21

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

blyn. tokie pusgalviai man pensijos tikrai neuzdirbs..

22 (redagavo Valdas 2015-06-29 09:22)

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Sergio parašė:

O kaip gi kitaip ? smile

Galiu pasakyti, kad šita tema buvo kaip netikėtas posūkis nuo paistalų prie esmės smile

23

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Kristis parašė:

Kai kas-miręs jau dabar,tik to nežino smile

Kas?

24

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Valdas parašė:
Sergio parašė:

O kaip gi kitaip ? smile

Galiu pasakyti, kad šita tema buvo kaip netikėtas posūkis nuo paistalų prie esmės smile

Cia viskas paistalai. O finalas vienas pas visus- patologoanatomas

25

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Taip žinoma. Psichinės ligoninės durys atviros visiems, o gydytojai aprašo pacientų elgesį, taip pat juos provokuoja išgaudami specialias reakcijas, bet. Mes visi mirsim. Tai koks skirtumas smile

26

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

mirsim ? :::m17

27

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

suprasti suprantam, bet nesitiki, nors tu ką. o dar sako, kad greit ateis laikas, kai gyvieji pavydės mirusiems.

vat tokios tad nuotaikos artėjant Mokslo ir žinių dienai beigi rudenėliui.

o kaip kolegos mano? smile

28

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Be abejo, supranta visi, o pajaucia tie, kurie yra ilgam neteke samones ar pns. Naturalu, kaip ir viskas sioje zemeje. Yra gimimas yra ir mirtis. Man idomu tai, kad ne viskas matoma akimis. Daug paslapciu zmones atskleide apie save. Is pradziu stebedami naminius gyvunus. Skaiciau, kad tik prijaukine naminius gyvunus ir pamate ju lytine sueiti, zmones suprato, kad moteris irgi per vyra pastoja, o ne mistiniu budu. Taip baigesi matriarchato era ir prasidejo patriarchatas. Dar ir siais laikais vienoje Afrikos gentyje zmones mano, kad moteris pastoja valgydama, todel jos valgo paslapciomis, jeigu nenori pastoti...
Taip ir su mirtimi ir dvasiniu pasauliu dar daug mistikos ir paslapciu.
Kai suprantam, kad reikes iseiti, tai dar labiau branginam gyvenima , jo dovanas, jo eigoje sutiktus gerus zmones.

29

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Amen.bus mums visiems! visi išsipi@inėja, o laikas: tik tak, tik tak...

30 (redagavo Marina 2017-08-29 22:04)

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Ismeskit mechaninius laikrodzius ir neliks tik - tak...
Buvo juk laikai, kai nebuvo nei veidrodziu, nei laikrodziu, net savo metu zmones neskaiciavo taip kaip mes.Gyveno ir tiek...:::008

31

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Marina parašė:

Ismeskit mechaninius laikrodzius ir neliks tik - tak...
Buvo juk laikai, kai nebuvo nei veidrodziu, nei laikrodziu, net savo metu zmones neskaiciavo taip kaip mes.Gyveno ir tiek...:::008

ekzistavo. Valge, ir dauginosi... nepainiok smile

32

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Oi, oi - "mirsim, užges protas..." Nu, ir kas..? Niekas nepasikeis. Visiems pochren. Daug ten to proto užges... Jei išmirtų visa šita svetainė nuo kokio čia pasigauto viruso, protui tik daugiau vietos atsirastų... Žmonija yra šlamštas.
Kad užbėgti už akių klausimams "tai kam tu pats gyveni", aš iškart atsakau, kad ne mums nuspręsti - kiek gyventi, kada mirti. Privalai ir tiek...

33 (redagavo mrfake 2017-08-29 23:23)

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Marina parašė:

Be abejo, supranta visi, o pajaucia tie, kurie yra ilgam neteke samones ar pns. Naturalu, kaip ir viskas sioje zemeje. Yra gimimas yra ir mirtis. Man idomu tai, kad ne viskas matoma akimis. Daug paslapciu zmones atskleide apie save. Is pradziu stebedami naminius gyvunus. Skaiciau, kad tik prijaukine naminius gyvunus ir pamate ju lytine sueiti, zmones suprato, kad moteris irgi per vyra pastoja, o ne mistiniu budu. Taip baigesi matriarchato era ir prasidejo patriarchatas. Dar ir siais laikais vienoje Afrikos gentyje zmones mano, kad moteris pastoja valgydama, todel jos valgo paslapciomis, jeigu nenori pastoti...
Taip ir su mirtimi ir dvasiniu pasauliu dar daug mistikos ir paslapciu.
Kai suprantam, kad reikes iseiti, tai dar labiau branginam gyvenima , jo dovanas, jo eigoje sutiktus gerus zmones.

Cia tai jo... absoliucia nesamone suskelei, gal tu i pirma klase grizk.

Pagal populiariausia mokslininku teorija visa gyvybe prasidejo is tos pacios lasteles. O tu cia apie naminius gyvulius kalbi, kai gyvulininkyste atsirado tik po zemdirbystes. Zmones jau sesliai gyveno tuo metu. Ir isvis wtf... Ar tu su subine galvoji as nesuprantu?

34

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

omega3 ? big_smile

35

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Taip ir yra,dėl to ir mirštama.

36

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

dėl omegos?

37

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Ir dėl to.Perteklius susikaupia.

38

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

gerai, kad nevartoju šiuo šudo smile

39 (redagavo Anna 2017-08-29 23:57)

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Jei teisingai supratau kolegas, gimimo, gyvenimo ir mirties aprašymas būtų toks:
"alfa" -> "omega3" -> "omega"
?

40

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

ne. pilvas, oras, žeme