1161

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Anna parašė:

Diskutuojat apie Dievo lytį? ne per anksti pradėjot švęsti? :-)

Kai kurie teigia, kad Dievas apskritai androginas (dvilytis).

1162 (redagavo Valdas 2017-12-18 06:04)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

'Man patinka Vilnius, bet...ne šūdo gabalas iš Vilniaus. Ir ne šūdo gabalai.

Verkianti, kad ją staiga paliko, nes juk ji atseit buvo žmoniška, susiradusi debilų, kad aplink ją be galvų lotų.

Šūdo gabalas, pabandęs užsipulti, įžeisti - keliauja į konteinerį, kur jo vieta.

Ir gali verkti, kiek nori.

Tada malonu pavaidinti, kad tariamai tau jos dar reikia, bet ne.

Pas žvėris - žmoniškumo nėra. Tik parodija.

Taip, kad suaukit ir nebemyžkit dėl savo veiksmų pasekmių'.


Kalbant apie dievą, Anna - ar aš diskutavaujau apie jį ir jo lytį, ar tu kliedi?

Aš juokiausi iš jūsų, asilų - apie tai diskutuojančių.

1163

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Valdas parašė:

Kalbant apie dievą, Anna - ar aš diskutavaujau apie jį ir jo lytį, ar tu kliedi?

Aš juokiausi iš jūsų, asilų - apie tai diskutuojančių.

Valdukai,
tikrai, o tu prie ko? smile nebent kitų žmonių komentarų neskaitai smile

o dėl pokalbių su asilais... tai ir sakau - anksti pradedate, mielieji, švęsti, stebuklingoji Kūčių naktis tik po savaitės smile

1164

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Anna, gerai stumi, matau patobulejai big_smile malace! smile

1165

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tik genijam kyla originaliu minciu, kuriu negaila kitiem dovanoti. Nieko vertas komentaras jei jis neskatina progreso, augimo.

1166

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kas yra augimas? Kiekvienas komentaras parodo komentavusio žmogaus vidų. Ar mes neaugame pažindami žmones? O jei tikėsime mintimis, kad kiekviename žmoguje gyvena dievas arba mes visi esame jame... Negi blogai, kai visi organai veikia...  :::156

1167

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kodėl manai, kad nepadeda? Kažkas padeda. Tu padedi.

mazai maes cia tegalim padet.


patys nuskyne obuoli, patys norejo laisves. Visatos desniai, tai ka sukure Dievas, yra protingiau nei galim suvokti. Viskas sugrizta. Ka paseji, ta pjauni. Per viena, kita gyvenima. Kodel Dievas turi kistis, jei zmogus pats norejo taip veikti ir gavo atgal pagal visus desnius?

jei ir buvo taip,  tai ten buvo adomas ir ieva, tai jie tegu ir atsako uz savo veiksmus , o ne mes smile

1168

Re: Ar egzistuoja Dievas?

nebenori laisves? nori kad Dievas uz tave veiktu ir gerus darbus darytu? nieko nebus brolyti. Sutvere Dievas mus visus pagal savo pobudi, tad paciam teks srebti kosyte, savarankiskai kurti ir mastyti.(tingejau cituot, replika i tai kad Adam ir Ieva turetu atsakyti)

1169

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Aisku gal cia zodziu zaismas, bet manau yra skirtumas tiketi D ir tiketi i D. Ka manote ?

1170

Re: Ar egzistuoja Dievas?

https://youtu.be/cHkFPu29EHg?t=25s

1171

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Jevgenijus parašė:

Aisku gal cia zodziu zaismas, bet manau yra skirtumas tiketi D ir tiketi i D. Ka manote ?

O galima tikėti Jevgenijų? Paskaityk mano prieš tai buvusią ž

1172 (redagavo Daiva 2017-12-22 19:13)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

linas parašė:

https://youtu.be/cHkFPu29EHg?t=25s

Smagus vyrukas. Įdomu būtų išgirsti jo žmonos poziciją.
Ačiū už nuorodą. Pasiknisusi giliau radau naujos informacijos.

1173 (redagavo Jevgenijus 2017-12-27 19:09)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

linas parašė:
Jevgenijus parašė:

Aisku gal cia zodziu zaismas, bet manau yra skirtumas tiketi D ir tiketi i D. Ka manote ?

O galima tikėti Jevgenijų? Paskaityk mano prieš tai buvusią ž

Linai Jus nepykit, bet nesupratote mano klausimo esmes. Tiketi reiktu: tiketi Jevgenijumi ar tiketi i Jevgeniju. Skirtumas yra. Vienu atveju kazkuo pasitiki, jo zodziais, kitu atveju zinai tiesiog, kad toks yra bet uz ji nebalsuotum per ateinancius seimo rinkimus smile Kas del video, tai cia nepykit zmones, bet vien zmogaus kuno judesiai ir mimika isduoda ji pati. Taip kalba jis ka mate, bet ta ka mate jam jo vaizduote supaise kaip ir sapnuose buna. Jie atrodo realus, bet pastatyti is plytu pamatyti ivairiais jo gyvenimo tarpsniais. Prisiklause zmogelis apie energijas ir t.t. jam tai padare gilu ispudi ir uzsiliko pasamoneje ant lentynos, prisidejo dar girdetos ezoterijos, pasamone viska sudejo "logiskai" pagal autoriaus supratima i grandinele. Atsitikus gyvenimiskam ivykiui viskas iskrito is lentynos ir prisivaideno taip sakant. Kodel taip manau, nes jis realiai nieko naujo nepasake, kazko tokio savo niekur negirdeto kur nors is kitu panasias iliuzijas sakanciu zmogeliuku. Visu ju panasios istorijos, ner kaskokio savito indivualumo pasakojime.

1174 (redagavo Vytautas 2020-12-15 22:43)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vaidas parašė:

Ir as riboju cia kalbejima tokiom temom, nes nenoriu suklaidinti daugumos zmoniu. Nes tai "slapta informacija" savotiskai - dauguma nieko nezino apie tai. Galiu papasakot apie dieva, jo veikima, kaip tai imanoma. Bet tik jeigu matau prasme kad norit suprast, kaip su konstruktorium Lego, kam jums duoti figureles jei jus tik ziuret i jas tesugebat? Man gaila jusu. Man butu idomu paklaust kaip veikia ju smegenys ir logika, jeigu jie nemato prasmes ir desningumu gyvenime, tokiu desningumu kad jie nepriklauso nuo sistemos dydzio. Pvz zmogus gali geriau suvokti dievo kaip tevo meile tvariniams, kai pats turi vaiku, turi seima. Ne tai kad izoliuoja save nuo vaiko gyvenimo darbu ir alumi ir neprieina prie vaiko, bet kur rimtai skiria bent valanda per diena savo vaikui.

analogija klausimo apie dieva butu panasiai kaip klausti kokia yra musu saules sistemos paskirtis imant trilijona metu, ir iki pat maziausiu atomo daleliu, beformiu kincepciju? As galiu vienu sakiniu parasyt, bet jus nezinot konteksto ir desningumu, tai taspats ir su dievu - jums pradzia yra suzinoti kokie desningumai veikia susije su juo. Jei nezinote nei vieno desningumo, jus nesat geresni uz lastele ar mikroba, ar suniuka kurie irgi sugeba valgyti, miegoti, daugintis, judeti.

Tai ar zinot bent viena desninguma? Pvz imkim tipo "jeigu dievas yra samoningas, ir mes esam samoningi tai....ar samoningiems naturalu meile?" Ir cia galim imt geriau mociutes ir senukus kaip zmoniu atstovus, nes jie turi patirties ir ziniu, o dievas tarkim negime katik.

As domejaus dvasiniais dalykais nuo 2004 metu kazkur :-D tai nera tikejimo reikalas, nebent tvartas dega ir seimininkas gena gyvulius lauk - gyvuliai gali tik tiketi seimininku, patys nesuprasdami kas vyksta.

Ir pasikartosiu, jeigu butu zmones 100% nuosirdus, tai nebutu reikalingos teorijos uzrasytos, nebebutu susipainiojimo. Visi galetu buti savimi, pilnai, kaip kokie nusvite. Bet zmones akli desningumams kaip kad jeigu keptuve pridege ant dujines tuscia - tai tuscias puodas irgi pridegs.

Vienas geriausių argumentų girdėtų šiuolaikiniame kontekste:

https://www.youtube.com/watch?v=mI7f3xVgZdA

1175 (redagavo Kęstas 2020-12-16 20:02)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vaidas parašė:

Ir as riboju cia kalbejima tokiom temom, nes nenoriu suklaidinti daugumos zmoniu. Nes tai "slapta informacija" savotiskai - dauguma nieko nezino apie tai. Galiu papasakot apie dieva, jo veikima, kaip tai imanoma. Bet tik jeigu matau prasme kad norit suprast, kaip su konstruktorium Lego, kam jums duoti figureles jei jus tik ziuret i jas tesugebat? Man gaila jusu. Man butu idomu paklaust kaip veikia ju smegenys ir logika, jeigu jie nemato prasmes ir desningumu gyvenime, tokiu desningumu kad jie nepriklauso nuo sistemos dydzio. Pvz zmogus gali geriau suvokti dievo kaip tevo meile tvariniams, kai pats turi vaiku, turi seima. Ne tai kad izoliuoja save nuo vaiko gyvenimo darbu ir alumi ir neprieina prie vaiko, bet kur rimtai skiria bent valanda per diena savo vaikui.

analogija klausimo apie dieva butu panasiai kaip klausti kokia yra musu saules sistemos paskirtis imant trilijona metu, ir iki pat maziausiu atomo daleliu, beformiu kincepciju? As galiu vienu sakiniu parasyt, bet jus nezinot konteksto ir desningumu, tai taspats ir su dievu - jums pradzia yra suzinoti kokie desningumai veikia susije su juo. Jei nezinote nei vieno desningumo, jus nesat geresni uz lastele ar mikroba, ar suniuka kurie irgi sugeba valgyti, miegoti, daugintis, judeti.

Tai ar zinot bent viena desninguma? Pvz imkim tipo "jeigu dievas yra samoningas, ir mes esam samoningi tai....ar samoningiems naturalu meile?" Ir cia galim imt geriau mociutes ir senukus kaip zmoniu atstovus, nes jie turi patirties ir ziniu, o dievas tarkim negime katik.

As domejaus dvasiniais dalykais nuo 2004 metu kazkur :-D tai nera tikejimo reikalas, nebent tvartas dega ir seimininkas gena gyvulius lauk - gyvuliai gali tik tiketi seimininku, patys nesuprasdami kas vyksta.

Ir pasikartosiu, jeigu butu zmones 100% nuosirdus, tai nebutu reikalingos teorijos uzrasytos, nebebutu susipainiojimo. Visi galetu buti savimi, pilnai, kaip kokie nusvite. Bet zmones akli desningumams kaip kad jeigu keptuve pridege ant dujines tuscia - tai tuscias puodas irgi pridegs.

Žodžiu, sunku man surasti, kur čia Vaidas tikrai taip pasakė (aš čia pacitavau nuo Vytauto smile ), bet tai yra viskas. Šitas komentaras tikrai yra daug.

1176 (redagavo Anna 2020-12-17 11:01)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

ar egzistuoja temos autorius? :-)

1177

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kodėl bažnyčios neapmokestintos?

1178

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Andrius parašė:

Kodėl bažnyčios neapmokestintos?

todel kad jos negeneruoja pajamu srautu) jei butu pelna nesancios valdzia is karto apmokestintu

1179

Re: Ar egzistuoja Dievas?

o tai surinktų aukų nereikia deklaruoti?..vistiek pajamos? Ačiū

1180

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Konstantinas parašė:
Andrius parašė:

Kodėl bažnyčios neapmokestintos?

todel kad jos negeneruoja pajamu srautu) jei butu pelna nesancios valdzia is karto apmokestintu

kaip...nejaugi ten uz laidotuves, krikstynas, vestuves... nereikia moketi? is to juk ir pelnas baznyciai.