1

Tema: Homoseksualai

Kadangi dabar daug ką apėmusi tolerancijos beprotybė, tai būtų įdomu sužinoti ir jūsų nuomonę apie vienos lyties asmenų santuokas, jų norus įsivaikinti vaikus ir t.t.

2

Re: Homoseksualai

Tikrai, kad beprotybė. Niekas niekada manęs neprivers toleruoti ****. :::001:::001

3

Re: Homoseksualai

visai laikais buvo **** atsiverkit i graikyjos istorija net statulos pusiau moters puisiau vyro apsigiminai visda buvo ir bus zmogus visda gimes rinktis tai kas jam yra geriausia jai zmogaus kryptis tokia reiskia taip ir tu uti ir niekas jo pakeisti negali

4

Re: Homoseksualai

ir kuo jie tau trukdo?

5

Re: Homoseksualai

man netrukdo visiskai) svarbiausia kad prie manes nelistu)

6

Re: Homoseksualai

idomu kodel cia Egle taip gejais susirupino?)

7

Re: Homoseksualai

zimbabves prezidentas neseniai paprase obamos rankos ir sirdies.. :DDD

8

Re: Homoseksualai

Konstantinas parašė:

man netrukdo visiskai) svarbiausia kad prie manes nelistu)

netrukdo, bet kokia nuomonė dėl jų santuokų ar vaikų įvaikinimo jiems? Už, prieš?

9

Re: Homoseksualai

del santuoku uz) del vaiku ivaikinimo gal ir pries

10

Re: Homoseksualai

Aš toleruoju ir gėjus ir lezbietes, todėl esu už santuokas. Turiu nemažai draugų, na ir tikrai jie tokie patys žmonės. Dėl įsivaikinimo tai irgi už.

11

Re: Homoseksualai

as nenoreciau kad mane augintu du gejai) neisivaizduoju kaip augti tokioje seimoje) is karto butum patyciu objektas ir niekas su tokiu vaiku bedraugautu

12

Re: Homoseksualai

kad Jūs žmogėnai labai trumparegiai esat...gaila... jei pradėtumėt bent biškį smegenim savo judinti, gal ką ir suprastumėt... pydarastija (LGBT) yra blogis... bet jus tikėkit, kad tai nieko blogo... pakalbėsim šia tema, po 15 - 20 metų, kai normalūs heteroseksualūs vyrai ir moterys taps mažuma, ir mes pradėsim prašyti savo teisių, kaip dabar daro jie... tada pažiūrėsim, kaip jie mums dabar netrukdo ir nedaro nieko blogo smile

13

Re: Homoseksualai

Iškrypėliai neturi jokių teisių auginti ir auklėti vaikų

14

Re: Homoseksualai

**** zmones uzsiiminejo nuo paciu senoves laiku kaip ir zoofilija grupiniu seksu ir panasiom orgijom) ir tai nera del jokiu pazeistu lasteliu tai tiesiog lytinis iskripymas) dauguma geju yra biseksualus ir puikiai gali myletis su moterim bet jiem tiesiog norisi grubaus sekso ir jiem reikia kad juos pamyletu tikras vyras. todel gejai nenori myletis su kitais gejais o nori su normaliais vyrais todel ir kabinejasi prie vyru

15

Re: Homoseksualai

o kas nors masto apie **** auginimui atiduodamo vaiko teises?

16

Re: Homoseksualai

Antanas Patamsis parašė:

o kas nors masto apie **** auginimui atiduodamo vaiko teises?

viska sprendzia tolerancija ir europines tendencijos. kadangi europarlamente sedi daug itakingu geju ir pedofilu ju priimtus istatymus teks vikdyti ir Lietuvai arba atidirbineti finansavima panasiai kaip prostitute atidirbineja kliento pinigus. jau uz pinigus prastume geju paradus tuoj ir vienos lyties santuokos atsiras ir viesnamiai ir visi kiti europietisko gyvenimo malonumai. norejote buti europieciai tai dabar bukite)

17

Re: Homoseksualai

Aš asmeniškai griežtai prieš jų santuokas ir tuo labiau norus įsivaikinti vaikus. Iškrypėliai neturi būti toleruojami, juos reikia gydyti.

18

Re: Homoseksualai

Eglė parašė:

Aš asmeniškai griežtai prieš jų santuokas ir tuo labiau norus įsivaikinti vaikus. Iškrypėliai neturi būti toleruojami, juos reikia gydyti.

o tu manai kad politikai klausys paprastos pilietes nuomones? jeigu eurogejai gerai pafinansuos Seimo narius tai jie priims bet koki istatyma net jei ir visi salies gyventojai protestuos

19

Re: Homoseksualai

del tokiu konstantinisku nuotaiku plitimo visas gyvenimas ir eina velniop

20

Re: Homoseksualai

Maziau kreipti demesi i juos, maziau ir matysit juos. Aisku, gaila, kad vaikinai dabar ir elgiasi, ir rengiasi kaip pedikai narcizai, na bet degradacija, mada..
Siaip, man jie nemaiso, bet nemanau, kad jiems reiketu kazkokiu tai privilegiju dar. Yra svarbesniu problemu salyje. Tik vat deka visu tu - ualizmu atsiranda ir kitokios degradacijos kaip polamorija.