61

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

noreciau vel but vaikas per siauduka gert laukiniu biciu medu pievoj kai mama saukia namo ir Jethro Tull muzika su ta fleita is juostinio magnetofono

62

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

O as noreciau buti 16 metis bet su dabartine patirtim

63

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Laimutė parašė:
Shameless parašė:

AS pvz Pavargstuu nuo Zmoniuu kaip Sakant Gyvoliuu Kabutese tongue tongue big_smile OK Visi nori Knist Prota, Tai BUKIM Toiau tos KIAULES big_smile big_smile AS delto Palikau SHAMELESS tongue tongue tongue Thanks

Nejaugi tavo gyvenimas toks (.....!) kad sprukti į personažą prireikė (?)

Bent jau TUU Neknisk Proto big_smile tongue Galvojau Radau Pasnekove big_smile big_smile  OK Talk This Time TRUE tongue smile We ALL is Shameless Only Speak STUPID Words and Making Mistakes  tongue tongue big_smile Karoce Issiverskit PATYS Mana Supistaa Mintyy big_smile tongue

64

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

tas gerumas meile kuris kaupesi per metus bet taip ir nebuvo isgirstu palaipniui pavirto pykciu  ir panieka visiem ir viskam

65

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Nuo visko pavargstama, jeigu tai tampa nekūrybinga rutina, nes žmogus ne mašina. Taigi, darom išvadas.

66

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

taip noretusi atsiprasyt nes daznai kvailas buvau ypac tu kuriu jau nera

67

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Nnnn parašė:

taip noretusi atsiprasyt nes daznai kvailas buvau ypac tu kuriu jau nera

Cia Gera Skelei BET BET be Reikalooo tongue big_smile big_smile

68

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Nnnn parašė:

taip noretusi atsiprasyt nes daznai kvailas buvau ypac tu kuriu jau nera

Jie nurašė  jūsų kvailumui, tad viskas gerai. Kas buvo - pražuvo.

69

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

as narkomanas alkoholikas nezinau kiek man liko tad stengiuosi be melo tik pagal nuotaika man 63

70

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Niekas nežino, kiek kam liko. Visokių yra. Niekas juk netrukdo gydytis.

71

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

AS pvz Pavargstuu nuo Zmoniuu kaip Sakant Gyvoliuu Kabutese tongue tongue big_smile OK Visi nori Knist Prota, Tai BUKIM Toiau tos KIAULES big_smile big_smile AS delto Palikau SHAMELESS tongue tongue tongue Thanks

Nejaugi tavo gyvenimas toks (.....!) kad sprukti į personažą prireikė (?)

Bent jau TUU Neknisk Proto big_smile tongue Galvojau Radau Pasnekove big_smile big_smile  OK Talk This Time TRUE tongue smile We ALL is Shameless Only Speak STUPID Words and Making Mistakes  tongue tongue big_smile Karoce Issiverskit PATYS Mana Supistaa Mintyy big_smile tongue

O tau tik tokios pašnekovės tinka, kurios besąlygiškai tau pritaria?

72

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Laimutė parašė:
Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Nejaugi tavo gyvenimas toks (.....!) kad sprukti į personažą prireikė (?)

Bent jau TUU Neknisk Proto big_smile tongue Galvojau Radau Pasnekove big_smile big_smile  OK Talk This Time TRUE tongue smile We ALL is Shameless Only Speak STUPID Words and Making Mistakes  tongue tongue big_smile Karoce Issiverskit PATYS Mana Supistaa Mintyy big_smile tongue

O tau tik tokios pašnekovės tinka, kurios besąlygiškai tau pritaria?

OK Leidziuu NUSAUT Taa Begedii jei Sazines Nebeturii tongue big_smile big_smile Ponial Mintii big_smile Butent tas Tava Zodelis PRITARIAA Mane Dabaigee big_smile big_smile Thanks beje uz ta Keksta smile Pas Mana Tevus yrr Iskamsa jau 20m Laikosii Nesmirda big_smile TIK TIE Begedziai Smirdantys Purvini big_smile big_smile Nuu Karocee Uzteks Supisttoss Reklamos kaip Sakiau Kazkada tongue tongue

73 (redagavo Arunas 2022-06-19 20:16)

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Džiaugiuosi Gyvenimu. Kiekviena minute/akimirka. Ir šia gražia itin lietuviška vasaros pradžia.

74

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Tai gyvenimas nuo manes pavargsta

75

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Timonas parašė:

idomu man ar daug tokiu zmoniu kurie susidure su tokia beda ? Galbut kazkas net nesusimasto ....
matau aplink zmones kurie isikinke i ta pacia monotonija... darbas<->namai
nepaisant to darbas neidomus, tos pacios operacijos, niekas nesikeicia
Nu ok, tarkim galima kesti toki gyvenima 1metus,
bet kai isgirstu kad taip zmones vegetuoja 6metus smile
vien darbas-namai.
galbut isipareigojimai kaip seima ir pan neleidzia nieko pakeisti, nes darbo praradimas nelab geras reiskinys,,,

Kaip ten sako... "Visi mirsta, bet ar visi gyvena...?"

ir aš kažkada taip maniau, bet dabar žinau akivaizdžią tiesą - jei žmogus namuose laimingas, tai jo širdis dainuoja. O jei dar ir darbą susirado tokį, į kurį eina kaip į šventę - laimingesnio žmogaus nėra smile
bet jei darbe visi užknisa, o tu kitus dar labiau užknisi, jei namuose pragaras ar tuštuma, tada nieko nėr paprasčiau kaip šiais laikais susirasti papildomą veiklą, hobį. Žinoma, tai kažkiek riboja laisvo laiko ir finansų kiekis, bet.... mūsų mnitys yra laisvos ir laimės būsena prasideda nuo galvos būsenos smile

76

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Andre parašė:
Timonas parašė:

idomu man ar daug tokiu zmoniu kurie susidure su tokia beda ? Galbut kazkas net nesusimasto ....
matau aplink zmones kurie isikinke i ta pacia monotonija... darbas<->namai
nepaisant to darbas neidomus, tos pacios operacijos, niekas nesikeicia
Nu ok, tarkim galima kesti toki gyvenima 1metus,
bet kai isgirstu kad taip zmones vegetuoja 6metus smile
vien darbas-namai.
galbut isipareigojimai kaip seima ir pan neleidzia nieko pakeisti, nes darbo praradimas nelab geras reiskinys,,,

Kaip ten sako... "Visi mirsta, bet ar visi gyvena...?"

ir aš kažkada taip maniau, bet dabar žinau akivaizdžią tiesą - jei žmogus namuose laimingas, tai jo širdis dainuoja. O jei dar ir darbą susirado tokį, į kurį eina kaip į šventę - laimingesnio žmogaus nėra smile
bet jei darbe visi užknisa, o tu kitus dar labiau užknisi, jei namuose pragaras ar tuštuma, tada nieko nėr paprasčiau kaip šiais laikais susirasti papildomą veiklą, hobį. Žinoma, tai kažkiek riboja laisvo laiko ir finansų kiekis, bet.... mūsų mnitys yra laisvos ir laimės būsena prasideda nuo galvos būsenos smile

man atrodo kiekienam reiketu pagyvent nors metus atsiskyrus nuo pasaulio apmastyt kas gerai o ko daryt negalima nes per veida gausi likt vienam pokalbiui su Dievu kai nieko artimo salia nera ir tik zingsnis iki savizudybes as ta praejau tiesa ne Rusijoj bet Dagestane su laukiniais(?) musulmonais ganiau avis kalnuose  pabeges buvau is Lietuvos nes ten kanapes auga kiek keistuoliu ten sutikau niekad nepamirsiu o turejau 19 metu vaikas ir metro ilgumo plaukus (1981) ten man isdauze dantis todel niekad nesisypsau bet ir zinau  daug ka zinau

77

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Atsiskyrimas nuo pasaulio tai pati geriausia busena. Sis pasaulis nieko nevertas

78

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Nuskendusi čiabana Tereko upej brakonieriu tinkluose nesiau jo tevams ant ranku i Urickio kaima uz zmogzudyste kurios nepadariau Kizliaro mentai laike uzdaryta krauju myzau del atidauzytu inkstu ten ir dantis isdauze  zekai kurie duona atiduodavo gerumu nustebino (nes valgyt man nedave) sakydami vaikeli kiek neteisybes pasauly ir kiek sulauzytu likimu

79

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Nnnn parašė:

Nuskendusi čiabana Tereko upej brakonieriu tinkluose nesiau jo tevams ant ranku i Urickio kaima uz zmogzudyste kurios nepadariau Kizliaro mentai laike uzdaryta krauju myzau del atidauzytu inkstu ten ir dantis isdauze  zekai kurie duona atiduodavo gerumu nustebino (nes valgyt man nedave) sakydami vaikeli kiek neteisybes pasauly ir kiek sulauzytu likimu

Kokia įdomi patirtis.

80

Re: Ar nepavargstat nuo tokio gyvenimo ??

Konstantinas parašė:

Atsiskyrimas nuo pasaulio tai pati geriausia busena. Sis pasaulis nieko nevertas

Labai daug ko vertas, Konstantinai. Kur be būtų žmogus, nuo savęs paties dar niekas nepabėgo. Nebent trumpam, psichodelikų pagalba.