41

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

paaugsi,kai nebestoves tada zinosi)))

42

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

bandau,ieskoti

43

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Konstantinas wrote:
ttt wrote:
PonaitisJ wrote:

O ar dovanu dovanojimas merginai ir vaisinimas restoranose nera merginos pirkimas?

geriau išviso nieko nedovanoti , tada ir nebus barakudų, pirkimo ir pnš nesąmonių

teisingai sakai) be pasiulos nebus ir paklausos ir merginos duos nemokamai

nemokamai tik suris pelgaudoj, o taip reikia uz viska moketi tik vienom pinigais o kitom suzadetuviu ziedu.

44

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Kristina wrote:

Uzsiregistruoja ieskok.lt big_smile

Geras atsakymas!!! smile wink :*

45

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

dalija wrote:

Na ,kaip visada vyrai patys klausima iskelia ir patys uz moteris nusprendzia ,ka jos daro ir kas joms geriausia...vietoj to ,kad pasidometu literaturoj ,kaip moteriai sukelti geisma seksui.Isidemekite,mano mieli vyrai...moterys myli ausimis ir joms seksui poreikis tada tik ima rastis,kai vyras  turi savo verte ir zino ,ka kalba!!! Tada moteris jauciasi saugi,mylima ir seksuali.

Labai įžvalgus. Vyrai taip pat patinka moterims, kurie mėgsta vyro daugiau nei tik sekso. :* smile

46

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Geras klausimas, "Ka daro moterys kai joms reikia sekso"? vercia vyra lovon o jei ne susiranda meiluzi, ir problemu nerasta

47 (edited by gedukas 2014-10-07 09:51)

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

ne klausimas o užuomina į savo dideli ego.Nejaugi vyrui kuris greitai bus kristaus amžiaus idomu ką daro moteriškės kai joms reikia sekso. Didesnio absurdo reikia jau paieškoti.
Arturai o tu ar gali atsakyti KĄ DARO VYRAI KAI JIEMS REIKIA SEKSO.
Manau jei tai ikandama užduotis su universitetiniu išsilavinimu vyrui- nesunkiai atsakysi ir į savo sukurtos temos nagrinėjama problema.:::008

48

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

gedukas wrote:

ne klausimas o užuomina į savo dideli ego.Nejaugi vyrui kuris greitai bus kristaus amžiaus idomu ką daro moteriškės kai joms reikia sekso. Didesnio absurdo reikia jau paieškoti.
Arturai o tu ar gali atsakyti KĄ DARO VYRAI KAI JIEMS REIKIA SEKSO.
Manau jei tai ikandama užduotis su universitetiniu išsilavinimu vyrui- nesunkiai atsakysi ir į savo sukurtos temos nagrinėjama problema.:::008

Nu tu esi idiotas ir tiek. Paaiskinsiu del visiskai kvailem. Ir taip aisku kad jei moterys turi vyra ir nori sekso ka jos daro. Bet as turiu omenyje, jei moterys nori sekso ar jos lengviau leidziasi i nuotykius su pirmu pasitaikiusiu ar geriau zaidzia viena.

49

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Arturas wrote:
gedukas wrote:

ne klausimas o užuomina į savo dideli ego.Nejaugi vyrui kuris greitai bus kristaus amžiaus idomu ką daro moteriškės kai joms reikia sekso. Didesnio absurdo reikia jau paieškoti.
Arturai o tu ar gali atsakyti KĄ DARO VYRAI KAI JIEMS REIKIA SEKSO.
Manau jei tai ikandama užduotis su universitetiniu išsilavinimu vyrui- nesunkiai atsakysi ir į savo sukurtos temos nagrinėjama problema.:::008

Nu tu esi idiotas ir tiek. Paaiskinsiu del visiskai kvailem. Ir taip aisku kad jei moterys turi vyra ir nori sekso ka jos daro. Bet as turiu omenyje, jei moterys nori sekso ar jos lengviau leidziasi i nuotykius su pirmu pasitaikiusiu ar geriau zaidzia viena.

☺ Taip ,teisingai sakai,cia visi idijotai ir berasciai isskyrus tave. O moterys ,kurios netekejusios ar laisvos visos kekses ir pamisusios del sekso. Kvailesniu temu uz tavo kuriamas dar nemaciau...ir gali dabar vel pilti savo purva kiek tik nori ,man tavo nuomone juokinga.

50

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Arturas wrote:

Nu tu esi idiotas ir tiek. Paaiskinsiu del visiskai kvailem. Ir taip aisku kad jei moterys turi vyra ir nori sekso ka jos daro. Bet as turiu omenyje, jei moterys nori sekso ar jos lengviau leidziasi i nuotykius su pirmu pasitaikiusiu ar geriau zaidzia viena.

Aš tai gal labiau kvailys vat tamsta tai grynas idiotas net temos pavadinimo tinkamai nesugebas užrašyti.Turi spėlioti ką jis turėjo raumeni.:::045

51

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

nieko nedaro. kai bus su kuo tai ir "padarysi".

52

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Tai netiesa nevisi vyrai budami Kristaus amzio,negali .As kristaus amziaus ir dar kaip jauno ku elio supratot. odel moteru tai tikrai moteris noredama sekso tikrai neis i gatve jeskoti vyro,tam yra internetas,o jai didelis noras pilnos laiptines vyru neistikimu zmonom ,tik reikia su pirstuku pamoti.Romas.

53

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Moterys internete tikrai sekso neiesko, nebent prostitutes, net gi is forumu raslevos nesunku tai suprasti. Man jau ne vienas guodesi, kad aplankes visas lietuviskas pazinciu svetaines nei viena nepasiraso pasidulkinti, uz pinigus taip labai daug norinciu, bet, kad taip susitikti ir pasirurinti nei vienos.

54

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Idiotas posto autorius:) koks tavo reikalas ką jos daro, su kuo, kada,  kaip ir kiek. Esmė ta esi kažkiek traumuotas arba durnas. Nes kažkiek turinčiam smegenų yra suvokiamas dalykas jog jei nori kažką ir daro. Sužinojus kas tau pasikeis gyvenime? Tiesiog pradėk gyventi gyvenima žmogau užuot sukes savo galvą ką daro ir kaip moterys. Dar pradėk domėtis ką moterys daro nusišikusios tualete. Kokie jų veiksmai ir jausmai:-D esi žudantis klounas:D

55

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

OLA, iesko ir internete to sekso, tik tai jau nebe moterys, o paleistuves, mergaites uz pinigus. Net ir internete skelbimai, kur merginos siulo seksa, eskorta uz pinigus, ju pilna visur, tai negalima sakyti, kad neiesko.

56

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Irmantas wrote:

Idiotas posto autorius:) koks tavo reikalas ką jos daro, su kuo, kada,  kaip ir kiek. Esmė ta esi kažkiek traumuotas arba durnas. Nes kažkiek turinčiam smegenų yra suvokiamas dalykas jog jei nori kažką ir daro. Sužinojus kas tau pasikeis gyvenime? Tiesiog pradėk gyventi gyvenima žmogau užuot sukes savo galvą ką daro ir kaip moterys. Dar pradėk domėtis ką moterys daro nusišikusios tualete. Kokie jų veiksmai ir jausmai:-D esi žudantis klounas:D

Jei esi daunas ir neturi ka parasyti tai geriau visai nerasyk. Is vis koks tavo reikalas ka kiti raso, ****......

57 (edited by Arturas 2014-10-11 11:34)

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

gedukas wrote:
Arturas wrote:

Nu tu esi idiotas ir tiek. Paaiskinsiu del visiskai kvailem. Ir taip aisku kad jei moterys turi vyra ir nori sekso ka jos daro. Bet as turiu omenyje, jei moterys nori sekso ar jos lengviau leidziasi i nuotykius su pirmu pasitaikiusiu ar geriau zaidzia viena.

Aš tai gal labiau kvailys vat tamsta tai grynas idiotas net temos pavadinimo tinkamai nesugebas užrašyti.Turi spėlioti ką jis turėjo raumeni.:::045

Nu matai ne visi tokie idiotai yra kaip tu kuriem dar reikia youtubes vaizdeli ikelti kad suprastu kas parasyta. Ir **** geriau uzciaupk srebtume nes su savo tokiom rasliavom daugiau primini geju kuri vyrai atstume.....

58 (edited by Arturas 2014-10-11 11:33)

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

dalija wrote:
Arturas wrote:
gedukas wrote:

ne klausimas o užuomina į savo dideli ego.Nejaugi vyrui kuris greitai bus kristaus amžiaus idomu ką daro moteriškės kai joms reikia sekso. Didesnio absurdo reikia jau paieškoti.
Arturai o tu ar gali atsakyti KĄ DARO VYRAI KAI JIEMS REIKIA SEKSO.
Manau jei tai ikandama užduotis su universitetiniu išsilavinimu vyrui- nesunkiai atsakysi ir į savo sukurtos temos nagrinėjama problema.:::008

Nu tu esi idiotas ir tiek. Paaiskinsiu del visiskai kvailem. Ir taip aisku kad jei moterys turi vyra ir nori sekso ka jos daro. Bet as turiu omenyje, jei moterys nori sekso ar jos lengviau leidziasi i nuotykius su pirmu pasitaikiusiu ar geriau zaidzia viena.

☺ Taip ,teisingai sakai,cia visi idijotai ir berasciai isskyrus tave. O moterys ,kurios netekejusios ar laisvos visos kekses ir pamisusios del sekso. Kvailesniu temu uz tavo kuriamas dar nemaciau...ir gali dabar vel pilti savo purva kiek tik nori ,man tavo nuomone juokinga.

As berasciai nieko nevadinu, man **** ta gramatika, bet idiotu tai cia yra keletas pvz GEDASbet ne visi. Jei tau mano nuomone juokinga kad tada vos ne i visus mano komentarus rasai? Beje mano nuomone yra kaip tik kad moterys daugiau abejingos sekui negu pamisusios del jo. Siaip mano nuomone labiau kad tu kaip tik stenges parasyk viska priesingai ir neigiamai apie mane, nesvarbu ka as beparasyciau.

59

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Klausia moterų, o atsakinėja vyrai, o dar sako, kad moterys už vyrus kalba:D.

60 (edited by Evelina 2014-10-11 14:58)

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Tai čia visose temose kalba tik vyrai big_smile
Kai moterys nori sekso - pasidaro pačios ;D