81

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

ieskokis vyro flegmos, kad nebutu problemu ;D

82

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

jo as isiutus suesciau ta flegma...:::044 nors ir paziuros as atrodau rami,linksma...:)

83

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

as is paziuros atrodau niuri ir nuobodi ;D kokia is tikruju esu sunku pasakyt :V tam flegmai kol daeitu... tai tu jau sumastytum ir atsiprasyt ir viskas butu gerai smile

84

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

gerai cia suskeliai:::044:::044:::044

85

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

cia tik tiesa + pamastymai big_smile

86

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

na tai tik iprotis.. zmones keiciasi tik del saves..

87

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

na as savo berniuko ir prasydavau kad mestu...mesdavo keliom dienom poto vel pradedavo...tad  supratau jo neverta jam kvarsinti galvos vistiek nemes... ;(

88

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

as tai ir nesistengiu kvarsint galvos su zyzimu, kad mestu, nes is to nieko gero nebus. as galvoju ka cia sumascius kad pats panoretu mesti big_smile

89

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

taj kaj sumastysi pasakyk ir man...nes seip visaj geraj butu jai mestu rukyte...nes nepatinka su prisirukiusiu buciuotis big_smile

90

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

tai sakyk as nemegstu karciu buciniu, ka darom? big_smile
siaip kazkaip man tik viena karta teteko buciuotis, kai jis prisirukes buvo.. :V

91

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

taj tau geraj...nors ir man daug kartu neteko gauti tokiu...bet vistiek...nepatinka ir viskas...as pries rukima...gal del to kad pati nerukau...bet sako tie kurie daugiausia baidosi ko nors patys pradeda taj daryti...taj ziek gal po kokiu metu ir as trauksiu dumeli... big_smile

92

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Edita, 17 wrote:

taj kaj sumastysi pasakyk ir man...nes seip visaj geraj butu jai mestu rukyte...nes nepatinka su prisirukiusiu buciuotis big_smile


o man visai nieko...:::034

93

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

taj gal pati ir rukaj?

94

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

geriau netrauk, rukoriu ir taip Lietuvoj uztenka big_smile siaip man irgi nepatiko, tai iskart tiesiai sviesiai jam pasakiau smile

95

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

ne nerukau,bet man kazkodel dumo kvapas nesmirda...atsimenu nuo mazens kvepedavo...nzn kodel...:)

96

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

oj as taj negaliu pernesti...traukiuos kuo toliau kaj kas nors ruko big_smile

97

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

man seniau irgi nesmirdejo, lengvai toleravau, ir tik uzsiminindavau kartais vaikinui, kad nerukytu, nes tiesiog nenorejau rukancio vaikino (jam argumentavau, kad smirda big_smile ) gal del sios lastos ir pradejo man smirdet... sad big_smile

98

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

mataj ka reiskia meluoti big_smile

99

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nepazadu daugiau taip nedaryt big_smile siaip as jam nemeluoju.... ir is viso, man brangiems zmoniems sakau tiesa... arba kartais nepilna tiesa smile

100

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

joa kazkajp keista bet kam kam bet savo berniukui negaliu meluoti...tiesiog nesivercia liezuvis ka nors jam pameluoti...kazin kodel?