1

Tema: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

Vat guli tu pleze, o is juros pareina pas tave tos kreivos kojos. I ka vyrai pirmiausia ziurit pas moteri? As pirma ziuriu ar grazus uzpakaliukas, ne kudas, ne storas. Kad kai ant 4 atsistos, kad nebutu kaulai aptempti oda, arba lasiniai kabantys. Kad butu graxus apvalutis. Poto ziuriu i kojas, kad butu ligios, smile kaip pas jus? smile

2

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

Sergio parašė:

Vat guli tu pleze, o is juros pareina pas tave tos kreivos kojos. I ka vyrai pirmiausia ziurit pas moteri? As pirma ziuriu ar grazus uzpakaliukas, ne kudas, ne storas. Kad kai ant 4 atsistos, kad nebutu kaulai aptempti oda, arba lasiniai kabantys. Kad butu graxus apvalutis. Poto ziuriu i kojas, kad butu ligios, smile kaip pas jus? smile

taigi pats rasei kad turi zmona) kaip galima i svetimas moteris ziureti?) tai nuodeme) jei rimtai is pradziu ziuriu i kojas paskui ziuriu ar liekna paskui i krutine paskui i veida taciau viskam uztenka vieno zvilgsnio kad nustatyti ar moteris yra grazi. storos ir apkunios nepatinka. geriau per daug liekna negu per daug stora. kreivos kojos visiskai netrukdo jeigu jos lieknos ir grazios tegu buna kreivos) patiks ir tokios. dar pamirsau pasakyti kad turi buti ilgaplauke

3

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

kad guli pliaze ir nuogos kojos pareina tai dar nieko. as viena karta uzsienyje guliu pliaze ir dvi musulmones tiesiai is juros pareina o jos maudosi visiskai su rubais taip negraziai atrodo kai islipa is juros ir nuo tu slapiu ilgu drabuziu vanduo teka
dar yra drasiu moteru kurios maudosi tik su kelnaitemis ir net neuzdengia kruties tai nors yra i ka paziureti
o viena karta uzsienyje nuejau i nudistu papludimi tai gejus prisikabino taip priejo ir tiesiai pasake kad yra gejus ir kad kviecia mane pas save i buta. tai teko mandagiai paaiskinti kad tokie santykiai nedomina

4

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

kreivos, nes gerai uzvercia kojas, iskreiveja palaipsniui.. patinka man  big_smile

5

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

koks skirtumas kojos-tiesios ar kreivesnes,jum tik atrodo kad renkates,o renkasi moterys:::044:::044:::044

6

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

koks skirtumas tos koju formos,kojas rasi,o proto ar veido-ne,dazniausiai taip ir buna!!!

7

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

Humanoidas Vilius parašė:

koks skirtumas kojos-tiesios ar kreivesnes,jum tik atrodo kad renkates,o renkasi moterys:::044:::044:::044

As irgi pastebejau. Cia tokiu baidykliu yra, o laukia jos superiniu vyruku is virseliu, tik deja, tiem vyrukam tokios nerupi... smile

8

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

Sergio parašė:

I ka vyrai pirmiausia ziurit pas moteri? As pirma ziuriu ar grazus uzpakaliukas, ne kudas, ne storas. Kad kai ant 4 atsistos, kad nebutu kaulai aptempti oda, arba lasiniai kabantys. Kad butu graxus apvalutis. Poto ziuriu i kojas, kad butu ligios, smile kaip pas jus? smile

Skaitant tavo kriterijus ir matant tavo nuotrauka sunku nesijuokti nes pradedi suprasti kad pats saves veidrodyje kaip ir nematai.kodėl vertindamas kita  nepagalvoji kad jis irgi tave vertina.:::045

9

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

gedukas parašė:
Sergio parašė:

I ka vyrai pirmiausia ziurit pas moteri? As pirma ziuriu ar grazus uzpakaliukas, ne kudas, ne storas. Kad kai ant 4 atsistos, kad nebutu kaulai aptempti oda, arba lasiniai kabantys. Kad butu graxus apvalutis. Poto ziuriu i kojas, kad butu ligios, smile kaip pas jus? smile

Skaitant tavo kriterijus ir matant tavo nuotrauka sunku nesijuokti nes pradedi suprasti kad pats saves veidrodyje kaip ir nematai.kodėl vertindamas kita  nepagalvoji kad jis irgi tave vertina.:::045

Pasijuok, pasijuok, pats nuotraukos nesidedi turbut todel, kad esi koks begemotas, arba botanas, gal liurbiukas?  Cia vyram klausimas, ne gejams, tad ne i tema smile

10

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

gedukas parašė:

Mielas mano nuotraukos nebuvimas tai tik atgivenes stereotipas.bet už tat ramu kad kažkoks asilas matantis tik save neaptarinės mano koju kreivumo.Kalbant apie vyriškuma tai ar pats bent **** turi nes iš tavo temu kyla iš vis klausimas ar tik vyriškos mašnos turinys nespaudžia tamstai smegenu.:::822

Jei ne manotemos, tai visi cia is nuobudulio mirtu. Pas man 2 vaikai, tai manai as juos su kuo gaminau? O gal tu anatomijos neismanai? O jeo pas pana kojos kreivos- ji mane juokina. Ji stovi su savo kreivom kojom fotkinas i veidrodzius, vietoj kad uz 3,500€ issitiesint kojas wink

11 (redagavo gedukas 2015-06-18 10:22)

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

Kad du vaikus augini tai -pagirtina-tikras tėvas esi.Bet apie žmoniu ydas ir trukumus gali ir tyliai pats sau pamastyti nes ne duok dieve,esi dar jaunas žmogus, reiks tas kojas dukrai tiesinti.:::b37
P.S.Nesi tu nei jėzus kristus nei jo tėvas dievas ir turbūt nereikia tau žmonijos gelbėti ja įžeidinėjant.

12

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

gedukas parašė:

Kad du vaikus augini tai -pagirtina-tikras tėvas esi.Bet apie žmoniu ydas ir trukumus gali ir tyliai pats sau pamastyti nes ne duok dieve,esi dar jaunas žmogus, reiks tas kojas dukrai tiesinti.:::b37
P.S.Nesi tu nei jėzus kristus nei jo tėvas dievas ir turbūt nereikia tau žmonijos gelbėti ja įžeidinėjant.

Tai as jai ir istiesinsiu, tai yra sumokesiu uz operacija, tai juk normalu wink

13

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

pirma i papus, tada i veida, i kojas, sikna ir galiausiai bendras vaizdas smile

14

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

kartais pamastau, kuo kvailesne tema sukurta, tuo kvailesni komentara reikia palikti. bet si karta pasakysiu is ties ka manau.. ale dzin man tos kreivos kojos. ir didelis dzin..

15

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

Cia man rimtai idomu, i ka pirma ziuri vyrai, nes visi skirtingi juk smile Butu gerai, jei tiesiai i tema rasytu, ka ziuri pirma ir taip eileskuma smile

16

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

http://img0.liveinternet.ru/images/atta … 9q__1_.jpg

17

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

1 ar 2 variantas graziau? smile

18 (redagavo Tomas 2015-06-18 15:21)

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

Man abi nepatinka. Per vidurį tarp tų būtų gerai smile Vienos per daug į išorę, kitos per daug į vidų smile

19

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

net negaliu pasirinkti) abi kojos grazios

20 (redagavo gedukas 2015-06-18 18:53)

Re: kreivakojes paneles. ka vyrai mastat?

Jo jo jei dar aukštakulnius žudikus uždėjus ir vienai ir kitai plius pamokius kaip turi vaikščioti net neatskirtum.:::045:::045