1

Tema: Kelių policija..

Na automanai, pasipasakokit nuotykius su kelių policijos prareigūnais.
Gal kas kokį įdomų išsisukimo būdą žinot? gal kam kokia įdomi situacija nutikus buvo? Gal ką ne taip nubaudė? Gal kas kokį kišiuką siūlėt? Na, vienu žodžiu - nuotykiai su pareigūnais.

Vat šiandien mane "nušovė", 80lt. vietoj pasiūlė susimokėt. Bet kažkaip išėjo išsisukt su vizitine kortele, apsilankymui pas mane.

2

Re: Kelių policija..

teko keletą kartų prasisukti ant 0:) vieną kartą tai išvis patiko, pastabdė už greitį, nu aš sakau sutinku, viskas tvarkoj, tipo tariamės.. ok 30lt.. aš jiems surinkau 30lt metaliniais po 5lt:D) tie taip pažiūrėjo pažiūrėjo, sako "metalo nesuperkam, gali būt laisvas" big_smile)

3

Re: Kelių policija..

Edvardas24 o del ko gero antiradaro nenori isigyti?vienas pardavinejo uz 380lt atmusa ir lazerinius ju greicio matuoklius geras tikrai pas jy buvo nes pats pasakojo.O apie Keliu policija nepatariu vaziuojant i pabrads puse nera tokio zmogaus kuris su jeis ten susitartu jie ten vaziuojant ant kalniuko beveik visuomet stovi kiek vaziavome  del darbo ton pusen seimininkas pavadino kad  pizdab... tiek as  buna vaziuoju i kaima tikrai ten nera sansu su jeis susitarti priimta idiotu kompanijos.

4

Re: Kelių policija..

Laimis, 22 parašė:

Edvardas24 o del ko gero antiradaro nenori isigyti?vienas pardavinejo uz 380lt atmusa ir lazerinius ju greicio matuoklius geras tikrai pas jy buvo nes pats pasakojo.O apie Keliu policija nepatariu vaziuojant i pabrads puse nera tokio zmogaus kuris su jeis ten susitartu jie ten vaziuojant ant kalniuko beveik visuomet stovi kiek vaziavome  del darbo ton pusen seimininkas pavadino kad  pizdab... tiek as  buna vaziuoju i kaima tikrai ten nera sansu su jeis susitarti priimta idiotu kompanijos.

jei susitarti neina, tai idiotų kompanijos? o tu pats normalus?

5

Re: Kelių policija..

jei suveiksi veikianti antiradara (o ne detektoriu)  uz 380 lt - tau uz pastangas dar tiek pat duosiu. Deal?

6

Re: Kelių policija..

man buvo ivykis... Vaziuojam 4 draugai ir sustoju viduri misku draugelis sako: gamta pasauke palaikyk buteli alaus nu as ir sedziu o tik taip kai is niekur isdygo mentas, ir iskart kvietima islipt gavau... Teko geras filosofines mintis jam kurt kad yrodyt kad negeriau big_smile Na bet kai ta irodem elementariu alkotesterio panaudojimu jis sugalvojo kad reikia paziuret ar viska masinoj turiu... tai vat o kai tik kaime po kiaulaites paskerdimo mesa kai veziau. Na taip po to ir tebesivoliojo bagazinej kirvukas siek tiek kruvinos rankos antspaudu turintis. Na tuomet ir linksmybes prasidejo irodinejant kad mes skerdiena kapojom o ne kazkoki vietini kaimo sokiuose smile Bet nieko neei baudos nei ariestines, bet dabar linksma tai prisiminti big_smile

7

Re: Kelių policija..

Labiausiai pasisekes dealas - uzmiestyje greiti virsijau ~70 km/h bet palikt uzteko berods tik 50 lt. Tada nakti labai skubejau i gimtadieni.

8

Re: Kelių policija..

Jo cia skaudi tema..Turiu keturis balus kolkas..:D Dauguma kazkodel pagauna ne isgerusi, ne padariusi nusizengima kazkoki kitoki o tik uz greiti..Taspats ir man..Paskutinis atvejis ta garsioji Audi C4 tamsiai melyna su visais tamsintais langais..Mates gal 15 kartu ja Minkovskiu gatveij ir prie buvusios "Elektros" nzn kokia ta gatve..Bet vistiek pats uzlekiau viena karta, nusove nufilmavo 78Km/h..Nzn kodel nesiuliau kysio, kazkokia bloga nuojauta buvo..O kaip tycia kita diena per zinias rode tipo viena mentai paeme uz kysio siulyma..:D
Bet issiverkiau Dainavos mentinej bauda buvo 150-300, tai minimuma skyre..

9

Re: Kelių policija..

mano rajone tai taiki policininkai yra tai daznai galima issisukti nuo baudu.(nors man dar nereikia tai daryti)

10

Re: Kelių policija..

tai kad tu vairuot dar negali, varna tu smile o draugu pasakojimai nesiskaito. manes per beveik du metus vairavimo dar ne karto ne uz ka nestabde.. laukiu pirmo karto..

11

Re: Kelių policija..

Aleksandras, 21 parašė:

tai kad tu vairuot dar negali, varna tu smile o draugu pasakojimai nesiskaito. manes per beveik du metus vairavimo dar ne karto ne uz ka nestabde.. laukiu pirmo karto..

Vazinek normaliai ir nestabdys, nebent i reida koki pakliusi. Mane irgi per 2 metus tik karta sustabde ir bauda israse uz kalbejima telefonu prie vairo. Nebuciau kalbejes ir as pirmo susidurimo laukciau.

12

Re: Kelių policija..

Vo vo..as irgi sakau - anksciau laksciau tai mentai ir gaude ir netgi saude ;D ;D O po to kai teko jiems teises trims metams paskolinti tai ramiau vazinejau - per tuos visus tris metus tik du kartus buvo sustabde ir tai tas sustabdymas nelabai brangus buvo ;D ;D

13

Re: Kelių policija..

nu nezinau. mane tai istisai stabdo..... bet metus sugebejau be teisiu pravazinet nes pavogtos buvo:) tik kazkaip vis pavyksta susitart, retai baudas moku:)

14

Re: Kelių policija..

matyt labai patinki policininkams wink

15

Re: Kelių policija..

siaip ilgainiui intuicija issiugdai.. zinai kada gali spustelt, o kada ramiai vaziuot.

16

Re: Kelių policija..

o kokiam tuse buvot?;]

17

Re: Kelių policija..

o vat man nepasiseke...draugas paprase,kad vairuociau uz ji,nes buwo ant tiek girtas..atsisedau,laiminga sau vaziuoju ir jau beweik prie pat namu sustabde mentai...litu nei as nei draugas neturim,jis girtas as be teisiu...tai teko apsilankyt keliu policijoj ir susimoket gana nemaza sumele.. :-[ prisemenu dar pasiaiskinima protokole "as mokiaus vairuot" (neswarbu kad buwo 3h nakties smile ).. ech tie mentai.. smile

18

Re: Kelių policija..

manau neuzskaite baudos jums pilnos, nes uz mokinima vairuot jei "mokytojas" girtas solidi bauda jam turejo but. jei neklystu azkas apie 1k

19

Re: Kelių policija..

juk jis manes visai nemoke... smile jam dave 4 baudos taskus+200lt,o man tik 200lt...nznau ar cia mazai ar daug... smile

20

Re: Kelių policija..

Viktorija, 18 parašė:

ech tie mentai.. smile

Tai nori pasakyti kad sitoje situacijoje "mentai" kalti kad jus nubaude?