1

Tema: Apkeliautos vietos :)

Pasidalinkit žmonės kur esat buvę Lietuvos teritorijoje :::045

2

Re: Apkeliautos vietos :)

o aš buvau naujoje vietoje Nemenčinė gražu.

3

Re: Apkeliautos vietos :)

antra diena anykščiuose esu galvoju kad dar visko nespėsiu pamatyti.Per plati lankytinu vietu programa.

4

Re: Apkeliautos vietos :)

aišku, spėsi per gyvenimą.

5

Re: Apkeliautos vietos :)

navidansko parkas, kas pro skuodo rajona vaziuosit

http://skouds.lt/index.php/lt/lankytino … sko-parkas

palanga kas be ko smile klaipeda, persikelimas ten kur delfinariumas yra

barstyciu akmuo

6

Re: Apkeliautos vietos :)

super reiks nuvykt

7

Re: Apkeliautos vietos :)

Darius parašė:

barstyciu akmuo

Kas tas yr? Gi Puntukas didžiausias. :::a17
Šiandien prie antro pagal dydį akmens naują Lajų taką atidarė. Domina buvusių atsiliepimai. Ar verta vien dėl jo važiuot?

8

Re: Apkeliautos vietos :)

Daiva parašė:
Darius parašė:

barstyciu akmuo

Kas tas yr? Gi Puntukas didžiausias. :::a17
Šiandien prie antro pagal dydį akmens naują Lajų taką atidarė. Domina buvusių atsiliepimai. Ar verta vien dėl jo važiuot?

https://lt.wikipedia.org/wiki/Barsty%C4%8Di%C5%B3_akmuo

9

Re: Apkeliautos vietos :)

domina viskas mane:) manau kad verta jeigu išgarsės tai verta

10

Re: Apkeliautos vietos :)

O aš nesenai buvau, Rokiškyje, Kupiškyje, Panevėžyje, ir Kėdainiai.

11

Re: Apkeliautos vietos :)

daug keliauju,pagrinde pėščiomis,nesvarbu ar laukais,pievom,kalnais,miškais ar upės ledu:) šiemet ypač daug apkeliauta,na dar nekoks oras sutrumpino mano norus,viens iš įdomiausių žygių tai Sepnių piliakalnių žygis,tai startas nuo Imbarės piliakalnio,iki Kartenos piliakalnio,įdomi pramoga perbridimas Minijos upės,dar vienas įdomus trijų dienų plaukimas baidarėm Minijos upe
jei kas panašiai keliaujat,ar norėtumet pabandyt,parašykite

12

Re: Apkeliautos vietos :)

ka tik grizau is Kipro. jeigu mane matet tenai girta tai zinokite tai tikrai buvau as) po savaites judesiu link vakaru europos ir ten ziemosiu)

13

Re: Apkeliautos vietos :)

Kažkaip man atrodo keliones po Lietuva jokių nauju žinių apie pasaulį jums nepridės, o gyvenimas vien apie Lietuva nesisuka:) šiemet as mažai kur keliavau, buvau Lietuvoje ir Combodia, bet va praeitais metais Buvau Filipinuose, Amsterdame, Tailande, nemažai pamačiau Malaizijoje:)))

14 (redagavo Anna 2016-09-21 11:19)

Re: Apkeliautos vietos :)

Deja, kol kas net neaplankiau Vilniaus požemių. Tų tikrųjų, po gatvėmis, o ne Katedros.

Drįsčiau teigti, kad kelionė yra Kelionė tik tada, kai kažką atrandi, pakeiti, praturtini savo viduje. Kitaip - tik pliusiukas "ir aš ten buvau, alų midų gėriau, nieko burnoj neliko".
Ir čia išskirčiau du kraštutinumus - arba kelionės po mums itin neįprastas šalis, vietas, arba - ta pati mūsų Lietuva. Ir kuo arčiau, bet netikėčiau - tuo didesnis smūgis. Kad ir 40 totorių kaimas. Arba už kelių km nuo Vilniaus vienkiemiai, kur ir dabar dar plūkta asla, tualetas lauke, namas sujungtas su tvartu. žmonės - normalūs, bet anų laikų, jiems iš tiesų gerai ir taip, o ir iš ko tuos remontus padarys. O pabendrauji - perliukai, anot Vaižganto. Va, tokie tad šalimais esantys paradoksai pakankamai sujudina susikurtą pasaulėžiūrą.

15

Re: Apkeliautos vietos :)

O aš visada renkuosi ekskursijas, kad ir Vilniuje ar Kaune, nes su gide sužinau daug daugiau ir dar išgirstu, ko nežinojau, nors Vilniuje gyvenu ilgai. Viena iš įspūdingiausių ekskursijų buvo „Meilės istorijų naktis“, nes buvo ir labai gražu, ir gera klausytis. Siūlyčiau išbandyti. smile

16

Re: Apkeliautos vietos :)

Rugilė parašė:

O aš visada renkuosi ekskursijas, kad ir Vilniuje ar Kaune, nes su gide sužinau daug daugiau ir dar išgirstu, ko nežinojau, nors Vilniuje gyvenu ilgai. Viena iš įspūdingiausių ekskursijų buvo „Meilės istorijų naktis“, nes buvo ir labai gražu, ir gera klausytis. Siūlyčiau išbandyti. smile

o as irgi noriu i tokias ekskursijas.ten yra ekskursija po vilniaus pozemius. paskui ekskursija "vaiduokliska naktis" ir dar ekskursija neprisimenu pavadinimo ten irgi apie meile kur pasakoja kokiose gatvese viduramziais prostitutes darbavosi. ir dar yra ekskursija apie uzmirstus senamiescio kiemus ir kiemelius.ir nors labai noreciau i tokias ekskursijas bet deja taip ir neteko apsilankyti.

17

Re: Apkeliautos vietos :)

Anna parašė:

Deja, kol kas net neaplankiau Vilniaus požemių. Tų tikrųjų, po gatvėmis, o ne Katedros.

Drįsčiau teigti, kad kelionė yra Kelionė tik tada, kai kažką atrandi, pakeiti, praturtini savo viduje. Kitaip - tik pliusiukas "ir aš ten buvau, alų midų gėriau, nieko burnoj neliko".
Ir čia išskirčiau du kraštutinumus - arba kelionės po mums itin neįprastas šalis, vietas, arba - ta pati mūsų Lietuva. Ir kuo arčiau, bet netikėčiau - tuo didesnis smūgis. Kad ir 40 totorių kaimas. Arba už kelių km nuo Vilniaus vienkiemiai, kur ir dabar dar plūkta asla, tualetas lauke, namas sujungtas su tvartu. žmonės - normalūs, bet anų laikų, jiems iš tiesų gerai ir taip, o ir iš ko tuos remontus padarys. O pabendrauji - perliukai, anot Vaižganto. Va, tokie tad šalimais esantys paradoksai pakankamai sujudina susikurtą pasaulėžiūrą.

nesutikciau su Tavimi. kelionese skirtingi zmones tenkina labai skirtingus savo poreikius. vieniems kelione tai pasaulio pazinimas kiti iesko issukiu ir stengiasi iveikti save dar kitiems reikia ekstrimo o kiti tiesiog nori pabegti toliau nuo namu nesvarbu kuria kryptimi. ir nors Lietuva labai maza bet ir Lietuvoje gali atrasti idomiu kampeliu. man labai patinka keliauti aplink Lietuva mazais takeliais kuo arciau sienos ir kol apkeliauji aplink sali prasuki 1700km. stai tokia maza Lietuva. ir po vilniaus gatvemis tikrai nera pozemiu. yra tik atskiri lokaliniai pozemiai po atskirais pastatais bet tie pozemiai tikrai nera sujungti i kazkokia sistema. nori aptikti pozemius ziurek ventiliacianes angas. pozemiai negali egzistuoti be ventiliacijos. ten kur ventiliacijos isejimas i pavirsiu ten ir pozemiai.

18

Re: Apkeliautos vietos :)

o paskutiniu metu man patiko ieskotis pigiu lektuvo bilietu. ir nesvarbu i kuri krasta. tiesiog susirandu pati pigiausia bilieta uz 10 eur nusibeldziu i kita pasaulio gala ten pasibastau ir taip pat pigiai pargriztu atgal. ir taip pigiai gaunasi kad kelione finansiskai net nesijaucia

19

Re: Apkeliautos vietos :)

Konstantinas parašė:

ir po vilniaus gatvemis tikrai nera pozemiu. yra tik atskiri lokaliniai pozemiai po atskirais pastatais bet tie pozemiai tikrai nera sujungti i kazkokia sistema. nori aptikti pozemius ziurek ventiliacianes angas. pozemiai negali egzistuoti be ventiliacijos. ten kur ventiliacijos isejimas i pavirsiu ten ir pozemiai.

Konstantinai, dar nelankiau požemių, nežinau. Grupiokas apie tai pasakojo prieš kelis metus, jis buvo nekomercinėj ekskursijoj...
O štai ką rašo žiniasklaida:
"Pati įdomiausia vieta spelestologams Vilniuje – senoji, dabar beveik nenaudojama Vilniaus kanalizacija. Carinės Rusijos pradėta statyti dar XIX amžiuje, ši jau buvo keliolikos kilometrų ilgio. Mažučiais, vos pusantro metro siekiančiais tuneliais galima pereiti nuo vieno Vilniaus senamiesčio galo iki kito, – pasakojo vienas iš požemių tyrinėtojų, spelestologu save vadinantis Vaidas. – Šiuose tuneliuose labai lengva pasiklysti. Jie jungiasi ir šakojasi. Jokių požymių, galinčių padėti susiorientuoti, nėra. Kartais būna, kad po tokio pasivaikščiojimo išlendame visiškai kitoje vietoje, nei manėme eidami požeminiais labirintais.“
Pasakojama, kad šiais tuneliais naudojosi ir Vilniaus geto partizanai, kurie taip susisiekdavo su išoriniu pasauliu ir gaudavo ginklų bei kitų pasipriešinti reikalingų priemonių".

20

Re: Apkeliautos vietos :)

Anna parašė:

"Pati įdomiausia vieta spelestologams Vilniuje – senoji, dabar beveik nenaudojama Vilniaus kanalizacija. Carinės Rusijos pradėta statyti dar XIX amžiuje, ši jau buvo keliolikos kilometrų ilgio. Mažučiais, vos pusantro metro siekiančiais tuneliais galima pereiti nuo vieno Vilniaus senamiesčio galo iki kito, – pasakojo vienas iš požemių tyrinėtojų, spelestologu save vadinantis Vaidas. – Šiuose tuneliuose labai lengva pasiklysti. Jie jungiasi ir šakojasi. Jokių požymių, galinčių padėti susiorientuoti, nėra. Kartais būna, kad po tokio pasivaikščiojimo išlendame visiškai kitoje vietoje, nei manėme eidami požeminiais labirintais.“
Pasakojama, kad šiais tuneliais naudojosi ir Vilniaus geto partizanai, kurie taip susisiekdavo su išoriniu pasauliu ir gaudavo ginklų bei kitų pasipriešinti reikalingų priemonių".

aciu uz informacija dar daug ko nezinojau apie Vilniaus miesta. bet juk tie pozemiai tai paprasciausias kolektorius arba kanalizacija. jie yra ne tik senamiestyje o kiekvienam mieste kiekvienam mikrorajone.    ekskursija po Katedros ar Valdovu rumu pozemius tai vienas dalykas o savarnkiskai lipti i nuoteku kolektorius tai visai kitas) ar tikrai noretum lipti i tokias vietas? ten jau teks ir suslapti ir pabraidyti per nuotekas ir nemaloniu kvapu patirti. ir pavojinga tenai vienam lipti. as nezinau ar vienas isdrisciau ten lipti. kai mazas buvau tai lipau i viena kolektoriu. vandens lygis tik gylejo tai daejau iki tos vietos kur jau visas vamzdis uzpildytas vandeniu ir jau tektu plaukti be to apima baime tiesiog bijai uzdusti tai apsisukau ir atgal isejau. na bet jeigu lipsi tai ikelk nuotraukas ir pasidalink koordinatem