1

Tema: "Aš netokia"

Sveiki, manau daugelis yra girdėjęs šią frazę iš merginų taigi noriu paklausti visų, ar mergina sakydama aš netokia, tikrai yra netokia, ar yra tokia kaip visos kurios taip sako big_smile

2

Re: "Aš netokia"

jei sako kad ji ne tokia kaip visos, reiskias lezbe.. deja.. big_smile

3

Re: "Aš netokia"

apie šį variantą nebuvau pagalvojęs big_smile

4

Re: "Aš netokia"

Eivydas parašė:

Sveiki, manau daugelis yra girdėjęs šią frazę iš merginų taigi noriu paklausti visų, ar mergina sakydama aš netokia, tikrai yra netokia, ar yra tokia kaip visos kurios taip sako big_smile

cia jos taip lauziasi ir kaina sau uzkelia)  mazdaug as ne tokia kaip visos as daug vertingesne) siulau ramiai i tai reaguoti arba net nutraukti bendravima su tokiom

5

Re: "Aš netokia"

Kad dažniau patys vaikinai sako "tu kitokia, nei kitos" big_smile čia gerąja prasme. Bet esmė, kad taip sako kiekvienai

6

Re: "Aš netokia"

Eglė parašė:

Kad dažniau patys vaikinai sako "tu kitokia, nei kitos" big_smile čia gerąja prasme. Bet esmė, kad taip sako kiekvienai

kai vaikinas komplimenta pasako jus nepatenkintos kai nerodo demesio tai jus dar labiau nepatenkintos

7

Re: "Aš netokia"

Konstantinas parašė:
Eglė parašė:

Kad dažniau patys vaikinai sako "tu kitokia, nei kitos" big_smile čia gerąja prasme. Bet esmė, kad taip sako kiekvienai

kai vaikinas komplimenta pasako jus nepatenkintos kai nerodo demesio tai jus dar labiau nepatenkintos

Uoj. Kas "mes"?  Tik nereikia smile))

8

Re: "Aš netokia"

Egle iš dalies Konstantinas teisus kartais jusu merginų/moterų nesuprasi.

9

Re: "Aš netokia"

Ir vyrus/vaikinus ne visad eina suprast. Beje, kai komplimentas būna atitinkantis realybę, nei viena nesipriešina smile

10

Re: "Aš netokia"

Konstantinas parašė:
Eglė parašė:

Kad dažniau patys vaikinai sako "tu kitokia, nei kitos" big_smile čia gerąja prasme. Bet esmė, kad taip sako kiekvienai

kai vaikinas komplimenta pasako jus nepatenkintos kai nerodo demesio tai jus dar labiau nepatenkintos

Čia stipru, bet teisinga. Šiais laikais geriau komplimentų geriau išvis nemėtyti. Aš pvz net nebekreipiu dėmesio į merginas kai einu mieste ar šiaip.. žinau, kad neverta prasidėti, bus išvengta ir problemų ir niekas pykti negalės - "kažkas nepatinka, pati ir kalbink bei komplimentus žarstyk". ir tokia logika dar iki šiol veikia puikiai, merginos nepyksta nei kiek smile

11

Re: "Aš netokia"

Eglė parašė:

Ir vyrus/vaikinus ne visad eina suprast. Beje, kai komplimentas būna atitinkantis realybę, nei viena nesipriešina smile

Vaikinas: Tu labai graži
Mergina: Ne aš nesu graži

Vaikinas: Na ir eik tu .... man tik gražios patinka

Sakyk komplimenta blogai, nesakyk vel blogai.

kitas kai jums blogai. pasakyt pasako kad blogai o kas blogai tai nieks taip ir nezino

12

Re: "Aš netokia"

Eivydas parašė:
Eglė parašė:

Ir vyrus/vaikinus ne visad eina suprast. Beje, kai komplimentas būna atitinkantis realybę, nei viena nesipriešina smile

Vaikinas: Tu labai graži
Mergina: Ne aš nesu graži

Vaikinas: Na ir eik tu .... man tik gražios patinka

Sakyk komplimenta blogai, nesakyk vel blogai.

kitas kai jums blogai. pasakyt pasako kad blogai o kas blogai tai nieks taip ir nezino

Paprasčiausiai tavo aplinkoj pasitaiko tokios merginos. Arba manančios, kad yra tikrai negražios. Arba norinčios, kad kartotum tai pastoviai, o jos mat atsikalbinės, bet bus patenkintos.
o šiaip..yra toks lietuviškas žodis "ačiū", tai pvz aš juo dažnai pasinaudoju.

13

Re: "Aš netokia"

Egle as taves nepazystu ir negaliu pasakyti kokia tu. Mano nuomone kad cia nemazai susirinkusiu merginu yra attention seeking horses big_smile big_smile nes is 10 parasytu atraso 1 ir tai nevisada big_smile

14

Re: "Aš netokia"

Eivydas parašė:
Eglė parašė:

Ir vyrus/vaikinus ne visad eina suprast. Beje, kai komplimentas būna atitinkantis realybę, nei viena nesipriešina smile

Vaikinas: Tu labai graži
Mergina: Ne aš nesu graži

Vaikinas: Na ir eik tu .... man tik gražios patinka

puiku dabar taip ir sakysiu) siuntimas ant triju raidziu yra puikus visu gyvenimo bedu sprendimas)

15

Re: "Aš netokia"

Eivydas parašė:

Egle as taves nepazystu ir negaliu pasakyti kokia tu. Mano nuomone kad cia nemazai susirinkusiu merginu yra attention seeking horses big_smile big_smile nes is 10 parasytu atraso 1 ir tai nevisada big_smile

big_smile yra dvi medalio pusės.
Jei tau rašytų daug merginų, netikiu, kad visom atrašytum. Tiesiog atsirinktum. Tą ir daro merginos.
Ir yra ta taisyklė..kad geriau nebendrauju su niekuo, negu su bet kuo netinkamu net pokalbiui.
beje, man irgi ne visi atrašydavo. Kokie 7 iš 10. Bet čia normalu smile

16

Re: "Aš netokia"

iš pradžių manau reiktu atsirinkti kas yra kas, su kuo imanoma pakalbet, pabendraut o kas tikrai gali būti metamas i šalį, bet čia internetas apie viska yra sprendžiama iš tavo išvaizdos smile

17

Re: "Aš netokia"

Turbūt daug kas taip sako, tiek merginos ''aš ne tokia'', tiek vaikinai ''aš ne toks'' ;D

18

Re: "Aš netokia"

o man idomiausia, kodel ji tau taip atsake smile Ir kodel istikro apie visas meginas vienodai reiketu galvoti?.. Juk jos istikro skirtingos, gali issirinkti `tokia, kokios ieskai, o jei sita ne tokia, gali pats jos paklausti kokia ji... Juk ne visos merginos pradeda lytini gyvenima vos pasirodo pirmos menesines

19

Re: "Aš netokia"

visi isivaizduoja esa ypatingi..

20

Re: "Aš netokia"

Rasa parašė:

o man idomiausia, kodel ji tau taip atsake smile Ir kodel istikro apie visas meginas vienodai reiketu galvoti?.. Juk jos istikro skirtingos, gali issirinkti `tokia, kokios ieskai, o jei sita ne tokia, gali pats jos paklausti kokia ji... Juk ne visos merginos pradeda lytini gyvenima vos pasirodo pirmos menesines

Rasa nebutinai kalbama apie lytini gyvenima. Man tik idomu kodel vienos merginos bando save iskelti tiek aukstai kad krenta zemiau nei zeme yra, o kitos yra savo vietoje is nekalba tokiu nesamoniu