81 (redagavo dalija 2016-01-11 12:29)

Re: Kas yra meilė?

Tomas parašė:
dalija parašė:

Komentuoti, kiekviena zmogu pakritikuojant,lengviausias budas parodyti,koks tu is tiesu dar nesubrendes.

Suvoki, kad šiuo pasakymu pati save pavadinai nesubrendėle? Galvojat, kad kliedėsit nesamones viešai, o aš plosiu rankutėm? Nieko panašaus. Kad kritikuot, reikia nusimanyt kritikuojamam dalyke. Iš tavo pusės tai tipiškas bejegiškas moteriškas elgesys pereiti prie žeminimo.

dalija parašė:

Erzini tycia, o po to sakai,kad tema ne apie tave.

Ar sakau, ar nesakau, tema ne apie mane. Tai faktas. Nori įrodyt, kad aš neteisus? Argumentus ant stalo.

dalija parašė:

Bet ir bloga reklama yra gera reklama...perskaiciau visa Andriaus pasisakyma ir ka,jis yra teisus. O tu  vel skelei pro sali,Tomai.

Rodos paaiškinau, kur tu šovei pro šalį, o Andriaus pasisakymas (jei čia tikrai jo) yra vėjai be prasmės. "Grožinė literatūra". Parašyta kaip poezija, o tu sakai "jis teisus" smile Sakyčiau, net nepriartėja prie temos pavadinimo. Pop literatūra. Nėra prasmės skaityt.

Tu ne meiles vaisius...tai akivaizdu.

82

Re: Kas yra meilė?

Žemiau kristi nesugebi?

83

Re: Kas yra meilė?

Tomas parašė:
dalija parašė:

Tu ne meiles vaisius...tai akivaizdu.

Kalė kalba apie meilę... Nejuokink smile


Tomai, kai aš tave kur Klaipėdoje pamatysiu - spjausiu tau į veidą. Nesvarbu, kad tai mažvaikiškas poelgis,bet tavo atžvilgiu jis bus teisingas.

84

Re: Kas yra meilė?

Ninada lia lia parašė:

Tomai, kai aš tave kur Klaipėdoje pamatysiu - spjausiu tau į veidą. Nesvarbu, kad tai mažvaikiškas poelgis,bet tavo atžvilgiu jis bus teisingas.

Tada pažiūrėk koks atsakymas iš mano pusės bus teisingas (ir teisėtas):
https://youtu.be/bk5xYc09Mos

85

Re: Kas yra meilė?

Tomas parašė:
Ninada lia lia parašė:

Tomai, kai aš tave kur Klaipėdoje pamatysiu - spjausiu tau į veidą. Nesvarbu, kad tai mažvaikiškas poelgis,bet tavo atžvilgiu jis bus teisingas.

Tada pažiūrėk koks atsakymas iš mano pusės bus teisingas (ir teisėtas):
https://youtu.be/bk5xYc09Mos

Tai matyt pats ir esi kales vaikas,jei taip tau vaidenasi. Juokini svieta su savo pasisakymais.

86

Re: Kas yra meilė?

ko pykstates zmones, myleti reikia vienas kita wink apie tai ir tema smile

87

Re: Kas yra meilė?

dalija parašė:
Tomas parašė:
Ninada lia lia parašė:

Tomai, kai aš tave kur Klaipėdoje pamatysiu - spjausiu tau į veidą. Nesvarbu, kad tai mažvaikiškas poelgis,bet tavo atžvilgiu jis bus teisingas.

Tada pažiūrėk koks atsakymas iš mano pusės bus teisingas (ir teisėtas):
https://youtu.be/bk5xYc09Mos

Tai matyt pats ir esi kales vaikas,jei taip tau vaidenasi. Juokini svieta su savo pasisakymais.

Ta maža dėžutė, kurioje gyveni, nėra "svietas".

88

Re: Kas yra meilė?

Tomas parašė:
dalija parašė:
Tomas parašė:

Tada pažiūrėk koks atsakymas iš mano pusės bus teisingas (ir teisėtas):
https://youtu.be/bk5xYc09Mos

Tai matyt pats ir esi kales vaikas,jei taip tau vaidenasi. Juokini svieta su savo pasisakymais.

Ta maža dėžutė, kurioje gyveni, nėra "svietas".

Ne tau zinoti kur ,kokiom salygom as gyvenu,o vat tavo raslevos ,tai juokina svieta ,kaip reikiant.

89

Re: Kas yra meilė?

Vija parašė:

ko pykstates zmones, myleti reikia vienas kita wink apie tai ir tema smile

Nera su kuo pyktis...

90

Re: Kas yra meilė?

dalija parašė:
Tomas parašė:
dalija parašė:

Tai matyt pats ir esi kales vaikas,jei taip tau vaidenasi. Juokini svieta su savo pasisakymais.

Ta maža dėžutė, kurioje gyveni, nėra "svietas".

Ne tau zinoti kur ,kokiom salygom as gyvenu,o vat tavo raslevos ,tai juokina svieta ,kaip reikiant.

Kuri dalis tau atrodo juokinga? Parodyk, kartu pasijuoksim.

91

Re: Kas yra meilė?

Tomas parašė:
dalija parašė:
Tomas parašė:

Ta maža dėžutė, kurioje gyveni, nėra "svietas".

Ne tau zinoti kur ,kokiom salygom as gyvenu,o vat tavo raslevos ,tai juokina svieta ,kaip reikiant.

Kuri dalis tau atrodo juokinga? Parodyk, kartu pasijuoksim.

nesupranti bairiu, kartu pasijuokt nesigaus

92

Re: Kas yra meilė?

Tomas parašė:
dalija parašė:
Tomas parašė:

Ta maža dėžutė, kurioje gyveni, nėra "svietas".

Ne tau zinoti kur ,kokiom salygom as gyvenu,o vat tavo raslevos ,tai juokina svieta ,kaip reikiant.

Kuri dalis tau atrodo juokinga? Parodyk, kartu pasijuoksim.

Man regis,kad tu niekada nesijuoki is saves.

93 (redagavo Konstantinas 2016-01-13 16:14)

Re: Kas yra meilė?

Ninada lia lia parašė:
Tomas parašė:
dalija parašė:

Tu ne meiles vaisius...tai akivaizdu.

Kalė kalba apie meilę... Nejuokink smile


Tomai, kai aš tave kur Klaipėdoje pamatysiu - spjausiu tau į veidą. Nesvarbu, kad tai mažvaikiškas poelgis,bet tavo atžvilgiu jis bus teisingas.

dabar zinau kuriam mieste geriau nesirodyti) dar apspjaudys savo seilemis kokia piktoji moteriske

94

Re: Kas yra meilė?

Meile-nuostabus jausmas.
Kai myli,tai myli ir megaujiesi tuo.
Nebutina zinot,kodel myli..o gal,tikslesnis klausymas:"kodel nemyli?" nes myleti yra gera.Viskas prasideda nuo meiles sau:)

95

Re: Kas yra meilė?

Sand parašė:

Meile-nuostabus jausmas.
Kai myli,tai myli ir megaujiesi tuo.
Nebutina zinot,kodel myli..o gal,tikslesnis klausymas:"kodel nemyli?" nes myleti yra gera.Viskas prasideda nuo meiles sau:)

meile sau yra egoizmas)

96

Re: Kas yra meilė?

Konstantinas parašė:
Sand parašė:

Meile-nuostabus jausmas.
Kai myli,tai myli ir megaujiesi tuo.
Nebutina zinot,kodel myli..o gal,tikslesnis klausymas:"kodel nemyli?" nes myleti yra gera.Viskas prasideda nuo meiles sau:)

meile sau yra egoizmas)

Nebūtinai egoizmas...

Sakykim, tu sportuoji, kad nebūtum pilvotas. Reiškia, tu nemėgsti savęs pilvoto. O vat pabandyk pamilti savo pilvotumą. big_smile

Meilė sau reiškia, kad tu pradedi priimti tas savo ypatybes, kurių labiausiai vengi. Kai tau atrodo, kad turi kažką savyje keisti, tai vietoje to, kad keistum, turi tą nemėgstamą savybę pripažinti kaip dalelę savęs ir ją pamilti. Žmonės bėgioja paskui asmeninio tobulėjimo idėjas, nes iš tikrųjų savęs nemyli. Tada jie reikalauja perdėtų dalykų iš savęs ir iš kitų, nes nemyli nei savęs, nei kitų... smile Tas, kuris myli, nereikalauja.

97

Re: Kas yra meilė?

Kęstas parašė:

Meilė sau reiškia, kad tu pradedi priimti tas savo ypatybes, kurių labiausiai vengi. Kai tau atrodo, kad turi kažką savyje keisti, tai vietoje to, kad keistum, turi tą nemėgstamą savybę pripažinti kaip dalelę savęs ir ją pamilti. Žmonės bėgioja paskui asmeninio tobulėjimo idėjas, nes iš tikrųjų savęs nemyli. Tada jie reikalauja perdėtų dalykų iš savęs ir iš kitų, nes nemyli nei savęs, nei kitų... smile Tas, kuris myli, nereikalauja.

nesutinku su tavo gyvenimo filosofija) toks poziuris veda link apsileidimo. kam sportuoti jeigu sau patinku pilvotas? kam mokytis jei sau patinku ir durnas?) kam isvis del kazko stengtis jei ir taip man gerai) jeigu pradesi propaguoti toki poziuri tai nustosi tobuleti)

98 (redagavo dalija 2016-02-05 00:11)

Re: Kas yra meilė?

Konstantinas parašė:
Sand parašė:

Meile-nuostabus jausmas.
Kai myli,tai myli ir megaujiesi tuo.
Nebutina zinot,kodel myli..o gal,tikslesnis klausymas:"kodel nemyli?" nes myleti yra gera.Viskas prasideda nuo meiles sau:)

meile sau yra egoizmas)

Egoizmas zmoguje gyvena ne tam ,kad paciam zmogui butu geriau, o tam,kad  egoizmas paciam zmogui ir vadovautu. Ir nebutinai zmogelis egoistas yra laimingas,jis greiciau pats kencia ,o jo egoizmas klesti.

99

Re: Kas yra meilė?

Konstantinas parašė:
Kęstas parašė:

Meilė sau reiškia, kad tu pradedi priimti tas savo ypatybes, kurių labiausiai vengi. Kai tau atrodo, kad turi kažką savyje keisti, tai vietoje to, kad keistum, turi tą nemėgstamą savybę pripažinti kaip dalelę savęs ir ją pamilti. Žmonės bėgioja paskui asmeninio tobulėjimo idėjas, nes iš tikrųjų savęs nemyli. Tada jie reikalauja perdėtų dalykų iš savęs ir iš kitų, nes nemyli nei savęs, nei kitų... smile Tas, kuris myli, nereikalauja.

nesutinku su tavo gyvenimo filosofija) toks poziuris veda link apsileidimo. kam sportuoti jeigu sau patinku pilvotas? kam mokytis jei sau patinku ir durnas?) kam isvis del kazko stengtis jei ir taip man gerai) jeigu pradesi propaguoti toki poziuri tai nustosi tobuleti)

Sakai, tobulėti? smile

Nereikia eiti į kraštutinumus...

Kam sportuoti, jei patinki sau pilvotas? Gali sportuoti dėl malonumo arba dėl fizinio kūno sveikatos... Fiziškai kūnui kažkiek reikia pajudėti. Pvz., kai aš žaidžiu badmintoną, aš nesistengiu žaisti profesionaliai, nesistengiu jame tobulėti ir pan. Aš žaidžiu dėl malonumo, dėl smagiai praleisto laiko. Mane užveda vien ta mintis, kad turiu išlaikyti musę ore, neleisti jai nukrist ant žemės. Iš šalies žiūrint gal ir gali pasirodyti, kad aš gana gerai žaidžiu, turiu gerą reakciją ir pan., bet mano tikslas tiesiog mėgautis žaidimu, o ne dėti pastangas kažką savyje pagerinti. Jei kitų akimis manyje kažkas pagerėja, patobulėja - tai nutinka savaime. Aš galiu žaisti šį žaidimą visą dieną vien todėl, kad man patinka. smile Bet aš niekada negalvoju apie rezultatą arba tikslą.

Kam mokytis, jei sau patinku durnas? Visų pirma, net jei aš žmogaus ir nepažinočiau, galėčiau tvirtinti, kad jis tikrai nėra durnas. smile Ir man nesvarbu, kokios jo žinios, koks išsimokslinimas. Nuostatą "aš esu durnas" arba "aš esu protingas" nulemia pats požiūris į save. Tada galėčiau paklausti, kodėl tu manai, kad esi durnas? smile Aš nelaikau savęs nei durnu, nei protingu. Esu gabus vieniems dalykams, bet visiškai negabus kitiems. Kodėl aš turėčiau absoliučiai viską žinoti, mokėti ir sugebėti? Jeigu atrasiu savo talentą gyvenimo eigoje - bus puiku. Žinios reikalingos, bet nereikia perlenkti lazdos. Dėl malonumo gali domėtis kuo tik nori. Bet nereikia savęs teisti už tai, ko nemoki ar nežinai.

Kam išvis dėl kažko stengtis, jei ir taip gerai? Nu ką aš galiu pasakyti... nei pridėsiu, nei atimsiu. Jei iš klausimo pašalintum klaustuką, tai būtų tobulas tavo paties atsakymas. big_smile Arba, jis gali būti kaip retorinis klausimas. big_smile

Galų gale, gali ir tobulėti. Išbandyk viską, kas tau artima. Jei ir nepavyks kažkas, tai bent žinosi, kad pabandei. Gyvenimas bet kuriuo atveju sudėlios viską taip, kaip turi būti. Kiekvienam savas kelias. smile

100

Re: Kas yra meilė?

dalija parašė:
Konstantinas parašė:
Sand parašė:

Meile-nuostabus jausmas.
Kai myli,tai myli ir megaujiesi tuo.
Nebutina zinot,kodel myli..o gal,tikslesnis klausymas:"kodel nemyli?" nes myleti yra gera.Viskas prasideda nuo meiles sau:)

meile sau yra egoizmas)

Egoizmas zmoguje gyvena ne tam ,kad paciam zmogui butu geriau, o tam,kad  egoizmas paciam zmogui ir vadovautu. Ir nebutinai zmogelis egoistas yra laimingas,jis greiciau pats kencia ,o jo egoizmas klesti.

  Pritariu, tai tiesa.Egoizmas labiausiai kenkia paciam zmogui.Nes aplinkiniai greitai pastebi, atitolsta, vengia bendravimo, kol zmogus pasijaucia vienisas ir liudnas.
  Tie kas siekia save isugdyti, ar istobulinti, tai daro del saves(pirmiausia), su saiku, ir moka pripazinti savo tobuluma, gerbti save.Yra ir tokiu, kurie 'fanatikai', ir nebejaucia stabdziu, arba tikisi uz pinigus jog 'verslus magai'pakeis juos...Tik,nera budo kito pakeisti, negu paciam pasikeisti.Nera budo pasijausti laimingu, kaip paciam tapti laimingu...Meile yra.Bet mes nevisalaik norime ja priimti, isgirsti ir joje gyventi.Kartais mes taip bijome visko, jog meilei truksta vietos.