61

Re: Kelių policija..

Rolandas, 23 parašė:
Vilius, 20 parašė:

su žiemine striuke tai tikrai nepatogu man


Tai ir prezervatyvas nepatogu.

nepatogu tai ir nesidėk, man visiškai ****:) trūkumai jau buvo paminėti, be to, rimtos avarijos atveju, iškritimas iš mašinos GALI (nesakau, kad būtinai taip ir bus) išgelbėti gyvybę. dar galima įvertinti sprogimo ar staigaus gaisro pavojų. ai dar prisiminaiu vieno pažįstamo seno kelininko žodžius: "kai važiuoju pro vilijampolės ar aleksoto (kai dar nebuvo remontuotas) tiltus, visada diržus atsisegu" big_smile)

62

Re: Kelių policija..

Aleksandrai> nagi juos paėmiau:D atgal. Tau negi juokas neimtu, skambėjo tada man kaip pokštas, aišku kelnės veliau buvo pilnos, kad tik tų nesutikčiau big_smile

63

Re: Kelių policija..

tai pasitaiko, kad ir is 5 auksto iskritus lieki gyvas. Reikia ziureti ne i pavienius atvejus, o i bendra statistika. smile

64

Re: Kelių policija..

Gintaras, 23 parašė:
Tomas, 26 parašė:
Rolandas, 23 parašė:
Vilius, 20 parašė:

su žiemine striuke tai tikrai nepatogu man


Tai ir prezervatyvas nepatogu.

Pleistras uztai patogu..:D


pleistras nuo mandavoskiu ir visokiu kitu nesamoniu neapsaugos

Tai nereik su belekuo duotis..:D

65

Re: Kelių policija..

dabar aisku gediminai. as girdejau atveji, kai vyrukui sako, dek 20 lt po kilimeliu ;] jis pakele kilimeli, padejo 20 lt ir pasieme is po kilimelio 50 lt big_smile

66

Re: Kelių policija..

geras:D gaila po čiumudanu nieko nebuvo, o gal ne aš vienas taip darbavausi tą dieną? big_smile

67

Re: Kelių policija..

Tomas, 26 parašė:


Tai nereik su belekuo duotis..:D


ant "ne bele ko" kaktos neparasyta ar ji nesidave su "bele kuo" nuo kurio dovaneles galejo likt smile

68

Re: Kelių policija..

Gintaras, 23 parašė:
Tomas, 26 parašė:


Tai nereik su belekuo duotis..:D


ant "ne bele ko" kaktos neparasyta ar ji nesidave su "bele kuo" nuo kurio dovaneles galejo likt smile

Tai jei tavo pana duodasi su belekuo tai pats kaltas..Liepk jai uzsirasyt ant kaktos kita kart kai pasiduos, kad zinotum..O siaip jei nesupratai kad pleistras naudojamas pastoviems dvieju zmoniu santykiams palengvinti, o ne kazkokiom valkatom kurias tu cia minejai..:D

69

Re: Kelių policija..

man atrodo, kad reiks pradėt dalint korteles už postus ne į temą.

70

Re: Kelių policija..

cia jie pradejo smile))

prisiminiau savo vienintele bauda - uz mobilu sulaike buvo sad is esmes nedaviau kysio ir i saskaita pervedziau 50 lt

71

Re: Kelių policija..

Gintaras, 23 parašė:

cia jie pradejo smile))

prisiminiau savo vienintele bauda - uz mobilu sulaike buvo sad is esmes nedaviau kysio ir i saskaita pervedziau 50 lt

Kad bauda uz mobilu nuo 20 iki 40. Pats 20 lt mokejau oficialiai

72

Re: Kelių policija..

tada gal 40 lt, nes buvo per maza kad duociau kysim, o ir balu neduoda uz telefona

73

Re: Kelių policija..

matyt nesigailejai smile As tai sakiau kad gailiuosi tai minimalia premija israse smile

74

Re: Kelių policija..

geras žodis "premija" big_smile:D

75

Re: Kelių policija..

Rolandas, 23 parašė:

matyt nesigailejai smile As tai sakiau kad gailiuosi tai minimalia premija israse smile


Nei kiek nesigailejau smile Svarbus pokalbis buvo tai net sustabdzius jo nenutraukiau, keliukui teko luktelt kol baigiau kalbet smile O ka daryt...

76

Re: Kelių policija..

Teresė, 18 parašė:

Vakar su draugem vazinejomes, tai uz greiti pagavo.. Bet nieko, dar jauni mentai pasitaike, tai drauge kazkaip susikalbejo.. Be jokiu kisiu:D Sako net patiko.. smile Nors is pradziu visa drebejo.. smile

ne mentai, o PAREIGŪNAI!

77

Re: Kelių policija..

tpfu tpfu tpfu bet kazkaip netenka pastaruoju metu bendrauti su pareigunais.. (nebent naktimis per reidus, kai stabdo visus)

78

Re: Kelių policija..

Teresė, 18 parašė:
Vilius, 20 parašė:
Teresė, 18 parašė:

Vakar su draugem vazinejomes, tai uz greiti pagavo.. Bet nieko, dar jauni mentai pasitaike, tai drauge kazkaip susikalbejo.. Be jokiu kisiu:D Sako net patiko.. smile Nors is pradziu visa drebejo.. smile

ne mentai, o PAREIGŪNAI!


kox gi skirtumas?:)

toks, kad tavęs jie nevadina kaip nors.. negražiai, iš raidės pvz., pagarbos žmogui reikėtų truputį (neįsižeisk už grubų palyginimą)

79

Re: Kelių policija..

nesinervink viliau. Kai vienakart ikals bauda vos ne uz nieka, patys pazeisdami taisykles - pats imsi juos taip vadint. Ypac tai jauciama tolstant nuo vilniaus ar kokio didelio miesto.. kuo toliau - tuo ji didesni dievaiciai

80

Re: Kelių policija..

Gintaras, 23 parašė:

nesinervink viliau. Kai vienakart ikals bauda vos ne uz nieka, patys pazeisdami taisykles - pats imsi juos taip vadint. Ypac tai jauciama tolstant nuo vilniaus ar kokio didelio miesto.. kuo toliau - tuo ji didesni dievaiciai

kad visiškai už nieką, taip retai būna, geras avilys turi būti, kad taip prigautų.. va vieną pažįstamą (moterį) nufotografavo su radaru vln-kns, ji 6 balus turėjo, dar 6 grėsė, tai ji bandė vartytis, tipo ne ji vairavo, policijoj jai pareiškė, kad YRA NUFOTOGRAFUOTA IR ATPAŽINTA JOS AKIES TINKLAINĖ, na tipo klaida neįmanoma:D) man taip būtų pasakę, turbūt būčiau apsižliumbęs iš juoko, o jai prilipo;D be abejonės, pareigūnų yra visokių, BET.. na ne man čia jumis auklėti, jei tėvai ir pedagogai neišauklėjo, aš tikrai nesiruošiu to daryti..:)i be to, jei jus apvogtų ar šiaip kokią žalą padarytų ir pareigūnai išaiškintų, tai vis dar būtų mentai? diskutuoti šiuo klausimu daugiau nenoriu