1

Tema: Plaukų cheminis sušukavimas

Ką galvojate apie tokį nenatūralų būdą užriesti plaukučius?
Ar tai tikrai labai kenkia plaukų struktūrai?
Aš dariausi sušukavimą nuo 14metų kokius gal 5 kartus smile
Dabar gal jau 2 metus nesidarau, bet planuoju šį pavasarį vėl pasidaryti, nes tai yra ir gražu ir patogu: nereiia plaukų kas antrą dieną plauti, bandyti stilingai sušukuoti ir pan..
Jie patys gulasi gražiai.

2

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

nesu tikra, kad tai labai gera priemone.. aisku, laikai keiciasi, cheminis susukavimas tobuleja, bet ar verta gadinti plaukus del kazkokiu garbanu??

3

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

Citata: "Atskira problema yra plaukų cheminis sušukavimas ir dažymas. Šių procesų metu dažniausiai yra pažeidžiama plauko struktūra - pirmu atveju cheminėmis medžiagomis plaukus fiksuojant, antru - suardant ir pakeičiant natūralius plaukų spalvinius pigmentus. Abiem atvejais naudojamos stipriai veikiančios plaukų struktūrą medžiagos - polimerai, alkoholiai, esteriai, eteriai, peroksidai ir t.t..."
Paimta is cia...

4

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

na...aš suprantu, kad nelabai čia sveika palaukams. bet juk tai taip patogu...ech ;D

5

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

na tik reikia siokiu tokiu priemoniu nuo plauku sausejimo bent man reikejo,as dariausi chemini visai patiko

6

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

as nuo 16 metu darau chemini sušukavima, ir sutinku su tavim Jolanta:) tai labai patogu ir grazu;)

7

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

wink o kokiu priemoniu reikia? Na, iskyrus specialuji sampuna ir balzama, nes tai jau suprantama.

8

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

Kai darysi chenimi paklausk kirpejos, tikrai patars kas tau geriausia bus! smile

9

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

noreciau ir as to susukavimo...  grazu man:) patinka banguoti plaukiukai.. ypac, kai jie tinka.. bet labai daug minusu tai turi musu plaukams.. todel.. nesidarysiu..

10

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

kai pasidarai chemini susukavima, tai jokiu budu nesidazykite plauku, nes tai dar labiau kenke...man taip buvo;(

11

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

Na va, jau padariau ta chemini. Tik pries tai kirpeja puse plauku nukirpo ;D bet vis tiek grazu man.

12

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

labai kenkia plaukam jie lb slenka ir darosi pazeidzemi

13

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

geriau cheminio nesidaryti .... sad

14

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

ir as esu isbandzius chemini sukavima... iskart pakeicia zmogu ir isties graziai atrodo bei patogu smile bet tik labai nervina kai plaukai atauga ir tada gaunas puse tiesiu plauku,puse garbanotu...

15

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

Kad kenkia tai tikrai,bet ne akmens amziui gyvenam:) yra gi visokiu priemoniu plaukam stiprint ir t.t.....O kai atauga truputi,tai reikia 5min ilgiau prie veidrodzio pastoveti ir nera jokiu problemu;)

16

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

as nuo 11 m darausi scemini tevai liaidcia darausi kiekviena vasara ir deduosi lb stipru kad jis isliktu iki kito sezono ir kazkaip nepastebejau kad mano plaukai kestusi, jie tik garbanojasi bet nei labiau slenka neijplonesni ar riebus , neij isauseja

17

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

Norint tuerti sveikus plaukus erkia palaikyti naturaluma, taciau echh tos moterys.. Juk grozis reikalauja auku. Taip sakoma. smile

18

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

man tai kirpeja sake kad jei pasidaryciau chemini tai plauku galiukai po biski nutrupetu ir is ilgu plauku š liktu... hmm tai tiesa? nenoriu as trumpu plauku, taciau ziauriai noriu garbanotu... smile))

19

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

na siaip tai kirpeja nesakytu taip,jei butu melas. Juk kirpejai kaip tik geriau,kad darysies chemini,gi ji uz tai pinigus gauna. Bet va saunu,kad visalaik tos kirpejos sulaiko nuo kazkokiu drastisku priemoniu smile

20

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

dariausi kazkada pries 4 metus... iki siol plaukai neatsigauna, issauseje ir luzineja, vienintele iseitis nukirpti,  o kirptis trumpai nenoriu...