21

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

Santa, 22 parašė:

dariausi kazkada pries 4 metus... iki siol plaukai neatsigauna, issauseje ir luzineja, vienintele iseitis nukirpti,  o kirptis trumpai nenoriu...

Kaip liudnai nuskambejo... sad  nejaugi nera jokiu priemoniu pagerinti esamai situacijai?

22

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

seip tai labai labai nesveijka .. pati buvau pasidarius ... tai pasekmes yra , mano mama kirpeja ... tai zinau ka sakau ...

23

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

per savo 16 metu gyvenimele ne karto nedaziau plauku ir nedariau jokiu cheminu sushukavimu =]
jeigu kazka pradedi, tai reikia pastoviai po to priziureti ir t.t. tam uzsiimti tureciau laiko, bet butu gaila plauku. grazhu grazhu... galima aukotis, bet vis tiek ash priesh chemini sushukavima =]

24

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

niu garbanytes cool...ka kas besakytu,bet jos atrodo lb grazej ...o zinot kajp sakoma grozis reikalauja auku:p

25

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

Rasa, 17 parašė:

niu garbanytes cool...ka kas besakytu,bet jos atrodo lb grazej ...o zinot kajp sakoma grozis reikalauja auku:p

na gal ir reikalauja,bet jau ne tokiu...plaukai issauseja kaip kazkas sake,isluzineja,pasidaro siurkstus...
tai kas is to?
viena saw pabusi grazi o visa kita likusi gyvenima atrodysi lyg katik is miego pabudusi su nesukuotais plaukais....drauge sake...

26

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

as chemini susukavima darau jau gal 4metai;]]

27

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

oi, as tokiais dalykais neuzsiimciau :::a03 nes tai plauku gadinimas :?

28

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

as jau nezinau kiek metu mano mama darosi chemini...bet tikrai dar pries mano gimima pradejo...pas ja lb geri plaukai,todel visai ju nenualino,visalaik pas ta pacia kirpeja savo lankosi,nzn,bet ji patenkinta...as pati kol kas tokio dalyko nebandau daryti,nes man jo ir nesinori....

29

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

as pati esu kirpeja ir galiu patart,kad graziausis cheminis atrodis jai darisi ant naturaliu pluku ,,aisku jai gera kirpeja bus ir nesudegins plaukus ,ka dazniusia buna toks dalikas,,,

30

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

Mila, 31 parašė:

as pati esu kirpeja ir galiu patart,kad graziausis cheminis atrodis jai darisi ant naturaliu pluku ,,aisku jai gera kirpeja bus ir nesudegins plaukus ,ka dazniusia buna toks dalikas,,,

niu spėju, kad nelabai gera kirpėja - kitaip nepatartum darytis cheminį. Dariau vienąkart gyvenime ir paskutinį - skirtumas tarp cheminių garbanų ir natūralių pernelyg didelis. Jeigu pas ką nors arklio uodegos ašutai ant galvos, tai gal cheminis niekada nepakenks, bet normalų plauką tai gadina ir stipriai - ilgai laukiau, kol jis man "nuaugo" ir nusikirpo, ir liko sveikas, švelnus ir gražus plaukas.
Šiais laikais jau yra aibė priemonių ne cheminėms garbanoms suformuot... smile

31

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

mano nuomone yra tiesiog zmoniu kuries tay tinka...
pati ir noreciau ;]

32

Re: Plaukų cheminis sušukavimas

siabas kaip tai senamadiska..............nera nieko baisiau uz nusiurusius chemijos nukankintys plaukus............galiukai issisakoje,spalva blanki.......nea,visiska priesininke,niekada nebijojau ir nebijau eksperimentuoti,stilinga sukuosena visada padarys moteri isskirtine