41

Re: Kelių policija..

Aleksandras, 21 parašė:

tai kad tu vairuot dar negali, varna tu smile o draugu pasakojimai nesiskaito. manes per beveik du metus vairavimo dar ne karto ne uz ka nestabde.. laukiu pirmo karto..

pirma suzinok tada sakyki

42

Re: Kelių policija..

dar nebuvo sustabde...(keliu policija t.y.) uzhtat su krimais teko susidurt

43

Re: Kelių policija..

hmm.. as neperseniausiai turejau tokia nesamone kad ir dabar dar pyktis ima big_smile nubaude uz dirzus 25lt big_smile ir svarbiausia kad nejo susitart su nieksais big_smile krc daba skaitos kad esu baustas ir kita kart gausiu auksciausia bausme big_smile bet kadangi esu saziningas tai gal islauksiu kaip nors tuos metus smile nes per beveik 4 vairavimo metus pirmas atvejis cia toks man buvo smile nors dirzu niekad nesegu smile

44

Re: Kelių policija..

sekis dirzus - kada nors gyvybe tau isgelbes. manau plesti dirzu segimosi tema neverta nes argumentai vienareiksmiski

45

Re: Kelių policija..

nelabai malonu juk avarijos atveju pro langa ishskrist ar i kokia stoijke lupt su galva... jau nekalbu apie tai kai ir ishvis smegenyne ant asfalto likt gali... tjp kad tik su dirzhais reik vazhinet...

46

Re: Kelių policija..

Vaiva, 17 parašė:
Aleksandras, 21 parašė:

tai kad tu vairuot dar negali, varna tu smile o draugu pasakojimai nesiskaito. manes per beveik du metus vairavimo dar ne karto ne uz ka nestabde.. laukiu pirmo karto..

pirma suzinok tada sakyki


vaiva, jei parodysi man, kad turi teises, nzn.. duosiu ka nors ;] beje, as irgi uz grieztesnes bausmes neblaiviems vairuotojams, arba teises atiminet ar kist kur nors giliau, kad gatvese ramiau butu.

47

Re: Kelių policija..

anglijoje uz pirma pagavima (jei pasiseks) duos TIK visuju darbu daugybe valandu. na daug maz turi ateit vietoj darbo ir gaist laika neapmokamas kokias 200 valandu. o tai neblogai kerta per kisene nes atitinkamai algos darbe negauni ir siaip gaisti laika. O antra karta - beveik garantuotai sesi i kalejima (ne lygtinai). Taip ir pas mus turetu but

48

Re: Kelių policija..

Gintaras, 23 parašė:

sekis dirzus - kada nors gyvybe tau isgelbes. manau plesti dirzu segimosi tema neverta nes argumentai vienareiksmiski

jauciu kad mane durnium isvadinsit.. nors as ir pats tai zinau.. .kad durnas esu... kai vaziuoju mieste, tai niekad nesegu dirzu, bet kai vaziuoju uzmiesty dazniausiai su dirzais... nors esu girdejes kad vaziuojant virs 120km/h dirzai negelbsti ir avarijos atveju plesia zmogu per puse... bet kadangi nesveikas bisk esu ir pasiduodu kitu ytakai tai ir pripratau be dirzo vazinet... kaltininkas - tevukas (apie miesta kalbu)... niekad jis nesegas dirzu... ir nei viena kart nera papuoles... as bent jau kely dirza kartais prisegu... bet zinokit rimtai ymanoma pamirst uzsisegt dirza... neutral:|

49

Re: Kelių policija..

kai ipranti - net nepastebi kaip dirza uzsisegi. mieste tai aktualiau nes didesne avarijos tikimybe. anyway visalaik uzsisegu dirzus

50

Re: Kelių policija..

Jau tris kartus dirzas man nosi isgelbejo. Dabar dirzas man sventas dalykas. Buvo laikas kai nesisegdavau. O dabar priptatau, tai be dirzo net ir mieste vaziuodamas nesaugiai kazkaip jauciuosi. Zodziu pirma prisisegu, tada tik jungiu muzika ir kuriu varikli.

51

Re: Kelių policija..

Valdas 21 kas ten ka plesia per puse? Nesvaik juokdari ok?:D

52

Re: Kelių policija..

jis turbut turejo omenyje tai, kad vaziuojant greit ir atsitrenkus i ka nors, atsiranda pasalinis dirzo efektas, kad jis sulauzo krutines lasta, sonkaulius ar pazeidziami vidiniai organai. Bet vis tiek tai geriau nei islekti per priekini stikla.

53

Re: Kelių policija..

ir daug geriau nei 50 km./h greiciu skrendancia galva kaltis i statramsti ir pan. Jau jeigu krutines lasta sulauzoma tai nenoreciau pajusti tokios jegos su galva

54

Re: Kelių policija..

jo, diržai turi ir privalumų ir trūkumų, to nepaneigsi:) pats..:? na kartais segusoi, kartais ne, kaip užeina:) užmiesty tai viskas aišku, bet va mieste, su žiemine striuke tai tikrai nepatogu man

55

Re: Kelių policija..

Vilius, 20 parašė:

su žiemine striuke tai tikrai nepatogu man


Tai ir prezervatyvas nepatogu.

56

Re: Kelių policija..

Rolandas, 23 parašė:
Vilius, 20 parašė:

su žiemine striuke tai tikrai nepatogu man


Tai ir prezervatyvas nepatogu.

Pleistras uztai patogu..:D

57

Re: Kelių policija..

Vilius, 20 parašė:

jo, diržai turi ir privalumų ir trūkumų, to nepaneigsi:) pats..:? na kartais segusoi, kartais ne, kaip užeina:) užmiesty tai viskas aišku, bet va mieste, su žiemine striuke tai tikrai nepatogu man

o kokie trukumai?

58

Re: Kelių policija..

Tomas, 26 parašė:
Rolandas, 23 parašė:
Vilius, 20 parašė:

su žiemine striuke tai tikrai nepatogu man


Tai ir prezervatyvas nepatogu.

Pleistras uztai patogu..:D


pleistras nuo mandavoskiu ir visokiu kitu nesamoniu neapsaugos

59

Re: Kelių policija..

mane tai dažniausiai stabdo už greiti, many jau draugai vadina kelių policijos remėjas big_smile kiekvieną menesį po stafke. Bet prisiminiau savo įvykį kuris buvo prieš 6 ar tai 8 metus. sustabdė mane policija Kaune prie Taikos žiedo, tipo aš pėsčiojo nepraleidau, išpradžių dar bandžiau gynčitis, bet veliau kaip įprasta visiems pradėjau verkšlenti, kokis aš nelaimingas, išverkšlenau 50 lt. bauda. tie sako padėk pinigus po lagaminu(gale ant sedynės tokis buvo padėtas) aš kišu tuos pinigus ir taip širdį suspaudė, gi paskutiniai, aš ranką atgal ir į kišenę, tie atiduoda teises su žodžiais niu niu niu daugiau taip nedaryk... kaip dabar prisimenu, oi greitai aš link mašinos ėjau, turbūt greitajam ėjime būčiau rekordą padaręs:D vėliau jau nuvažiavęs, sukau į pirmą pasitaikiusį kiema(PASIKAVOJAU):D tiek kikenau, įsivaizdavęs jų veido išraiška. tai va šituo dydvirišku poelgiu (bent pats taip manau) aš iki šiol labai didžiuojuosi.
bet čia ne pabaiga, po dviejų savaičių mane stabdo , įsivaizduokit tie patys, va dabar galvoju tai many pagal pilną programą sutvarkys........ bet nieko, pamirše many turbūt buvo, patikrino dokumentus ir paleido:)

60

Re: Kelių policija..

taip ir nesupratau ar davei tu tuos pinigus ar paemei atgal, kad kikenai kieme ? ;] ar is ko tu ten juokeis ? || vat pvz mano tevas, mentu dirbo, tai irgi niekada nesisegdavo dirzo, nzn kodel. bet isejes i pensija, kuo puikiausiai segasi, tik atsisedes, ir nera jokio iprocio nesisegt, kurio nebutu imanoma pakeist. as irgi visada seguosi, net nemastydamas, dazniausiai nesamoningai, iprasta rutina atsisedus i automobili.