141 (redagavo Best In The World 2022-10-25 20:01)

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Laimutė parašė:

Galima pagalvoti, kad jei dar neliestą paimsi į žmoną tai jau ir garantija visam gyvenimui, jau garantija, kad nesuks į šalį ir nepamins tų visų vertybių po kojomis.

Nekaltumas yra ne nusukimo i sona garantija.
Ir isvis esme ne nusukime i sona.

Tos moterys kurios yra aukstos vertes yra tokios ne todel kad jos nekaltos.
Jos yra nekaltos todel kad jos yra aukstos vertes moterys.

Visiska kurva gali buti nekalta, tiesiog ji dar neturejo progu ar nespejo tam paleistuvavimui atsiskleisti.
Taciau aukstos vertes moteris bus nekalta net kai pasitaiko progu tai prarasti.

Visuomene neapdovanoja zmoniu uz lengvus dalykus.
Moteriai prarasti nekaltybe yra lengva = kalta moteris yra zemos vertes moteris kaip partneres prasme.

142 (redagavo Best In The World 2022-10-25 20:07)

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Laimutė parašė:
Jevgenijus parašė:
Laimutė parašė:

Teisingai. Išviso neliesti, nes vyrai nesupranta žodžio "ne". Kol mergina nepradeda klykti ir draskyti akis ir snukelį, jiems atrodo, kad mergina tik laužosi, o iš tikrųjų pati nori. Paskui kaip niekur nieko jie pareiškia, kad dėvėjo trumpą sijoną ir išprovokavo pati.

Na o kai internete ikelia nuotraukas pusnuoges su trumpiausiu sijonu arba maudimukais iskisusios liezuvius, tai ko stebetis kai tokius pasiulymus ir gauna?
Dabar paziuri merginos kuo vulgariau apsirengia ir galvoja vyru aki tai netrauks? Prastai suprantat vyru psichologija, nebent jums impotentai yra svajoniu vyrai.
Kai moteriai nepatinka vyras - ok
Kai vyrui nepatinka moteris - iskart ji gejumi isvadina

Vyras, kuris neprievartauja, nėra impotentas, o normalus vyras, kuris žino savo ribas.


Jis turejo omenyje, kad moterys pyksta del to, kad vyrai jas objektifuoja kaip sekso objektus, bet pacios moterys save objektifuoja kaip sekso objektus.

Labai gera klausima buvo per interviu moterim uzdave:
Klausia "ar moterys dazosi ir rengiasi del saves ar kad patraukti vyru demesi?"
Moterys sako "del saves, tikrai ne del vyru!!"
Klausia "tai ar ne tiesa kad jei rengiesi del saves svarbiausia kad tie rubai butu patogus tau?"
Moterys sako "tiesa"
Klausia " tai kodel tada moterys saltu sezono metu, devi atidengiancius rubus, devi aukstakulnius ir kitus nepatogius, verziancius, aptempiancius rubus, kurie nepatogus?"
Moterys sako "umm mmm hmmm nu bet... bet... bet..... >:("

143

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Jei norėsite matyti sekso objektą, matysite jį netgi moteryje, kuri nešioja ilgus sijonus ir plačias kelnes, užsisagsčiusios iki smakro. Tada surgos fantazija ir bandysite įsivazduoti ją nuoga.
Aš pavyzdžiui kai nešioju aukštakulnius, jaučiuosi gerai, nes eisena išsitiesina ir pasidaro labai elegantiška. Man tas patinka. Jaučiuosi labiau pasitikinti savimi. Trumpas sijonukas atidengia mano ilgas kojas. Man patinka mano kojos ir man patinka gražiai atrodyti. Tačiau tai nereiškia, kad noriu vylioti vyrus.

144 (redagavo Best In The World 2022-10-25 21:02)

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Laimutė parašė:

Jei norėsite matyti sekso objektą, matysite jį netgi moteryje, kuri nešioja ilgus sijonus ir plačias kelnes, užsisagsčiusios iki smakro. Tada surgos fantazija ir bandysite įsivazduoti ją nuoga.
Aš pavyzdžiui kai nešioju aukštakulnius, jaučiuosi gerai, nes eisena išsitiesina ir pasidaro labai elegantiška. Man tas patinka. Jaučiuosi labiau pasitikinti savimi. Trumpas sijonukas atidengia mano ilgas kojas. Man patinka mano kojos ir man patinka gražiai atrodyti. Tačiau tai nereiškia, kad noriu vylioti vyrus.

wrong again.

Sakyti kad moteris pusnuoge sukelia tokias pat fantazijas ir vilioja tiek pat kiek paprasti rubai ir viskas priklauso nuo vyro yra mazu maziausiai valdiska big_smile

O del noro graziai atrodyti "del saves"
Visas psichologijos mokslas ta paneigia.

Tu samoningai isisamoninus tik pati potrauki ko tu nori - tu nori graziai atrodyti.
Taciau pasamoningai yra priezastys kuriu tu nesuvoki, o tie kas suvokia zino, kad tai darai kad pritrauki priesinga lyti ir susilaukti demesio.

Basic biologija, nes tas grazumas, kaip ir pries tai interviu minejo - nepatogus, brangus, eikvoja pinigu, net sveikatai gali zalingas bus. Ir ka? vis tiek reikia "graziai atrodyti"... "del saves"... O taip, tikrai moterys neturi geresniu ir malonesniu gyvenime veiklu nei skusti plaukus nuo savo koju, ar dazyt makiaza valanda laiko po to valyt ji vakare, ziuret kad tusai nenubegtu, labai zinok praktiska, kiekvienos moters svajone tokia veikla uzsiimt big_smile

Tai uzkoduota tavo genuose ir tu nieko del to nepadarysi.
Tu kai apsirengi ar pasidazai tu saves net nematai, nebent ziuri i veidrodi, o tai reiskia kad 90% visos dienos saves nematai, bet jauties nepatogiai ir sudinai, kame logika tai daryti del saves big_smile.

Tas pats kas jei ieskok.lt neturetu nei vieno nario, koks tolkas kelti profilio nuotrauka jei niekas niekada nematys jos? tas pats kas rasyt aprasyma apie save kai niekas jo neskaitys. Tiesiog ta reikia isisamoninti o tai vadinama self awareness ir moterys siandien self awareness neturi isvis jokio apskritai.

145

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Matrica, visur matrica smile

146

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Laimutė parašė:
Jevgenijus parašė:
Laimutė parašė:

Teisingai. Išviso neliesti, nes vyrai nesupranta žodžio "ne". Kol mergina nepradeda klykti ir draskyti akis ir snukelį, jiems atrodo, kad mergina tik laužosi, o iš tikrųjų pati nori. Paskui kaip niekur nieko jie pareiškia, kad dėvėjo trumpą sijoną ir išprovokavo pati.

Na o kai internete ikelia nuotraukas pusnuoges su trumpiausiu sijonu arba maudimukais iskisusios liezuvius, tai ko stebetis kai tokius pasiulymus ir gauna?
Dabar paziuri merginos kuo vulgariau apsirengia ir galvoja vyru aki tai netrauks? Prastai suprantat vyru psichologija, nebent jums impotentai yra svajoniu vyrai.
Kai moteriai nepatinka vyras - ok
Kai vyrui nepatinka moteris - iskart ji gejumi isvadina

Vyras, kuris neprievartauja, nėra impotentas, o normalus vyras, kuris žino savo ribas.

Moteris, kuri gerbia save nesielgs kaip paleistuve ir po to stebesis

147

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Laimutė parašė:

Jei norėsite matyti sekso objektą, matysite jį netgi moteryje, kuri nešioja ilgus sijonus ir plačias kelnes, užsisagsčiusios iki smakro. Tada surgos fantazija ir bandysite įsivazduoti ją nuoga.
Aš pavyzdžiui kai nešioju aukštakulnius, jaučiuosi gerai, nes eisena išsitiesina ir pasidaro labai elegantiška. Man tas patinka. Jaučiuosi labiau pasitikinti savimi. Trumpas sijonukas atidengia mano ilgas kojas. Man patinka mano kojos ir man patinka gražiai atrodyti. Tačiau tai nereiškia, kad noriu vylioti vyrus.

Bet visada normalu kai moteris nori vyro del jo statuso, pinigu, patogumu.

O jei ir flirta vadinat net priekabiavimu, tai gal i vienuolyna reikia eiti kur vyru nera?

Moterys vertina vyru statusa
Vyrai moters grozi, tiek vidini, tiek ir isorini

148

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Sukamės rate, todėl geriau likim kiekvienas prie savo nuomonės.
Be to, jei jūsų nuomone, moterys vertina vyrus dėl statuso, pinigų ir patogumų tai jūs asmeniškai būkite tikri, kad jus vertins už gražias akis wink

149

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Laimutė parašė:

Sukamės rate, todėl geriau likim kiekvienas prie savo nuomonės.
Be to, jei jūsų nuomone, moterys vertina vyrus dėl statuso, pinigų ir patogumų tai jūs asmeniškai būkite tikri, kad jus vertins už gražias akis wink

Tai taip taip, statistika faktai, tyrimai, tendencijos viskas tik nuomone big_smile

150

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Best In The World parašė:
Laimutė parašė:

Sukamės rate, todėl geriau likim kiekvienas prie savo nuomonės.
Be to, jei jūsų nuomone, moterys vertina vyrus dėl statuso, pinigų ir patogumų tai jūs asmeniškai būkite tikri, kad jus vertins už gražias akis wink

Tai taip taip, statistika faktai, tyrimai, tendencijos viskas tik nuomone big_smile

Mano nuomonės tai nekeičia, nes aš turiu savo patirtį ir kalbu tik už save smile.

151

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Nu mano nuomone statistika faktai ir mokslas tai keicia. Nesijauciu toks drasus ir svarbus kad leisciau savo isitikinimams realybe uzgosti

152 (redagavo Laimutė 2022-10-25 22:16)

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Best In The World parašė:

Nu mano nuomone statistika faktai ir mokslas tai keicia. Nesijauciu toks drasus ir svarbus kad leisciau savo isitikinimams realybe uzgosti

Tavo patirtys tau dar prieš akis, suprantama, kad norisi pažvelgti į priekį pro faktų ir statistikų prizmę, bet tai ne burtų stiklas parodysiąs ateitį. Tavo likimas vistiek padarys kaip tau skirta. Likimo neaplenksi. Mylėk gyvenimą nors ir neįsipaišai kartais į jo tikrovę.

153

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Laimutė parašė:

Sukamės rate, todėl geriau likim kiekvienas prie savo nuomonės.
Be to, jei jūsų nuomone, moterys vertina vyrus dėl statuso, pinigų ir patogumų tai jūs asmeniškai būkite tikri, kad jus vertins už gražias akis wink

Neįdomios moterims tos jūsų gražios akys ir vidinis pasaulis irgi neidomus

154

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Sukamės rate, todėl geriau likim kiekvienas prie savo nuomonės.
Be to, jei jūsų nuomone, moterys vertina vyrus dėl statuso, pinigų ir patogumų tai jūs asmeniškai būkite tikri, kad jus vertins už gražias akis wink

Neįdomios moterims tos jūsų gražios akys ir vidinis pasaulis irgi neidomus

Jeigu kalbi apie tas, kurias gatvėje perki, tai žinoma. Joms tik pinigučiai rūpi.

155

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Sukamės rate, todėl geriau likim kiekvienas prie savo nuomonės.
Be to, jei jūsų nuomone, moterys vertina vyrus dėl statuso, pinigų ir patogumų tai jūs asmeniškai būkite tikri, kad jus vertins už gražias akis wink

Neįdomios moterims tos jūsų gražios akys ir vidinis pasaulis irgi neidomus

Persikūnijot į moterį Konstantinai?

156

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Sukamės rate, todėl geriau likim kiekvienas prie savo nuomonės.
Be to, jei jūsų nuomone, moterys vertina vyrus dėl statuso, pinigų ir patogumų tai jūs asmeniškai būkite tikri, kad jus vertins už gražias akis wink

Neįdomios moterims tos jūsų gražios akys ir vidinis pasaulis irgi neidomus

Jeigu kalbi apie tas, kurias gatvėje perki, tai žinoma. Joms tik pinigučiai rūpi.

Nu cia jau melas. Pinigai rupi ir ne gatvinem. Bandai jau kontra argumenta rasti, bet nesigauna ir pati sau meluoji. Kiekvienai is vyro reikia kazko kas teiktu nauda, arba dar daugiau naudu. Beje, terminas hipergamija turetu buti zinomas, o budingas jis labiau moterims.

157

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Sukamės rate, todėl geriau likim kiekvienas prie savo nuomonės.
Be to, jei jūsų nuomone, moterys vertina vyrus dėl statuso, pinigų ir patogumų tai jūs asmeniškai būkite tikri, kad jus vertins už gražias akis wink

Neįdomios moterims tos jūsų gražios akys ir vidinis pasaulis irgi neidomus

Jeigu kalbi apie tas, kurias gatvėje perki, tai žinoma. Joms tik pinigučiai rūpi.

Nes aš tik pas elitines) gatvines palieku vargetoms

158

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Jevgenijus parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Neįdomios moterims tos jūsų gražios akys ir vidinis pasaulis irgi neidomus

Jeigu kalbi apie tas, kurias gatvėje perki, tai žinoma. Joms tik pinigučiai rūpi.

Nu cia jau melas. Pinigai rupi ir ne gatvinem. Bandai jau kontra argumenta rasti, bet nesigauna ir pati sau meluoji. Kiekvienai is vyro reikia kazko kas teiktu nauda, arba dar daugiau naudu. Beje, terminas hipergamija turetu buti zinomas, o budingas jis labiau moterims.

Ne tik bandau, bet ir radau. Čia svarus argumentas. Aš neturiu reikalo sau meluoti. Man vienodai, kas ko nori. Ir koks, galų gale, skirtumas kas ko iš ko nori. Norėti niekas nedraudžia. Norėkit, svajokit... gal įvyks stebuklas ir turėsit kada nors ir jūs... ką duoti big_smile. Jūs norit merginų, o jos nori jūsų...ko? Pinigų, namų, saldainių ar guzikų? Tegul nori. Per prievartą juk neatims  big_smile

159

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Neįdomios moterims tos jūsų gražios akys ir vidinis pasaulis irgi neidomus

Jeigu kalbi apie tas, kurias gatvėje perki, tai žinoma. Joms tik pinigučiai rūpi.

Nes aš tik pas elitines) gatvines palieku vargetoms

Mat, koks bagotas... Tai kiek kainuoja elitas? smile

160

Re: ka laikote normalia moterimi ar mergina?

Jevgenijus parašė:
Laimutė parašė:
Jevgenijus parašė:

Na o kai internete ikelia nuotraukas pusnuoges su trumpiausiu sijonu arba maudimukais iskisusios liezuvius, tai ko stebetis kai tokius pasiulymus ir gauna?
Dabar paziuri merginos kuo vulgariau apsirengia ir galvoja vyru aki tai netrauks? Prastai suprantat vyru psichologija, nebent jums impotentai yra svajoniu vyrai.
Kai moteriai nepatinka vyras - ok
Kai vyrui nepatinka moteris - iskart ji gejumi isvadina

Vyras, kuris neprievartauja, nėra impotentas, o normalus vyras, kuris žino savo ribas.

Moteris, kuri gerbia save nesielgs kaip paleistuve ir po to stebesis

Kaip čia suprasti? Nejaugi ir tu pritari prievartai ir kaltini dėl vienokio ar kitokio elgesio moterį.
Neturi jokios reikšmės kaip ji elgiasi ar rengiasi. Ne reiškia Ne. Tegul ji paskutinė šliundra būna, vistiek per prievartą negalima jos liesti. N e g a l i m a. Man šlykštūs visi prievartautojai. Apie tokius, kurie moralinę prievartą naudoja, jau net nekalbu.