nors tikėtis iš kitų tik po to, kai jiems duodi tai, ko jiems reikia. Apibendrinant, nustoti būti egoistiška, narciziška savanaude manipuliatore. Kai kas klaidingai supranta, kad nenormaliomis moteris vadina ir ant jų pyksta tik atstumtieji. Tokių visada buvo ir bus, bet tai jų savybė ir problema, o ne moterų. O kas liečia moteris, kad vadintis "normaliomis", reikėtų atkreipti dėmesį į aukščiau išvardintus dalykus. Kai suprasi, kad moterys iš prigimties yra manipuliatorės savanaudės, tada yra šansų ir išmokti elgtis "normaliai".

14

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Kam klausti apie normas moteriai? Nenormalus yra tie,kuriais pasitiketi nebegalima. O tie vyrai,kurie neranda "normalios" moters bendravimui tegul susimasto,kas su jais paciais yra negerai. Visada surandi tik saves verta partneri. Vadinasi vyro "protongumas"=moters "normalumui".

15

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

yra tokia voru rusis, kuriu moteris ja patenkinusi vyra tiesiog sueda. taip ir zmoniu moterys, ''myli'' vyra tik kol jis naudingas. todel nesipiktinkim gamtos desniais, dziaukimes, kad jos musu nesueda bent tiesiogine prasme smile

16

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Antanas Patamsis parašė:

yra tokia voru rusis, kuriu moteris ja patenkinusi vyra tiesiog sueda. taip ir zmoniu moterys, ''myli'' vyra tik kol jis naudingas. todel nesipiktinkim gamtos desniais, dziaukimes, kad jos musu nesueda bent tiesiogine prasme smile

yra ir tokia zmoniu rusis kur vyras nuzudo moteri del dazniausiai jam paciam nezinomos priezasties, nelygink zmoniu su vorais, jie daugiau supranta

17

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Antanas Patamsis parašė:

yra tokia voru rusis, kuriu moteris ja patenkinusi vyra tiesiog sueda. taip ir zmoniu moterys, ''myli'' vyra tik kol jis naudingas. todel nesipiktinkim gamtos desniais, dziaukimes, kad jos musu nesueda bent tiesiogine prasme smile

+

18

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Tomas parašė:
Antanas Patamsis parašė:

yra tokia voru rusis, kuriu moteris ja patenkinusi vyra tiesiog sueda. taip ir zmoniu moterys, ''myli'' vyra tik kol jis naudingas. todel nesipiktinkim gamtos desniais, dziaukimes, kad jos musu nesueda bent tiesiogine prasme smile

+

na tai ir sakiau kad nelyginti su vorais, tik patvirtinai mano teigini

19

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

''I love, until you care''... nelabai pamenu tiksliai, bet prasme tokia is Shakiros dainuskos. va, ir kitoj pusej pasaulio morale tokia pati. laikykites, vyrai smile

20

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Protinga(ta kuri zino ka kalba) nes daugelis cia esaniu nusisneka ir net pacios nzn kodel ir kam big_smile poziuris turi buti pas ja adekvatus realybei o ne pasakou bobuciu big_smile ir t.t. kriteriju galima daug prirasyti tik va juos atitinkanciu bus tik vienetai bent jau cia esanciu, kadangi realiai manau daugelis netgi elgiasi kitaip nei cia blevyzgoja big_smile cia mano nuomone tokia big_smile