1

Tema: parduodu nauja kompa

http://m.skelbiu.lt/skelbimai/naujas-to … 38873.html skubiai, galima deretis, domina mainai

2

Re: parduodu nauja kompa

juk galisuprasti kad gali pasilikti sita nauja kompa, isirasyti MAC operacine sistema ir naudotis kaip normalu macbooka?

3

Re: parduodu nauja kompa

Parduodu asus : http://m.skelbiu.lt/skelbimai/asus-k53s-20667417.html wink

4

Re: parduodu nauja kompa

Sergio parašė:

****. o Mac- **** smile Tik **** nauduoja apple smile Galit lot i mano nugara, kiek norit, bet- tik **** nauduoja mac smile

Matosi tamsta esat visiskai neissilavines, o apie kompiuterius sprendziate tik is kainos. Apple kompiuteriu kokybe, ir klientu aptarnavimas yra nepriekaistingi. Todel kainos ir dideles. Asmeniskai as irgi apple kompiuteriu nepirkciau, bet MAC operacine yra labai gera, sparti, o jei dirbate su media (video, muzika, fotografija, efektais ) tai MAC yra daug geriau negu windows. Esu kvalifikuotas inzinierius 6 metus, o kompiuteriu remontais uzsiimu nuo 15, tai manau si ta raukiu apie ka sneku. Dekui uz demesi

5

Re: parduodu nauja kompa

As 16 metu uzsiimu kompiuteriais, elektronika, ir gal irgi kazka numanau.  Cia toshiba, su 3 kartos i7 procu, dabar, jei tamsta zino- eina 4 karta. Plius windows 8- **** ****. O irasyt mac- tai tas pat, kaip kilpa uzsimest ant kaklo, o kojas prie taburetes priklijuot. Apple ****, neveltuj jo kurejui pasake ne- ne viena korporacija, kol jobsas neprasisuko su savo ****, ir vaiksto bukos butybes rankoj su iphonais, kuriu ekranai neriskus, procais silpnais, ir kamerom prastom. Uztat duckfsce selfie, veidrodziai, ir no brains....... O jei ponas nemoka irasyt gerai windowsu, kad kompas sparciai veiktu, ir sukonfiguruot kitu programu, tai ka galiu pasakyt.

6 (redagavo Darius 2015-05-22 06:47)

Re: parduodu nauja kompa

Cia toshiba, su 3 kartos i7 procu, dabar, jei tamsta zino- eina 4 karta. Plius windows 8- **** ****.

Tai kas kad eina 4 karta? pas mane acer su B960 ir tai dar puikiausiai tinka tokiems dalykams kaip po interneta panarsyt.  ta 4 karta ir kainuos speju atitinkamai,

pigus kompas, 3 metai jau ir kol kas dar negalvoju net keist, tik dasidejau ram, db 8 gb.

Windows 8 darbe naudoju - jokiu problemu.

7

Re: parduodu nauja kompa

Atsiduosiu už kompiuterį.

8

Re: parduodu nauja kompa

Darius parašė:

Cia toshiba, su 3 kartos i7 procu, dabar, jei tamsta zino- eina 4 karta. Plius windows 8- **** ****.

Tai kas kad eina 4 karta? pas mane acer su B960 ir tai dar puikiausiai tinka tokiems dalykams kaip po interneta panarsyt.  ta 4 karta ir kainuos speju atitinkamai,

pigus kompas, 3 metai jau ir kol kas dar negalvoju net keist, tik dasidejau ram, db 8 gb.

Windows 8 darbe naudoju - jokiu problemu.

tai tas, kad jo kaina-max 1200lt naujo

9

Re: parduodu nauja kompa

Sergio parašė:
Darius parašė:

Cia toshiba, su 3 kartos i7 procu, dabar, jei tamsta zino- eina 4 karta. Plius windows 8- **** ****.

Tai kas kad eina 4 karta? pas mane acer su B960 ir tai dar puikiausiai tinka tokiems dalykams kaip po interneta panarsyt.  ta 4 karta ir kainuos speju atitinkamai,

pigus kompas, 3 metai jau ir kol kas dar negalvoju net keist, tik dasidejau ram, db 8 gb.

Windows 8 darbe naudoju - jokiu problemu.

tai tas, kad jo kaina-max 1200lt naujo

nu jei taip , tai biski nekukliai uzsiprase uz sita smile