1

Tema: Ar egzistuoja Dievas?

kaip manot ar egzistuoja Dievas?

2

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Taip.

3

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Tas Dievas, kuris yra aprašomas ir įsivaizduojamas žmogaus man neegzistuoja. Tačiau tikiu, jog yra kažkokia aukštesnė jėga, kurią suvokti ne žmogaus protui.

4

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gal pirma pradėkim nuo to, kad apibrėšim reiškinio/žodžio "DIevas" reikšmę?:)

5

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Žiūrint apie kurį Dievą kalbame.
Aš pati asmeniškai tikiu Dievais.

6

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Santa parašė:

gal pirma pradėkim nuo to, kad apibrėšim reiškinio/žodžio "DIevas" reikšmę?:)

išwikipedios: Dievas daugelyje religinių ir mitinių sistemų yra antgamtinė esybė, garbinimo ir tikėjimo objektas.

7

Re: Ar egzistuoja Dievas?

vardas iš raidžių parašė:
Santa parašė:

gal pirma pradėkim nuo to, kad apibrėšim reiškinio/žodžio "DIevas" reikšmę?:)

išwikipedios: Dievas daugelyje religinių ir mitinių sistemų yra antgamtinė esybė, garbinimo ir tikėjimo objektas.

Visi greiti iš vikipedijos nukopinti,bet pabandyk tu savais žodžiais pasakyti "Dievas" žodžio reikšmę.

8

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Mantė parašė:
vardas iš raidžių parašė:
Santa parašė:

gal pirma pradėkim nuo to, kad apibrėšim reiškinio/žodžio "DIevas" reikšmę?:)

išwikipedios: Dievas daugelyje religinių ir mitinių sistemų yra antgamtinė esybė, garbinimo ir tikėjimo objektas.

Visi greiti iš vikipedijos nukopinti,bet pabandyk tu savais žodžiais pasakyti "Dievas" žodžio reikšmę.


aš ten ir rašiau į wikipediją: )

9

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kai mirsi sužinosi smile
Realiai tai manau niekas neegzistuoja, bent ne pavidale ką žmonės mano smile
Tikėti gal kam stirprybės duoda, bet kas iš to. Daug religijų ir visos teisingos jas išpažinantiems

10

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Yra vakar vedu alu gerem

11

Re: Ar egzistuoja Dievas?

vladas parašė:

Yra vakar vedu alu gerem

Ka?

12

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Atsirado katalikai, cia diskutuoja , o i baznycia ar nueinat , dievo baimingieji

13

Re: Ar egzistuoja Dievas?

kuo toliau tuo maziau tikiu. Nes toks visagalis, galetu ir sustabdyt visus pasaulio karus ir pan. Nors noretus tiket kad cia nera paskutinis gyvenimas.

Ir kai kurios tos taisykles religijos absurdiskos - pvz godumas. Man pinigu troskimas - motyvacija dirbt. Kam tada man dirbt.

14

Re: Ar egzistuoja Dievas?

vladas parašė:

Atsirado katalikai, cia diskutuoja , o i baznycia ar nueinat , dievo baimingieji

toli gražu čia nepanašu į jokią diskusiją : )

15

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Santa parašė:

gal pirma pradėkim nuo to, kad apibrėšim reiškinio/žodžio "DIevas" reikšmę?:)

Simona labai taikliai pastebėjo... kitaip bus diskusija apie nieką... kažkas labai akiplėšškai "šmaikštauja apie Dievo baiminguosius--- šlykštu, tas pats, kad kūdikis mėgintų stotis ant kojų ir iš jo dar tyčiotūsi... aišku kita medalio pusė jeigu tas nemokantis kūdikis imtų mokinti kitus vyresnius žmones teisingai vaikščioti, kurie jau senai moka vaikščioti... nors gal ir nieko baisaus jeigu kūdikis aiškintų kaip vaikščioti sliekui- kūdikis kažkada vaikščios, o sliekas niekad nevaikščios, nekaltas smalsumas sliekui leistinas, gal kažką įskaitys tarp eilučių...
sakykim "Dievo baimingasis" gyvena kažkuom didesniu, nors dar tik spėjamu, o sliekas kuom ramiausiai susitaikes nardo po mėšlo krūvą ir apie nieką didingo net nebando galvot ir dar tiems kas bando ieškoti kažko didingo kaišioja pagalius į ratus. bet tai tik rolės kartais viskas apsisuka atvirkščiai, visko gi būna...

Gryžtant prie Simonos iškeltos problemos šiai temai siūlau tokį Dievo apibrėžimą, kurį būtų galima atmesti, priimti arba pataisyti:
Dievas - viso ko tėvas, kūrėjas

Parinkau žodį tėvas, nes jis atspindi bendras ištakas. tačiau, taip dievybės kogero egzistuoja dar ir daugiskaitoje, tačiau abejoju ar mūsų reikalas koncentruotis ties keliomis ribotomis ne viską apimančiomis, jeigu egzistuoja pačios idėjos šaltinis, kuriai ir laisva valia savaip tarnauja sakykim tos kitos dievybės- tai bendrumo dvasiai. vienas iš įsakymų (nors aš vadinčiau vienas iš palaiminimų) mini, kad neturėti kitų Dievų, tik mane vieną, tad aš tikiu Dievą, jeigu kas įrodys, kad naudingiau tikėti keliais arba visai netikėti, ydomu išklausyti.

16

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Susirenka klaunai , pazinciu saite surado dieva,  juokinat klaunu konpanija smile

17

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Darius parašė:

kuo toliau tuo maziau tikiu. Nes toks visagalis, galetu ir sustabdyt visus pasaulio karus ir pan. Nors noretus tiket kad cia nera paskutinis gyvenimas.

Ir kai kurios tos taisykles religijos absurdiskos - pvz godumas. Man pinigu troskimas - motyvacija dirbt. Kam tada man dirbt.

Tiesa, jis galetu sustabdyti, bet Dievas yra daves zmogui laisva valia ir cia yra zmogaus pasirinkimas, ar jis darys tai, ka Dievas yra nusakes ir ko nori Jis, ar jis darys savaip ir neklausys Jo. Cia jau yra zmogaus puikybe, kad as darysiu kaip noriu, pavyzdziui kaip dabar Putinas, jis nemato kitu zmoniu, o tik save, nes jis yra godus, nori viska valdyti, nori buti viso pasaulio valdovu, kad jo visi bijotu, o Dievas dave zmogui isakymus 10, pagal kuriuos zmogus turi gyventi cia zemeje, bet kaip jau sakiau zmogus laisvas yra rinktis, ar laikysis 10 Dievo isakymu, ar laikysis savo garbetroskos isakymu, o cia jau Putinas pasirinko savo gobsumo isakyma, puikybes isakyma ir dar pridursiu tai, kad jei darosi tokie dalykai, karai ir panasiai, tai cia galime mes save isbandyti, ar pasitykesime Dievu ar ne, cia mes busime kitaip sakant atsejoti, kaip pelai nuo grudu. Ir dar pazejus kodel tai vyksta tai, kad zmones labai yra nutole nuo Dievo, jie ziuri tik zemiska gyvenima, jie yra uzmirse, kad reikia taip pat siekti ir dangisko gyvenimo, ne tik zemisko gyvenimo, zmogus nori buti pats sau dievu ir daryti taip kaip jis nori.

18

Re: Ar egzistuoja Dievas?

yra tik vienas dievas kuris egzistuoja tai EMINEM !!! kitu nepripazystu

19

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Martynas parašė:

yra tik vienas dievas kuris egzistuoja tai EMINEM !!! kitu nepripazystu

big_smile

Tiesa, jis galetu sustabdyti, bet Dievas yra daves zmogui laisva valia ir cia yra zmogaus pasirinkimas, ar jis darys tai, ka Dievas yra nusakes ir ko nori Jis, ar jis darys savaip ir neklausys Jo.

nu gerai, pasirenka kazkas jo neklausyt, ir tada nukencia kiti. Labai gudru. Suleido cia visokius i viena garda ir issikerskim mazdaug.

Cia kaip du sunis suvedus patinus - i kruva kurie nebuvo kartu auginami - ir skerdzia vienas kita. Tipo cia normalu?

20

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Nera jokio Dievo , mitas