21

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

nu man ir pirmas buvo geresnis, nors jau uzmirsau kas ten jame buvo big_smile

pas lietuvius kaip visad, tik **** ir gaunas....... Beto: palanga- siukslynas- skruzdelynas...

o pas rusus viskas nerealiai smile

22

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

man patiko smile bachuras su nurautu stogu zabalioja po miesta ir daro prikolus smile ir merginoms nuotaika praskaidrina smile viskas yra normalu smile

23

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Kaip susipazinai taip ir issiskirk, gerbk save .

24

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

auguze parašė:

Kaip susipazinai taip ir issiskirk, gerbk save .

25

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Bravo!
kuo daugiau tokiu uzsiemimu.. nes visi jau arba geria, arba daug geria..
idejos ateina su pagreiciu.. wink nieko blogo ir pasiskolint kitu idejas...

26

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Povilas parašė:
Andrius parašė:
Kristina parašė:

arba video sumontuotas tik iš tų scenų kurios ''mielos''

Na faktas, kad iš tų kurios geriausiai nusisekė, klausimas kas liko už kadro, 100proc.,kad buvo merginų kurios gerai jam ką nors nuvėlė už nesąmones. :0

Vat ir nuvilsiu, nebuvo nei vienos, kuri būtų blogai reagavusi, (tik keletas silpnų, neidomių reakcijų). Tad štai tau moralas: reik pasitikėt savim ir užmiršt tuos stereotipus, kad merginos atstums, blogai kažką pasakys ir panašiai. Prisigalvojama jų iš baimės. smile

Siaip tai tokiem dalykam nereikia visiskai jokios drasos nei pasitikejimo.

Kas gali buti baisaus kai nors tu prieini prie nepazistamos panos bet tu vaidini?
Kai tu zinai pats kad visa tai bajeris tai visiskai nereik drasos, nes paskemes tau nieko nesveria, nei blogiau nei geriau tau nuo to, ir dar video prie to sususkai.

As be jokios vaidybos ir video esu visiskai nepazistamas merginas ( nei vardo nezinojau)  neses ir geles ir siaip uzkalbines ir rimtai siuliau susipazinti. Svarbiausia ne tik viens ant vieno, bet buvau iteikes merginai geliu pries daug zmoniu, visi jie demesi buvo atkreipe i toki mano poelgi.

Is patirties kalbant merginos nera linkusios atstumti ziauriai.
Merginom dazniausiai net ir uzimtom patinka kai jom rodomas demesys, bandoma kabinti.
Atsimenu man baisiausia budavo del amziaus. Nes kartais uzkalbini 6 metais vyresne ir daugiau.
Bet nieko, jom irgi malonu, dar ir jaunesnes pasijaucia ir nors uzimtos pasijaucia vistiek geidziamos..
Tokiu kaip blogu patirciu beveik nesu turejes.
Nebent kai karta uzkalbinau jaunesne gal 2 metais uz save ir ji labai noriai lyg ir bendravo ir is pirmo karto nedave savo numeri kas man labai patiko, nes nera lengvai pasiekiama. Ir ji po to tiesiog ignora man dave kol nepriejau antra karta ir tiesiog nedaviau jai savo telefono numerio. Tai po to parase, bet man jau irgi nelabai rupejo.

27

Re: Kaip išsiskirti su mergina? PRANK

Padedi ją į vietą - ir palieki verkti.