21

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

OLA parašė:

Manau esi nusitases liurbis kuri tik medziai ir tos pacios lyties atstovai domina, nereicia mums cia tu idijotisku agitaciju apie meile tai paciai lyciai, zmones patys atsirenka kas jiems geriau:::028

o kas esi tu? kuom tau medziai nepatinka?)

22

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

OLA parašė:

Manau esi nusitases liurbis kuri tik medziai ir tos pacios lyties atstovai domina, nereicia mums cia tu idijotisku agitaciju apie meile tai paciai lyciai, zmones patys atsirenka kas jiems geriau:::028

Deja, manes nedomina nei medžiai ir priešingai, neagituoju meilės tai pačiai lyčiai, čia iš vis kažkoks fenomenas, kurio niekad nesuprasiu... bjaurastis ir tiek...

Beje, skaitant tavo komentarus žinok panaši nuomonė irgi apie tave susidaro, tik plius dar žodis "feministė" atsiranda, bet tai tik mano nuomonė.. Tu irgi esi kažką panašaus sakius "kam vyras, jei moteris finansiškai apsirūpinus?"... tai lygiai tas pats ir iš mano pusės - kam ta moteris, kai esu apsirūpinęs?..

Aš esu už materialinius dalykus ir gyvenimą vienam, bet tai išsakau tik kaip savo nuomonę, o ne agitaciją..

23 (redagavo Dozė 2015-03-31 10:21)

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

Tipo vienas (amžinai) nelaimingas, o kartu laimingi?

Tu pasižiūrėk į tuos vargšus, kurie kartu. Kiek jie laimingi?

Laimingesni už tuos, kurie gyvena vieni ir bendrauja su kuo jiems patinka ir kada, ir būdami su savimi jaučiasi gerai?

Buko kelmo drožlės smile

24

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

Jei pinigu turi niekadavienas nebusi, jei neturi .......nugyvensi vienisas, nes  lietuvos merginos tokios

25

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

Visos už pinigus smile

26

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

tik pinigai rūpi baisu tada reiks vienam gyventi eiti pas prostitutės:::021

27 (redagavo Dozė 2015-03-31 10:27)

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

Kas rašė, kad tik pinigai smile

'Susapnavau sapną ir atbėgau papasakot' smile

28 (redagavo OLA 2015-03-31 13:28)

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

VortexWind parašė:
OLA parašė:

Manau esi nusitases liurbis kuri tik medziai ir tos pacios lyties atstovai domina, nereicia mums cia tu idijotisku agitaciju apie meile tai paciai lyciai, zmones patys atsirenka kas jiems geriau:::028

Deja, manes nedomina nei medžiai ir priešingai, neagituoju meilės tai pačiai lyčiai, čia iš vis kažkoks fenomenas, kurio niekad nesuprasiu... bjaurastis ir tiek...

Beje, skaitant tavo komentarus žinok panaši nuomonė irgi apie tave susidaro, tik plius dar žodis "feministė" atsiranda, bet tai tik mano nuomonė.. Tu irgi esi kažką panašaus sakius "kam vyras, jei moteris finansiškai apsirūpinus?"... tai lygiai tas pats ir iš mano pusės - kam ta moteris, kai esu apsirūpinęs?..

Aš esu už materialinius dalykus ir gyvenimą vienam, bet tai išsakau tik kaip savo nuomonę, o ne agitaciją..

Pasiulyciau pradzioje pasidometi kas tai yra feminizmas. Ne sakius o rasius, kad nereikalingi moterims yra liurbiai, alfonsai, prievartautojai, smurtautojai, girtuokliai, narkomanai, chamai ir pan. o ne vyrai aplamai, nereikia cia rasinet nesamoniu.
O va tavo atveju tai ct.:linkėčiau merginom, kad gerai apsirūpintų ir nelystų prie priešingos lyties. Bus išvengta daug nemalonumų. smile
Tai vos ne agitacija meile tai paciai lyciai, tai prie ko tadu tom merginom lysti ypac apsirupinusiom jai jos nori to malonumo?

29 (redagavo muchtaras 2015-03-31 13:36)

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

Būti dviese dar nereiškia būti laimingiems, kaip ir būti vieniems nereiškia būti nelaimingiems.
Didelė nelaimė yra būti kartu su per mažai tinkamu žmogum, kai ir neina išsiskirti iki kol tai neįvyksta.
O gyvendami vieni turim vietą, kur mūsų niekas niekaip nesužeidžia, kur gerai jaučiamės, nes esam su savimi.
Jei žinoma nedarome sau to, nuo ko jaustumėmės blogai.

30

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

Vilma parašė:
Ninada lia lia parašė:

O kai moteris turi gerą darbą, daug įdomios veiklos, gyvenamą vietą nuostabią:::016, draugų ir bičiulių, kam tas antras ir reikalingas. Gyvenkime po vieną.
P.S.tikras vyras būtų visai gerai. Bet kur jis ?

Viską tai turiu, bet ir vyro tokio pat norisi smile Tik va va, kur jis?

Aš čia big_smile

31

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

Svaiguliai, pinigus kalkit ir mergina turesit, cia kaip diena aisku

32

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

O tai čia tie, kurie ieško, be litų?

33 (redagavo VortexWind 2015-03-31 14:45)

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

OLA parašė:

... tai prie ko tadu tom merginom lysti ypac apsirupinusiom jai jos nori to malonumo?

Įvariem malonumams yra spec. šopai, ten gali rasti visko, ir bus pigiau (kalbu ne apie pinigus, o apie nervus) - pats nesu lankesis, bet dabar ne karo metas ir visokiausių daiktų galima rast.. O vat per tuos tavo minėtus lindimus, po to ir gaunasi daug tokių situacijų, kai vyrai lieka kiaulėmis, chamais, vienodais ir t.t. Bet moterys niekad nemąsto, kad viso to galima išvengti paprasčiausiai nelendant prie jų.. Pabandyk paskaičiuot, kiek šiais laikais porų išyra ir kaltas lieka kas...? Statistika tiesiog žiauri, ne vien skaičiais, bet ir procentaliai..

Aš pvz nelabai norėčiau tokios etiketės kaip kiaulė, chamas, ir t.t. O gyvendamas vienas tokios etiketės negausiu. Mergina galės tokias frazes pasakyti tik iš oro nebent, bet įrodyti niekaip neišeis..

Visi/visos tik ir kalba kaip būtų gera poroje, kokie dideli pliusai ir t.t., kiek iš šono girdžiu, bet niekas niekad nepamąsto kokie bus to minusai, kokia rizika ir kokia galima žala viso to gyvenimo poroje.. Aš į gyvenimą žiūriu rimtai, o ne kaip į žaidimą, ir rizikuot nemėgstu.. O gyvenant vienam rizikos nėra..

34

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

Arturas parašė:

tik pinigai rūpi baisu tada reiks vienam gyventi eiti pas prostitutės:::021

Mergina pigiau atsieitų nei gera prostitutė. :::001. Kodėl taip greitai nori rasti antrą pusę ? Griebsi bet kurią, kuri parodys bent kiek simpatijos tau ? Taip daryti negalima. Ilgai netruks jūsų bendravimas. O vienam gyventi nėra jau taip ir blogai. Veiklos yra ir kitos, o ne vien merginomis domėtis.

35

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

senbernis būsiu reikia tesiog tai ką man daryt stilių keist barzda augint

36

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

Arba makaulę apsiskust, dabar daug kam tokie patinka praplikėliai big_smile

37

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

jo jo praplikę man ne lygis.. išgalvota logika

38

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

Jei moterys ivertinamos kaip  šiukšlės  ieškokit  vyrai  geru šluotu  O  sušlave jas į šiukšlynus apmastykit viska  blaiviai - Ar ne patys  esat  kalti nes dabar sunku normalu  vaikina besutikt  vieni  melagiai  egoistai  ir  iškrypėliai Žiurėk  susipažisti su kokiu vaikinu per  interneta   va koks mielas idomus  nuoširdus  o rimčiau  pabendravus atsiveria jo paslėptos  vietelės  tuoj  prasideda melas ieško  malonumo konfortu  pagrinde  sexso patenkint  savo aistru  pomėgiu  tuom   rimtos merginos ir bėga nuo  tokiu  jaunikiu

39 (redagavo Rellax 2015-11-12 05:05)

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

VortexWind parašė:

Į temos klausimą (būti vienam ar poroje) pats atsakyčiau jog geriau vienam. Tokiu keliu eidamas išvengiu daugybės nemalonumų: negresia nei draugystės, nei vestuvės, nei skyrybos, jokių turto atėmimų ir t.t. O ir piniginė storesnė lieka, nereikia papildomai išlaidauti dėl kitų. Žinant šių laikų merginas nemanau, kad tai verta - gaištamas laikas ir pinigai veltui. Merginos šiais laikais yra labai jau egocentriškos ir egoistės. Joms reikia, kad berno išvaizda būtų plius minus gera, o svarbiausia kad turėtų daug pinigų. Iš šono esu girdėjęs daug įvairių situacijų (porų bendravime) ir merginos man paliko tik neigiamą įspūdį Jos iš tiesų yra tik savimylos ir bandro atrodyti pranašesnės už savo bernus, laiko juos po padu. Iš viso šito ir kilo idėja pabandyti viską pasiekti savarankiškai - karjera, namas, automobilis it t.t.
Žinoma neišvengiu merginų dėmesio, bet turėdamas tokią gynyba ir stiprius faktus apie jas - iš kart joms pasakau, kad jos tik gaišta savo laiką, manęs vistiek nesuinteresuos niekuom. Kadangi esu plius minus apsirūpinęs viskuom, mergina man nereikalinga, o ir merginos panašių idėjų laikosi, jei apsirūpina gerai tai bernai nebereikalingi, tad tik ir linkėčiau merginom, kad gerai apsirūpintų ir nelystų prie priešingos lyties. Bus išvengta daug nemalonumų. smile

Pilnai sutinku,nes jau 15m pagyvenau poroje,o "ragai" tokie,kad į mišką geriau neiti. Ką jos čia kalba,..geriau net neklausykite,melas,melas ir pasakos...
Gyvenau nuosavų namų kvartale,mačiau kaip ir dėl ko išyro šeimos,pagrinde dėl moters kaltės. Tai ne vienetai,tai dauguma -moterų eina ieškoti papildomos meilės,tai yra jų "kalės" genuose. Tai "parazitai" prisitaike gyventi prie žmogaus,kito sąskaitą tol,kol būsi reikalingas.
Mane kalbina tokios gražuolės(10-15m jaunesnės),kad seilės nutįsta,bet kadangi gerai suprantu jų norus,tai ir sakau -ne! Bet ne visos kalbina yra ir "neprieinamų",kurios irgi prieinamos,..kai pasiūlai kartu praleisti atostogas -Havajuose. Keistas sutvėrimas ir tiek.
Perisiskaitę romanų,prisižiūrėjo melodramų ir nori tai paversti realybe. Jų sąvoka tokia: pgimdysių,bet užtat turi mane išlaikyti. Joms protiniai dantys neauga,o jei kuriai išauga,..tai jau virš 30. Joms jokio skirtumo po kuo atsigulti,kad tik išgauti naudos. Tai gulasi ir po juodžiais,kad tik legalizuotis US. Jų daug,manau kas 2 čia esanti simpatiška blondinė,jau pagyveno su turkų,italų ar ispanų. Keletą jau tokių papuolė.

40

Re: Kas geriau būti vienam amžinai ar būti dviese ir laimingi?

dana parašė:

Jei moterys ivertinamos kaip  šiukšlės  ieškokit  vyrai  geru šluotu  O  sušlave jas į šiukšlynus apmastykit viska  blaiviai - Ar ne patys  esat  kalti nes dabar sunku normalu  vaikina besutikt  vieni  melagiai  egoistai  ir  iškrypėliai Žiurėk  susipažisti su kokiu vaikinu per  interneta   va koks mielas idomus  nuoširdus  o rimčiau  pabendravus atsiveria jo paslėptos  vietelės  tuoj  prasideda melas ieško  malonumo konfortu  pagrinde  sexso patenkint  savo aistru  pomėgiu  tuom   rimtos merginos ir bėga nuo  tokiu  jaunikiu

O cia merginos tokios sventos?  Pacios ne ka geresnes. Jei pacios turetumet smegenu, tai nesiskustumet kokie visi blogi. Bet pacios sokat pas tokius ir po to - visi kalti. Subreskit.