481 (redagavo Vytautas 2016-12-04 01:57)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis parašė:
Vytautas parašė:

mėtai akmenukus į savo daržą... nors jaučiu man ir tau pačiam mano nuomonė apie tavo daržą... nors po darbų kogero čia gali šitoj temoj emocionaliai išsikrauti...:D taip tai tokiems kurie suka galvą apie visokias prasmes ir nenuleidžia rankų, jų ieškodami, labai įdomu susidurti su priešingos nuomonės žmonėmis(tokiais kaip tu), ypač kantriais:D. Tam kad dar labiau aklai tikėtų susidūrus su piktąja dvasia... arba gal permastytų kažką išgirdus kitaip mastant...
mane priskiri Kriščioniškojo Dievo išpažinėjų pusei. gal ir gerai būtų jeigu tai būtų 100% tiesa, gyvenimas būtų aiškesnis... taip va dabar man patinka ir budistų vertybės ir induistų, indėnų, pagonių... visam šitam išsikeroti leido tai, kad turiu nuomonę- nesvarbu ka vadinsi Dievu, svarbu, kad jis turėtų Dievo savybes... iš kur aš dabar žinau apie Dievo savybes? didžiąją gyvenimo dalį mano idealas buvo Jėzus Kristus, todėl apie jo savybes kažkiek žinau, jisai prostitutę gal ne viena nuo mirties bausmės išgelbėjo, Galilėjui inkvizicijos tikrai nedarė... jeigu iš tikro tai dabar man norisi tave patį pasiūst ant kelių raidžių...

Metau akmenis i savo darza? koki dar anekdota papasakosi? Ir ta inkvizicija isvis ne prie ko.
Dievas, Dievas, Dievas, Dievas bla bla bla bla bla BLA BLA.

Sakai tiki i Dieva o tada, kad tau patinka pagonybe. Bet pagonybej prikolas tas kad Dievu daug ir jie skirtingi. Tai kertasi su tavo paties logika visom imanomom prasmem. Nu as suprantu, kad silpniem tiketi reikia iracionaliais dalykais. Bet vieni is kaledu senelio isauga kitiem per 40 metu ir vis dar ne. Realiai tai kad tau patinka skirtingos religijos tiesiog parodo kad tu nifiga pats nezinai kas tas dievas, kaip pats sakei 'po.xuj kas tas dievas svarbu dievo savybes turi'. Viskas tuo pasakyta. Mokslo ziniu nulis, smegenys isplautos aukstu kalibru, vyras metuose ir velyku bobom tiki. Pasakyciau, kad jau blogiau buti nebegali, bet bijau, kad pasigailesiu, su jumis nevykeliais cia visko gali buti.

žmogau, tu smegenis turi, tai naudokis jomis... apie pagonybę dar žinai daugiau be to, kad joje daug Dievų? sory gal įžeidžiau, bet akivaizdžiai tu kitus ir ypač kitaip mastančius laikai žemesniais, išgerčiau pora alaus, tai galėčiau lažintis, kad maniškėje aplinkoje šiuo metu daugiau vykusių žmonių negu taviškėje, net pagal tavo iškeltus kriterijus, bet negersiu:D.

Bezpredelas parašė:
X Y Z parašė:

Iš kur žinai, kad mes tik fizinės būtybės, jei tu nežinai, ko mes dar nežinom?

Ko žmonės dar nežino arba ko žmonėms neįmanoma žinoti dėl smegenų ribotumo arba daiktų.

To mes nežinom, todėl neteisinga teigti, kad nėra to, ko mes nežinom, yra ar nėra?

Akivaizdus faktas, kad viskas veikia tiek mumyse, tiek Žemės planetoje, tiek visatoje. Ar yra viena varomoji jėga ar yra kitaip - to galbūt žmonės niekada nesužinos, o gal ir sužinos. Faktas toks, kad čia viskas veikia (be darymo), ir tam veikimui pagal žmonių smegenų logiką, prigimtį - turi būti varomoji jėga, kuri sukelia tą vyksmą.

Iš to seka, kad galbūt yra varomoji jėga (ar kažkas kita), kas palaiko visko gyvybingumą.

Budistai tūkstančius metų teigia, kad viskas sudaryta iš tuštumos, kad viskas yra tuštuma.

Seniau skaičiau straipsnį, kad mokslininkai artino materiją iki mažiausių sudarančių dalelių, ir artinant toliau - pamatė, kad daugiau nieko nėra. Tuščia erdvė. Galutinė mažiausia dalelė baigėsi tuščia erdve.

Nežinau to straipsnio patikimumo, informaciją reiktų tikrinti.

Tustuma neegzistuoja vien delto nes mes apie ja kalbam, jeigu butu tustuma mes net nezinotumem kad ji yra smile arba paaiskink man kas yra tustuma, nes tustuma isivaizduojant ja kaip nieko nebuvima yra neimanoma, nes nieko nebut negali vien delto nes mes tai pastebim smile

teko skaityti Dalailamos knygutę apie budistų tiesas, kiek pamenu ten labai akcentavo Dalailama, kad tuštuma nėra niekas, fizikine prasme tai yra vakumas(kogero budistai mano, kad viskas aplinkui yra vakumas, na o mokslininkai kuris laikas visatoje ieško antimedžiagos, nes jiems kitaip nesusiveda galai...gal ir gerai nes kogero būtų anti big bang, visai įmanoma, kad pats Dievas arba Dievuje yra anti medžiaga(energija, kurios mokslininkams nepavyksta rasti)). na ir dar tai, kad nėra nieko, kas būtų nepriklausomas.

482

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautai, nieko nepriklausomo tikrai nera, visi dalykai zemeje priklauso vieni nuo kitu. Budistai mano, jog viskas aplinkui ne vakuumas o mintis.

483

Re: Ar egzistuoja Dievas?

kiek zmoniu tiek nuomoniu.kur tiesa?

484

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Bezpredelas parašė:

Vytautai, nieko nepriklausomo tikrai nera, visi dalykai zemeje priklauso vieni nuo kitu. Budistai mano, jog viskas aplinkui ne vakuumas o mintis.

Vakuumas (lot. vacuum – „tuštuma“), o Dalailama ir sako, kad tuštuma. ar Dalai Lama ne budistų lyderis, aš kažko nesuprantu. kaip ten su ta mintim plačiau jeiu galima, arba mestelk nuorodą jeigu gali. gal turi galvoje kad kaip Šv. rašte sakoma "pradžioje buvo žodis", čia iš to išsirutulioja?

485

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kęstas parašė:
gytis parašė:
Kęstas parašė:

Lilit, būkite sąžininga ir nuoširdi... Jūs nieko nežinote apie žmogaus prigimtį... Kaip taip galima kalbėti apie tai, ko nežinai... Ar žinote, kas esate? smile

As gaiu pasakyti kas tu esi-kurinys.Ir nemanau,kad Kurejui labai skauda galva,ka tu apie save manai ar su kuo bandai susitapatinti.Tikrosios savo paskirties pats tikrai nesuprasi...

Gyti, šioje temoje aš bandau nuoširdžiai pasakyti, kad užuot kalbėjus apie Kūrėją, geriau kalbėti apie save. Ir tokiu atveju reikia klausti ne ar Dievas egzistuoja, o ar Aš egzistuoju? Nes viskas šiame pasaulyje sukasi apie tai, ką vadinu savimi, sukasi aplink mane. Ir nors mes savęs nepažįstam, labiau domimės pasauliu ir jo tvarka, negu savimi. Ši tema turėtų daug didesnę išliekamąją vertę, jeigu mes daugiau dėmesio skirtume tam, kas mes patys esame. smile Deivis kartoja, kad Dievo nėra. Ir galbūt jis teisus, mes nežinom... Jūs sakot, kad Kūrėjui apskritai neįdomu, ką mes apie save manom. Galbūt ir jūs esate teisus, mes nežinom... Esmė tame, kad mes turime žinoti, o ne aklai tvirtinti. Jeigu mes turėsime tik aklą nuomonę, ji mūsų niekur nenuves. O daugybė žmonių gyvena aklomis nuomonėmis. Dėl aklų įsitikinimų net konfliktai vyksta. Visos problemos kyla tik dėl mūsų aklumo. Visas nepasitenkinimas savimi ir kitais kyla tik dėl mūsų aklumo. Todėl gyvybiškai svarbu žinoti "Kas Aš esu?", nes kiek gi mes galim kentėti patys ir skaudinti kitus. Ar susimąstėt, kas jūs esate?

vienas iš induistų mokytojų sako, kad mes neesame nei žmonės netgi nesielos, mes esame tai kas visa tai patiria - intelektą, jausmus, kančias, ego... mes esame patiriantieji. nzn gal nesamonė, tačiau kai remiesi logika, būni atviras informacijai, domėtis gali visų religijų tiesomis ir randi labai daug bendrumo.

486

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gluspetris parašė:

kiek zmoniu tiek nuomoniu.kur tiesa?

kiekvienas zmogus turi savo tiesos puzles detale ir isivaizduoja kad tai visa puzle ir ja rodo kitiems kaip tiesa, o kiti suvokia kad nors jie ir turi puzles detale bet tai yra tik gabalas tiesos o ne tiesa, cia panasiai kaip taisydamas masinos varikli isivaizduotum kad tai vienintele detale kuria reikia taisyti, o i kitas nekreiptum demesio ir tada nesupranti kodel nevaziuoja masina, ogi todel nes nematai visos masinos o tik varikli. Todel reikia bendrauti zmonems vieniem su kitais, apsikeisti puzles detalem ir arteti prie visos puzles tai yra tiesos, o ne pasiemus savo gabala aiskinti kad tai subjektyvi tiesa (taip tavo puzles detale yra tavoji tiesa, bet tu renkiesi ar apsistoti ties ta subjektyvia tiesa ir buti pasmerkam dazniau klysti, nes matysi tik masinos varikli ar stengtis aprepti visa tiesa (automobili) ir suprasti daugiau arba visus pasaulio reiskinius ir ju veikimo principus neapribojant saves subjektyvumu.

487

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas parašė:
Bezpredelas parašė:

Vytautai, nieko nepriklausomo tikrai nera, visi dalykai zemeje priklauso vieni nuo kitu. Budistai mano, jog viskas aplinkui ne vakuumas o mintis.

Vakuumas (lot. vacuum – „tuštuma“), o Dalailama ir sako, kad tuštuma. ar Dalai Lama ne budistų lyderis, aš kažko nesuprantu. kaip ten su ta mintim plačiau jeiu galima, arba mestelk nuorodą jeigu gali. gal turi galvoje kad kaip Šv. rašte sakoma "pradžioje buvo žodis", čia iš to išsirutulioja?

skaiciau is kazkurios dalailamos knygu, ju yra apie 5, bet pastebejau kad ten daznai tas pat rasoma tik kitais zodziais smile tustuma yra neimanoma, tustumoi neimanoma jokia butis, tustuma yra nebutis, o kadangi ji yra tai nera tustuma smile

488

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas parašė:
Kęstas parašė:
gytis parašė:

As gaiu pasakyti kas tu esi-kurinys.Ir nemanau,kad Kurejui labai skauda galva,ka tu apie save manai ar su kuo bandai susitapatinti.Tikrosios savo paskirties pats tikrai nesuprasi...

Gyti, šioje temoje aš bandau nuoširdžiai pasakyti, kad užuot kalbėjus apie Kūrėją, geriau kalbėti apie save. Ir tokiu atveju reikia klausti ne ar Dievas egzistuoja, o ar Aš egzistuoju? Nes viskas šiame pasaulyje sukasi apie tai, ką vadinu savimi, sukasi aplink mane. Ir nors mes savęs nepažįstam, labiau domimės pasauliu ir jo tvarka, negu savimi. Ši tema turėtų daug didesnę išliekamąją vertę, jeigu mes daugiau dėmesio skirtume tam, kas mes patys esame. smile Deivis kartoja, kad Dievo nėra. Ir galbūt jis teisus, mes nežinom... Jūs sakot, kad Kūrėjui apskritai neįdomu, ką mes apie save manom. Galbūt ir jūs esate teisus, mes nežinom... Esmė tame, kad mes turime žinoti, o ne aklai tvirtinti. Jeigu mes turėsime tik aklą nuomonę, ji mūsų niekur nenuves. O daugybė žmonių gyvena aklomis nuomonėmis. Dėl aklų įsitikinimų net konfliktai vyksta. Visos problemos kyla tik dėl mūsų aklumo. Visas nepasitenkinimas savimi ir kitais kyla tik dėl mūsų aklumo. Todėl gyvybiškai svarbu žinoti "Kas Aš esu?", nes kiek gi mes galim kentėti patys ir skaudinti kitus. Ar susimąstėt, kas jūs esate?

vienas iš induistų mokytojų sako, kad mes neesame nei žmonės netgi nesielos, mes esame tai kas visa tai patiria - intelektą, jausmus, kančias, ego... mes esame patiriantieji. nzn gal nesamonė, tačiau kai remiesi logika, būni atviras informacijai, domėtis gali visų religijų tiesomis ir randi labai daug bendrumo.

taip mes neesame nei kunas, nei siela. Siela irgi yra kunas, racionaliausiai apibreztas as apibrezimas yra demesys, tu savo demesio gali buti kur nori, gali islaveti tiek, kad tau pjaus koja, o tu nuosirdziai juoksiesi, nes tu supranti kad pjauna gi ne tave, o mesos gabala kuri tu turi, bet kuris tu neesi, plius nejauti skausmo, nes skiri demesi visai i kitur smile

489

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis parašė:
Vytautas parašė:
Deivis parašė:

Metau akmenis i savo darza? koki dar anekdota papasakosi? Ir ta inkvizicija isvis ne prie ko.
Dievas, Dievas, Dievas, Dievas bla bla bla bla bla BLA BLA.

Sakai tiki i Dieva o tada, kad tau patinka pagonybe. Bet pagonybej prikolas tas kad Dievu daug ir jie skirtingi. Tai kertasi su tavo paties logika visom imanomom prasmem. Nu as suprantu, kad silpniem tiketi reikia iracionaliais dalykais. Bet vieni is kaledu senelio isauga kitiem per 40 metu ir vis dar ne. Realiai tai kad tau patinka skirtingos religijos tiesiog parodo kad tu nifiga pats nezinai kas tas dievas, kaip pats sakei 'po.xuj kas tas dievas svarbu dievo savybes turi'. Viskas tuo pasakyta. Mokslo ziniu nulis, smegenys isplautos aukstu kalibru, vyras metuose ir velyku bobom tiki. Pasakyciau, kad jau blogiau buti nebegali, bet bijau, kad pasigailesiu, su jumis nevykeliais cia visko gali buti.

žmogau, tu smegenis turi, tai naudokis jomis... apie pagonybę dar žinai daugiau be to, kad joje daug Dievų? sory gal įžeidžiau, bet akivaizdžiai tu kitus ir ypač kitaip mastančius laikai žemesniais, išgerčiau pora alaus, tai galėčiau lažintis, kad maniškėje aplinkoje šiuo metu daugiau vykusių žmonių negu taviškėje, net pagal tavo iškeltus kriterijus, bet negersiu:D.


Aaaiiik tu nevykeli, tu.... xD

Tikintis dievu man aiskina, kad smegenim naudotis. Nu bet turek tiek naglumo...
Nu bet durni protingu nesupras.
Ypac durnumas pasimato sitoje eiluteje  'akivaizdžiai tu kitus ir ypač kitaip mastančius laikai žemesniais'.
Net nezinau ka pasakyt realiai. Grynas zmonijos degradavimo irodymas. Mazdaug 'realybe yra tokia kokia tu galvoji, kad yra ir visu realybes reikia gerbti, nes jos visos tikros' xD.
Tau kaip paprasciokui paaiskinsiu, kad yra viena realybe ir yra skirtingi budai ja interpretuoti. Tu ja renkiesi interpretuoti ir gerbti visu interpretacijas. As atsisakau interpretuoti ir renkuosi matyti realybe kokia yra. Ir vienintele iterpretacija kuria sau leidziu tai siust n.x visus iki vieno kurie man pysa prota su savo interpretacijom, nes jos turi 0 tiesos vertes. As zmones pagal isminti ir prota vertinu. Priesingai tau man negalioja 'visi zmones lygus, nes siaip sau, nes jie zmones'. Visi subjektyvumo vergai yra mano vertybiu priesai ir as dziaugiuos juos visus galedamas **** siust. Jei dievas yra tikejimo ar netikejimo klausimas, vadinasi jokio dievo cia nera. Tikiuosi izeidziau.

Asileli...manai izeidi kitus savo kvailumu ,jau gaila taves darosi. Bet tu pasidraskyk dar kol uzaugsi.

490 (redagavo Teo 2016-12-04 20:17)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vargu ar naudojant viena ar kita pavizdi galima yrodyti kad dievas yra , lygiai taip pat galima keturis pavyzdzius kad jis neegzistuoja .Skururkite dieva ir jis bus ! Pasistatykite kambaryje buda ir turesite savo personalu dieva .Taigi ar dievas yra ? Taip yra mano miegamajame :::b02.Pakalbekim ne apie sukurtus dievus ne parasytus ir isgalvous .Manau Dievas sedi mums ant nosies o mes ji nematome !

491

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Teo parašė:

Vargu ar naudojant viena ar kita pavizdi galima yrodyti kad dievas yra , lygiai taip pat galima keturis pavyzdzius kad jis neegzistuoja .Skururkite dieva ir jis bus ! Pasistatykite kambaryje buda ir turesite savo personalu dieva .Taigi ar dievas yra ? Taip yra mano miegamajame :::b02.Pakalbekim ne apie sukurtus dievus ne parasytus ir isgalvous .Manau Dievas sedi mums ant nosies o mes ji nematome !

jeigu busi suo tai balsas i dangu ir neis, issivalyk vidu, tada gal ir su dievu pabendrausi smile

492

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Aš galiu tiek pasakyt. Dievas yra tik tikėjimas.. Nes pvz žemė ne Dievas sukūrė, o kaip sakant iš dulke į dulke pavirto žemė.. Mes patys išsivystėme prieš daug daug daug metu iš beždžionių. Bet aišku kiekvienam savo tikėt tuo ar ne smile

493

Re: Ar egzistuoja Dievas?

o tai kas bezdziones sukure einsteine? big_smile

494 (redagavo Kęstas 2016-12-04 23:27)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas parašė:
Kęstas parašė:
gytis parašė:

As gaiu pasakyti kas tu esi-kurinys.Ir nemanau,kad Kurejui labai skauda galva,ka tu apie save manai ar su kuo bandai susitapatinti.Tikrosios savo paskirties pats tikrai nesuprasi...

Gyti, šioje temoje aš bandau nuoširdžiai pasakyti, kad užuot kalbėjus apie Kūrėją, geriau kalbėti apie save. Ir tokiu atveju reikia klausti ne ar Dievas egzistuoja, o ar Aš egzistuoju? Nes viskas šiame pasaulyje sukasi apie tai, ką vadinu savimi, sukasi aplink mane. Ir nors mes savęs nepažįstam, labiau domimės pasauliu ir jo tvarka, negu savimi. Ši tema turėtų daug didesnę išliekamąją vertę, jeigu mes daugiau dėmesio skirtume tam, kas mes patys esame. smile Deivis kartoja, kad Dievo nėra. Ir galbūt jis teisus, mes nežinom... Jūs sakot, kad Kūrėjui apskritai neįdomu, ką mes apie save manom. Galbūt ir jūs esate teisus, mes nežinom... Esmė tame, kad mes turime žinoti, o ne aklai tvirtinti. Jeigu mes turėsime tik aklą nuomonę, ji mūsų niekur nenuves. O daugybė žmonių gyvena aklomis nuomonėmis. Dėl aklų įsitikinimų net konfliktai vyksta. Visos problemos kyla tik dėl mūsų aklumo. Visas nepasitenkinimas savimi ir kitais kyla tik dėl mūsų aklumo. Todėl gyvybiškai svarbu žinoti "Kas Aš esu?", nes kiek gi mes galim kentėti patys ir skaudinti kitus. Ar susimąstėt, kas jūs esate?

vienas iš induistų mokytojų sako, kad mes neesame nei žmonės netgi nesielos, mes esame tai kas visa tai patiria - intelektą, jausmus, kančias, ego... mes esame patiriantieji. nzn gal nesamonė, tačiau kai remiesi logika, būni atviras informacijai, domėtis gali visų religijų tiesomis ir randi labai daug bendrumo.

Esmė ta, kad iki tokio suvokimo mes turime ateiti per savo pačių patirtį. Žinojimas, kas mes esam, turi atsirasti mumyse, kad tai būtų tikras, natūralus, prigimtinis žinojimas. Todėl aš ir siūliau tyrinėti save, išsiaiškinti "Kas aš esu?". Tas mokytojas teisus, mes esam tai, kas viską patiria. Kol mes nežinom, kas mes esam, ir laikome save asmenybe - mes esam ego. Asmenybė yra ego. Asmenybė yra istorija, minčių sankaupa. Asmenybė = ego = protas = iliuzija. Svarbiausia yra nuoširdumas, nuoširdus kalbėjimas apie save, nuoširdus žvilgsnis į kokią nors situaciją, nuoširdus santykis su kitais. Visur ir visada turi būti nuoširdus. Nuoširdus ir paprastas. Nuoširdumas yra tarsi ėjimas į save, sugrįžimas į savo tikrąją prigimtį, į savo natūralumą. Nuoširdumas praskiria ego debesis. Nuoširdumas išlukštena tave sluoksnis po sluoksnio kaip svogūną, kol galiausiai nieko nelieka, nes nelieka asmenybės. Ir kai nieko nelieka, tada esi tu.

EDIT: "Tas mokytojas teisus, mes esam tai, kas viską patiria" - ir net ne tai... Tada reikia eiti dar toliau ir atrasti "kas visa tai patiria?", nes vis dar yra kažkas, kas kažką patiria... ir vėl grįžti prie to, kad aš viską patiriu... tuomet, kas esu aš?

495

Re: Ar egzistuoja Dievas?

dar karta -,kas yra dievas?bezdziones atsirado pacios.atranka ir evoliucija.viskas materialu ir nera jokiu sielu su dievais.

496

Re: Ar egzistuoja Dievas?

dievas yra auksciausia samone, o kad viskas materialu tu tikrai neturi tu paciu irodymu kuriais remiesi, todel tai yra tavo tikejimas, o jis yra tavo nes tu esi tik savo puzles daleleje ir nenori matyti visos puzles, jeigu tavasis suvokimas bent pretenduotu i objektyvuma, tada sakyciau kad tiesiog mastai neteisingai, bet dabar tai yra tavo ir tik tavo subjektyvus tikejimas smile ka padarysi, gal tau taup dabar reikia ir suaugsi po kiek laiko, pradesi blaiviau mastyti. netgi tas pat zodis budizmas yra nuo zodzio busti, todel linkiu pabusti smile

497

Re: Ar egzistuoja Dievas?

auksciausia samone labai neaiskiai,konkreciau.iskur zinai ka galvoju.klausiu irodymu arba paneigimu o ne kazkokiu neaiskiu puzliu.kame neobjektyvu saules spektras ar kad tu ir esi smegenys daugiau nieko.

498

Re: Ar egzistuoja Dievas?

dievas yra samone, kuri mintimi (falo simbolis) apvaisino materija ir is jo gime tai kas yra. Is cia ir sventoji trejybe kilo Tevas (Dievas - pirmine samone), mintis (sunus), materija (motina). Zinau kad ir tu zinai kad as zinau ka galvoji, nes jus visi tokie labai nuspejami, tu pats nieko nepaaiskini, o as kaip matai paaiskinu, tu pasakai kad yra kazkokie tyrimai, o publikaciju jokiu ar kaip tai buvo atlikta nepateiki, tai ko verti tokie teiginiai, kadangi tu remiesi materija viskas pas tave turi but su tiksliais irodymais, o as tau aiskinu kaip yra is tikro, manes forma nelabai domina, kaip ir kede is ko sudaryta, man idomi tik funkcija, kad patogiau kunui pasidet, o mastyt is kokiu medziagu ji sudaryta kokia prasme? tai nieko nepaaiskina.

499

Re: Ar egzistuoja Dievas?

uzsikims forumas jei pradesiu formules rasyt.ir ar suprasi.atsiversk neurologijos vadoveli pasiskaityk.irodymas vienas stuktelejau is plaktuko i kakta ir tu jau kitas zmogus su kita siela.panasiai ir su operacijomis.tai ir yra funkcija.ir paaiskina viska kad pazeisti neuronai ir pakeicia visa asmenybe.o jei pakeisi mistine siela ar pasikeis neuronai?tokiu irodymu tikrai nera nebent jusu mistiniame pasaku pasaulyje.viska ka tu sakai seniai zinau,ziuriu gal kas naujo,bet.....

500

Re: Ar egzistuoja Dievas?

juk sakiau tau kad zmogus tai gal ir kitas bet as neesu zmogus, cia tas pat kas sedeciau masinoj stukteltum i masina su plaktuku ir sakytum kad as esu ne as. asmenybe irgi neesu as. as esu beformis... neidomus man tie tavo neuronai, juk tai tik formos o ne esme, suprask tu tai smile