1

Tema: Gyvenimo pavasaris

Tai vat.. norejau suzinot, ka jums reiskia gyvenimo pavasaris? Kokios jusu mintys apie tai??
Asmeniskai man gyvenimo pavasaris asocijuojasi su meile, ne todel kad viskas prabunda ar pan, bet todel kad pati meile yra kaip pavasaris.. tokia sauleta, kaip pavasario saule:)))

2

Re: Gyvenimo pavasaris

Man tai atgimimas žmogaus, kai būna koks nūdena, niekuo neužsiima, niekuo nepatenkintas ir pradeda keistis, kažką daryti kitaip, dėl savęs, ar dėl kitų, ar dėl mylimo žmogaus ir pan. :] Na tik mano asmeninė nuomonė..

3

Re: Gyvenimo pavasaris

man gyvenimo pavasaris asocijuojasi su zmogaus jaunyste o jeigu esi senas tai joks pavasaris nepades bus tik ruduo ir ziema)

4

Re: Gyvenimo pavasaris

Konstantinas parašė:

man gyvenimo pavasaris asocijuojasi su zmogaus jaunyste o jeigu esi senas tai joks pavasaris nepades bus tik ruduo ir ziema)

Na, jei ir nemanai, kad esi toks jaunas jog pulsuotum gyvenimo pavasariu, tikrai dar nenusirasyk i gyvenimo rudeni ar ziema... Amzius tavo toks, kad dar pakankamai busi istriges gyvenimo vasaroje wink ...

5 (redagavo gedukas 2015-03-11 10:11)

Re: Gyvenimo pavasaris

žodis pavasaris reiškia prabudima,atgimima po žiemos.Tai ir gyvenimo pavasaris turėtu reikšti -žmogaus pasamonės prabudima, apsivalyma nuo nereikalingo ir taip kiekvienais metais.:::b37