1

Tema: Mano drauge maudosi karta i menesi

Jai ne vienas zmogus yra ta sakes ir pirstais bade ir rimtai pakalbet bande, bet ji tiesiog netiki kad yra kvapas.. Ji pati nejaucia del to ir galvoja kad jai nebutina daznai praustis, nzn ka daryt jau...

2

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

O gal bando tiesiog užglaistyti ( sakydama, kad nieko nejaučia)  vandens baimę....

3

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

andrius parašė:

O gal bando tiesiog užglaistyti ( sakydama, kad nieko nejaučia)  vandens baimę....

gal taupia karsta vandeni?) kubas vandens brangiai kainuoja)

4

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

As kadaise turejau tokia klasioke kuri plove galva 1 kart i men. jie atrode baisiai, sulipe, smirdintys, uteleti bet jai atrode grazu, is jos visi tyciojosi, i kalbas ji nesileido, jai mokyklos med. sesuo nupirko sampuna nuo uteliu ir prigrasino plaukus nuskusti jai si neissinaikins uteliu ir neplaus daznai galvos, tik tada ji susitvarke. Veliau paiskejo, kad mergaite gyvena asocialioje seimoje, namuose nera vandentiekio, jai pabodo nuolatos tampyti vandieni is kaloneles ir pries ja nuolatos smurtavo vyriauses brolis. Matyt nuo skurdo, smurto jai susisuko galva ir pradejo neadekvaciai elktis.

Bet kokiu atveju turi issiaiskinti kodel ji nesiprause, pasiulyti higienos priemoniu, gal net galimybe issiprausti, susitvarkyti, gal dabartines salygos jai neleidzia daznai praustis ir ji gedijasi tai pasakyti, tu kaip drauge turi aiskiai duot suprasti, kad higienos butina laikytis nes su tokiu zmogum  ne tik, kad nemalonu bendrauti bet ir pavojinga uzsikresti utelem ar net niezais, o niezai sunkiai gydomi ir jai ji toliau laikysis savo, su tokia apsisikele nebendrausi.:::001

5

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

Ji tikrai turi salygas praustis, bet to nedaro nes tingi ir nemegsta, be to ir nejaucia nuo saves kvapo tai is vis galvoja kad kvepia ir taip

6

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

mesopotamija parašė:

Ji tikrai turi salygas praustis, bet to nedaro nes tingi ir nemegsta, be to ir nejaucia nuo saves kvapo tai is vis galvoja kad kvepia ir taip

tai tu irgi menesi nesiprausk tada duok jai save pauostyit) ji pajaus kvapa nuo taves ir supras kaip pati kvepia) ir kvepesite dviese)

7 (redagavo Velnias 2015-03-14 11:16)

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

Gali būti, kad ji tokiu būdu (skleisdama stiprų savo kvapą) ieško tinkamo vaikino. Juk vaikinui turi patikti merginos kvapas. Net jei jis labai 'stiprus'. Vaikinas turi per visą tą bakterijų išskirtų atliekų smarvę pajausti, kad jos kvapas jam patinka.

Tada bus galima ir nusiprausti.

Tokiu atveju ji 'daro' teisingai.


Ar ji turi vaikiną?

Suraskit jai vaikiną, kuriam tiktų jos toks kvapas ir (manau) ji nusipraus ir ims praustis nuolat.

8 (redagavo Feromonas 2015-03-14 11:17)

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

Velnias parašė:

Ar ji turi vaikiną?

Suraskit jai vaikiną, kuris prausiasi normaliai dažnai, ir kuriam patiktų jos kvapas, ir galės kartu mylėtis (tai yra praustis) duše.

Gali būti, kad ji tokiu būdu (skleisdama stiprų savo kvapą) ieško tinkamo vaikino. Juk vaikinui turi patikti merginos kvapas. Net jei jis labai 'stiprus'.

Tada galima ir nusiprausti.

Taigi ji 'daro' teisingai.


Ir tu tiki tuo ką parašei? big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

O nuo savęs pasakysiu tiesiai šviesiai: FFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU hmm hmm

9 (redagavo Velnias 2015-03-14 11:23)

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

Netikiu smile

Aš pats nežinau ką toliau daryti, kai perskaitau visa tai.

10 (redagavo Velnias 2015-03-14 11:27)

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

Ji smirda, bet ne ji smirda. Smirda bakterijų šūdai. O tarp bakterijų šūdų yra jos kvapas. Kuris vaikinui turi patikti, kas reikštų, kad tas vaikinas gali būti tinkamas į porą.

Kai atsiras vaikinas, kuris bendraus su ja nepaisant tos bakterijų šūdų smarvės (kas reikš, kad jam patinka jos pačios kvapas ir ji pati) - ji nusipraus.

11

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

jei drauge nemato bedu tame kad `skeidzia prasta kuno kvapa, jos niekas greiciausiai neprivers pasikeisti, kol ji pati to nenores. Jei ji isimyletu, arba pagalvotu apie tai, kaip atreipti kokio vaikino demesi, noras buti pastbetai greiciausiai issauks poreiki susidraugauti su higiena....Kitaip ji patrauks asocialu demesi smile

12 (redagavo Velnias 2015-03-14 11:35)

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

Ji ir atkreipia vaikinų dėmesį į save. Juk visos kvepia, o ji smirda. Tai ypač vaikinų dėmesį atkreipiantis ir išskiriantis ją iš kitų merginų būdas. Speciali taktika, elgiantis priešingai nei kitos smile

Be to ji sąžininga.

Ji nemanipuliuoja vaikinų smegenimis įvairiais skaniais papildomais kvapais.

Ji sako: 'Aš tokia. Tau tinka mano kvapas ir mano bakterijų šūdų smarvė ar dėl tiek bendrausi su kita?'

Čia kaip tiršta migla, pro kurią tinkamas vaikinas praeis. Vaikinų Filtras smile


Bet gal yra visai ne taip smile

13

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

as tai apsivemciau pamates smirdancia motera

14

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

Tautosaka sako: Prausiasi tie kurie tingi kasytis arba iki centimetro nepurvas kas virš jo nukrenta pats.
Ir taip toliau ir panašiai.
iš principo dabar populiarus toks gyvenimo stilius - miesto meškinas- nesiskutes, nesiprauses,nesišukaves,neskalbtais ir nelygintais drabužiais.Besipriešinantis individas visuotinai primtai tvarkai.Blogai tame kad čia daugiau vyro gyvenimo būdas ne moters.Moteriška giminė sutverta tam kad atvestu balamutą į doros kelią.Nors gali atsirasti ir balamutas kuris privers atsiversti moteriške.Aišku dažniau tai būna tik pasakose bet tikėti jomis dar niekas neuždraudė.

15

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

tai nedraugauk su ja. Ar cia visos kitos savybes tokios belekokios tik ta viena bloga?

16

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

Nusivesk i koki prekybcentri kur daug zmoniu(labai daug) paeik i sali ir filmuok zmoniu reakcijas, gal pamaciusi supras kad greit akiu nebesimatys per bakteriju shudus

17

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

mesopotamija parašė:

Ji tikrai turi salygas praustis, bet to nedaro nes tingi ir nemegsta, be to ir nejaucia nuo saves kvapo tai is vis galvoja kad kvepia ir taip

Tai ko suki sau galva, ignoruok, bendrauk per atstuma, kad gink dieve taves neapkrestu utelem ir aplinkiniai kartu su ja bunant nepagalvotu, kad ir tu esi nevala. Ji gal kaip teisingai pastebejo Velnes iesko atitinkamo vaikino, kompanijos, gal tokiu budu protestuoja, nori nepakeliama smarve atkreipti i save demesi sulaukti bomzu demesio gal net ju tarpe surasti savo meile toki pat smirdaliu, nevala su kuriuo galetu erzinti aplinkinius savo smarve ir trintis prie konteineriu:::010.

18

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

Seniausia profesija. Įdarbink,oj..pamatysi,pradės praustis po 5-6 kart per dieną :::810

19

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

na siaip per daznai maudytis irgi nera sveika..

20

Re: Mano drauge maudosi karta i menesi

Dar gali būti, kad nėra jokios draugės ir niekas nesimaudo kartą per mėnesį smile