1

Tema: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Sveiki. Na ką, rodau antrą savo PRANK'ą jūsų teismui, kurį padarėm Palangoje. Pasidalinkit nuomonėm. big_smile

https://youtu.be/WKOyhMqzGHc

2

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

sitas nelabai... logikos truksta...

3

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

surask geriau rimtesni uzsiemima nekopijaves uzsienio youtuberiu

4

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Donzuanas visos mano ,o likai be nieko.:::024.Jei atvirai tai nieko nesupratau tikriausiai paneles apsidziauge kad juokdarys pasitrauke.

5

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

sonata parašė:

Donzuanas visos mano ,o likai be nieko.:::024.Jei atvirai tai nieko nesupratau tikriausiai paneles apsidziauge kad juokdarys pasitrauke.

pagooglink kas yra PRANK ir kas tokie prankeriai ir tada suprasi)

6

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

pas lietuvius kaip visad, tik **** ir gaunas....... Beto: palanga- siukslynas- skruzdelynas...

7

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Nes tik panevėžiečiai tokių dalykų prisigalvoja.. big_smile

8

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

gerai ten viskas yra,svarbu nebijot kritikos.

9

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Prank tai prank, bet kame bajeris, kurioj vietoj reikėjo juoktis? :::a25

10

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

cool prankas.. laukiu nauju, idomu paziuret smile

11

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Kristina parašė:

Prank tai prank, bet kame bajeris, kurioj vietoj reikėjo juoktis? :::a25

Lietuviai nuolat juokiasi is nejuokingu dalyku. Tad gali juoktis nuo pat pradziu, iki galo video. vistiek be esmes smile

12

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Na aš įžvelgiu ir vieną gera dalyką tame niekale, kad nors ir koks pezalis prieina ir nesąmones kalba vis vien mėlai merginos pasidžiaugia tuo netikru dėmesiu. smile

13

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Andrius parašė:

Na aš įžvelgiu ir vieną gera dalyką tame niekale, kad nors ir koks pezalis prieina ir nesąmones kalba vis vien mėlai merginos pasidžiaugia tuo netikru dėmesiu. smile

arba video sumontuotas tik iš tų scenų kurios ''mielos''

14

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Kristina parašė:
Andrius parašė:

Na aš įžvelgiu ir vieną gera dalyką tame niekale, kad nors ir koks pezalis prieina ir nesąmones kalba vis vien mėlai merginos pasidžiaugia tuo netikru dėmesiu. smile

arba video sumontuotas tik iš tų scenų kurios ''mielos''

Na faktas, kad iš tų kurios geriausiai nusisekė, klausimas kas liko už kadro, 100proc.,kad buvo merginų kurios gerai jam ką nors nuvėlė už nesąmones. :0

15

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

bet pirmas video tai buvo tikrai geras... big_smile

16

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Andrius parašė:
Kristina parašė:
Andrius parašė:

Na aš įžvelgiu ir vieną gera dalyką tame niekale, kad nors ir koks pezalis prieina ir nesąmones kalba vis vien mėlai merginos pasidžiaugia tuo netikru dėmesiu. smile

arba video sumontuotas tik iš tų scenų kurios ''mielos''

Na faktas, kad iš tų kurios geriausiai nusisekė, klausimas kas liko už kadro, 100proc.,kad buvo merginų kurios gerai jam ką nors nuvėlė už nesąmones. :0

Vat ir nuvilsiu, nebuvo nei vienos, kuri būtų blogai reagavusi, (tik keletas silpnų, neidomių reakcijų). Tad štai tau moralas: reik pasitikėt savim ir užmiršt tuos stereotipus, kad merginos atstums, blogai kažką pasakys ir panašiai. Prisigalvojama jų iš baimės. smile

17

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Povilas parašė:
Andrius parašė:
Kristina parašė:

arba video sumontuotas tik iš tų scenų kurios ''mielos''

Na faktas, kad iš tų kurios geriausiai nusisekė, klausimas kas liko už kadro, 100proc.,kad buvo merginų kurios gerai jam ką nors nuvėlė už nesąmones. :0

Vat ir nuvilsiu, nebuvo nei vienos, kuri būtų blogai reagavusi, (tik keletas silpnų, neidomių reakcijų). Tad štai tau moralas: reik pasitikėt savim ir užmiršt tuos stereotipus, kad merginos atstums, blogai kažką pasakys ir panašiai. Prisigalvojama jų iš baimės. smile

Nu jai skaitei ankstesnę mano komentarą tai turėjai suprasti, kad aš tavo moralą jai ankščiau supratau. Na, bet turiu atsiprašyti, kad ir įžeidžiau tave pavadindamas pezeliu, tai atsiprašau. Ir džiaugiuose, kad padarei savotišką šviečiamąja medžiagą, nors mintis buvo humoristikoje formoje. Bet su paaiškinimais super gaunasi. smile Tai linkiu, kad sektųsi kūryboje. smile

18

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

tikesimes trecias blynas bus idomesnis..

19

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

profesoriux parašė:

tikesimes trecias blynas bus idomesnis..

treciam blyne eis prie vyruku kabintis)

20

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

pabandykit padaryti Farting prank cia kaip ir klasika smile