1

Tema: sirdi veriantys santykiai

Labas. Tokia žiauri istorija, negaliu ir patikėti...
Gyvenome su vaikinu kartu bute - apie 5 mėnesius. Ir beveik visą laiką labai labai nesutarėme. Vakar susipykome ir jis išėjo, nieko nepasakęs, susirinko visus daiktus ir paliko raktus pašto dėžutėj... Na žinoma, aš nuvažiavau iškart iki jo tėvų namų, galvojau jį ten rasiu - nebuvo jo, tačiau pro langą mane pamatė jo močiutė(. Kas keisčiausia - kad su močiute iki to laiko sutarėme puikiai. )
Kai mane pamatė, po 5 min gavau sms, sakančią : daugiau jo neieškok, jis pas tave nebegrįš, traukinys nuvažiavo.
Man buvo šokas skaitant tai, bet nepasimečiau ir paskambinau, klausdama ką nori tuo pasakyti. Pakvietė į namus pasikalbėti, ten buvo ir jo mama. Mes šnekėjomės ir visą laiką aš girdėjau źodžius - kad mes vienas kitam netinkami ir kad jei jis dar kart bandys su manim gyvent, močiutė stos piestu, uždraus sakė ir pan... Taprasme ar čia normalu kad žmonės taip kišasi į santykius?... Vaikinui 28 metai, juk čia visiškai suaugęs, subrendęs vyras... Su pačiu vaikinu pasišnekėjom, kad kuris laikas susitikinėsim kartą į savaitę,, kartu gyvent kol kas vėl iš naujo neplanuojam. Bet kas žino kaip viskas pasisuks?.. Ir jei po poros mėnesių mes vėl norėsim būt kartu, kas tada...? Reiškia šeima mėtys akmenimis ir gali uždraust?.. Siaubinga siaubinga situacija. Jaučiuosi labai pažeminta... hmm
Dar + prie viso to, po pokalbio su močiute, ji neleido man pasilikti jų namuose jo palaukti. Pasakė, kad negaliu aš čia likti.. Pasijaučiau lyg svetimas žmogus.. ( o draugaujame išvis jau 2 metus 7 mėn )
Galima jūsų nuomonių?...

sad

2

Re: sirdi veriantys santykiai

jeigu tau rimtai 19m. tai kyla klausimas, kam tau toks senis, palyginus su tavim? ;DD patarimas, gyvenk ir džiaukis kol gali, o būti ale "suaugusia" visada spėsi smile

3

Re: sirdi veriantys santykiai

Senis ar ne, myliu aš jį.. Žinau, kad yra daugybė vaikinų pasaulyje, na bet ta mintis nei kiek manęs neramina.. hmm

4

Re: sirdi veriantys santykiai

jeigu netinkami tai netinkami sėkmes dar pasiseks. jeigu vienas myli o kitas ne nieko gero nebus tai patyriau.

5

Re: sirdi veriantys santykiai

Meile kupinais santykiais jusu rietynes tikrai nepavadinsi. Jei tau norisi juose augti tai pagirtina,bet ne visi zmones renkasi toki kelia. O vyrai ir apskritai nelinke aukotis. Ju prigimtis kitokia. O tu tik tapusi nuolankia dar gal ir susigrazintum JI. Kitaip jusu santykiams aiskus galas, nes seima kuria dviese ,bet jokiu budu nebus laimes nei vienam jei tai darysi viena.

6

Re: sirdi veriantys santykiai

pamirsk. mes 10 metu santuokoj pragyvenom, nesipykom, vaika uzauginom, bet jos seima visa laika mane vos toleravo. isivaizduoju, kai manes salia nebuvo, vis lese jai smegenis, kol galu gale ji irgi patikejo saviskiu pasakom. priezastis buvo, kad jos brolis man pusmeti iki vestuviu stipriai prikiaulino. as nutylejau del seimos ramybes. bet jos motinai ir jai paciai vistiek brolis tikresne seima buvo. vnz, jeigu nuo pat pradziu seima pries, o jis ikalbamas, tai anksciau ar veliau bus krachas.

7

Re: sirdi veriantys santykiai

pradzioj galvojau - nusipjauk i ta seima, nebendrauk su jais.

Bet kitas dalykas del ko neverta vargt - 5 menesius pragyvenot ir visalaik pykotes, nu tai tikrai klausimas ar galima but taip laimingiems.

Bet va dar po Antono teksto, tai idomiai pagalvojau, gali but teisybe, plauna smegenis, o zmogus patiki saviskiais o ne kazkokia kuri pazistama kelis metus. Cia gal panasiai kaip su rusijos propaganda - tiesiog jie tiki nes tai yra savi kas ta skleidzia.

8

Re: sirdi veriantys santykiai

O tai ko tikejaisi, jai nuolatos barates tai skyrybos neisvengiamos, reiskias jusu poziuris i tam tikrus dalykus, nesutampa, gal jus galit buti geri draugai bet nesugyventiniai:::001. O tai, kad jo artimieji tau atsuko nugaras ir tave isprase tai nera ko stebeti, tu jiems visada buvai ir busi svetima, motina su mociute tave pakente tik del sunaus nes ji myli, bet negerbia jo pasirinkimo nes neturi "stuburo", o su tavim kiekviena kart aiskintis mazu maziausiai joms norisi.

9

Re: sirdi veriantys santykiai

sugris jis niekur nedings.. big_smile

10

Re: sirdi veriantys santykiai

Gydytis, gydytis, gydytis!!!

11

Re: sirdi veriantys santykiai

Pūkis Baisuolis parašė:

jeigu tau rimtai 19m. tai kyla klausimas, kam tau toks senis, palyginus su tavim? ;DD patarimas, gyvenk ir džiaukis kol gali, o būti ale "suaugusia" visada spėsi smile

Kurioj vietoj 28m. vyras - senis?

12

Re: sirdi veriantys santykiai

Pūkis Baisuolis parašė:

jeigu tau rimtai 19m. tai kyla klausimas, kam tau toks senis, palyginus su tavim? ;DD patarimas, gyvenk ir džiaukis kol gali, o būti ale "suaugusia" visada spėsi smile

senis :::745 nebesvaik :::745:::745

13

Re: sirdi veriantys santykiai

Šviesiaplaukė parašė:
Pūkis Baisuolis parašė:

jeigu tau rimtai 19m. tai kyla klausimas, kam tau toks senis, palyginus su tavim? ;DD patarimas, gyvenk ir džiaukis kol gali, o būti ale "suaugusia" visada spėsi smile

Kurioj vietoj 28m. vyras - senis?

Man kai buvo 19m. ir mane uzkalbindavo 25m. vyrukai man jie atrodydavo tokie seni pensininkai:::012

14

Re: sirdi veriantys santykiai

Ola už tai dabar gyveni su katukais big_smile

15

Re: sirdi veriantys santykiai

Šviesiaplaukė parašė:
Pūkis Baisuolis parašė:

jeigu tau rimtai 19m. tai kyla klausimas, kam tau toks senis, palyginus su tavim? ;DD patarimas, gyvenk ir džiaukis kol gali, o būti ale "suaugusia" visada spėsi smile

Kurioj vietoj 28m. vyras - senis?

Aš irgi nesupratau šitos vietos...

16

Re: sirdi veriantys santykiai

na nepergyvenk susirasi kita...

17

Re: sirdi veriantys santykiai

na skirtumas dar ne dvizenklis, tai kaip sakoma krepsinyje, yra vilciu... :DD

18

Re: sirdi veriantys santykiai

Treasure parašė:

Labas. Tokia žiauri istorija, negaliu ir patikėti...
Gyvenome su vaikinu kartu bute - apie 5 mėnesius. Ir beveik visą laiką labai labai nesutarėme. Vakar susipykome ir jis išėjo, nieko nepasakęs, susirinko visus daiktus ir paliko raktus pašto dėžutėj... Na žinoma, aš nuvažiavau iškart iki jo tėvų namų, galvojau jį ten rasiu - nebuvo jo, tačiau pro langą mane pamatė jo močiutė(. Kas keisčiausia - kad su močiute iki to laiko sutarėme puikiai. )
Kai mane pamatė, po 5 min gavau sms, sakančią : daugiau jo neieškok, jis pas tave nebegrįš, traukinys nuvažiavo.
Man buvo šokas skaitant tai, bet nepasimečiau ir paskambinau, klausdama ką nori tuo pasakyti. Pakvietė į namus pasikalbėti, ten buvo ir jo mama. Mes šnekėjomės ir visą laiką aš girdėjau źodžius - kad mes vienas kitam netinkami ir kad jei jis dar kart bandys su manim gyvent, močiutė stos piestu, uždraus sakė ir pan... Taprasme ar čia normalu kad žmonės taip kišasi į santykius?... Vaikinui 28 metai, juk čia visiškai suaugęs, subrendęs vyras... Su pačiu vaikinu pasišnekėjom, kad kuris laikas susitikinėsim kartą į savaitę,, kartu gyvent kol kas vėl iš naujo neplanuojam. Bet kas žino kaip viskas pasisuks?.. Ir jei po poros mėnesių mes vėl norėsim būt kartu, kas tada...? Reiškia šeima mėtys akmenimis ir gali uždraust?.. Siaubinga siaubinga situacija. Jaučiuosi labai pažeminta... hmm
Dar + prie viso to, po pokalbio su močiute, ji neleido man pasilikti jų namuose jo palaukti. Pasakė, kad negaliu aš čia likti.. Pasijaučiau lyg svetimas žmogus.. ( o draugaujame išvis jau 2 metus 7 mėn )
Galima jūsų nuomonių?...

sad


klausimas ne tame kas gali kistis,klausimas tame kodel tavo vaikinas nesikisa.mano sesers situacija.ji dar istekejo.po vestuviu buvo tas pats.kurva,shliuha ir t.t. ja vadino visi.nuvaziavau kai suzinojau ir isveziau ja is ten.po 3 men issiskyre.metu neprabuvo kartu.veliau rado normalu vaikina,gebanti ja rupintis.turi du vaikus.tad,palik tu ji nahren.**** tau debilas kuris 28 metu budamas negali nuo mamos siskos atsiplest.butent jis turejo stovet tarp taves ir visu kliuciu.jai to nebuvo-rask kita kuris tikrai bus

19

Re: sirdi veriantys santykiai

Waperiux parašė:

Ola už tai dabar gyveni su katukais big_smile

Neatspejai:::028

20

Re: sirdi veriantys santykiai

Waperiux parašė:

Ola už tai dabar gyveni su katukais big_smile

ka tu turi pries kaciukus ?:) pats mieliausias padarelis, niekos jis tau blogo nepasakys, visad myles tave, lauks griztancio.


Moteriai turbut tikrai geriau nei belekoks vyras.