1

Tema: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

Kaip manote?

2

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

Kai protas subresta smile

3

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

Pritariu smile

4

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

o jeigu 28 metų nevėlu?

5

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

Per anksti

6 (redagavo V alda S 2015-04-02 14:18)

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

35-45 maždaug.


Susituokia dauguma 20 mečiai ir pusė išsiskiria. Šeimų barstymas.

Taip pat. Su kuo vaikai geriau jaučiasi: 20-30 mečiais tėvais ar 45-55 mečiais seneliais?

Kas protingesni: 20-30 ar 35-45?

7

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

Kaip kam, priklauso nuo pačių žmonių ir aplinkybių.

8

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

Arturas parašė:

o jeigu 28 metų nevėlu?

nevėlu, bet ilgai patarčiau nedelst... nors čia jau kaip pasitaikys smile

9

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

man nelabai pasitaiko tai išnaudosiu šansą jei pavyks. smile

10

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

Mano nuomone kai turi tvirtą pagrindą po kojom smile

11

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

pagal mane geriausiai tai daryti taip: baigi mokykla, vestuves.. a ko laukt?

12

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

Tik kai tvirtas pagrindas

13

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

jo, pritariu, kol dar tvirtas reik kurt seima... big_smile

14

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

profesoriuxai, o as tau negaliu nepritarti, nes tavo mintys tokios gilios :::034

15

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

profesoriux parašė:

jo, pritariu, kol dar tvirtas reik kurt seima... big_smile

:::037

16 (redagavo V alda S 2015-04-03 09:32)

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

Dabar dalis žmonių kuria šeimas neužsidirbę ant šeimos kūrimo. Jie neturi namų, ima paskolas ir tokiu būdu kuria šeimas. Tai yra trigubai neprotingas elgesys. Pirma - imti paskolą reiškia atiduoti daugiau nei pasiėmei, o tai yra nuostolis. Investicinis nuostolis. Antra - psichologiškai paskola yra minusas prote. Tai psichologinis nuostolis. Ir trečia - kaip protinga kurti šeimą neužsidirbus ant šeimos kūrimo? Pas gorilas patelės dauginasi su sidabranugariais patinais - tai yra subrendusiais, vyriausiais. Patelėms daugintis anksčiau tinka ir reikia, nes yra įgimtas pirmas poravimosi ir dauginimosi metas nuo lytinio subrendimo iki 30. Po to nuo maždaug 35 iki vaisingumo pabaigos yra antras. Reiškia pagal įgimtą programą patelė turėtų daugintis ir tada, ir tada. Negaliu žiūrėti į keturiasdešimtmetes, penkiasdešimtmetes moteris, kurios vietoj apvaisinimo, vaikų gimdymo ir rūpinimosi jais arba prisiknisa prie savo per didelių vaikų, kas yra blogai, arba maskatuojasi su šunimis - kas yra dar blogiau. Tokias moteris reikia apvaisinti ir jos ramiai augintų dar vieną ar pirmą vaiką.

Vyras, kuris kuria šeimą būdamas keturiasdešimtmetis ar penkiasdešimtmetis, yra pilnai subrendęs patinas, turintis tvirtą pagrindą (tokį, kokį turi kiekvienas pagal savo prigimtį) ir savo vietą visuomenėje. Jis stabilus. Taip pat pas jį veikia nebe ėmimo, o davimo instinktas, kas reiškia, kad jam reikia duoti. Taip pat toks vyras jau yra subrendęs auklėti, mokyti. Kaip tik toks vyras ir tinka dvidešimtmetėms dėl to, kad jis turi viską, ko reikia kurti šeimai, taip pat jis instinktyviai duoda, o dvidešimtmetėms (iki maždaug 40ties) veikia ėmimo instinktas, ir jos viską gauna. Tiek pinigus, daiktus, tiek patirtį, žinias. Bei žinoma dėmesį.

Todėl aš už tai, kad moterys kurtų šeimą ir turėtų vaikų ir dvidešimtmetės, ir 35-45 metės, o vyrai kurtų šeimą nuo kokių 35, išskyrus atvejus, kai jie anksčiau užsidirba ant namų ir visko, ko reikia šeimos kūrimui, ir kai tuo metu būtent kurti šeimą jiems ir reikia.

Vienintelė problema man yra tas faktas, kad sukūrus šeimą su dvidešimtmete, apie 35 metus jai pasireikš antras poravimosi metas, kurio metu mano matymu, joms reikia poruotis su kitu, kitais patinais. Tai trikdo normalų šeimyninį gyvenimą, netgi jį ardo. Galbūt išeitis iš to būtų savo moters apvaisinimas tuo metu. Nes ji rujoja, ir kad tai užsibaigtų, reikia ją apvaisinti. Tame matau neprotingumą tose porose, kuriose vyrai tame amžiuje dar kartą neapvaisina savo moterų. Tai gali duoti pagrindą šeimos iširimui. O galbūt tas iširimas ir turi įvykti, ir jos turi poruotis su kitais. Jei taip, tada, tam, kad šeima neiširtų, reiktų poruotis per antrą ir paskutinį poravimosi metą, tai yra su 35 mete ir vyresne, kai jai tuo metu tas vyras yra tinkamas tam. Tokiu būdu galėtų būti garantuojamas šeimos vientisumas iki gyvenimo pabaigos su sąlyga, kad pasirinkta partnerė savo savybėmis yra tinkama ilgam, darniam gyvenimui kartu.

17

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

Manau, kai subręsta žmogus ir gali kurti, o mes ne gorilos, kad tą patį formatą taikytume,
Šiaip esam kaip ir evoliucionave, gal ne visi wink ir reikia žiurėt ir į aplinkybes, manau geriausia tai nuo 30, bet kiekvienas jug renkasi individualiai. Arba būsim kaip gorilos ir stipriausias patinas turės visą haremą wink))) o piemenys žiurės pro krūmus i pateles smile žodžiu palyginimas nekažką ...

18

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

nu moterys ir vyrai ne bezdziones visu pirma,o dvidesimtmetes ignoruoja 34 metu vyrus,juos vadina per senais,tad dziungliu istatymai neveikia

19 (redagavo V alda S 2015-04-03 15:14)

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

Palyginimas normalus, nes tie, kurie dabar žiūri pro krūmus, suaugę iki suaugusių patinų, gaus pateles poravimuisi ir dauginimuisi. O kad 40-50 mečiai (žmonės) už 20-30 mečius stipresni - tai faktas. Ten buvo pavyzdys apie tai, kokio amžiaus patinus gorilų patelės renkasi poravimuisi ir dauginimuisi, ir kad jos nesirenka jaunų, o tik subrendusius, ir sidabrinė nugara yra to požymis. Haremas ne prie ko, apie jį nebuvo kalbos, nes mes negyvenam tokiom grupėm kaip gorilos. Iškreiptas dauginimosi laikas yra dėl galimybės gauti pinigus paskolų forma ir tai veikia klaidinančiai bei skatina daugintis per anksti, nesubrendus, nes per anksti gaunami neuždirbti pinigai, ir jų turima tiek, kad išeina kurti šeimą.

Kiti atvejai aišku yra neplanuoti, kai yra sukamasi iš padėties ir tenka auginti vaiką, vaikus, gyvenant, negyvenant kartu.

Mano draugas planavo šeimos kūrimą. Jis pasiėmė paskolą, už ją pirko butą, apsigyveno su mergina, su kuria gana ilgai draugavo, susitvarkė namus ir susilaukė vaiko. Visa tai įvyko gavus paskolą gauti namams abiem esant apie 27 metų amžiaus.

O jeigu jis neturėtų pinigų ant namų, ar jis planuotų kurti šeimą neturint namų, neturint kur gyventi?

Aš dabar neturiu pinigų ir būtent dėl to artimiausiu metu neplanuoju kurti šeimos, nes neturiu, dar neuždirbau pinigų ant namų, kurių reikia kurti šeimai, nes nuoma šeimos kūrimui manęs netenkina, ir paskola taip pat. Man tai prastas biznis (į minusą ir daug). Taigi aš užsidirbsiu, sutaupysiu pinigų ant namų ir tada kursiu šeimą. Na, nebent iki to laiko laimėsiu loterijoj smile

Tada daug patelių manęs norės, nes aš turėsiu namus ar kiek reikia pinigų ant namų bei stabiliai gyvensiu, ir tada aš iš jų išsirinksiu tinkamą kurti šeimą.

20

Re: Kokio amžiaus geriausia kurti šeimą?

be to moteriai sexas nera atsipalaidavimas,nereta pavargusi to nenori,jos yra daug keistesnes nei vyrai,su jom yra labai sunku.Vietoj sunkios dienos darbe jos grizusios aprekia vyra,vietoj to kad apkabintu ir uzmirstu,atsipalaidutu pajutus vyriska peti,juk jo pastovie nori,vyrisko peties,kaip tvirto muro,bet ne geriau issirekti,