61

Re: Homoseksualai

Deivis parašė:
Tomas parašė:

Variantas ,gejus ir homofobus zudyt| arba palikti taip kaip yra .Nes jus jau iki  kaklo atibodot visi .Vienas rekia gejus kitas homofobikas .Nenoriu kad mano vaikus mokytu kad gejus reikia zudyti arba gejai tai gerai .Varykit  sunims seko piauti ? Prisigejavot mazohistai kada atsibos sios temos nes jau jas nuo 1997m girdziu kaip malat suda.

Gejus nebutina saudyti, galima gydyti, bet jie nesigydo tai kas belieka.

As megstu zuvi ir mesa bet zuvmesa neegzistuoja mano racione .
-
-
Siulau nesijaudinti del to kad kazkas kazkur kisa viens kitam pilpalus i s*kna o koncentruotis puticiu sferoje .Jei koks prisikabins duok i snuki ir paduok i teisma uz seksualini prekabiavima . Gali anketoje nusireguliuoti kad ja galetu  matyti tik moteriskos lities atstovai .Yra tiek daug irankiu ir budu apsisaugoti nuo itartinu zmoniu .JYra maniaku ,ligoniu kurie prisifantazuoja  kad yra gejai .O uzejus priepoliams  zudo zmones prievartauja juos .Jie toli grazu ne gejai , gejai tau pasirotys minksti sveli pukuoti kiskiukai:::819 Manau dalis zmoniu dingsta butent del sexsualiniu paziuru ar intrigu .Reikia vengti net kalbeti siomis temomis atsitikus kas nors rimta ,pats pasisakiai labai grieztai ir lengvai busi itariamas .Isivaiduok jei netoli tavo namu ivyksta kokio gejo zmogzudyste visi zino kad esi homofobas .Arba vaziuoji sau  pertrenki zmogu jis gejus tu homofobas ,o mentai galvoja itaria kad ji speciaaliai pertrenkiai.Tokiais atvejais reikia irodineti ,atsisakyti savo paziuru ir ideju kad tik idodyti savo neutraluma ir svaria sazinia .

62

Re: Homoseksualai

Manau, kad per daug sureiksminate. Jie zmones kaip ir visi. Ir ne geju tarpe yra per daug reikalaujanciu savo teisiu, daranciu apgailetinus ir netoleruotinus dalykus. Nenormalu, kai isivaikina vaikus, bet kai ramiai gyvena, tegul gyvena.

63

Re: Homoseksualai

Daiva parašė:

Manau, kad per daug sureiksminate. Jie zmones kaip ir visi. Ir ne geju tarpe yra per daug reikalaujanciu savo teisiu, daranciu apgailetinus ir netoleruotinus dalykus. Nenormalu, kai isivaikina vaikus, bet kai ramiai gyvena, tegul gyvena.

Daugeli atveju tie vaikai yra ju vaikai arba vieno is ju.Retai tie vaikai yra svetimi nes nedaugis Pasaulio saliu neleidzia gejams isivaikinti .

64

Re: Homoseksualai

nebloga statistika, Tolerancijos apibūdinimas būtų toks: mano laisvė prasideda ten, kur baigiasi kito asmens laisvė. Tai gana paprasta. Kviesti žudyti ar kitaip smurtaut, tai jau neapykantos kurstymas. Sutinku, su kai kurių žmonių parašyta nuomone, kad homoseksualai man netrukdo, kol manęs "nekabina". Va, su lesbietėm sutikčiau pabendraut. :::b49

65

Re: Homoseksualai

Į visus savo užduotus klausimus galiu ir moku atsakyti, tik aš pats. Aš, kaip ir turbūt dauguma, neesu cementinio/geležinio mastymo ar nuomonės žmogus. Nuomonė, kinta, įtakojama, daugelio dalykų, kitų nuomonių, tame tarpe ir šio forumo dėka. Tad, atsakau, kad kol kas man taip gerai. Kadangi, nežinau, kas bus ryt, tai patikslinu, kad iki šios minutės gieeejkos man netrukdo, nepersekioja ir t.t. Beje,būtų įdomiau paskaityti ką vyrukai galvoja apie lesbietes? Ar teko susidurt?:::611

66

Re: Homoseksualai

Deivis parašė:

Nevykeliai:

* One study reports 70% of homosexuals admitting to having sex only one time with over 50% of their partners .
* One study reports that the average homosexual has between 20 and 106 partners per year . The average heterosexual has 8 partners in a lifetime
* Many homosexual sexual encounters occur while drunk, high on drugs, or in an orgy setting.
* Many homosexuals don’t pay heed to warnings of their lifestyles: “Knowledge of health guidelines was quite high, but this knowledge had no relation to sexual behavior” .
* Homosexuals got homosexuality removed from the list of mental illnesses in the early 70s by storming the annual American Psychiatric Association (APA) conference on successive years. “Guerrilla theater tactics and more straight-forward shouting matches characterized their presence” .. Since homosexuality has been removed from the APA list of mental illnesses, so has pedophilia (except when the adult feels “subjective distress”)
* Homosexuals account for 3-4% of all gonorrhea cases, 60% of all syphilis cases, and 17% of all hospital admissions (other than for STDs) in the United States.. They make up only 1-2% of the population
* Homosexuals live unhealthy lifestyles, and have historically accounted for the bulk of syphilis, gonorrhea, Hepatitis B, the “gay bowel syndrome” (which attacks the intestinal tract), tuberculosis and cytomegalovirus .
* 73% of psychiatrists say homosexuals are less happy than the average person, and of those psychiatrists, 70% say that the unhappiness is NOT due to social stigmatization .
* 25-33% of homosexuals and lesbians are alcoholics .
* Of homosexuals questioned in one study reports that 43% admit to 500 or more partners in a lifetime, 28% admit to 1000 or more in a lifetime, and of these people, 79% say that half of those partners are total strangers, and 70% of those sexual contacts are one night stands (or, as one homosexual admits in the film “The Castro”, one minute stands) (3). Also, it is a favorite past-time of many homosexuals to go to “cruisy areas” and have anonymous sex
* 78% of homosexuals are affected by STDs .
* Judge John Martaugh, chief magistrate of the New York City Criminal Court has said, “Homosexuals account for half the murders in large cities” .
* Captain William Riddle of the Los Angeles Police says, “30,000 sexually abused children in Los Angeles were victims of homosexuals” .
* 50% of suicides can be attributed to homosexuals .
* Dr. Daniel Capron, a practicing psychiatrist, says, “Homosexuality by definition is not healthy and wholesome. The homosexual person, at best, will be unhappier and more unfulfilled than the sexually normal person”. For other psychiatrists who believe that homosexuality is wrong, please see National Association for Research and Therapy of Homosexuality
* It takes approximately $300,000 to take care of each AIDS victim, so thanks to the promiscuous lifestyle of homosexuals, medical insurance rates have been skyrocketing for all of us.
* Homosexuals were responsible for spreading AIDS in the United States, and then raised up violent groups like Act Up and Ground Zero to complain about it. Even today, homosexuals account for well over 50% of the AIDS cases in the United States, which is quite a large number considering that they account for only 1-2% of the population
* Homosexuals account for a disproportionate number of hepatitis cases: 70-80% in San Francisco, 29% in Denver, 66% in New York City, 56% in Toronto, 42% in Montreal, and 26% in Melbourne .
* 37% of homosexuals engage in sadomasochism, which accounts for many accidental deaths. In San Francisco, classes were held to teach homosexuals how to not kill their partners during sadomasochism .
* 41% of homosexuals say they have had sex with strangers in public restrooms, 60% say they have had sex with strangers in bathhouses, and 64% of these encounters have involved the use of illegal drugs.
* Depending on the city, 39-59% of homosexuals are infected with intestinal parasites like worms, flukes and amoebae, which is common in filthy third world countries.
* The median age of death of homosexuals is 42 (only 9% live past age 65). This drops to 39 if the cause of death is AIDS. The median age of death of a married heterosexual man is 75 .
* The median age of death of lesbians is 45 (only 24% live past age 65). The median age of death of a married heterosexual woman is 79.
* Homosexuals are 100 times more likely to be murdered (usually by another homosexual) than the average person, 25 times more likely to commit suicide, and 19 times more likely to die in a traffic accident.
* 21% of lesbians die of murder, suicide or traffic accident, which is at a rate of 534 times higher than the number of white heterosexual females aged 25-44 who die of these things.
* 50% of the calls to a hotline to report “queer bashing” involved domestic violence (i.e., homosexuals beating up other homosexuals) .
* About 50% of the women on death row are lesbians .

Matai o tu cia pergiveni .Tie kas susitvarko gyvena sau ramiai seiminini gyvenima , kas klysta uzsimoka "kailiu"  tas pats liecia ir heteroseksualius .

67

Re: Homoseksualai

Daiva parašė:

Manau, kad per daug sureiksminate. Jie zmones kaip ir visi. Ir ne geju tarpe yra per daug reikalaujanciu savo teisiu, daranciu apgailetinus ir netoleruotinus dalykus. Nenormalu, kai isivaikina vaikus, bet kai ramiai gyvena, tegul gyvena.

Va va tegul sau ramiai ir gyvena, kur nors rūsiuose

68

Re: Homoseksualai

Į Sibirą ania?

69 (redagavo Bezpredelas 2016-12-10 13:10)

Re: Homoseksualai

Teo parašė:

Manau mano senelis netoleruotu nekada gejus , mano tevas taip pat .As irgi netoleruoju iki tam tikros ribos ,tiksliau as netoleruoju apsoliuciai  nieko kai perzengia ta riba  .As netoleruoju net nepikanta gejams ,arba skatinima toleruoti juos ,arba kai kas nori ikalti kad mires gejus geras gejus.Netoleruoju !Taigi netoleruojant nieko, netoleruoju pats saves ?Taip taip ,tie kas netoleruoja jie pirma netoleruoja saves ir nepripazysta nieko.Netoleruojantys galvoja kad klysta kiti o jei as darau klaidas tai jas net nepastebiu ,ignoruoju ,bet giliai pasamoneje nekenciu saves  .Lengva matyti kitu įdas o savo ne . Pries  sprenziat kam mirti ar gyventi kas nors kitas gali nuspresti AR TU  Deivi dvesi uz tai kad esi blondinas ar viena ausis atlepus !
Manau tavo mania yra seksualine geju atdzvilgiu Sekso trukumas,spermotozoidai spaudzia  Thalamus-a tau kiausiai kaip kokoso riesutai  vargsi gejai:::a57 vargsas Deivis jam smegenys spaudzia :::b02


Netoleruoti geju yra labai naturalus dalykas rusiai, nes kuo daugiau geju ir lesbieciu tuo maziau palikuoniu, o tai daro tiesiogine itaka rusies islikimui, naturalus dalykas kad tai kelia neigiamus jausmus. As homoseksualu netoleruoju ir labai dziugu kad pasaulis pradeda blaiveti, nes iki siol zmonija po bisky ejo iki to, jog tradicines orientacijos zmone po truputi pradejo tapti mazuma patys sau. O siandienine demokratija atspindi ne daugumos teises, o mazumu teises, todel labai dziaugiuosi siandieninemis permainomis pasaulyje tokiomis kaip brexit, trumpas, zaliuju atejimas i valdzia, amerikos silpnejimas (o is jos visa si velniava ir ateina) smile

70

Re: Homoseksualai

kylu is kur ta baime kyla o ne kokia situacija dabar, instinktai nebutinai turi tureti sarysi su dabartine situacija wink juk kai eini ant virves 100 metru aukstyje ir esi priristas begale apsauginiu dirzu vistiek ateina savisaugos instinktas nors tau realiai nieko negali atsitikti smile man jau pradeda noretis tau kazkaip pradeti paciulpti tam tikra vietele nors neesu gejus big_smile

71

Re: Homoseksualai

Kristina parašė:

Aš toleruoju ir gėjus ir lezbietes, todėl esu už santuokas. Turiu nemažai draugų, na ir tikrai jie tokie patys žmonės. Dėl įsivaikinimo tai irgi už.

miela

72

Re: Homoseksualai

mylėkit vienas kita ir būkit mylimi.ir neklausykit visokiu iškrypėlių.į save lai pažiųri idealai matai atsirado

73

Re: Homoseksualai

populeri tema .matosi kad jūs atsilikot nuo šio amžiaus

74

Re: Homoseksualai

labas. parasyk man. bobasdzobas@gmail.com  Laukiu visas dailus pokalbio be tabu, o gal ir rmciau kazko. man 32m.

75

Re: Homoseksualai

Bobas parašė:

labas. parasyk man. bobasdzobas@gmail.com  Laukiu visas dailus pokalbio be tabu, o gal ir rmciau kazko. man 32m.

:::a52

76

Re: Homoseksualai

Bobas parašė:

labas. parasyk man. bobasdzobas@gmail.com  Laukiu visas dailus pokalbio be tabu, o gal ir rmciau kazko. man 32m.

Tai jau prirašys jums...Užjaučiu.

77

Re: Homoseksualai

Dokumentinį filmą mačiau, kaip Rusijoje tokius "auklėja". Taip žiauriai...be tabu.

78

Re: Homoseksualai

Fjord parašė:

Dokumentinį filmą mačiau, kaip Rusijoje tokius "auklėja". Taip žiauriai...be tabu.

Rusai ir auklėja rusiškai...Pragertų, neadekvačių smegenų mentalitetas. Gaila, kad pas mus ta rusiška sėkla vis dar bujoja.

79

Re: Homoseksualai

Ieva parašė:
Fjord parašė:

Dokumentinį filmą mačiau, kaip Rusijoje tokius "auklėja". Taip žiauriai...be tabu.

Rusai ir auklėja rusiškai...Pragertų, neadekvačių smegenų mentalitetas. Gaila, kad pas mus ta rusiška sėkla vis dar bujoja.

tu nesuprasi niekad didziules rusiskos sielos (tu parasiau ne per klaida)

80

Re: Homoseksualai

Romas parašė:
Ieva parašė:
Fjord parašė:

Dokumentinį filmą mačiau, kaip Rusijoje tokius "auklėja". Taip žiauriai...be tabu.

Rusai ir auklėja rusiškai...Pragertų, neadekvačių smegenų mentalitetas. Gaila, kad pas mus ta rusiška sėkla vis dar bujoja.

tu nesuprasi niekad didziules rusiskos sielos (tu parasiau ne per klaida)

Tai jau taip. Jų nacionalizmo apetitas beribis, kaip ir užgrobtos teritorijos...