1

Tema: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Ar pritariate tam? Nes sprendziant is sio forumo, tai cia nesubrendusiu 100 %

2 (redagavo Valdas 2015-06-26 17:15)

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Lytiškai subręsta greičiau smile O protas - ieškok nuo 40 smile

3

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

lygiai ta pati galima pasakyti apie dauguma vyru, kad subrendo tik lytiskai. :::010

4 (redagavo Valdas 2015-06-26 17:30)

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Čia apie kokio amžiaus vyrus? smile

Kada vyrai subręsta protiškai? Ir kada moterys subręsta protiškai?

5

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

O tu jau subrendęs spręsti iš kelių elektroninių pasisakymų apie žmones? Brandumo levelis tiesiog nuostabus..

6

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Na protiskai subresta sunku pasakyti kas. Bet bunant siame portale pastebima, kad merginos ilgai dar vaikysteje uzsibuna.

7 (redagavo Valdas 2015-06-26 17:53)

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Saulius parašė:

O tu jau subrendęs spręsti iš kelių elektroninių pasisakymų apie žmones? Brandumo levelis tiesiog nuostabus..

Mėgsti užsipulti žmogų smile Geriau pulk temą, apie kurią rašoma. Čia gi ne apie mane smile

8

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

o ka reiskia protinis subrendimas ?

9

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Pasikeitusį mąstymą, elgesį. Iš vaikiško, iš paaugliško, į suaugusio žmogaus.

Pagal vieną teoriją subrendusio žmogaus pradžia yra 41,5 metai.

10 (redagavo Darius 2015-06-26 18:23)

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

suaugusio žmogaus

cia kada jau nebezaidzia kompiuteriniu zaidimu? nesidrasko su masina?

11

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Darius parašė:

suaugusio žmogaus

cia kada jau nebezaidzia kompiuteriniu zaidimu? nesidrasko su masina?

as iki siol zaidziu) tai reiskia kad dar nesubrendes)

12

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Lytiskai lb anksti subresta. 12-14 jau permiega ne su vienu. O protu, tik bunant 50 metu, suprast pradeda, kokios gi jos buvo kvailes...

13

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Sergio parašė:

Lytiskai lb anksti subresta. 12-14 jau permiega ne su vienu. O protu, tik bunant 50 metu, suprast pradeda, kokios gi jos buvo kvailes...



o tu matyt supranti viska anksciau :)ir 14 tu nepermiegojai ne suviena, ne del to ,kad esi aukstos morales ,o del to,kad niekas nedave..bepygu varyt vieniems ant kitu.o jai permiegojai tai ir kalbet tau nera apie ka big_smile
ponaitis,jai tu cia,nekalbek apie uzsibuvima vaikysteje.:Dpasitaiko cia viena kita nevykusi,bet tikrai ne taip kaip jus cia rekiat-kad visos.

14

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

miegoti su 14-metem tai nusikaltimas)

15

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Na, ištikrųjų tai visokių būna merginų. Teigti, kad visos yra nesubendusios yra nekorektiška. Tik man labai įdomu pagal ką jūs vertinat subrendusi mergina ar ne? Nes tema vėl kaip nuoskaudų liejimas visam pasauliui

16

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Kristina parašė:

Tik man labai įdomu pagal ką jūs vertinat subrendusi mergina ar ne?

jeigu duoda reiskia kad jau subrendo. kitais atvejais dar reikia pribresti)

17

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

alekas parašė:
Sergio parašė:

Lytiskai lb anksti subresta. 12-14 jau permiega ne su vienu. O protu, tik bunant 50 metu, suprast pradeda, kokios gi jos buvo kvailes...



o tu matyt supranti viska anksciau :)ir 14 tu nepermiegojai ne suviena, ne del to ,kad esi aukstos morales ,o del to,kad niekas nedave..bepygu varyt vieniems ant kitu.o jai permiegojai tai ir kalbet tau nera apie ka big_smile
ponaitis,jai tu cia,nekalbek apie uzsibuvima vaikysteje.:Dpasitaiko cia viena kita nevykusi,bet tikrai ne taip kaip jus cia rekiat-kad visos.

nifiga nesupratau smile

18

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Konstantinas parašė:
Kristina parašė:

Tik man labai įdomu pagal ką jūs vertinat subrendusi mergina ar ne?

jeigu duoda reiskia kad jau subrendo. kitais atvejais dar reikia pribresti)

Žinoma, kokių daugiau atsakymų iš jūsų giminės sulauksi. Jei gyvenimo rodiklis vienintelis - SEKSAS, tai man jūsų visų gaila

19

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Kristina parašė:
Konstantinas parašė:
Kristina parašė:

Tik man labai įdomu pagal ką jūs vertinat subrendusi mergina ar ne?

jeigu duoda reiskia kad jau subrendo. kitais atvejais dar reikia pribresti)

Žinoma, kokių daugiau atsakymų iš jūsų giminės sulauksi. Jei gyvenimo rodiklis vienintelis - SEKSAS, tai man jūsų visų gaila

negalvok kad vyrai tokie primityvus. as specialiai parasiau sia zinute kad isprovokuoti tave. taip ir zinojau kad tu i sia zinute atrasysi. jus vyresnes moterys visos reaguojat i panasius dirgiklius ir visos tokios panasios. kad jus isprovokuoti uztenka tik parasyti kiek grubesne ir tiesmukiska fraze apie seksa na dar apie alkoholi ir tada jau prasideda

20

Re: Ar tikrai jos subresta greiciau?

Konstantinas parašė:
Kristina parašė:
Konstantinas parašė:

jeigu duoda reiskia kad jau subrendo. kitais atvejais dar reikia pribresti)

Žinoma, kokių daugiau atsakymų iš jūsų giminės sulauksi. Jei gyvenimo rodiklis vienintelis - SEKSAS, tai man jūsų visų gaila

negalvok kad vyrai tokie primityvus. as specialiai parasiau sia zinute kad isprovokuoti tave. taip ir zinojau kad tu i sia zinute atrasysi. jus vyresnes moterys visos reaguojat i panasius dirgiklius ir visos tokios panasios. kad jus isprovokuoti uztenka tik parasyti kiek grubesne ir tiesmukiska fraze apie seksa na dar apie alkoholi ir tada jau prasideda

Jei pasakytum normaliam kontekste, su normaliais argumentais, gal net ir nereiketu stenktis manes ar kitu provokuoti sitaip smile