21

Re: "Aš netokia"

Kuo mažesnis intelektas, tuo garsiau rėkia wink

Eivydas parašė:
Rasa parašė:

o man idomiausia, kodel ji tau taip atsake smile Ir kodel istikro apie visas meginas vienodai reiketu galvoti?.. Juk jos istikro skirtingos, gali issirinkti `tokia, kokios ieskai, o jei sita ne tokia, gali pats jos paklausti kokia ji... Juk ne visos merginos pradeda lytini gyvenima vos pasirodo pirmos menesines

Rasa nebutinai kalbama apie lytini gyvenima. Man tik idomu kodel vienos merginos bando save iskelti tiek aukstai kad krenta zemiau nei zeme yra, o kitos yra savo vietoje is nekalba tokiu nesamoniu

22

Re: "Aš netokia"

siulau tema pavadinti "as nekokia"

23

Re: "Aš netokia"

Eivydas parašė:
Eglė parašė:

Ir vyrus/vaikinus ne visad eina suprast. Beje, kai komplimentas būna atitinkantis realybę, nei viena nesipriešina smile

Vaikinas: Tu labai graži
Mergina: Ne aš nesu graži

Vaikinas: Na ir eik tu .... man tik gražios patinka

Sakyk komplimenta blogai, nesakyk vel blogai.

kitas kai jums blogai. pasakyt pasako kad blogai o kas blogai tai nieks taip ir nezino

O prie ko cia komplimentai? Tiesiog mergina labai savim nepasitiki, uzguita, o vaikinui tokios nepatinka ir kadangi jis yra chamas ir dar mazvaikis tai dar ja ir pasiunte.:::012

24

Re: "Aš netokia"

Eivydas parašė:
Rasa parašė:

o man idomiausia, kodel ji tau taip atsake smile Ir kodel istikro apie visas meginas vienodai reiketu galvoti?.. Juk jos istikro skirtingos, gali issirinkti `tokia, kokios ieskai, o jei sita ne tokia, gali pats jos paklausti kokia ji... Juk ne visos merginos pradeda lytini gyvenima vos pasirodo pirmos menesines

Rasa nebutinai kalbama apie lytini gyvenima. Man tik idomu kodel vienos merginos bando save iskelti tiek aukstai kad krenta zemiau nei zeme yra, o kitos yra savo vietoje is nekalba tokiu nesamoniu

Tai kaip tau mergina is oro tokia fraze pasake, ka jai uzlenkei?.. Gal ji ir pasikelusi, bet kad merginos ar moterys tokiom frazem zarstytusi be priezasties, neteko girdeti big_smile ...

25 (redagavo OLA 2015-03-25 00:29)

Re: "Aš netokia"

https://www.youtube.com/watch?v=SIpGf8_X7-M

Atsizvelgent i tema:::001

26

Re: "Aš netokia"

"Aš ne tokia", aš sakau tiems, kurie ne taip suprato mano veiksmus ir žodžius. Kadangi netinkamai suprato - mums ne pakeliui. :::001.