41

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Ne DIEVAS sukure zmogu, o zmogus DIEVA nuo senu senoves, ko zmogaus protas nesupranta, kvieciasi Dievo pagelbos, o zmogus zemeje gyvena jau dauk milijonu metu

42

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Ne DIEVAS sukure zmogu, o zmogus DIEVA nuo senu senoves

taikliai irgi gali but smile

43

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Geriau,kad gyventu tas dievas perkeltine prasme  musu visuose,kiekvienas klausytu savo sazines,proto,sirdies,gyventu taikiai,vadovautusi zmogiskumo principais..O ar jis yra realiai nezinau,gal del to ir neinu i baznycia nes zmogus tvirtai tuo turi tiketi,kitaip tai bus veidmainyste sau ir kitiems

44

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Taip dievai egzistuoja pasakose,mituose,legendose ir zmoniu patyrusiu stiprius emocinius sukretimus fantazijose kaip ir betkokia kita mitine butybe. Tiketi dievu ar dar kuomnors nera blogai. Blogai yra pirsti savo tikejima ir dievus kitiems kaip vienintele ir negincytina tiesa. Tikekit bet nepirskit savo tikejimo . Kas nores ir be pirsimo tikes. Geros visiems dienos ir geru pazinciu:)

45

Re: Ar egzistuoja Dievas?

blogai yra pirsti.. be pirsimo... :DDD

46

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Aha egzistuoja, vakar maciau... big_smile
Nera to ko negali paliesti pajausti pamatyti..

47 (redagavo Vytautas 2015-04-27 07:16)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Čia buvau rašęs kad liko 4d maniškio kūno egzistavimui. Gauta tai naudojantis švytuokle. Na va praėjo tos keturios dienos ir nieko neįvyko. Taip kad esu melagis pateikdamas melagingą informaciją. Nesinaudokit švytuokle nes kaip matot info neatitinka tikrovės. Aišku atitinkamai netikėkit ir mano pateikta informacija. :::a19 Kaip ir kas yra niekas nežino.

48

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Mariau, o tu buna kartais vidiniu dialogu snekiesi? tai su kuo ten snekiesi jei negali pajausti pamatyti, paliesti?:D

49

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Marius parašė:

Aha egzistuoja, vakar maciau... big_smile
Nera to ko negali paliesti pajausti pamatyti..

Trumparegiška iki negaliu. Tai jei žmogus aklas ir nieko nemato ir dar rankas per avariją prarado ir pajamt nieko negali- tai vadinasi nieko ir nėra, pagal tave big_smile Pagal tave iš viso neegzistuoja bekūnės, bekvapės ir nematomos materijos? Tai smalkės vadinasi irgi neegzistuoja, nuo kurių žmonės miršta. Kalbant apie Dievą tai vieniems jis yra, kitiems nėra, o tretiems ima ir atsiranda su laiku ir gyvenimiška patirtim...

50

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Nea. Gagarinas nuskrido i kosmosa - ir jokio dievo nemate !

51

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas parašė:

Čia buvau rašęs kad liko 4d maniškio kūno egzistavimui. Gauta tai naudojantis švytuokle. Na va praėjo tos keturios dienos ir nieko neįvyko. Taip kad esu melagis pateikdamas melagingą informaciją. Nesinaudokit švytuokle nes kaip matot info neatitinka tikrovės. Aišku atitinkamai netikėkit ir mano pateikta informacija. :::a19 Kaip ir kas yra niekas nežino.

Su švytuoklėmis ar virgulėmis irgi reikia pirmiau išmokti dirbti, gerai tai įsisavinti. Turiu pasidaręs du rėmelius, kaip juos vadina virgulėmis. Kad kažką jie rodo jaučiasi, bet dar reikia mokytis. Manau tai priklauso ir nuo įvaldymo lygio ir nuo pačio žmogaus sugebėjimų, kiek toli jis tame gali pasiekti. Pvz. nacistinėje Vokietijoje buvo net specialios paieškos komandos, specialūs sertifikatai, kad apmokytas atlikti paiešką su jomis. Bet esu tame tik pradedantysis, tai nelabai ką daug pasakyti apie tai dar galiu. Žmonės pvz. taip suranda kur kasti šulinį, kur yra vandens.

52

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Trumparegiška iki negaliu. Tai jei žmogus aklas ir nieko nemato ir dar rankas per avariją prarado ir pajamt nieko negali- tai vadinasi nieko ir nėra, pagal tave big_smile Pagal tave iš viso neegzistuoja bekūnės, bekvapės ir nematomos materijos? Tai smalkės vadinasi irgi neegzistuoja, nuo kurių žmonės miršta. Kalbant apie Dievą tai vieniems jis yra, kitiems nėra, o tretiems ima ir atsiranda su laiku ir gyvenimiška patirtim...

visiems dievas yra, nes jie yra dievo atspindziai, jei nebutu dievo nebutu ir ju big_smile tie kiti gali tik galvoti kad dievo nera, bet tai nereiskia kad jei galvoja kad gyvens amzinai taip ir bus big_smile niekam neidomu kas ka galvoja, svarbu neklysti big_smile

53

Re: Ar egzistuoja Dievas?

per amzius amen big_smile:D

54

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Darius parašė:

Ne DIEVAS sukure zmogu, o zmogus DIEVA nuo senu senoves

taikliai irgi gali but smile


100% tiesa

55

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Arvydas parašė:
Vytautas parašė:

Čia buvau rašęs kad liko 4d maniškio kūno egzistavimui. Gauta tai naudojantis švytuokle. Na va praėjo tos keturios dienos ir nieko neįvyko. Taip kad esu melagis pateikdamas melagingą informaciją. Nesinaudokit švytuokle nes kaip matot info neatitinka tikrovės. Aišku atitinkamai netikėkit ir mano pateikta informacija. :::a19 Kaip ir kas yra niekas nežino.

Su švytuoklėmis ar virgulėmis irgi reikia pirmiau išmokti dirbti, gerai tai įsisavinti. Turiu pasidaręs du rėmelius, kaip juos vadina virgulėmis. Kad kažką jie rodo jaučiasi, bet dar reikia mokytis. Manau tai priklauso ir nuo įvaldymo lygio ir nuo pačio žmogaus sugebėjimų, kiek toli jis tame gali pasiekti. Pvz. nacistinėje Vokietijoje buvo net specialios paieškos komandos, specialūs sertifikatai, kad apmokytas atlikti paiešką su jomis. Bet esu tame tik pradedantysis, tai nelabai ką daug pasakyti apie tai dar galiu. Žmonės pvz. taip suranda kur kasti šulinį, kur yra vandens.

Virgulių mokslas tai yra elementarioji geologija. Kiekvienas padoresnis kaimo šulinių kasėjas tave galėtų to išmokyti, jei tik noras yra ...Augalai (natūrali vyšnios virgulė) reaguoja į vandenį kaip ir žmogus, tame nėra nieko stebuklingo. Be vandens jokia gyvybė Žemėje negalėtų egzistuoti. Bet jei kalbi apie ezoteriją ir paramokslą- tuomet siūlau mest kol nepradėjai.

56

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Bitinas parašė:

Trumparegiška iki negaliu. Tai jei žmogus aklas ir nieko nemato ir dar rankas per avariją prarado ir pajamt nieko negali- tai vadinasi nieko ir nėra, pagal tave big_smile Pagal tave iš viso neegzistuoja bekūnės, bekvapės ir nematomos materijos? Tai smalkės vadinasi irgi neegzistuoja, nuo kurių žmonės miršta. Kalbant apie Dievą tai vieniems jis yra, kitiems nėra, o tretiems ima ir atsiranda su laiku ir gyvenimiška patirtim...

visiems dievas yra, nes jie yra dievo atspindziai, jei nebutu dievo nebutu ir ju big_smile tie kiti gali tik galvoti kad dievo nera, bet tai nereiskia kad jei galvoja kad gyvens amzinai taip ir bus big_smile niekam neidomu kas ka galvoja, svarbu neklysti big_smile

Tu teisus, bet bėda tame, jog galvojantys kad Jo nėra ir negyvena pagal Jį. Ir turim tai, ką turim. Nebūtina siekti amžinybės, užtenktų gyventi kaip svečiui, o to Žmonės labiausiai ir nenori.

57

Re: Ar egzistuoja Dievas?

kokiam dar sveciui big_smile sitas pasaulis taves pratesimas big_smile tai kad tu pasmerkta amzinybei, kristus pats tai p sake big_smile o kas yra gyvybe? kalbejai pirmai apie ja big_smile sakai negali gyvent be vandens?:D

58

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Dievas yra mūsų pasąmonė. Tik ji mus visur mato ir baudžia.
Fizinis asmuo nesusidorotų su tokiu nuodėmių kiekiu. O antgamtiška būtybė gal labiau pasirūpintu prievartaujamais nepilnamečiais, nei nesukalbėtais bobučių poteriais.
Dievas Jahova, pasak krikščionybės, pats savo sūnų Kristų leido prikalti prie kryžiaus. Abejotinas jumoro jausmas. Iš nuobudulio aš tikrai kažką įdomesnio sugalvočiau, kas per ribota fantazija smile

59

Re: Ar egzistuoja Dievas?

o siaip idomu - kas netikite, isivaizduokite, skrendat lektuvu kokiu ir pasirodo kad krentate ir nieko padaryt negalite. Nepradetumete melstis ?:)

60

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Darius parašė:

o siaip idomu - kas netikite, isivaizduokite, skrendat lektuvu kokiu ir pasirodo kad krentate ir nieko padaryt negalite. Nepradetumete melstis ?:)

Papasakosiu vieną tokį savo gyvenimo nuotykį. Augintas buvau krikščioniškoje šeimoje, tai kažkiek žinau ir tuos dalykus ar maldas. Bent "tėve mūsų" dar pamenu ir dabar. Kartą su vienu draugu apturėjome nemažų nuotykių Lenkijoje. Susipažinome per internetą su viena tarptautine įmone ir mus pakvietė į susitikimą Lenkijos glūdumoje, netoli Vokietijos sienos. Na kelionė buvo ilga, važiavome traukiniu ir su nuotykiais. Neišsikeitėme litų i zlotus, o Lenkijoje niekas jų nenorėjo keisti. Tai šiaip ne taip iki to miesto nusigavome. Įmonė aišku dengė visas kelionės ar maitinimo išlaidas ir neturėjome problemų su tuo po to visą savaitę.

Grįžimui nupirko bilietus, bet Varšuvoje teko persėsti iš vieno traukinio į kitą, o tenai yra dvi traukinių stotys, miestas didelis ir pasižiūrėjome atvykimo ar išvykimo laiką kitos stoties nei buvome ir prarūkėme traukinį. Grįžtame, o jo jau nėra nė kvapo. Po to tai vienais tai kitais traukiniais, šiaip ne taip nusidangenome iki Suvalkų. Iš ten ėjome autostopu stabdyti mašinų, važiuojančių į Lietuvos pusę.

Kol buvo nesutemę, tai bandėme sustabdyti būtent lietuvių mašinas. Rankose laikydami lietuviškus pasus ir su jais stabdydami. Bet nei viena mašina su lietuviškais numeriais nepanoro sustoti. Pradėjo temt, kiek baisoka darytis. Jau nėjo įžvelgt numerių, kur lietuviški, o kur ne.  Pasus irgi rodyti dingo prasmė. Tai pradėjome stabdyti viską iš eilės, bet ne itin sėkmingai. Po to man impulsas kažkoks į galvą šovė, pasimelst...

Negalėčiau to pavadinti loginiu sprendimu. Tiesiog užsimaniau taip padaryti ir šiek tiek pasimeldžiau ir še tau, sustojo dvi fūros. Viena paėmė mane, o kita draugą. Fūras vairavo lenkai ir pirmi vairuotojo žodžiai buvo ar tikime į dievą. Tas mane labai nustebino, kadangi pasimeldžiau prieš tai ir galima sakyti tai padėjo.  Na po to jie mus pavežė iki eilės kuri buvo prie sienos ir kelis kilometrus teko paėjėti prie muitinės, kol galiausia atsidūrėme Lietuvoje. O po to aišku skambinėti draugams, kas netingi viduryje naktų keltis, sėsti į mašiną ir mus parvežti nuo muitinės smile