1

Tema: filosofines citatos merginu anketose

nu ka pradedam nauja tiema. daznai pastebiu kad merginu anketose skyrelyje "apie save" vietoj aprasymo buna prikista ivairiu filosofiniu citatu. klausimas vyrams: ar jus skaitote visas filosofines citatas kuriu prirasyta merginu anketose? klausimas moterims: nu kam jus tempiate visas internetines siuksles is viso interneto pas save i anketa? cia tam kad pasirodyti kokia as protinga ir issilavinusi? ar jus neturite savu minciu kad parasyti anketoje? butinai copy-paste is interneto? juk tam proto daug nereikia kad padaryti copy-paste. o gal tam kad parodyti kokia jus dvasiskai issivysciusi butybe esat ir kad visi vyrai primityvus ir tik jus viena apsisvietusi ir prisikaiciusi? o labiausiai pazengusios copypastina i anketa citatas angliskai arba kitokia uzsienio kalba. cia jos tarsi nori pasakyti vyrams kad jos labai auksto lygio jos moka net uzsienetiskai o vyrai prasciuomene ir vyrams nesuprasti jos anketoje sukeverzoto anglisko sakinio. nu ka mergos kam jus taip elgiates?  ar jau nebezinot kaip ispindeti?

2

Re: filosofines citatos merginu anketose

Konstantinas parašė:

nu ka pradedam nauja tiema. daznai pastebiu kad merginu anketose skyrelyje "apie save" vietoj aprasymo buna prikista ivairiu filosofiniu citatu. klausimas vyrams: ar jus skaitote visas filosofines citatas kuriu prirasyta merginu anketose? klausimas moterims: nu kam jus tempiate visas internetines siuksles is viso interneto pas save i anketa? cia tam kad pasirodyti kokia as protinga ir issilavinusi? ar jus neturite savu minciu kad parasyti anketoje? butinai copy-paste is interneto? juk tam proto daug nereikia kad padaryti copy-paste. o gal tam kad parodyti kokia jus dvasiskai issivysciusi butybe esat ir kad visi vyrai primityvus ir tik jus viena apsisvietusi ir prisikaiciusi? o labiausiai pazengusios copypastina i anketa citatas angliskai arba kitokia uzsienio kalba. cia jos tarsi nori pasakyti vyrams kad jos labai auksto lygio jos moka net uzsienetiskai o vyrai prasciuomene ir vyrams nesuprasti jos anketoje sukeverzoto anglisko sakinio. nu ka mergos kam jus taip elgiates?  ar jau nebezinot kaip ispindeti?

nu jo as irgi manau labai juokingai rasyti angliskai gyvenant lietuvoje , arba feisbuko postai angliskai, kai visi draugai lietuviai smile))

3

Re: filosofines citatos merginu anketose

Geras pastebėjimas! Bet tai ka daryt kai dviejų žodžių madam nesuriša? Kad kvaila nepasirodyt, ji į anketą copy-paste kokios mandros filosofijos ir "stato" iš savęs nerealią...  ech tos statybininkės... :::021:::021:::021:::021

4 (redagavo Darius 2015-06-24 17:21)

Re: filosofines citatos merginu anketose

nu ka pradedam nauja tiema

Modestas parašė:

neskaitau, iškart išjungiu, nes mane **** copy paste žinutės iš interneto ar filosofų, tai proto tikrai neprideda nei vienai. Jau geriau savo kokį kozirį šautų sugalvotą, nei kažkokias pievas rašyt, ar gyvent, ar tikėt, **** kam jos reikalingos. būkit truputį įdomesnės, o ne knygos, bibliotekos, čia mintys, filosofijos, čia "imkit mane ir skaitykit" big_smile visada žavi natūralumas iš žmogaus vidaus, o ne šūdai iš interneto platybių, lygiai taip pat kaip ir pasenusius anekdotus, tuos pačius posakius ir kitą š kasdien postina eilinės ieškok narės, įsijungi ir vimdo nuo tuščių būtybių big_smile

as taip pat, isimtys - jei tiekstas trumpas yr jei pradzia tokia kur matos kad ne koks nusypieziejimas, o kazkas idomiesnio. Nies viena kyta cytata yra niebloga

5

Re: filosofines citatos merginu anketose

Danielius kur programos vinys.Nejaugi jau reikia atsiklausti kas turi būti parašyta anketoje.Manau kiekvieno reikalas ką rašo jei tau tai nepatinka pereini į kitą anketa.kurį tau patinka.

6

Re: filosofines citatos merginu anketose

siaip jau kai paskaitau forumo temas, tai tiek vyru neapykantos moterims. pas mane nera jokiu citatu, bet as esu skaiciusi patarimus kaip susikurti anketa ir ten buvo pasiulymu isideti tas citatas. neva tas paskatins pradeti pazinti, uzkabins, patrauks demesi ir kazkaip panasiai. tai gali buti, kad tos moteriskes prisiskaite patarimu, noredamos jusu demesi patraukti, o cia jau neapykantos pliupsnis ir vyru pazeminimas izvelgiamas.

7

Re: filosofines citatos merginu anketose

Rudaakė parašė:

siaip jau kai paskaitau forumo temas, tai tiek vyru neapykantos moterims. pas mane nera jokiu citatu, bet as esu skaiciusi patarimus kaip susikurti anketa ir ten buvo pasiulymu isideti tas citatas. neva tas paskatins pradeti pazinti, uzkabins, patrauks demesi ir kazkaip panasiai. tai gali buti, kad tos moteriskes prisiskaite patarimu, noredamos jusu demesi patraukti, o cia jau neapykantos pliupsnis ir vyru pazeminimas izvelgiamas.

o gal geriau parasyti grazu prisistatyma apie save savo paties zodziais. aprasyti save savo amziu savo pomegius savo gyvenimo buda ir parasyti kokio vyro ieskai. ir tai daug labiau pades susipazinti suteiks vyrui daugiau informacijos apie tave kad galetu pradeti bendravima. o tuos patarimus moteriskose zurnaluose raso tokios pacios nukvakusios bobos ir tie patarimai irgi copy-paste is uzsienio zurnalu i lietuviskus. ir kadangi tie patarimai yra vertimas is uzsienio ten yra labai stiprios feministines tendencijos ir ju uzsienetiska tikrove neatitinka lietuviskos realybes. tai kad pries skaitydama patarimus atkreipk demesi i informacijos saltini

8 (redagavo Rudaakė 2015-06-25 16:41)

Re: filosofines citatos merginu anketose

Konstantinas parašė:
Rudaakė parašė:

siaip jau kai paskaitau forumo temas, tai tiek vyru neapykantos moterims. pas mane nera jokiu citatu, bet as esu skaiciusi patarimus kaip susikurti anketa ir ten buvo pasiulymu isideti tas citatas. neva tas paskatins pradeti pazinti, uzkabins, patrauks demesi ir kazkaip panasiai. tai gali buti, kad tos moteriskes prisiskaite patarimu, noredamos jusu demesi patraukti, o cia jau neapykantos pliupsnis ir vyru pazeminimas izvelgiamas.

o gal geriau parasyti grazu prisistatyma apie save savo paties zodziais. aprasyti save savo amziu savo pomegius savo gyvenimo buda ir parasyti kokio vyro ieskai. ir tai daug labiau pades susipazinti suteiks vyrui daugiau informacijos apie tave kad galetu pradeti bendravima. o tuos patarimus moteriskose zurnaluose raso tokios pacios nukvakusios bobos ir tie patarimai irgi copy-paste is uzsienio zurnalu i lietuviskus. ir kadangi tie patarimai yra vertimas is uzsienio ten yra labai stiprios feministines tendencijos ir ju uzsienetiska tikrove neatitinka lietuviskos realybes. tai kad pries skaitydama patarimus atkreipk demesi i informacijos saltini

skaityti galima viska ir net nesuku galvos is kur paimta, tiesiog perskaitau. as asmeniskai ziuriu kritiskai i tokius patarimus, nes realybeje jie neveikia. is tikro jus vyrai savo anketas sukuriat bele kaip. jeigu rasot kazka, tai tiek klaidu pridarot, net neperskaitot. apie kazkoki prisistatyma vyriskoj anketoje isvis neverta tiketis. tuo labiau, kad bus nuotrauka isvis. jei bus tai dazniausiai kokia is papludimio su plavkem juros fone. tai kas yra nukvakes ir apgailetinas siuo atveju? jos bent stengiasi susikurti anketa, kad ir ne visai gerai tai padaro, o jus dazniausiai net pacios anketos iki galo neuzpildot, jei puslapis to nereikalauja. mano pacios anketa tapo minimalistine po to, kai pastebejau kaip tie prisistatymai niekam neidomu. ju paprasciausiai niekas neskaito, nors ir surasai itin trumpai. taip, kad kritiskai apsiziurekit pradzioje i save, paskui kitus kritikuokit. issiliejau, nors dazniausiai esu taiki forumuose. :::010

9

Re: filosofines citatos merginu anketose

Kai negali davo nieko issakyt, kas belieka, kaip paimt kito zmogaus citatas smile

10

Re: filosofines citatos merginu anketose

Rudaakė parašė:

skaityti galima viska ir net nesuku galvos is kur paimta, tiesiog perskaitau. as asmeniskai ziuriu kritiskai i tokius patarimus, nes realybeje jie neveikia. is tikro jus vyrai savo anketas sukuriat bele kaip. jeigu rasot kazka, tai tiek klaidu pridarot, net neperskaitot. apie kazkoki prisistatyma vyriskoj anketoje isvis neverta tiketis. tuo labiau, kad bus nuotrauka isvis. jei bus tai dazniausiai kokia is papludimio su plavkem juros fone. tai kas yra nukvakes ir apgailetinas siuo atveju? jos bent stengiasi susikurti anketa, kad ir ne visai gerai tai padaro, o jus dazniausiai net pacios anketos iki galo neuzpildot, jei puslapis to nereikalauja. mano pacios anketa tapo minimalistine po to, kai pastebejau kaip tie prisistatymai niekam neidomu. ju paprasciausiai niekas neskaito, nors ir surasai itin trumpai. taip, kad kritiskai apsiziurekit pradzioje i save, paskui kitus kritikuokit. issiliejau, nors dazniausiai esu taiki forumuose. :::010

o tai kuom tau bloga vyro nuotrauka su plavkem prie juros? kaip tik gali ivertinti vyro kuna ir plavkiu turini. moterys dazniausiai deda nuotraukas is atostogu kur nors is siltuju krastu. ir jos taip sabloniskai atrodo. ziurint i nuotraukas net gali atspeti kurioj vietoj nusifotkinta. o dar blogiau jeigu deda nuotrauka su savo vaiku. manai kad vyrams labai idomu ziureti i moters vaika? prisistatimas anketoje yra kaip ir butinas bet sis tinklapis nera pagrindinis kuriam sedziu todel ir nerasiau prisistatimo. kitoj anketoj bandziau ekspirementuoti ir rasyti skirtingo turinio prisistatimus vienam bandziau apsimesti kad esu marozas kitam kad esu inteligentas ir priejau isvados kad gali bet ka rasyti merginoms svarbiausia tik grazus snukutis. bet ir apsimesti nesinori. todel nusprendziau likti savimi ir jeigu merginai kazkas nepatinka tai cia jos problemos

11

Re: filosofines citatos merginu anketose

Rudaakė parašė:
Konstantinas parašė:
Rudaakė parašė:

siaip jau kai paskaitau forumo temas, tai tiek vyru neapykantos moterims. pas mane nera jokiu citatu, bet as esu skaiciusi patarimus kaip susikurti anketa ir ten buvo pasiulymu isideti tas citatas. neva tas paskatins pradeti pazinti, uzkabins, patrauks demesi ir kazkaip panasiai. tai gali buti, kad tos moteriskes prisiskaite patarimu, noredamos jusu demesi patraukti, o cia jau neapykantos pliupsnis ir vyru pazeminimas izvelgiamas.

o gal geriau parasyti grazu prisistatyma apie save savo paties zodziais. aprasyti save savo amziu savo pomegius savo gyvenimo buda ir parasyti kokio vyro ieskai. ir tai daug labiau pades susipazinti suteiks vyrui daugiau informacijos apie tave kad galetu pradeti bendravima. o tuos patarimus moteriskose zurnaluose raso tokios pacios nukvakusios bobos ir tie patarimai irgi copy-paste is uzsienio zurnalu i lietuviskus. ir kadangi tie patarimai yra vertimas is uzsienio ten yra labai stiprios feministines tendencijos ir ju uzsienetiska tikrove neatitinka lietuviskos realybes. tai kad pries skaitydama patarimus atkreipk demesi i informacijos saltini

skaityti galima viska ir net nesuku galvos is kur paimta, tiesiog perskaitau. as asmeniskai ziuriu kritiskai i tokius patarimus, nes realybeje jie neveikia. is tikro jus vyrai savo anketas sukuriat bele kaip. jeigu rasot kazka, tai tiek klaidu pridarot, net neperskaitot. apie kazkoki prisistatyma vyriskoj anketoje isvis neverta tiketis. tuo labiau, kad bus nuotrauka isvis. jei bus tai dazniausiai kokia is papludimio su plavkem juros fone. tai kas yra nukvakes ir apgailetinas siuo atveju? jos bent stengiasi susikurti anketa, kad ir ne visai gerai tai padaro, o jus dazniausiai net pacios anketos iki galo neuzpildot, jei puslapis to nereikalauja. mano pacios anketa tapo minimalistine po to, kai pastebejau kaip tie prisistatymai niekam neidomu. ju paprasciausiai niekas neskaito, nors ir surasai itin trumpai. taip, kad kritiskai apsiziurekit pradzioje i save, paskui kitus kritikuokit. issiliejau, nors dazniausiai esu taiki forumuose. :::010

Na del plavkiu, tai kazkaip nedaug tokiu cia mates, o vat panu su suknelem, kad net triusikai matosi daug, buna ir pacios su triusikais fotkinasi. Ar tai neapgailetina?
As pavyzdziui neuzpildau anketos del siu priezasciu  - 1.kam bus idomu, tas paklaus ir suzinos. 2.nesiruosiu kaip jus merginos rasyt - ''skaityk anketa''. Ne su anketa bendraujama, o enciklopediju apie save kokia fainuole esi kiekviena gali prirasyt.
Uztenka parasyt ko ieskai ir tiek, o visa kita jau private.

12

Re: filosofines citatos merginu anketose

Jeigu citata iš žmogaus perskaitytos knygos, tai gal ir nieko. Bet jei internete susiranda, nežino tos citatos konteksto ir įkala pas save, tai man kvailai atrodo. Bet kaip taisyklė, ten kur citatos, ten ir nuotraukos su išriestu užpakaliu ir sukelta krutine.

13

Re: filosofines citatos merginu anketose

panos su triusikais --dar kentėti galima...žinoma Jūs jauni į jaunus ir dairotės.aš diedas senas tik akį užmetu į tas triusikuotas, o bendrauju su beveik vienąamžiomis ---KLAIKU kada 40m ( tipo) įkelia savo apnuogintų kūnų foto ...ant sofutės ,riebalai virsta lauk ,isiskečiojusios ir galu gale frazės iš filosofinio romano...jumoras butu jei nebutu taip šlykštu( o pasirodo užkalbinta pareiškia -už bendravimą susimokėk....tai ar Jūsų neimtu pyktis....

14

Re: filosofines citatos merginu anketose

Arūnas parašė:

panos su triusikais --dar kentėti galima...žinoma Jūs jauni į jaunus ir dairotės.aš diedas senas tik akį užmetu į tas triusikuotas, o bendrauju su beveik vienąamžiomis ---KLAIKU kada 40m ( tipo) įkelia savo apnuogintų kūnų foto ...ant sofutės ,riebalai virsta lauk ,isiskečiojusios ir galu gale frazės iš filosofinio romano...jumoras butu jei nebutu taip šlykštu( o pasirodo užkalbinta pareiškia -už bendravimą susimokėk....tai ar Jūsų neimtu pyktis....

kokie ikainiai uz bendravima su 40 metem?) siaip irgi ima pyktis kai 40 metes bando parduoti savo nusidevejusi kuna. o pati vyriausia kuri bande teikti tokias paslaugas buvo 57 metu) jau galvoju tokioms i pensija reikia eiti o jos dar bando is lytiniu paslaugu uzsidirbti

15

Re: filosofines citatos merginu anketose

jei bus tai dazniausiai kokia is papludimio su plavkem juros fone

nu jau tikrai nieko cia blogo nematau taip det. Ir pacios taip pat deda ir taip pat nieko blog nematau.

o dar blogiau jeigu deda nuotrauka su savo vaiku. manai kad vyrams labai idomu ziureti i moters vaika?

kaip tik gerai, ne del ziurejimo i vaika, bet del to kad atkreipt demesi kad ji apskritai ji turi.

16

Re: filosofines citatos merginu anketose

ne, geriau vaiko foto nereiketu det..  anketoj nurodyt, kad turi vaiku ir tiek..  vaikas yra vaikas, kam ji det i pazinciu puslapi?

17

Re: filosofines citatos merginu anketose

Sakyčiau bando kažkuo žvejot, bet nemanau, kad "kimba" wink

18

Re: filosofines citatos merginu anketose

profesoriux parašė:

ne, geriau vaiko foto nereiketu det..  anketoj nurodyt, kad turi vaiku ir tiek..  vaikas yra vaikas, kam ji det i pazinciu puslapi?

tai neskaitau taip smulkiai tos anketos, o nuotraukas paziuriu dazniau tikrai, ir vaika lengviau pastebesi

19

Re: filosofines citatos merginu anketose

Evaldas parašė:

Bet kaip taisyklė, ten kur citatos, ten ir nuotraukos su išriestu užpakaliu ir sukelta krutine.

Kažkaip keista taip bjauriesi riestu užpakaliu ir sukelta krūtine kad net tik jas ir matai.Kažkoks naujas bjaurėjimosi būdas - nemanai.:::045

20

Re: filosofines citatos merginu anketose

gedukas parašė:
Evaldas parašė:

Bet kaip taisyklė, ten kur citatos, ten ir nuotraukos su išriestu užpakaliu ir sukelta krutine.

Kažkaip keista taip bjauriesi riestu užpakaliu ir sukelta krūtine kad net tik jas ir matai.Kažkoks naujas bjaurėjimosi būdas - nemanai.:::045

cia europines tendencijos. vyrai zavisi vyrais o i moteris ziuri su pasibjaurejimu)